14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
No my máme hostinu v restauraci. Na oběd 50 lidí a pak ještě večer přijdou kamarádi a to bude už jen raut. Večeře nám přijde hodně zbytečná, je lepší, když si člověk celý večer bude moct uzobávat. Tak já teď skončila s mytím oken a jedu se tam za nima podívat :-( Tak se tu mějte.
My máme 40 lidí na oběd, večer nás bude tak pade a taky už máme jen raut. Holky, co máte na občerstvení na dopoledne? My budeme mít cukroví, to je jasné a pak uvažujeme o salámové a sýrové míse, nakrájet k tomu zeleniánu a pečivo...Co myslíte? Babička navrhovala sekanou :-D :-D :-D Asi bysme pak na obřadu padli, jak by měli všichni svěží dech ;-) Já jedu za chvilku ke kosmetzičce, nemám teda tu pleť v nějak extra úžasném stavu :-( Je to ironie, ještě minulý týden jsem měla pusu jak panenka, asi nervy zapracovaly....Ale make-up to spraví. :-)
My jich máme cca 27 a protože je to na tý chatě, tak už nikdo další nepřibydem. Máme to rozdělený na dvě části - první bude klasicky oběd, dort, tanec (asi do 17 hod) a pak se jdeme svlíknou do riflí a budeme grilovat, opejkat buřty a jenom baštit něco od masa - mísy budu mít taky - jak salámový, zeleninový a sýrový a hlavně kyselý vokurky, ty já miluju! Budeme mít i guláš, který vaří moje zlatíčko a k obědu svíčkovou s knedlíčkovou polívkou. Na přivítanou ještě před odjezdem na obřad bude cukroví a uděláme pomazánky a chlebíčky. O mísách jsme taky uvažovaly, ale došly jsme k závěru, že si každý zobne jen maso nebo sýr a bude mít stejně hlad. Na to malý zahnání hladu jsou podle mě chlebíčky ideální... Taky u nás bude řádit švára (svědek) se slivovicí, to víte, moraváci... :-D
Profilova fotka
No u nás se bude lítat s koláčema a slivovicí :-D Já budu nejspíš lítat z nervozity jen na záchod :-D
Tak vše cukroví je naplněno v krabičkách a něco už je i rozvezeno. Holky, abych řekla pravdu, tak nervy už mi tečou, ale ne ze svatby, z té nervózní nejsem, ale z tchýně a z toho všeho cukroví, už mě to vážně nebaví. My máme na oběd přesně 50 lidí a pak ještě něco večer. Na rautu chceme mít řízečky, chlebíčky, salámy, sýry, ovoce, zeleninu,...nevím co nám tam ještě dají.Dám do alba fotky cukroví ;-)
Mě od včerejška nervy pracují naplno. Mám obavy ze spousty věcí. Došlo mi, že dnes mám poslední den na domácí přípravy. Zítra totiž strávím odpoledne a večer u nehtařky a na kosmetice. V pátek dopoledne budeme u přítele chystat auto, pak pojedeme pro cukroví, budeme dělat chlebíčky, vyzvedneme dorty a vše povezeme do pensionu, kde bude hostina a až se vrátím domů, bude už večer. Vymínila jsem si tam alespoň půlhodinku na převezení věcí k rodičům, abych si u toho mohla být osobně.
Profilova fotka
Včera jsem byla na tý zkoušce účesu a vypadalo to dobře,chtěla sem hodit fotečky,ale nějak mi to z toho mobilu nechce jít :-( Večer to ošéfuju ;-) Dnes jedu na zkoušku šatů,zítra pedikúra,v pátek nehtíky a rozvoz cukroví :-) Je to docela honička těsně před tou svatbou,co? :-D My budeme mít 50lidí,bude oběd,večeře a pak raut.Zdálo se mi to s tou večeří zbytečné,všichni budou stále něco uzobávat,ale miláček to tak chtěl,tak co už. :-)
Ahojky holky, tak na všech zprávách o počasí je na sobotu 26/30, skoro jasno :-) no takový hic by být nemusel, ale lepší než déšť x-) jinak dnes musím začít brát ten blbý Norethisteron :-( no nic jedu na solárko chytnout ještě trochu bronzu...
Profilova fotka
Ahoj holky tak včera jsme byla na zkoušce účesu a jsem docela spokojená:)včera se po pul roce ozval tchán sms:přijedu až na místo dlouho se nezdržim. Fakt je mi Jirky moc líto,mám rodinu na prd! Vůbec nevím kdy budu uklízet,dnes se z práce dostanu nejdřív šest,zítra ve trři,to ještě budu roznášet výslužky a večer už přijedou známý.
Profilova fotka
Ahojky holky, já koukala na počasíčko, mají být tropický vedra a jasnoooo :-N Jsem po rozlučce, docela legrace :-p , teď mi přijede celá moje rodinka, takže to začíná, už jen 3 dny =-) Pádím na solárko... x-)
Jsem zpátky ze zkoušky účesu a jsem moooooc spokojená :-) Bude to teda polorozpuštěné, navlněné a hezké :-D A počasí nám vyjde, nebojte, objednala jsem ho :-D
Profilova fotka
nevěstyyy.. koukám, že u všech panují velké přípravy :))) nevim jak se tu ted budu zdržovat, tak bych Vám všem moc chtěla popřát at si ten váš den krásně užijete, at jde vše podle plánu a at máte stále úsměv na tváři.. holkyyy užite si toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Článek se načítá
Ahoj holky, já už jsem dneska koupila svatební dortíky (3ks) medovníků, takže už mám všechno z krku, jen to dopravit z Prahy do Mostu... zítra si vyzvednu šaty a oblek.... a ..... můžu se vdávat! :-p Na účes a líčení jsem zvědavá, protože to se dozvím, až v den svatby, co mi příjde vizášistka... Taky všem přeju hodně štěstí a vykročení správnou nohou do toho krásného okamžiku... Dnes už jsem naposled v práci (konečně!!!), tak už se budu moci věnovat jen sama sobě :-) ...
Profilova fotka
Holky, dnes jsem naposledy v práci a asi i u internetu, tak bych vám chtěla taky popřát hodně sluníčka, jak na obloze, tak ve vašich tvářích ;-) :-) Ať prožijete super den, na který v životě nezapomenete! Hodně štěstíčka 14.7.2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak koukám, že to tu pomalu odpadá, tak všem co už tu nebudou, přeji z celého srdce hodně štěstíčka v životě, ať Vás čekají ve Vašem životě jen samé příjemné překvapení, ať máte zdravé děti a ať datum 14.7. je datumem Vaší poslední svatby ;-) doufám, že se tu potom zase slezeme!!!
Ahoj holky, tak už se to šíleně blíží, zítra jdu na nástřik pak jedem ještě rozvézt nějaké ty koláčky no a máme vše z krku . V pátek jen pro šatičky :-) . Taky jste tak nervooozníí??
Já teda nejsem zatím nervózní vůbec, pořád čekám kdy to přijde, nějak mi to nedochází, pořád nám teď chodí přání :-) Dneska se mi zdál sen, že jsem si měla brát nějakého kluka, kterého jsem vůbec neznala a říkala jsem si, že to bude blbý, že si třeba nebudeme rozumět a že s Tomem mi to tak klapalo a pak mi den před svatbou řekli, že si smím vzít Tomáše, já byla tak šťastná :-D x-)
Profilova fotka
Ahojky :-) Včera jsem byla na zkoušce šatů a byli v poho tak sem si je mohla vzít rovnou domů :-D Dnes na pedikúru,zítra nehtíky,rozvést výslužky a hurá do toho :-) :-D Nervózní nejsem,ale to možná přijde v ten den ;-)
Čau, já si za pár minutek jedu pro šaty a doplatit penízky za hudbu na obřad :-) Večer rozneseme výslužky a pojedeme pro víno. Svatbám 3x zdar 8-) 8-) 8-)
Tady to upadlo, to je hrozný. Já jdu teď uvařit obídek a pak si jedu taky pro šaty :-) ještě na solárko a pak na kafíčko :-)
Většina holek už se rozprchla za předsvatebníma starostma, ale jsou i takové, které jsou dnes ještě v práci, jako třeba já. Od kolegyněk z práce jsem dostala jako dárek svatební úpravu nehtů, které mi dnes odpoledne jedna kolegyňka bude dělat, ona to dělá navíc po práci. Já jsem koupila lahvinku karamelové missis, tak jsme si dali každá velkého panáčka včetně paní hlavní ekonomky, což je naše šéfová. Večer jdu pak ještě na kosmetiku, zítra ráno ženich ke kadeřnici, pak musíme umýt auto, vyzvednout cukroví, udělat chlebíčky, vyzvednout dorty, vše odvézt do pensionu, kde bude hostina a bude večer. Pak už jen vyspinkat se do růžova a půjdeme na to ;-)
Já jsem tady taky!!!!!! Teda místama sem kouknu, no ;-) Šatičky už mám doma x-) Koupila jsem si pod ně boží podrprsenku skoro za 9 kil :-x Ale sedí fakt luxusně a je krásná. Jsou k ní i odepínací ramínka, takže ji vynosím i po svatbě :-) Mimochodem, kalhotky mám za 45,- z výprodeje :-D Ale lovely, krajkové, bílé x-) Jako holky, já mám úplně hrůzu z těch výslužek!!!!!!!!!!!!Dneska je totiž budeme roznášet po vesnici, sousedům a tak, hosté dostanou výslužky při odchodu z hostiny. Ježiši, to bude trapas: "dobrý den, já vám nesu výslužku" "no Martinko to jsi hodná, tak hodně štěstí a blablabla...." :-D :-D :-D Asi se z toho fakt pos.ru!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D No nic, radši jdu do solárka ;-)
Já už mám taky šatičky!!! Neboj Marti, my jsme výslužky roznášeli v úterý. A největší trapas jedna ženská-taková Kelyšová-no ale škoda, že Vám to nevyšlo na tom Jemništi, my jsme tam byly s Šárinkou (její dcera, jedináček, která se asi za rok taky bude vdávat) a tam je to mnohem hezčí, bla bla bla (my máme svatbu na Konopišti...) Moje podprsenka stála taky 900,- a kalhotky 390,- :-D ale jsem spokojená, v Benešově je jeden obchod s luxusním spodním prádlem, je dražší, ale jinde prostě nenakupuju, jsem tam moc spokojená a prádlo vydrží dlouhá léta pořád stejné... Naši nám teď chtějí dát svatební dar :-. já jsem nic nečekala, tak jsem moc zvědavá :-o . Za chvíli jedu na solárko a pak na návštěvu k té kamarádce co se jí zabil manžel :-( musím jí dát taky výslužku. Chudák ženská váží už 48 kilo :-o :-( taky jsem na tom takhle jednou byla, zaplaťpánbůh, že už to mám za sebou, teď pěkně papám a nevadí mi, že už nejsem štíhlá(teda trochu mi to vadí, ale lepší než anorexie ...)... Zítra mi začne teprve hoňka! Tak papa
Profilova fotka
Ahoj holky,asi už nebudu mít čas sem zajím,protože zítra mám fakt maraton. Tak vám všem přeji hodně štěstíčka,lásky,pohody a prostě skvělej život vedle těch vašich manžílků. Ať je ten váš den "D" přesně takový jaký si přejete a zvládnete vše v pohodě a hlavně na to budete dlouho vzpomínat. Doufám,že se tady pak zase sejdeme. Zatím se mějte a držím palečky!!!! ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, fakt nestíhačka... :-(, přeju Vám všem, aby jste měli, co nejkrásnější svatbičku, aby se Vám to vydařilo. ;-) Hooodně sluníčka a úsměvů :-))))) Hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky. pa pa Andíček
Zdarec palec, tak já už jsem tu! Dneska už žádné extra povinnosti nemáme, výslužky jsem včera zvládla :-D Dneska akorát vytřeme podlahy a trochu zkulturníme náš pokoj (už se na tom pracuje 8-) ) a nachystám vlizelínovou mašli na auta. Jo vlastně, ještě odpoledne jede ženich pro auto, já s mamkou na nehty a na nákup a pak už předsvatební relax s holkama na víně :-)
Tak já už jsem po nehtech, teď si jdu na chvíli zdřímnout, v noci jsem vůbec nemohla spát. V pět jedu ke kadeřnici na umytí a vyfoukání a pak musim dovézt spoustu věcí tam, co bude hostina. Miláček si jel teď pro oblek a pro kytky na stoly a na auta...
Profilova fotka
Ahojky tak cukroví máme rozvezené,všechno je nachystané a zítra hurá na to :-D Holky přeji vám ať máte zítra nejkrásnější den, na který budete dlouho vzpomínat.A ať prostě vše vyjde tak jak jste si přály :-)
Profilova fotka
Holky,všem vám přeju krásný zítřek,ať vstoupíte do manželství pravou nohou! :-D
Holky my už se chystáme pomalu do hajan (naposledy za svobodna :-. :-) ). Tak ať se nám to všem zítra vydaří!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?