14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Anoli, super, tak nam ty kulatiny hlas, at to piti do svatby natrenujem 8-) Prstynky budou urcite kraaasny, ja uz se na ty nase taky tesim (a dlouho budu, kdyz jsme je jeste neobjednali ;-) )
Profilova fotka
Holky já asi dopadnu špatně zítra.Jedeme rozvážet oznámení a máme toho hodně.Buď budu překafovaná nebo jinak přepitá.Tak ať žije trénink :-D
Profilova fotka
Dobrý večer milé nevěstinky, tak přesně za 3měsíce už nebudeme slečny, ale šťastné paní.... :-D Také už se nemůžete dočkat :-N
Profilova fotka
Ahojky, to je šílený, jak to letí!!! Na jednu stranu se samozřejmě těším a na druhou mi hlavou běží ještě tolik věcí, které je potřeba zařídit. Zítra jedeme s přítelem zamlouvat cukroví a to je další problém. Vůbec nemůžu odhadnout, kolik toho máme objednat. Snad nám ta paní poradí... :-)
Profilova fotka
Jééé :-N , to mě teprve čeká, vůbec nevím, čeho kolik... To odhadneme :-) My nemůžeme vybrat oznámení :-( ..., to co se nám líbí stojí 85Kč, to je dost... ]-(
Profilova fotka
Tak nás to čeká ve středu.Jedem na prstýnky,oznámení a na zkoušku obleku pro miláčka.Nechává si ho šít tak sem zvědavá i když si vybral jinou látku (která se mě vůbec nelíbí). Snad ve výsledku budou super.. Jinak oznámení mám nějakou představu,ale s prstýnkama bude problém,které vybrat....
Profilova fotka
My máme taky představu, ale realita je jiná ]-( . Oblek se určitě povede, pak dej fotečku do albíčka :-) , kouknu se :-).
Ahoj holky, tak jsme v sobotu vzpomínali, že už to máme za tři měsíce. Oznámení už máme doma od Stloukalových a je moc krásné. Prstýnky se chystáme jít vybírat. A v pátek máme oba dovolenou (snad) a jedeme s mojí dcerou a možná i oběma maminka objet pár míst a pokoukat dalších pár věcí, které jsou potřeba a v týdnu je nestíháme. Ale ještě toho je dost před námi. Cukroví nás teprve taky čeká.
Profilova fotka
Ahojky jojo už za tři měsíce,hrozně to utíká.My už máme dá se říct vše,jen dovirábím jmenovky a košíčky.Usmyslela jsem si že nebudou koláčky ale já doma udělám mozartovi kuličky.
Profilova fotka
Čau holky,tak mi sme si dnes vybrali prstýnky a zítra jdem upřesnit cukroví.Taky doufám,že nám paní poradí,protože nevím kolik pro 50lidí toho vzít.Jedna mamka chce míň,druhá se zase bojí,aby toho nebylo málo....... :-)
Profilova fotka
Ahoj vsichni, jeste se tu neco deje v teto diskusi? My mame svatbu taky 14.7.2007 ve 12 hod, původne jsme chteli 21., ale klaster nam to zrusil. Jen doufam, ze nebude sileny vedro, kdyz vidim jak je ted, tak v lete asi padnem...Ale porad lepsi nez klepat zimu :-)
Ahojky holky, tak jak pokracujete? Ja jsem vcera zaplatila zalohu hudebnikum, kteri nas budou bavit na svatbe. Zamluvene je cukrovi a kolacky. Za 14dni jdu poprve zkouset uces a liceni. Uz se mooooc tesim.
Článek se načítá
Já byla minulý týden u kadeřnice, tak jsem jí trošku nastínila, jak bych si účes představovala. Závoj si mám na zkoušku přinést s sebou, ale budeme ji dělat až 3. července, zároveň se stříháním a barvením. Švadlena pracuje na opravě šatů, dnes musím jít dokoupit kytičky, nějak jsme to špatně změřili. Stále ještě nemám kosmetičku.
Ahoj nevěsty! Tak já se přidávám k datu 14.7.2007, taky jsem chtěla původně datum 7.7., už jen kvůli tomu, že se tak brali i rodiče, ale nevyšlo to. Přišlo mi, jako by to měli na těch zámcích nějak protekční... Ale nakonec jsem ráda. 5. a 6.7. jsou státní svátky a tak bych ani nestihla dozařídit potřebné věci...Před měsícem jsme objednali prstýnky a můžu vřele doporučit www.goldex.cz Pán co ty prstýnky vyrábí je moc ochotnej a prstýnky jsou krásné za skvělé ceny...
Ahojky, tak a mame tu dalsi dulezite datum! Uz jen 2 mesice! Co vy na to? Ja zatim vcelku v klidu, porad mi to prijde docela daleko na to, abych se nejak stresovala. Tak at se nam to za ty 2 mesice vsechno podari dokonale naplanovat do poslednich detailu a pak at se hlavne vyvede pocasi! :-)
Profilova fotka
Ahojky :))) já jsem též zatim v klidu.. nějak mi to ještě nepřijde.. možná až se bude zkracovat poslední měsíc.. hi.. jj počasí.. mi už ho objednali.. tak uvidíme :-D
Profilova fotka
Už se to fakt hrozně blíží, ale taky zatím nervózní nejsem ... ono to ale přijde, toho se nebojím!!! ;-) :-D Když jsme ale byli minulý týden zaplatit na zámku nájem a znovu nás paní zavedla do kaple, tak jsem měla opravdu zvláštní pocit, až mrazení v zádech ... :-D Taky jsem zvědavá na počasí, ale pořád doufám, že to bude v pohodě ... ;-) :-)
Já taky nervózní nejsem, sice ještě nemáme svatební oznámení, ale mělo by být každým dnem. Minulý týden jsem si objednala od firmy Harman-art náhrdelník s naušnicema a ještě potřebuju botky a spodní prádlo. Nemáte náhodou někdo zkušenosti s firmou Kadah? Boty tam mají docela pěkný.
Taky se k vám hlásím, též to máme za dva měsíce. Celkem je už většina větších a dražších věcí zařízena nebo alespoň předběžně domluvena. Nervózní zatím nejsem, naopak mi to pořád připadá ještě daleko. Přítel mi psal, že už má také objednané počasí, jen abychom se všechny shodly na stejném při těch objednávkách :-) Holky, za ty dva měsíce už budeme mladé paní ;-)
Profilova fotka
Deucatko: určo je objednané hlavně to sluníčko.. tak snad se na nás bude usmívat :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tady se to zanedbává :-D . Jak jdou přípravy? ;-)
Ahojky, tak co přípravy? Já jsem včera zamluvila cukroví, koláčky a dort. Přiští týden mám první zkoušku líčení a účesu. Už se moc těším:-)
Profilova fotka
Já jsem sehnala hudbičku - šikulka :-D
Já zrovna vybírám kytky, protože je už do konce týdne musíme objednat. Nemyslela jsem, že to bude taková makačka, najednou se mi nic nelíbilo :-| A oznámečka už máme poslaný :-)
Profilova fotka
Ahoj děvčata tak se k Vám přidávám, taky máme zamluvený termín na 14.7.2007, už se nám to všem pomalu ale jistě blíží určitě se těšíte tak jako já. Tak se mějte a hodně štěstíčka Petra
Arvetko, prave jsem se divala do tveho alba a objevila jsem, ze tam mas organzu. Kde jsi ji prosim sehnala? Ja uz jsem bezradna, v teto barve ji u nas nikde nemaji. Dekuji
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se nám to krátí. Dnes za 51 dní. Vidím, že se pečlivě připravujete. Já také. Už nám toho moc zařídít nezbývá. Příští týden zamluvíme dort, koláčky, výslužky, cukroví ..... a také svatební kyticy a další květinové dekorace. Také jsem objednána na kosmetiku. Už se nemůžu dočkat až přijde náš vysněný den D. :-) Hlavně aby nepršelo. Neumím si to v dešti představit. Pomalu začínám být nervózní a také se snažím krapet zhubnout a nedaří se. Mám hodně slabou vůli. A co vy? Také se snažíte zhubnout? :-)
Profilova fotka
Ahojky,tak my už máme skoro všechno,dnes ještě jdu domluvit autobus na odvoz svatebčanů z radnice a je to :-) Docela makačka to zařizování,že? :-) S hubnutím charlottko je to těžký,mě se podařilo stáhnout 5kg,ale nevím jestli je udržím.Včera jsme byli ještě objednat dort a paní nám dávala ochutnat cukroví,které budeme mít na svatbě,takže kiléčko je stopro zpátky :-D
ovca: Organzu jsem onjednala na svtebnidekorace.cz. Stála okolo pětikila. Včera jsem si zkoušela dekoraci svatebního stolu a bude to x-) charlottka: Neznám ženskou, která by se před svatbou nesnažila zhubnout :-D Já jsem dala dolů 6 kilo (ne teda kvůli svatbě), a další 3 mě ještě čekají a je to hrůza 8-(
Arvetka: prosím to máš tu perleťovou organzu VL 0226? Příde mi jiná, než ta tvoje. Máš ji pěknější. Moc díky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?