14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Asi začátkem září. Ale ještě to nevím jistě, protože mi manžílek řekl, ať se o dovolenou nestarám, že jí zajistí, tak třeba to bude něco úplně jiného, ale ví, že Řecko miluju. ;-) Já taky nesnáším focení, ale všechno, ne jen na doklady...To zase bude, neumím se usmívat na povel, takže se tam pak většinou tvářím jak idiot :-D
Profilova fotka
takže si taky ještě musíš chvilku na líbínky počkat co.. no věř, že nejsi jediná :))))) ale aspon se máme na co těšiiiiiit :-D To je krásné, když to tvůj manžílek vzal do svých rukou.. hi.. to unás to většinou všechno zařizuju já.. ale aspon je to po mém :-D :-D no to mi povídej.. jsou to vždy šílené fotky.. a pak se tím musíme prokazovat min. 10 let :-o ]-( :-D
Profilova fotka
Ahoj manželky :-) Tak my oddací list dostali 18.7. a hned jsme si občanky vyřídili, tak by měli být asi do 18.8. a rovnou jsem si zažádala i o nový řidičák, tak jedna starost za náma. Až bude občanka, tak začnu obíhat banku, pojišťovnu atd. Jo, ta práce po svatbě je děsná, vůbec se mi nechtělo. Ale musí se vydělávat, jináč by to nešlo.
:-D svatá pravda... Já právě taky všechno zařizuju sama, ale jednou už jsem toho měla dost, protože už je toho na mě opravdu moc a tak jsem se vypovídala :-) no asi jsem se trochu vztekala ;-) a manžílek pak další den přišel s tím, že to zařídí a že se o nic nemusím starat. A nebo to taky možná bylo napopud toho, že mojí kamarádce řekl manžel 2 hodiny před odjezdem ať si sbalí věci, že jedou na dovolenou :-) jak krásné. Tak jsem miláčkovi řekla, že má ale hodného manžela a já že takové štěstí nemám :-. :-D :-N
Profilova fotka
Ahojky vdané paní :-)))), tak já už se také hlásím, je to vše za námi :-(((, svatba a už i svatební cesta :-(((, ale bylo to nádherný, co jinak holky? x-) Joj, doklady atd., to bude sranda :-)))
Profilova fotka
Sonisek.. teda ty seš ale šikulka.. to já to budu všechno dělat určo min. půl roku :-N nysek.. jojo ono není na škodu si někdy dupnout :-D :-D Tyyyjo.. tak jestli by mi řekl manža dvě hodky před odjezdem že někam jedem, tak bych ho asi poslala někam.. hi.. ikdyž na druhou stranu to může být dobrodružství jak všude pak scháním kartáček na zuby, krém na opalování apod.. páč tyto věci bych zaručeně zapomněla :-D :-D andickuu ahooooj.. japa se máš 10 dní po svatběěěě.. jéé ty už máš za sebou svatebkuuu?? a kdepak jsi byla??
Profilova fotka
Ahooojky Ivuškooo, je to nádhera :-)))), byli jsme v Paříži, bylo to překvápko od manžílka :-D , teď jsme u babičky a dědečka, takže pohodička, ale padá mi net ... ]-( Jakpak se máš ty??? Obdivuju tvoje fotečky, úúúžasnééé, akorát než naběhne jedna fotka... tak to spadne :-D :-D :-D
Já už mám balení na dovči natrénované, takže bych to během dvou hodin určo zvládla :-) Tady se někdo má, že si ještě užívá dovču, my už musíme makat :-( a mě to teda vůbec nebaví ]-( Nejradši bych skončila už teď, ale zase penízky jsou potřeba :-(
Ahoj ženy, já jsem dneska největší lenoch :-p Manžílek je po službě, tak chrupká, já se jen povaluju a čučím na telku :-x Aspoň jsem nakoupila, lednička už zela prázdnotou a včera jsem z nouze snědla celou sklenici zavařených okurků, jinak bych vážně umřela hlady! =-) My jsme na tom se svatební cestou nejhůř z vás všech - pojedeme NEJDŘÍV v únoru! :-S Ale kdo si počká, ten se dočká :-)
To víš že jo :-) my už pak budeme mít dovču za sebou a Ty před sebou. (no i když my pak zase budeme mít určo taky nějakou další před sebou, ale už ne svatební :-( Zrovna včera jsme se domlouvali, že bychom mohli jet v zimě si odpočinout na relaxační týden někam do lázní, to by byla parádička, i když nevím jak na tom budu, když budu mít státnice před sebou :-( Já jsem dneska vůbec nemohla vstávat, ráno poprchávalo, pak jsem skoro usínala v autě, tak jsem na sebe musela pustit míň stupňů :-( aby mě to probralo, nejradši bych se taky dnes celý den válela.
Profilova fotka
Andi: ajoooo.. já zapomněla.. jéééé to musela být romantikaa viiid :) prozkoumali jste toho co nejvíc??? Koukám že se krásně flákáte.. nás co ted čeká je prodloužený víkend v adršpachu.. máme to tam moc rádi, tak se těšíme :)))) jinak se máme fajněěě.. hi.. když už jsem změnila ten rodinný stav, tak jsem se dala i ostříhat.. prostě změna sevším všudy :))) Jééé děkujiii.. andrejko však i vy je máte kouzelnéééé.. taky se vždy koukám co přibude.. jééé dáš nějaké fotky z paříže????? arvetko: téééda ty se máš že se takhle flákáš.. Jééé hi.. nezadělali vy jste na mimi.. že ty okurky :)))))))))
Martinko, za chvíli nás čeká výročí, viď ;-) ? Já jsem si ale včera řekla, že už to asi budeme počítat od svatby, asi by bylo blbé slavit výročí svatby a pár dní na to výročí vztahu :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
nysek: jééééééé to by bylo dobré.. hi.. aspon by jste měli pořád co slavit - pěkně v kuse :) to my si ty výročíčka oslavíme pěkně obojí.. ikdyž je pravda, že to nemáme tak rychle zasebou!!
Profilova fotka
No jooo adršpach, tam je krááásně :-N, jejda, to je náhodička, já chci také nechat ostříhat, pořádně to šmiknout :-D , děkujeme, dám tam něco malinkoooo, zachviličku x-)
Profilova fotka
jéééé tak to pak musíš ukázat foto až budeš šmiknutnááá :) Fandovi se víc líbím krátkovlasá.. vždy jsem taková byla.. kvůli svatbě jsem to nechala dorůst.. takže jsem zase jako dřív.. ikdyž mám trošku jinčí účes :))) jééé tak to se těšííím :)))
ywonn 1. Se zaděláním nestraš!!! :-D Já mám kyselé okurky, zelí a takové ty typicky těhotenské pochoutky ráda odjakživa ;-) 2. Ukaž fotkuuuuuuuu s novýma vláskama! nysek Jojo, vás taky, že? A my budeme držet oboje výročí :-) Nejsme zvyklí to slavit nějak extra, většinou stylem- večeře+kino, večeře+prochajda a tak :-) My to máme vtipné, jelikož máme výročí (chození) na narozky mojí kámošky-svědkyně, takže se stane, že místo romantiky s miláčkem pařím s holkama (loni :-x ) :-D A tenhle víkend bude perný-v pátek má oslavu svědkyně, v sobotu svědek! :-D Nevím, proč musíme mít narozky všichni během dvou měsíců v roce :-D
ywonn+andicek Viděly jste album "NEJkrásnější nevěsty!!!"? =-) ;-)
Profilova fotka
=-) Koukám, koupám :-D
Profilova fotka
arvetka: hi.. tak potom podle chutí nepoznáš jestli jsi v tom co :))) ale třeba začneš mít úplně jiné chutě :-D fotečku zatim nemám.. budu mít teda i profi.. páč to bylo stříhané pro kadeřnickou soutěž, ale fotky budou až v listopadu :(((( jaké album nejkrásnější nevěsty.. oničem nevím =-) :-N
Profilova fotka
jéé huž jsem to našla.. :-N
Jupí dnes jsem zvládla občanku a pas. Teď budu tři týdny až měsíc čekat a pak můžu vlítnout na ostatní ;-) :-D ]-(
Profilova fotka
Ahojky holky :-D , téééda nysku, ty jsi šikulka :-D , mě to čeká v pondělí, to bude... Ty frontičky atd. Potřebuju k vyřízení občanky oddací list? Stačí jen naskenovaný, já mám originál v Praze a jsem v Brně =-)
Profilova fotka
Ahojky ženušky :-) Na mé svatbě se byla podívat kamarádka, která v té době měla akorát termín porodu, tak jsem pořád řikala, že jí z obřadu rovnou povezou, že to tam s ní sekne. Nestalo se, ale malou Elizabeth porodila 20.07.2007. Dokázala ta malá pěkně počkat na takové krásné datum :-D A už jsme si nechali vyvolat fotečky, co nám dělala rodina, tak dneska budu pěkně zastrkávat do albíčka :-) A zítra si jedeme pro fotky od foťáka, hurá :-D Tak mně se noční chýlí ke konci, tak pojedu domu pěkně chrupkat :-N Zatím papa
Hello girls! :-D Bééé, já nechci vyřizovat doklady! 8-( sonisek Ty se máš, že už máte i fotky od rodiny. Na momentky se těším nejvíc :-) A pak taky na video x-)
ahoj manželky :-) tak jsem taky čekatelka na novou občanku. pas si vyřídím až pozdějc asi ještě dloho nikde nepojedem. Svatební cesta bude až příští rok až už bude malá trochu větší :-D a pořádně si to s námi užije. A co vy ? kde jste byli na cestičce? Dívala jsem se na vaše fotečky a jste mooc krásné a máte čupr fotky, mi měli starší paní fotografku takže ty fotky klasika, ale neva hlavně že jsme už svoji.
Profilova fotka
Tak jsme včera vyzvedli od foťáka fotky, jsou čupr :-) A ségra konečně dohnala svýho manžu, aby nám přehrál konečně svatbu na video, tak jsme na to dneska jukli s Marťou, no jako docela sranda :-D Ani nam nepřišlo, že jsme to my, spíš že koukáme na cizí svatbu :-D Nejlepší je to na konci, když tam maj všichni fakt docela nahnuto a ty fóry fakt za to stojíi :-D :-D Už ani ne za měsíc se jdeme podívat kámošce na svatbu, na to samé místo, kde jsme byli, tak se těším. To určo zase budu ronit slzy, jsem na to hrozná :-N
Ahojky holky, to je hrozné jak to letí, už to máme 14 dní od svatby, je to fofr. Teď už jen ta svatební cesta, pak už budou zase Vánoce a ta pitomá zima :-( to jsou vyhlídky...
nysek Já mám zimu ráda :-) Nejdřív nakupování dárků, pak Vánoce (letos budou první společné, Jája vždycky jezdil na štědrý den k rodičům-ale poslední dva roky mě překvapil a přijel ještě před večerní pohádkou :-D )...Ale bylo by teda lepší, kdyby byl snížek x-)
Já jí mám ráda jenom na horách. My už jsme s Tomíkem trávili společně Štědrý večer, bylo to prima, od tatínka jsme měli polívku, Tomík dělal řízky, ale zapomněl je osolit :-) pak jsme si užili pěknou noc u pohádek a v objetí usnuli pod stromečkem x-)
Profilova fotka
Teda holky, teď se budete bavit o sněhu a Vánocích? :-D :-D Týý brďo, se vám stýská po zimě, co? :-N :-N No, ale sníh je stejně nejlepší na horách. Než rozbředlej sníh ve městě, tak radši snad žádnej :-x Dneska jdu zkusit zaběhnout do banky, nahlásit změnu, a ještě na pojišťovnu a možná i na MHDéčko, tak snad pochodím 8-) Sice občanku ještě nemám, ale mám ten papírek o změně a pro jistotu beru s sebou oddací list. Už to chci mít za sebou, tohle obíhání. Ja jsem si navykla chodit spát i s prstýnkem :-D A co mi trošku zezačátku vadí, že naše prstýnky mají trochu ostřejší hrany, ale tak to se snad časem ošoupá :-N Jaké máte prstýnky vy? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?