14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Ahoooj! Dalsi 14.cervenec se hlasi. Doufam, ze vam nepokazim radost, kdyz jste si tak libovaly, ze vas bude malo... My 7.7. rovnou zavrhly, ale chteli jsme o prazdninacha v pulce mesice, tak nam to vyslo na toho 14.7. Potrubuju krasne pocasi, mame vsechno venku. Uz ted bojim, bojim!
Profilova fotka
deucatko, tak už jsi 5., kdo mi to říká ;-) :-) Taky si myslím, že ten druhý bude lepší, protože je hlavně pohodlnější! V tom s ramínky nemůžu ani pořádně zvednout ruce!!! :-N Děkuju za radu! ;-) zlatouch, ne ne, jsme rádi, že jsi se k nám přidala! Neboj, dnes jsem v rádiu slyšela, že má být nejteplejší léto za X let, tak uvidíme ... ;-) :-)
Profilova fotka
Ahojky Anoli, četla jsi můj mailik? Já hlasuju pro korzet č. 1. :-)
Profilova fotka
Ahoj Ilčo :) Tak jsem se koukla na ty tvé šatičkyyy.. jsou nádhernéééééé!! a abych pravdu řekla, tak se mi na tobě líbí oba korzetky úplně stejně.. možná ten první o malunko víc, páč se mi k tobě hodí ta spadlá ramínka, ale ten druhý má též něco do sebe.. každopádně, jestli se v tom druhém cítíš pohodlněji, tak si vezmi radči ten.. ALe fakt dilema toto :-N
Profilova fotka
Ahojky Jani a Ywonn! :-) Zatím vede korzet č. 2, tak uvidíme, jak to dopadne, ale faktem je, že se v tom 2. cítím líp. Jak jsem už psala, tak v tom 1. jsem nemohla ani zvednout ruce!!! :-o Jani, hned ti odepíšu do IP, ale neboj, Ondra bude šampaň, takže aspoň kluci nebudou stejní! :-D Hodím do alba fotku, když si oblek zkoušel jo? ;-) Holky, díky za rady! ;-) :-)
Profilova fotka
fííííháááá.. moc to Ondrovi slušííííííí!!!! Škoda že to máme ve stejný den, určo bych se přijela podívat na tu vaši svatbičku.. ale třeba se někde potkáme v koloně :-D
Profilova fotka
Hmm, fešák!!! ;-) Ale ta vestička a ta vázanka ... přesně co si představuju na Martina taky!! Anoli, s těma šatama si docela dělám hlavu. Jsou fakt skoro stejný!!! Až na ten materiál Kdyby šlo jen o obřad, tak je to úplně jedno, ale pak ta naše společná restaurace! Budeme dvě stejný nevěsty! :-o
Anoli: ten Tvůj ženich je opravdu fešák. Chci, aby to tomu mému taky slušelo, ale máme jiné představy. Chceme tmavý oblek, i když rodina nám do toho trochu kecá. Hlavní nás tlačí finance a pak taky čas. V týdnu jsme každý jinde a než se sejdeme, tak už nestihneme nikam zajet.
Profilova fotka
Děkuju za pochvaly! :-) Bude vypadat skoro takto, jen bude ostříhán a oholen. Už ho prý ty delší vlasy štvou ... ta příprava a tak... :-D :-D :-D Holt, pohodlnější jsou krátký vlasy, no. :-p Ale já jsem ráda, protože krátký vlasy mu sluší. ;-) Ale přece mu do toho nebudu mluvit, musí si na to přijít sám. :-) Jinak moc vám děkuju za pochvaly! :-) Snad nám to bude slušet i dohromady ve svatební den ... ;-) Jani, vůbec si z toho nedělej těžkou hlavu! Kluci budou jiný, tak aspoň něco budeme mít odlišný! :-D Myslím, že nám to bude ve svatební den úplně jedno. Budeme mít spoustu jiných starostí než řešit podobný šaty! :-) deucatko, jasně, každý máme jiný vkus, jiné představy, to je přeci normální. ;-) :-)
Anoli: i já jsem pro šaty č. 2
Profilova fotka
to ovca: dekuju! Jsem za každou radu moc vděčná! ;-) :-)
Profilova fotka
ahoj anoli :-) tak jak probíhají přípravy???
Článek se načítá
Profilova fotka
anoli-Taky bych řekla,že je to dost těžký,protože ti pasují oba,ale mě se o malinko víc líbí č.1 ;-)
Profilova fotka
ahoj vladunko! :-) Tebe jsem tu dlouho nepotkala! x-) Přípravy jsou v plném proudu, jestli jsi četla výš, tak máme objednané prstýnky, půjčený oblek, koupené boty, jak pro ženicha, tak pro mě. Teď jsem řešila dilema se šaty resp. s korzetem, oznámení máme doma. Myslím, že to nejdůležitější už máme zařízené. ;-) :-) A jak jsi na tom ty?
Ahojky holky, tak jsme zas trochu pokročili s přípravami. Dnes jsme si byli pro snubáky. A do týdne má dojít oznámení. Už se na něj moc teším. A co ostatní, jak pokračujete s přípravami?
Profilova fotka
Ahojky,tak my sme taky trochu pokročili.Včera sme si byli pro oznámení a dnes sme se dívali na prstýnky,ale nic sme nevybrali.Ale bylo to teprve první zlatnictví :-)
Profilova fotka
Ahojky, koukám, že jsme v diskusi nějak pozadu. My jsme taky pokročili s přípravami, máme snubní prstýnky i oznámení, oblek pro ženicha, jen nám chybí košile a kravata, a já mám šaty taky zamluvené. Chtěla bych svatbu do oranžova, spíš lososova a teď řeším spíš dekoraci, co mi padne do oka, tak pomalu kupuji. Jen mám pořád problém s vlizelínem. Nevím, jestli objednat oranžový nebo lososový, asi spíš lososový ale KOLIK metrů pro 60lidí? Jsem bezradná. Co plánujete Vy na svatební tabuli za dekorace? Jestli budete mít vlizelín tak jaký a kolik metrů? Díky za rady...
Nazdarek holky, konečně už máme doma oznámení. Máme od Pamas a jsme moc spokojení. Dělali jsme nějaké změny od původního. Panín v Pamas byla moc ochotná. Za 8 dní bylo doma. Mohu doporučit. Tak a ted šup do obálek :-) Glabulenka: jsem na tom s dekorací s tejně. Barva svatby bude smetanová. Představu už mám, ale problém je jí sehnat. Já bych chtěla na stůl organzu, ale taky nevím kolik m. Poptám se v restauraci, kde máme hostinu, snad poradí. Přeji všem pěkný den :-)
Čau holky, nám by oznámení (miadesign) mělo přijít příští týden, objednali jsme už i čokolády a ty ostatní blbůstky (jmenovky ap.). Prstýnky máme po mých rodičích, takže jsme je jen nechali zmenšit a udělat rytinky, budou taky příští týden x-) No a s tím vlizelínem nebo organzou jsme asi všechny stejně bezradné :-| :-) Já chci organzu a protože bych chtěla, aby nebyla "pokrčená", jak se dává vlizelín, tak počítám s 1 metrem na 2 lidi (resp. na 4, protože se bude sedět po obou stranách stolu, snad jsem to napsala srozumitelně :-N ). Ovca: kdybys v nějakém e-shopu narazila na smetanovou organzu, dáš mi prosím kontakt do IP? Zatím jsem narazila jen na samé tmavší, syté barvy, jenže my chceme dekoraci smetanovo-modrou...
Arvetka: urcite ti dám vědet. Ale abych se přiznala, organzu spíše hledam po obchodech. Uz mam koupene svíčky, tak chci, aby to byla stejná barva. Na netu jsem to vzdala.
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že se pečlivě připravujete. Už se nám to pomalu krátí. Nemohu se dočkat, jen mám strach z počasí. Nesmí pršet!!!! ]-( Neumím si v dešti představit focení. Byla by to škoda! Uvidíme, budeme jen doufat:o)... Tak už máme zamluvené prstýnky i oznámení. Dnes jsem byla na zkoušce účesu u mé sestřičky. Ještě mi chybí podvazek, spodní prádlo, košilka na svatební noc a velký problém máme s oblekem pro miláčka. No ale, zatím nás čas netlačí. Tak si krásně užívejte předsvatebních příprav! Páááááá
Profilova fotka
Ahoj holky! ;-) :-) My teď řešíme jídlo, tzn., jak v restauraci, tak i potom na odpolední soukromé oslavě. Je to docela umění něco vymyslet. Co člověk, to jiný názor, takže debatujeme o 106!!! :-D Pro snubáky bysme si měli jet příští týden v pátek, tak se docela těším, akorát mám strach, aby mně třeba nebyl malej nebo velkej!!!! :-o No a taky řeším květiny a dorty. Ještě, že existují tyhle stránky, protože inspirace je aspoň velká. No a dortů moc nechceme, protože se bojíme, že bude teplo a roztečou se. :-| Tak přípravám zdar!!! :-)
Ahojky, tak dnes jsem byla ve svatebním salon na zkoušku svých již vybraných šatů (nějaké kg šly dolů, tak jsem chtěla vědet, zda budou sedět). A co to :-) Šaty seděly dobře, ale objevila jsem nové a neodolala jsem. Jsem z nich unešená. Doufám, že jsem neudělala špatně. Přikoupila jsem bižu a boty. Tak a teď ještě spodní prádlo a už jsem komplet :-)
Profilova fotka
ovco, gratuluji k šatečkám a tomu ostatnímu. Neboj, já jsem je taky měnila asi před 14 dny a ještě nevím, zda to mé rozhodnutí je definitivní ... :-N
Profilova fotka
Tak můj si se svědkem konečně objednali obleky,mám za sebou návštěvu kadeřníka a domluvenou zkoušku.Ještě mě čeká kosmetička.Teď čekám na závoj.Korunku už mám i oznámení.Teď přemýšlíme nad těma prstýnkama,máme oba trochu jiný vkus,tak to musíme nějak doladit :-) šaty mám taky zamluvené,ale sem s paní dohodlá na květen,že jí má dojít nová kolekce,tak to možná ještě taky vyměním.Uvidíme :-D
Profilova fotka
Holky, dneska to máme přesně za 100 dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, uz mame i oblek pro zenicha a vse je zamluvene, ja jdu saty zkouset take az v kvetnu, navic jsem ted od ledna zhubla, tak jsem zvedava... jo musim si postezovat muj nastavajici nemuze stale najit rodny list asi ho pretrhnu :-)
Ahoj holky, vy jste taaaak pilný! Asi jsem trochu pozadu, hlavně s oznámeníma, chci si nějaké vyrobit sama, ale ještě jsem se k tomu nadostala. Kdy je budete rozdávat, není ještě moc brzo? Anoli: dík za výpočet, hned máme důvod si večer otevřít lahvinku :-)
Ahojky holky, tak jsme včera tu stovku oslavili. S budoucíma tchánovcema, teda jenom s maminkou, protože tatínek šel na zelený čtvrtek do kostela na mši a na přijímání, takže nemohl pít alkohol. Dali jsme si červené vínko a maminka konstatovala, že teď bychom měli slavit každý den :-) Přítel na to, že to bysme měli dobrý trénink a na svatbě pak hodně vydrželi ;-) A já na to, že bysme to spíš nepřežili :-D
Profilova fotka
zlatouch, naštěstí jsem to nemusela počítat! :-D Je to napsáno ve svatebním plánovači. ;-) :-) A neboj, oznámení do července určitě stihneš udělat. ;-) Holky, dnes jedeme do Prahy pro prstýnky, tak mi držte pěsti, ať nám hlavně jsou /z toho mám největší hrůzu!!/ a ať se nám líběj! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?