14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
No tak paráda :-)
Profilova fotka
Takže ty včera původní mi objednat nešly tak jak jsem chtěla, ale dneska jsem je objednala jinde a k tomu ještě povlečení a prostěradlo, tak jsem zvědavá, kdy to dorazí ;-) Tady zase leje a já mám v práci zimu :-( Blbne tu topení.
U nás včera ráno normálně trochu i sněžilo. Když jsem jela na brigádu tak to klouzalo jako blázen :-( Ach jo, ta zima je stejně strašná...
Profilova fotka
Tak sněžení bych asi brala víc jak ten déšť, je to hrůza. A dneska je tam pěkná klendra :-( Ty chodíš na brigádu? A co robíš?
Dělám administrativní práci v jedné firmě, takže celý den něco ťukám do počítače :-)
Profilova fotka
Tak to máš dobrý. A to máš na každý den? A někde tam u vás? A to ještě jezdíš do Budějek :-. Tak máš celej týden taky pěkně nabitej, co? Kamarádka by měla teď někdy dělat v Budějkách státnice,tak jsem na ní zvědavá.
Soni tam pracuju jen úterky a pátky od 8°°-17°°. Mám nabitej celej týden, ale aspoň že už mám volné všechny víkendy...
Profilova fotka
Takže dneska v práci, jo ;-) Tak ať ti to uteče. Určo je to lepší než ta recepce, co?
Dnes jsem naposled na recepci :-D A je to děs :-( Tamta práce je aspoň míň náročná na čas a dojíždění...
Profilova fotka
My jak se teď přestěhovali, tak když jdu do práce tak vstávám v 5,30. V Praze jsem vylejzala až tak před sedmou :-) Ale aspoň už je to náš byteček :-D
To je děsný, co? Já vstávám v 5,05! To je šílený a vracím se v 20,30...
Profilova fotka
Tak já když dělám od osmi do osmi, tak teď vstávám v 5,30 a doma jsem ve 22. Ale to je dva dny a pak dva dny jsou volný, tak se to zvládá celkem v klidu. Ježiši to počasí mi deptá, tu snad začne i sněžit, bo co :-N
Článek se načítá
No když pak nemusíš jet druhý den do školy, tak věřím, že se to dá :-D Takhle já jsem měla jen 1/14 dní volnou sobotu a neděli...Toť vše. A v tom volnu co jsem měla jsme ještě makali na baráku :-(
Profilova fotka
Věřím, že makat na baráku je záhul, ale zase ten pocit, že tam pak budeš bydlet :-D Já pocházím taky z rodinnýho domku, od našich, a tak si musím zvykat na byt. Snad si časem zvyknu :-|
Zvykneš si. Horší to bude v létě, ale to stejně budete mít dovolenou a pojedete třeba k Vašim...
Profilova fotka
Tak k našim jezdíme tak jednou do měsíce, podle toho jak to vyjde. To se vždycky těším až se proženu se Zolynou, je jí 2,5 roku, ale je to hrozná potvora :-D (německy ovčák). Tam na vesnici je svatej klid a teď jak bydlíme, tak to je skoro taky jak vesnice. Můžem nasednout na kolo a jet, to tady v Praze třeba moc nešlo.
No tak to je fajn. Já taky ráda vezmu psa a jdu s nim na dlouhé procházky...
Profilova fotka
My máme takovou velkou zahradu, plno stromů a rozběhy tam jsou dobrý. Stačí na Zolynu dupnout a běhat za ní a to je parádní tělocvik :-D Pak kolem mě šmejká a snaží se uniknout...S těma psama je fakt zábava. To jsme tu měli v práci v úterý pána na deratizaci a on řikal, že má doma potkana a že jak přijde domů, tak potkan už netrpělivě čeká za dvířkama v kleci, aby mohl vylézt a prej za ním běhá po bytě jak pejsek :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-D Dlouho jsem tu nebyla,čekala jsem na fotečky,abych je mohla dát do alba,ale bohužel jsem je od své svatby neviděla ;-( Náš známí co nás fotil a natáčel dvd nám je dodneška nedal!!Už nám nebere telefon a ani neodpovídá na sms.Pomalu se začínám smiřovat s tím,že už je mít nebudu :-| Naštěstí tam byl ještě jeden fotograf,tak mám aspoň něco.
Profilova fotka
Luci, tak to je teda pech s těma fotkama. To bych ho asi někam nakopala, známý neznámý... 8-( Tak hlavně, když máš aspoň nějaké :-)
luccatko to je mi líto :-( to je nepříjemné. Já mám fotek asi 1500 a nevím co bych dělala kdybych je neměla. Byla bych asi hodně moc vzteklá :-( nebo třeba Vám to chce dát jako Vánoční dárek...
Profilova fotka
Fotila tam i kámoška a pár lidí z rodiny tak to není tak zlé,nejvíc mě mrzí to dvd :-( Ale já si ho odchytnu a asi mu dám do držky :-D Naštěstí mám teď jiné starosti.Pracujeme na miminku,ale nejde nám to jinou cestou než umělým oplodněním.Takže injekce a prášky,to je teď můj denní chléb :-) :-D
Profilova fotka
luccatko, tak snad se zadaří i tak, a brzy bude miminko v bříšku :-D To musí být už docela na palici...Jsem zvědavá, jak to bude pak s náma... :-. Teďka kamarádka nebere HA od minulého září a pořád nic :-( nysku dobrej nápad :-D Třeba luccatko dostane fotky na Vánoce :-o To by byl góól :-D
Profilova fotka
Já to spíš čekám k 1 výročí,jééééé to bude dáreček :-D Sonisek-ta tvá kamarádka by pomalu měla přemýšlet o nějaké klinice nebo se poradit s gynekologem.Nám to doktor doporučil po roku snažení.Někdy tomu stačí jen pomoct hormonama. ;-) Ale já jsem v pořádku,tak to snad bude ok :-)
Profilova fotka
No,já vím, že bere nějaké prášky a že to vypadá, že by šel snad i přítel na vyšetření, ale...Já se jí na to radši sama neptám, je mi to blbé. Ptát se pořád, jestli náhodou už není těhotná a tak, tak radši vždycky čekám, jestli to načne sama...Asi se na to nesmí moc myslet, holka by měla být asi v poho a nestresovat se zbytečně...Ale to se mi asi řiká...Se chci vidět, za pár :-D
Profilova fotka
Já jsem na to ze začátku taky furt myslela a dělala testy jak trubka :-D teď to beru v poho,jinak to nejde.Ten stres tomu nepomáhá.Měla jsem i štěstí,že můj se vyšetření nebránil,někteří chlapy nechtějí.Ale spíš než ze studu se asi bojí,že chyba může být na jejich straně ;-) Naštěstí medicína dnes dokáže v tomto směru už pomoct :-)
AHojky holky! Copak je u Vás nového?Doufám že se máte dobře a že Vás manžílci moc nezlobí... ;-)
Profilova fotka
čauky nysku, nového celkem nic :-D Vše běží jak má a manžílek supráckej :-D Co vy?
Taky pořád stejné...Akorát se teď musím učit a to mě teda nebaví. Fakt už bych šla nejradši na tu mateřskou...
Profilova fotka
Se učit, se učit, se učit :-D Jak povídal Mireček v Básníkách :-D Zrovna minulý týden spolužačka úspěšně dokončila Ing. v Budějkách, tak si pěkně oddychla :-D I my všichni s ní. Já asi přestanu chodit na toho Koníka, protože jak to tam pročítám, tak se toho těhotenství trochu bojim :-( A hlavně porodu...asi by bylo lepší nic nevědět.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?