14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
Holky, tak vítejte mezi vdanými ženami. Doufám, že to všem vyšlo, jak jste si přáli, a pořádně jste si to užili. Hodně štěstí!
Profilova fotka
Ahoj holky, tedy, už vdané paní :-) :-) :-) Doufám, že Vám vše krásně vyšlo a užili jste si to jako my ;-) Taky přeji moooc štěstíčka !!!
Profilova fotka
Ahojky tak jak jste si to holky užily? :-) U nás vše klapalo a bylo to supeeeeeer :-D Hned bych to zopákla,teda jen ten den bez příprav :-D Přeji vám mooooooc štěstíčka v tom manželském životě ;-) :-)
Profilova fotka
Zdravím všechny :-) U nás také vše proběhlo bez větších komplikací, jen jak jsem psala, ženich si sedřel ve čtvrtek čelo a nos, ale naštěstí maminka mu to tak perfektně zamaskovala, že nebylo nic poznat. Až navečer když jsme se převlíkli a osprchli tak dal make-up dolu a poznat to bylo, ale to už nám bylo jedno :-) Hlavně že to počasí vyšlo, sice jsme měli trošku problémy při focení, protože závoj lítal na všechny strany, ale jinak vše ok. Jen to strašně rychle uteklo. Také všem přeji hodně štěstíčka :-D
Profilova fotka
Ahojky vdané paní, tak jakpak se cítíte? U nás to taky bylo supééér :-), sešli jsme se celá rodinka, úžasný x-) Přeji Vám všem mooooc štěstíčka na společné cestě :-)
Ahojky, všem přeji hodně štěstíčka na společné cestě. Pro mě to byl nejkrásnější den v životě.
Ahojky, u nás taky vše pořádku, bála jsem se zbytečně. Asi třikrát jsem si poplakala :-N byla jsem z toho naměko. Ale jinak mi to pořád asi nějak nedochází. Dnes jsme si byli pro fotky a v pátek by mělo být video... Přeji nám, aby nám to všem vyšlo a byli jsme všichni celý život šťastní!Papa
Profilova fotka
nysek: jéé, tvoje šatky jsem měla původně vybrané, ale v šampáň barvě, nakonec zvítězily ty, co jsem měla...moc ti to slušelo :-D
Tyhle taky byly v champagni, možná to na těch fotkách tak nevynikne...nakonec jsem se stejně musela převlíct, bylo mi hrozný horko...
Profilova fotka
To jo, my jsme oběd měli v restauraci a pak na večer jsme jeli oslavovat domu, kde jsme si hodili spršku a převlíkli se do těch triček, bylo fakt vedro, a jsem nakonec ještě ráda, že v sobotu zatim nebylo takové vedro, protože kdyby bylo jako je teď, tak bychom tam asi všichni pošli. Tyhle vedra jsou už na mě moc...Naštěstí ještě máme dovču, takže se válíme u rodičů na chalupě a jsme skoro celý den naložený v bazénku, to je príma :-)
Čau holky, my jsme si to užili mega! Strašně příjemné bylo, jak mi všichni lichotili (akorát novopečený manžel ani ťuk :-( ), faktž jsem si připadala jak princezna x-) :-x A šatičky jsem měla až do půlnoci, pak už se to fakt nedalo :-) Měli jsme pro sebe celý hotelový areál, takže se po hostině všichni přesunuli na terásku, spousta lidí se procházela po zahradě, prostě pohodka :-)
Ahoj novomanželky! Už jsem zase v práci :-( ach jo, to to uteklo. Na svatební cestu pojedeme asi až v září... Jak se máte?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak my už dneska se opět přesunuli ze západu Čech do Prahy a vůbec se nám sem nechtělo. Já už zítra zase musím do práce, vůbec se netěším :-( My si s manžílkem pořád tak prohlížíme prstýnky, je to hrozně hezký se na ně koukat. Už se těšíme na fotky od profesionála, asi budou koncem příštího týdne. A snad nám švagr dodělá to video a DVD, abychom se na naší svatbičku mohli znova kouknout, jak to tak rychle uteklo, tak nám pár věcí asi uniklo.... Takže bychom se na to jukli, jestli jsme to fakt byli my :-D My si uděláme ještě takový výlet někam na Šumavu, do hor, tak na tři až čtyři dny, v srpnu nebo v září.
Profilova fotka
Ahoj holky tak sem se konečně dostala k PC :-) Svatba byla super,vůbec žádná nervozita jen samá sranda i na obřadě.. Hold si naše dcera (družička) usmyslela,že nechce,aby sme se brali a s brekem mě pořád tahala od oltáře :-N Ale naštěstí to dobře dopadlo i když se potom na pana starostu co nás oddával pěkně škaredě dívala :-D Jinak to strašně rychle uteklo. Fotky přidám později... Tak hlavně,že to máme za sebou a všem vám přeji hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Dnes jsme byli pro fotky u 1.fotografa(byli dva-jeden i natáčel video)a jsou pěkné,hlavně ze zámecké zahrady.Bohužel mi přestala jít dvdromka,tak fotky sem dám později :-| Do práce naštěstí ještě nemusím tak užívám volna u vody :-D Ale příští týden už to začne :-(
Ahojky holky! Tak copak je s Vámi ? ;-) :-D neříkejte že máte pořád manželské povinnosti :-) Já už mám konečně i video ze svatby...Je to docela sranda. Je tam vidět, jak jsem byla na obřadu nervózní, že jsem tam pořád klepala svou rukou do Tomáškovi :-) Dneska už jsem zase v práci...Mě to tak nebaví...ach jo...ale zase mám ještě před sebou svatební cestu, tak je se na co těšit. Pojedeme až začátkem září. Už Vám přišly oddací listy? Nám ještě ne a myslím, že to ještě chvilku potrvá.
My máme oddací list doma už od 17. :-) Svatební cesta nás čeká až ne přelomu zimy a jara :-( Dá se tomu vůbec ještě říkat líbánky? ;-) Jojo, vzala jsem si vojáka ;-)
No to znám, kamarádka se ho taky vzala :-) ale to víš že se tomu dá říkat líbánky. Naši známí jeli na svatební cestu po 20-ti letech ;-) Já nevím proč to v Benešově tak trvá než ty oddací listy pošlou ?! A co Martinko, pokračuješ v nějakém studiu, nebo budeš shánět práci?
nysek Ve studiu už nepokračuju (stačilo ;-) ). No a stou prací - buď mi vyjde focení v zahraničí, takže bych do toho hupsla na plný úvazek, nebo si budu hledat něco serióznějšího ;-)
No já mám toho studia ještě dost před sebou :-) ach jo...Ale když to nepůjde, tak toho nechám. Pracovat se mi fakt nechce, je to děsný. Vůbec mě to nebaví...Nedovedu si představit, že už mě nikdy nebudou čekat prázdniny...
S těma prázdninama mně to bavilo tak do konce střední. Všichni kamarádi šli makat, Jarek už taky pracoval, nudila jsem se a čekala na odpoledne nebo večer jak na smilování boží ]-( Teď mi to je spíš na obtíž, to volno, obzvlášť těsně po svatbě, když vlastně týden před byli mamka i Jarek doma, ruch a shon a po svatbě jsem zůstala sama doma, tak mi bylo normálně smutno :-N
no to věřím, ale já bych si nějakou práci našla...Když je takhle pěkně :-) a já musím trčet v práci. A to se pak dostanu domů až po osmý, takže celý den zabitý a v práci je nuda a neutíká to...A ty víkendy vždycky utečou tak rychle :-(
A co vlastně děláš? Dneska to bude zase boží - mamka má odpolední, Štefi dokonce 24 hod. službu :-S Ale kolem třetí jdu posedět k tetě na kafe a pak bych to viděla na opalovačku 8-) Kam se chystáte na svatební cestu?
Dělám na Barrandově na recepci. Na svatební cestu asi pojedeme na Zakynthos, ještě to není jisté. Ale určitě na 14 dní, abychom si pořádně odpočinuli. Já Řecko miluju, takže to asi zvítězí určitě. ale o dovolenou se stará miláček tak to bude prý překvapení ;-) konečně vzal něco do svých rukou.
Tak mi volal miláček, že nám už přišel oddací list, a běhání po úřadech může začít hurá :-( 8-( ]-(
Blééééééééééééé, mě to čeká ve středu. 8-( A bonus - zjistila jsem, že platnost výpůjčky v knihovně vypršela 18.7. Takže flastr, jsem zvědavá, kolik ]-(
no to moc nebude :-) Já na to taky vlítnu ve středu...Ale potřebovala bych na to tak 14 dní. Proč to musí mít chlapi tak jednoduchý!!!
Profilova fotka
ahojky mladé paníííí :) Tak jak se cítíte?? hi u mě se toho opravdu moc nezměnilo.. Včera jsme obdrželi oddací list, takže mi začne kolotoč s vyřizováním dokumentů.. no sranda to bude.. snad na nic nezapomenu.. jééé svatební cesta.. no taky se na ni těším, ale nás to čeká až přelom září říjen :-( tak snad se dočkáme.. :)
Ahoj Ywonn, já myslela že už s náma ani nekamarádíš ;-) Taky zítra začínáme vyřizovat dokumenty, ach jo, nejradši bych si na to někoho najala, kdyby to šlo a byl by klid. Neboj, do svatební cesty nám to všem taky uteče! Já už se taky moc těším!
Profilova fotka
ahojkyy :) neee.. kamarádím.. jen mám v práci docela fofr.. tak toho moc nestíhám :-( jojo taky zítra vyrážíme na občanky a pak nás čekají ostatní dokumenty.. ještě to chce nějakou zdařilou fotku.. chi.. nesnáším to focení na doklady ]-( :-D nysku vy na svatebku vyrážíte do řecka?? To zní moc krásně.. určo to budete mít čupr.. a kdypak máte jet??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?