14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Já to nějak nepočítám, hlavně abych si vzpomněla v červenci :-N
žijete ještě někdo???
Profilova fotka
no jáááá, ale sem nikdo nechodí...A jak je jinak Anet? Budeš končit školu, že? Tak hlavně se moc nenervuj...
Jojo, za dva měsíce :-) teď se začínám učit, je to hrůza. Včera mi naštěstí schválil vedoucí práce bakalářku, tak mi schází ještě praktická část a státnice :-D A co Ty Soni, jak se máš?
Profilova fotka
Tak to už budeš mít za pár :-) Já jinak dobrý, manžílek nezlobí a vše je super :-) Ještě jsem dneska v práci a pak mám 4 dny volno, jedem k rodičům a v sobotu mám sraz od základky, po 10ti letech :-o
No ty bláho! Tak si to hezky užij :-) já žádný sraz se základkou mít nikdy nebudu, protože jsem tam byla jen do páté třídy :-D a užijte si volníčko!!! Závidím... :-)
Profilova fotka
Já doufám, že se tam nezhádáme...už takhle to vře na spolužácích...my byli B, ale někdo chce aby tam přišlo i Áčko, no děs...tak jsem zvědavá, kdo tam všechno bude...je fakt, že některé holky jsem fakt těch 10 let neviděla, tak to bude asi zajímavé :-D
Profilova fotka
Ahoj Anet, jak je? Tak my na srazu dobrý :o))) Stejně jsem tam dlouho nevydržela.. A to už se tu teda jako opravdu nikdo neobjevuje, jo? To jsou všichni na koňovi :-S
Ahojky! To nevím, tuhle jsem viděla jak do nějaké diskuze přispěla arvetka :-) no stejně jsme všechny rozlezlí akorát do diskuzí podle ročníku ;-) Já ty srazy taky moc nemusim, teda jeden jsem před Vánoci pořádala a to bylo docela dobrý - velká účast (27 z 32) Tak já se jdu vrhnout na učení! Pááá
Profilova fotka
Tak nás tam bylo asi 14 z 25 :-N A jednu holku jsem fakt nepoznal, měla úplně jiný účes a byla hubená, a na základce bývala docela při těle a krátký vlasy...No jsem fakt čuměla...Bylo nás tam asi 10 holek, 5 z nich mají děti, jedna dokonce dvě, jedna byla těhotná a zbytek ještě nic, vč. mě :-D Tak já taky chodím na svůj ročník a na koňovi mám taky rozjetý nějaký diskuze, takže tak no... Tak pěkné učení 8-)
tak já na koníka nechodím, to mě zatím neláká :-) to učení je fakt šílený :-p ]-(
Profilova fotka
ahojky anet, tak jak jde učení :-D
Článek se načítá
Ahojky, ani se neptej, je to hrůza...Vůbec mi to nejde a nic si nepamatuju. A naši kvůli tomu zrušili svou dovolenou, protože měli termín ode dne, kdy mám mít promoci a nechtěli o to přijít. No ale já se obávám, jestli to vůbec udělám :-( A co je nového u Úlehlů? (právě se učím systemické pojetí sociální práce dle Úlehly :-D )
Profilova fotka
ježiši :-D :-D To uděláš, nebo jse :-) Ja jsem v praci a neba me to tady...Manza je doma a jsou tam jeho rodice a delaji kuchyn...a ja vydelavam :-D
Tak buď ráda, že nemusíš pracovat doma :-D no i když já bych místo toho učení také jela radši pomáhat na barák :-( jsem pořád sama doma, manžel tam je do večera každý den :-|
Profilova fotka
a uz to budete mit aspon hotove?? No, jsem docela rada, ze tam nejsem, kdyz je tam i tchyne :-D
:-D mně dneska tchýně odletěla do Egypta :-D No hotové ještě ne, ale snad do konce roku... :-)
Profilova fotka
tak to mas doma klidek, ze :-D Ja budu rada, az v nedeli prijedu z prace a nikdo tam nebude, teda uz jen manzilek :-) Zase budeme moci jit spat do sve postele, nechali jsme je u nas v loznici a my spime v obyvaku :-x
A Ty jsi v práci přes noc? No tak hlavně že až se vrátíš, tak už tam nebudou :-)
Profilova fotka
nee, ja mam denni dnes a zitra, takze se jedu domu akorat vyspat :-D A ocihnu to tam, co tam udelali a tak :-D
Jojo, chápu, taková kontrola :-D Tak Tomík přijel ze stavby a už mi zase ujel na fotbal. A to mu tento týden tahali vodu z kolene a doktor mu chtěl dát neschopenku. Prostě si nedal říct. Mám já ale tvrdohlavého muže 8-(
Profilova fotka
No jo, chlapi, co bys chtěla :-D No jo, budu jim dělat kontrolora, na to tam asi momentálně mají tchýni :-D
Tchýně rádi kontrolují, co? :-)
Profilova fotka
jj, ta moje obzvlášť :-| Tak už jdu skoro domů, tak příjemný večer přeju a papa
Tobě také, papa
Profilova fotka
jéééé holky vy jste tady?Jak se máte?
my se máme dobře :-) a jakpak se máš Ty, dlouho si se tady neukázala :-(
Profilova fotka
lavazzzo, my tu jsme, ale vy všechny jste odešly na koně :-| Teda néé, že bych tam nebyla, ale ... :-) Svému datu jsem věrná :-D :-D :-D
Nazdar 8-) Holky kam zmizela Deucatko? Album má smazané, datum svatby v profilu smazané...Narazila jsem na ni v jedné staré diskuzi.
Profilova fotka
Ahooj arvetko, tys tu taky dlouho nebyla...deucatko chodivala do jedne diskuze, co jsem sledovala a najednou uplne ze dne na den zmizela... mimochodem, mas super fotky ;-) =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?