14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
No na koníka já nechodím a ani chodit nebudu :-) bolesti se bojím jak čert kříže, tak si prostě nechám jednou píchnout tu epidurálku :-N Se mnou si také oddechne i okolí, až jednou tu školu dokončím :-D
Profilova fotka
Tak holky, jak se připravujete na Vánoce? :-D
No já letos nic moc. Mám do toho tolik toho učení, tak ani nemám na nic náladu :-( Kéž bych tak nemusela mít žádné starosti se školou, to bych byla opravdu šťastná...
Profilova fotka
No, jo to učení musí být fakt děs, ale zase už ti to brzy skončí a budeš mít klid a příští Vánoce můžeš krásně oslavit :-D
To jo, to si piš, snad i s miminkem v bříšku :-D To si budu vyloženě užívat, jestli mi ta škola někdy skončí :-D
Profilova fotka
TO víš, že to jednou skončí a pak už jen pracovat na miminku, jo? Nebo půjdeš na pár měsíců do práce?
Na pár měsíců půjdu do práce a tak v září, v říjnu se začneme pokoušet x-)
Profilova fotka
Tak snad se vám to povede...my se možná začnem pokoušet někdy od května, června, jak skončí HA...uvidíme, možná si to ještě rozmyslím a budu brát ještě další tři měsíce....
Já už HA nebreu minimálně rok a půl :-D radši počkej ještě tři měsíce, když se to hned povede, aby se Ti to narodilo na jaře :-D (to bych si přála já, začátek léta nabo jaro)
Profilova fotka
Jako já bych strašně chtěla, aby se mimi narodilo na jaře, protože my jsme skoro celá rodina narozená od září do prosince, takže fakt "jarňáček" by fakt potěšíl :-D To teď dvě kámošky jsou těhotný, jedna se snažila od ledna a otěhotněla v srpnu, a ta druhá v srpnu vysadila a hned otěhotněla, takže holky spolu budou vozit :-D
Profilova fotka
Holky, tak dneska je to 5 měsíců od svatby :-D :-D :-D
Profilova fotka
Luccatko, že by nové fotky??? :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo ale né od toho blba ;-)
Ahoj holky! tak mám za sebou úspěšně nejtěžší zkoušku :-D
Profilova fotka
Nazdáárek Anet, tak to gratuluju :-D Konečně máš klid před Vánoci, co? A pak budeš pokračovat s dalšíma, co? Ale teĎ si užij řádně Vánoce x-)
Ahoj manželky, tak jak se máte, jak vám klape manželství?
Profilova fotka
Ahoj sisip, a jak klape manželství tobě? Myslíš, že zatím u všech je OK :-D Jinak holky přeji vám všem šťastné a veselé Vánoce, a bohatého Ježíška x-)
Tak právě jsem dokončila Vánoční úklid a dobalila dárky pro manžela uf.... Přeji Vám klidné, šťastné a příjemně strávené Vánoce, hodně lásky, štěstí a zdraví v novém roce!
Profilova fotka
Holky, tak vám všem přeji krásné svátky a ať vám ten Ježuch taky něco nadělí :-D
Soničko, Tobě i manželovi přeji také krásné svátky! Hezky si je užívejte! A ostatním samozřejmě přeji také krásné Vánoce!
Profilova fotka
Ahojky, tak takhle diskuze už byla zase pěkně daleko :-D Nysku, ty se pořád neuč :-D :-D
No jo Soni, je to hrůza, co Ti mám povídat. Dneska na to jakžtakž kašlu :-) Jak to jde v práci?
Profilova fotka
v praci nejsem ,lecim se v posteli....klasicky nachlazeni....tak at vsechny zkousky dopadnou dobree :-D
Jojo děkuji, budu potřebovat, aby při mě stáli všichni svatý :-D
Profilova fotka
Dobré ránko, tak bych sem zase přispěla, když teda je dneska ten půlrok od svatby :-D :-D :-D
No jo, vidíš to :-) Ježiš to to utíká, co? Už aby bylo to výročí, budu mít po škole a začnem se pokoušet o mimčo ;-)
Profilova fotka
To jo, utíká to hodně a to mi přijde, že to je ještě dýl :-D No, my se snad taky začnem pokoušet, letos :-)
My taky ;-)
Tak co Soni, co je nového? Zase nám to spadlo až někam dolu...A holky sem už nechoděj, to je škoda...
Profilova fotka
Tak 7 měsíců :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?