14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
nysku, od jaké banky atd jste chtěli novomanželskou půjčku? My se pak na to chcem zeptat u spořky, tak jsem na to zvědavá 8-) arvetko, doufám že ti manžílka pustí brzy domu. Mně by asi bylo smutno a byla bych u něj pořád. Tu banku vyřízenou nemám, protože se pak stejně musí u nich změnit číslo občanky, takže to nechám vše najednou. Dneska máme free, tak se půjdem asi někam projít. Tak si užijte dnešní den :-N
Ahojky Soni, My jsme měli doma toho kamaráda, dělá nám plán, co vše si budeme platit, víš? V pátek máme dohodnutou schůzku s ním a s finanční poradkyní na hypotéky. Musíme si jí vzít co nejdřív, dokud jsem ještě v práci ;-) Ta paní nám poradí, kde to bude pro nás nejlepší si jí vzít. Pokud bys chtěla, tak on Vám taky může sestavit nějaký takový plán, to je pochopitelně bezplatné a můžete se sami rozhodnout, jestli se Vám to bude líbit, nebo ne.
ahoj děvčata :-) Soni, to víš, že je mi smutno, ale chodím za ním každý den, tak se to dá zvládnout ;-) Anetko vy plánujete miminko? :-.
Profilova fotka
No, my taky budeme mit asi poradce, ale nejak pres mamku znameho, takze uvidime. Ale do vseho hupsnem tak koncem srpna, tak kez by se zadarilo a na Vanoce byli ve svem :-) Tak už konečne jdem ven, tak přeji hezké odpoledne 8-)
Martinko, jak to víš? ;-) Plánujeme, ale až tak konec léta 2009...
anet - no že píšeš "dokud jsem jestšě v práci" ;-) Jsem detektiv Columbo 8-) Já za chvilku razím za tím naším pacientem.
Profilova fotka
A kdy vlastně všechny plánujete svatbu?My jsme tomu nechali volný průběh,za 14 dní si bereme štěně labradora :-D Dnes mi volal tchán že má v sobotu oslavu narozenin,tak tam pofrčíme,hned se zeptal jaká byla svatba,že slyšel že můj taťka vyhodil partu od Jirky,hádejte kdo mu to řekl? Stalo se totiž to,že Jirkovy známé co mě nemají rády,mi ho unesly.Všechny,nedaly vědět kam,našla jsme ho šťastnou náhodou,a ony se mi tlemily do obličeje.Pak se domluvily s klukama že jako všihni pojedeme nazpátek,jenže kluci mě neodvezli,a tahali mě po hospodách,pohádali jsme se že kazím srandu apod.sice jsem měla v šatech mobil,ale vybitý :-( nakonec mě jirka našel když jsem tajně poprosila barmanku ať mu zavolá. Vrátili jsme se po 3 hodinách.Naši o nás měli strach což chápu,tak taťka řekl,že kdo to vymyslel ať vypadne ze svatby,že tam nemají co dělat,takže odjela celá parta.Teď je to horší než předtím,povídají jakej je Jirka srab,že se nedokáže postavit tcchánovi atd,vyčítají nám svatební dar,že jsme si ho vzali,a pak je kopli do zadku,a ať už je nikdy nikam nezveme,psali nám celou svatební noc hnusný sms,takže jsem den po svatbě celý probrečela,a doteď je mi z toho smutno. Byla bych udělala všechno jinak. Vím že lepšího manžela jsem nemohla najít,ale je mi z toho pořád smutno,měl to být nejkrásnější den mého života,a jim se přeci jen povedlo co chtěli. "kamarádi"měli v sobotu přijet k nám aby Jirkovi pomohli zdobit auta atd.ale jeho sestra si je napakovala do bytu,kerý má naproti mé mamce,takže když mamka zdobila auta-chudák :-( Tak na ní dana zařvala:Vykašlete se na auta,pojďte sem tady jsou všichni,hahaha!Mamka na ní málem vlítla. Na svatbě zbrojila proti nám a vždycky když šel někdo okolo,tak mi říkala jak mooooooooooooooc mě má ráda. Omluvám se že vás tím zatěžuju ale potřebuju to ze sebe dostat. Mám vás ráda
nene Martinko, já chci dát výpověď, protože se budu věnovat studiu a když budu ve výpovědce, tak by nám hypotéku nemuseli dát, pozdravuj manžílka!!!
Profilova fotka
ahojkyyy.. téééda.. po delší době jsem sem koukla a hned toto.. Chjo.. moc mě to mrzí Lavazzzo.. věřím, že ti to muselo ten svatební den dost znepříjemnit.. Ale myslím si jedno.. tedle nejsou praví přátelé.. být vámi, tak se na ně vyprdnu.. todle přeci kamarádi nedělají.. v kor tak krásný den, jako je vaše svatba.. Každá sranda má své hranice a tohle už je opravdu moc.. Musíš se nad ně povznést.. vzala sis svého manžílka a né je, tak se na ně vyprdni a žijte si svůj život ;) Držím vám palečky :)))) jinak my mimčo ještě neplánujem.. počítám že na to vlítnem tak za dva roky.. tak uvidíme jestli to půjde.. přeci jen už já mám na čase.. :-N
lavazzzo, trochu jsi se přepsala, myslela jsi miminka, viď :-D kdy plánujeme svatbu :-) labradorka máme taky, je to naše už rok a půl starý miminko. Manžílek mi ho koupil loni k svátku :-)Je to naše zlatíčko. Je mi opravdu moc líto, že to máš takhle těžký! Věř mi, znám podobné věci a vím, že to je hodně nepříjemné. Já co jsem začala chodit s Tomem, tak jsem tam taky nebyla moc chtěná, protože se kvůli mě rozešel s jednou paní, na kterou už tam byli zvyklí a která byla jejich kamarádka! Navíc já jsem tam min. o šest let mladší než všichni, takže to pro mě byla docela síla. Nikdo mi to neusnadňoval. Trvalo to pár let, dalo to práci, nervy, sbalené kufry...no jo, ale teď už je vše absolutně v pořádku. Já se dokonce kamarádím s manželovou ex :-D
lavazzzo a klidně se vypovídej, od toho tu přeci jsme! ;-)
Profilova fotka
Jo miminka,promiň:)
Článek se načítá
Profilova fotka
nysek:už se na pejska hrozně těším,měla jsem,teda mám Bena ale taťka si na něj tak zvykl,že si ho nechali naši. Jen se bojím aby se snášel s naší kočkou,on si jako štěně zvykne,ale neumim si představit co bude dělat ona,i když se psem vyrůstala,ale je to tak trochu blázen:)
lavazzzo neboj, on si na kočku zvykne, spíš si s ní bude chtít hrát, ale těžko říct, jestli ho kočka pochopí :-) Jinak nám ten náš hajzlík rozkousal takových 10 párů bot, z toho ale jen jedny moje :-D a hrozně žárlí na Tomáška :-D A už máte vymyšlené jméno ?
jo lavazzzo, když děláš v pojišťovně, nevíš, jestli mi udělají novou kartičku pojišťovny, když ještě nemám občanku?
Profilova fotka
nysek: jojo udělají.. já tam byla včera :) hi.. jsem udělala pokroky.. včera jsem si zařídila pas, řidičák, technyčák a ještě vzp.. No ale tím to zdaleka nekončí :-N Ted ale počkám na občanku a pak budu lítat po bankách a podobných institutech!!! Jen ten pas mě štve, loni jsem si dělala nový ještě za 200 a letos musím znovu a to už za 600 :-o :-o ]-( A ještě tam budu vypadat jak trotl :-N =-) škoda že nemůžu použit fotky ze svatbyyyy :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Novou kartičku pojišťovny ti udělají pokud jim doneseš nějký doklad o změně jména,takže oddací list :-) My ho ještě nemáme,takže jsem pořád Nováková,měli jsme pozdržovací oznámení kvůli svatební cestě. Máme kočku Noemi,takže bysme chtěli nějaké podobné jméno. Boty nám kouše ona,takže jsme zvyklí:)ona je taková trochu jiná:)
Já mám zatím hotový řidičák, pas, občanku, na techničák taky musím, ach jo! Nejhorší to bude ještě ve škole :-( Zítra jdeme na hypotéku... Tak příští týden skočím na pojišťovnu, ale přemýšlím ještě o změně VZP...tak si to musím přes víkend rozmyslet. Tak mu dejte jméno třeba Noel :-)
Profilova fotka
Noel se nám právě líbí:)to je náhoda.ty nejsi u VZP spokojená?Jen se ptám:)
mně je v podstatě jedno, u jaké pojišťovny jsem (jé už víme přesně, kde lavazzza dělá :-D ) ale chci začít chodit k jednomu alergologovi v Praze a ten nebere pacienty, co mají VZP...tak proto.
Profilova fotka
Tak to jo:)mně třeba vadí že už nepřispívá alespoň to málo na antikoncepci,ale všude je něco ;-)
myslím, že to už nepřispívá žádná pojišťovna. Ale já už mám HA stejně rok vysazenou :-D
Profilova fotka
To já taky,a pořád nic :-(
jo, to já ale mimi nechci :-N zatím
Profilova fotka
Aha já myslela že jo když nebereš HA :-) My už to neřešíme :-)
Holky já jsem HA vysadila taky asi před rokem, sichrujeme se jinak, mimi v plánu zatím nemáme ;-) A manžílka už mám z nemocnice doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) Pustili ho dneska ráno v 9 :-) A je úúúplně ok, byli jsme už posedět s kámoškou a kámošem a házel samé vtípky 8-)
jo a včera jsem si konečně zažádala o novou občanku, tak se aspoň nějaké zařizování hnulo :-)
Profilova fotka
Holky, proc kdyz mimisky nechcete, tak HA neberete? Ja ji teda beru porad, protoze ja taky jeste nechce mimi, jeste bych si tak rok, dva pockala. Arvetko, tak to ti uz doma neni smutno, vid? My uz snad za ctrnáct dní si půjdeme pro obcanky :-) Uz se tesime. Hlavne, uz aby to bylo oficialni i v praci, protoze v programu v PC jsem porad za svobodna, ale do papiru se podepisuju novym. Dneska volal jeden pan a kdyz se ptal, s kym mluvil, tak jsem rekla prvni dve pismenka původniho prijmeni, ale hned jsem dodala to nove a rozesmala jsem se :-D :-D
Já jsem HA vysadila respektive mi jí vysadil doktor, protože mi po šesti letech začla dělat s tělem neplechu ... A taky si myslím, že je od ní dobrý tělo vyčistit, než budu mít mimčo. Vůbec mě to nevadí, že jí neberu, akorát že nikdy nevím kdy to dostanu a tak no. Soni, já jsem přišla po dovolené po svatbě do práce a už jsem tam měla nové jméno :-) Jé Martinka se má!!! Nezapomeň ale, že se nemůže moc fyzicky namáhat, takže uspokojovat můžeš jen Ty jeho :-x :-D
Profilova fotka
V pojišťovně je to všechno zakódovaný,a administrátor,za celých 14 dní nezvládl změnit hesla takže já jsem pořád Nováková a bůh ví jak dlouho budu 8-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?