14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
lavazzza to je fakticky pech, takové tahanice nesnáším :-( My dneska relaxujeme u Lost :-D ;-) Byli jsme na solárku a měla bych ještě cvičit, nechce se mi, blééé! :-p
Tak já jsem se teď na chvilku natáhla, a teď si půjdu zacvičit s hadrem na podlahu :-S Na solárko taky musim dnes dojet, ale miláček mi někam odjel s autíčkem, ani jsem nějak nepostřehla kam. Tak já jdu vytřít a pak uvařit večeři.
Ahoj holky, tak já mám z vás trošku blběj pocit z toho cukroví, slyšela jsem, že nevěsta péct nemá a tak jsem ani nepomáhla a jak vidím, že vy jste tak pracovité, tak mě mrzí, že jsem taky nepomohla... :-S
To se neboj, já jsem to taky slyšela. Ale bohužel, to by babka asi nepřežila, že jsem nepomohla a měla bych to na talíři neustále, u ní si člověk nevybere. Buď by byla naštvaná, že jsme si to nechali upéct a když jsme teda řekli, že nám to může upéct ona, tak stejně furt remcá že jí nepomáháme. Už toho mám všeho plný zuby :-(
Profilova fotka
No my sme si nechali cukroví radši upect :-D Ale holky nebojte,už to máme za pár.Sice začínám mít rochu nervy,ale bude to paráda.Hlavně hostina,obřad bych měla nejradši za sebou.Hlavně aby všechno klaplo,počasí atd... A hlavně je to sice takový ten velký den s velkým D,ale hlavní je aby ste bylí šťastní po svatbě ne? ;-) Lucc: Ne ne svatbu v Hodoníně nemáme,budem se veselit ve Veselí :-D
drobecci Já se nejvíc těším na obřad x-) x-) x-) Podařilo se mi parádně si ulopnout nehet na ukazováčku!!!Jaujaujauuu :-S Naštístko jdu v pátek na opravu, jinak bych byla nevěstinka s 9 nehtama dlouhýma a jedním mrzáčkem :-D
Profilova fotka
Já se taky těším na obřad,ale mám z toho strach,abych něco nezkazila :-N Ale to asi máme všechny... Já jdu ve čtvrtek na nehtíky,teda na komplet celou zkoušku i s líčením a česáním.. 8-)
Holky, já vás taky potěším se svýma problémama. Včera večer mi volal přítel, že dneska se pro mě staví i s rodičema a pojedeme k našim domlouvat detaily ohledně svatby. Prý jak co bude časově a jak co bude organizačně a hlavně, že přítel bude mít v neděli ráno ještě zbytkový alkohol, takže nemůže odvézt domů rodiče, jak bylo domluveno, protože oni na svatbu nepojedou svým autem, ale poveze je jeden z řidičů. Začalo se řešit, že je vezmeme k jeho rodičům a odpoledne je dovezeme domů, což pro mou maminku nepřichází v úvahu, takže se obávám, aby se naši nakonec nenaštvali a nedopadlo to bůhvíjak. Chjo :-|
Dobré ráno holky, tady je opět ranní ptáče :-) Dneska by jsme měli s cukrovím končit, už by se to mělo házet do krabiček. Já teď půjdu sepsat seznam komu všemu krabičky dáme a taky kolik bude aut. Od zítřka už má konečně dovolenou i miláček, tak se těším!
Profilova fotka
nysek:Ty se máš ty máš dovolenou?já musím chodit do úterý do práce.Dnes jdu ke kadeřnici,tak jsem zvědavá,a už zítra budu mít doma šatičky. :-)
Už mám dovču, naposled jsem byla v práci minulou středu. Já jsem si myslela, jak si krásně umyju okna a uklidím byt a pořád akorát musím patlat cukroví...Lavazzzo neboj, my jsme zpočátku se švagrovou taky byly na ostří nože :-) ale teď už je to super. Zato tchýně mě začíná pěkně lézt na nervy :-(
Profilova fotka
Dobré ráno holky!!! Nysek: Nic si z toho nedělej,já sem s tchýní na ostří nože už od začátku co spolu chodíme...
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak moje tchýně je o rok mladší než já :-D
Profilova fotka
lavaz: Tak to je dobrý a budeš jí říkat MAMI? :-D
Profilova fotka
To asi ne :-D viděla jsem jí jednou,a moc se nebavila,bylo to na svatbě mé milované švagrové. V prosinci se tchýni narodila holčička,a Jirka do teď svojí ségru neviděl.Dobré ne?
Jé holky, tak to je sranda. My u tchýně musíme vydržet ještě tak rok, než bude dodělaný baráček, ale nevím jak to přežijem :-) naštěstí jsem teď byla pořád v práci nebo ve škole (tu mám v Budějovicích) a tak jsem to nějak nevnímala, ale teď jak mám dovolenou a prázdniny, tak to je horor.
Profilova fotka
Tak jsem se holky koukala a to počasí vypadá čím dál tím líp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mezi 22-26 stupni a polojasno což je paráda!A už se to docela shoduje na všech stránkách.
No stejně tomu ještě moc nevěřím, věřit budu až tak ve čtvrtek. Na www.pocasi.cz zase hlásí oblačno a dešťové přeháňky :-. ale na ct24 to vypadá nadějně. No uvidíme... Včera večer byl u nás teda pěknej lijavec. Já jdu teď asi na ty okna a řeknu tchýni, že přijedu na to cukroví až odpoledne, potřebuju si od nich odpočinout ! :-) Jinak do albíčka můžete juknout na náš včerejší výtvor :-)
Profilova fotka
Tak to já mám naštěstí tchýni úplně v pohodě :-)Cukroví a dort máme ojednaný,ale ona peče ještě jeden,který dá můj mé mamce jako poděkování za výchovu(ten by teda musel být :-D )Rozumíme si spolu už od začátku.takže mám štěstí :-) Jen aby to vydrželo :-D
No tak my jsme si spolu taky rozuměly, ale počkej, ono to přijde, kdybyste pekly cukroví a nenechaly si ho dělat, tak byste si asi taky vjely do vlasů :-) a nebo kdybys s ní musela bydlet...
Já ráno koukala na počásko na čt1 a dnes má být nejchladnější den a od zítřka se má pomalu oteplovat, ale stále přeháňky a bouřky, v pátek dokonce trvalejší déšť, ale na sobotu jasno až polojasno a okolo 25 stupňů a výhled na příští týden je dokonce až do 35 stupňů.
Profilova fotka
No nysek,vy jste ale šikulky s tím cukrovím :-)
To je normální, až půjdu zase do práce, tak bude 35 a teď když bych se mohla opalovat, tak bude skoro mrznout ;-) já už jsem si na tyhle zákony zvykla...
Nysek, taky moc chválím cukrovíčko a koláčky. U nás peče jen moje mamka s babičkou, jinak nám cukroví dělá jedna paní a skorotchýně se možná pustí v pátek do rolády.
Profilova fotka
Možná je to i tím,že se nám do ničeho neplete,takže nemáme důvod se nějak dohadovat :-) Ale my jsme spolu spíš jako kámošky,je to fajn ženská.Kdybych s ní měla bydlet tak by se možná moc nezměnilo,i tak nejsem moc doma :-) To počasí snad bude v pohodě,máme se fotit v zámecké zahradě a když bude škaredě tak v Hodonínské zahradě uzavřené a to bych opravdu nechtěla :-S
Profilova fotka
Ahojky holky, já vůbec nestíhám s vámi ani pokecat, furt něco vyřizujeme a zařizujeme :-D , právě utíkám ke kadeřnici na barvu a melír, tak jsem zvědavá :-), věčer mám menší rozlučku, tak bude prča x-) Téééda nysku, vy jste ale šikulky, vypadá to krásně, mňam mňam x-)
Tak já Vám dneska ještě vyfotím cukroví :-) Já jsem teď domyla první várku oken, vůbec mi to nejde a nebaví mě to... S miláčkem jsme se včera bavili, jak teď budeme vše společně sdílet, tak jsem mu říkala že to znamená i sdílet domácí práce, mytí oken a tak. Říkal, že cokoliv, ale že ne mytí oken, že to radši dvakrát vytře :-) a já to taky tak nesnáším!!! Teď jdu na balkonovky :-(
Profilova fotka
Holky já vám fakt závidím že jste doma,taky bych to brala,aspoň bych si v klidu uklidila,takhle to musím stihnout až ve čtvrtek,a to už večer přijedou známí.A to mám do pěti.Ach jo.
Buď ráda že jsi v práci :-) co já bych za to momentálně dala. Tchýně teď konečně odjela s mojí mamkou na to cukroví, tak jsem jim řekla, že pak přijedu, protože teď chci mýt okna a prát. Nerada uklízím, když je někdo doma. Ještě že jsem už umyla půlku oken, protože ty jsou do silnice, a tam teď zase něco natáčej, tak by mě stejně vyhnali :-) Ještě ke všemu má tchýně dneska svátek a já vůbec nevím, co jí koupit. Pověřila jsem miláčka, protože já se dneska stejně nikam nedostanu.
Ahojky holky, já jsem v práci do středy, ve čtvrtek frčím domů - máme totiž takovou kosmopolitní svatbu - protože já jsem původem z Mostu, kde je taky svatba, ženich je ze Zlína a žijeme spolu v Praze, takže úklid bohužel odnesla moje zlatá maminka. Tchýni mám taky docela fajn, ale je to asi taky tím, že ji vidím 4x do roka... Jinak mě ještě čeká veliký nákup, protože oslavu máme na horský chalupě, kterou jsme si celou pronalali a budeme si všchno dělat sami... A jak to máte vy s oslavou???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?