14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
Já budu mít budíčka počítám kolem 5 ráno,protože sem ke kadeřnici objednaná na 6.30 Stejně si myslím,že bych nespala i kdybych tam byla až na poledne.. :-D
Profilova fotka
ahojkyyyy nysku :))) jéééé tak koukám, že jsi si to pěkně užila..no a ten tvůj manžílek asi taky cooo.. jojo chlapi jsou na tohle hrozní, nesmíš mu to mít za zlé.. určo je v tom nevinně ;-) tak to je príííma to stim datumem.. snad bude mít pravdu :)))) taky počasí pořád sleduju ale na každých stránkách je to jiné.. hold budem muset počkat jak to dopadne!!!!!
Profilova fotka
ahojky nysku, ty jsi to vysypala :-) , no jo přesně chlapi, normálka, povedení kamarádi, to on za to třeba vůbec nemůže :-N Já to znám, taky máme pár takových povedených kamarádů... ]-(
Profilova fotka
No mojemu taky něco takovýho plánovali,ale nakonec z toho nic nebylo. Ale strach sem měla,oni chlapi sou potvory a hodně provokujou a ještě když maj popito... Ale jak znám mojeho tak by si nic víc nedovolil. Jak říká kamoš jenom na kukačku... :-D
Nysek ahoooooj! :-) Teda, snad bys nezrusila svatbu doopravdy, ze ne? ;-) Tedky jsem se vratila z kafe se svedkyni a straaaasne bych chtela mit kouzelny prstynek, otocit jim a vratit cas zpatky ;-( Navic tu kazdy zna kazdeho, vi, co se ji stalo, spousta lidi cumi... :-S Ted v tydnu jsem kontrolovala veci ke svatbe a jak jsem prochazela jmenovky, tak tam byla ta Petrova, malem mne to polozilo... Holciny, uz nam zbyva jen sest dniku 8-)
Tak holky, jeste jsem se potrapila na elipticalu, dam sprsku a do hajan x-)
Ahojky holky, s tím počasí je to fakt divný, když všude je to jinak, tak budeme přibližně vědět až tak den předem. Já vůbec nevydržim dlouho spát, nevim co mám dělat, chodim spát ve dvě ráno, ale v šest už jsem vzhůru :-( V devět jedem zase k Tomášově babí zdobit cukroví i s mamkou, mně se vůbec nechce! ;-(
Profilova fotka
Dobré dopoledne za týdenužmanželky :-D Tak dneska ještě pouklidim v našem bytečku a odpoledne frčím k rodičům. Takže jak to tak vypadá, tak dneska jsem naposled na beremese, mi to tak štve, že tam nemám počítač, to nevim, jak to tam do té svatby přežiju ]-( Ale jestli se tu teď některá z vás vyskytuje, tak ještě ráda pokecám :-)
Hello, hmmmmm, u nás je dneska náádherně :-) Včera ještě foukalo, ale dneska je to absolutely perfect x-) Mohlo by to vydržet do soboty ;-) nysek Už máme Lost trojku!!!!!! Nevím teda, jak přežiju dnešek až do večera, asi si okoušu svoje gelové nehty :-D Ve 12 jedem k Jájovým rodičům, pak na ty moje slavné botičky a od sedmi aspoň do dvou budem vylepení u televize 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) , tak co je nového? Já jsem právě byla na solárku, zjistila jsem, že tam kam chodím, mají hooodně staré trubice, takže to je na... ]-(
Profilova fotka
ahoj nevěstyy.. téda dnes vás tu moc není :(( andi: já dnes využila přírodní sluníčko a hodku si lebedila a chytala bronz.. To je naprd, že tam mají staré trubice, tak zkus ještě jiné, at se ti to vyplatí!!! jinak okna už mám hotové a ted se můžu do svatby jen a jen flákat hi.. Ale pochybuju, že se ještě jiná robota nenaskytne :-| Dneska je nááádherně.. kéž by takhle bylo na ten náš den, ale co jsem viděla předpovědi, tak by to nemuselo být zlé, tak jsem na to docela zvědavá!!!!
Ahoj holky! Tak dneska máma přijela s tím, že hydrometeorologický ústav hlásí, že od zítřka má být deštivo, kolem 20 a od pátku se má dělat hezky a v sobotu až 30. Od desíti hodin do teď jsme zdobily cukroví!!! Šílený asi se mi o tom bude i zdát. Naštěstí tam byla i švagrová, tak to rychleji utíkalo a odpoledne jsme se na chvíli uvolnily a šly k ní na kafčo a cigárko, bude to moje sousedka, takže super. Zatím se mějte!
Článek se načítá
Holky, už mám ty botičky k šatům na převlečko - taky červené s bílýma puntíkama, "dřeváčky" s vysokýma tenkýma podpatkama. Z Humanicu :-) A brouček na poslední chvilku odstoupil od původního záměru ženit se v uniformě (má sice modrou - ta se mi líbí víc, než zelená, moc mu to v ní sluší, ale přece jen nemusíme být jak na armádní slavnosti, že :-D ). Od začátku jsem pro něj moc chtěla oblek s tenoučkým proužkem, viděla sjem to tu u jedné holčiny v albu a strááášně se mi to zalíbilo x-) A světe div se, v Marks a Spencer měli akorát slevy, takže sako 990,-; kalhoty 790,-; úžasná ledově modrá kravata (mírně lesklá) 185,- :-. 8-) 8-) 8-) Fakticky haluz jako blázen :-) A neuvěřitelně mu to sluší x-) x-) x-) x-) Foto dodám zajtraj, teďky už spěcháme na ty Ztracené :-D :-D :-D
ahoj holky, dneska bylo náádherně, sice vítr ale aspon osvěžující, tak jsem se hodku opalovala ale stejnak si připadám pořád bílá, ach jo, nevím jestli to stihnu se ještě opálit, no tak hold budu taková jaká jsem ;-) Andi : taky jsem chodila do solarka kde měli blbý starý trubky ale už před 3 rokama a pak jsem se mohla divit že mi jde tak těžko opálit se :-| Můj budoucí manžel ještě nemá boty na svatbu x-) tak pujde asi boso nebo co :-D
Arvetko, tak bacha abys od toho vůbec odlepila očka!
Ahoj nevěsty. Myslete na mě dnes, pečeme totiž koláče... měla je upéct švagrové babička, ale ta bohužel musela odjet. A když už bylo vše nakoupené, tak jsme se rozhodly se do toho pustit. Já, mamka a tchýně. Tak máme zase práci na celý den. Nechápu jak to někomu před svatbou nemůže utíkat. Já mám pořád co na práci...
Profilova fotka
Ahoj nolkyy :) nysek: teda vy jste ale pracovití.. nejdřív cukroví a ted koláčky.. My jsme si to všechno nechali udělat a tak jsme měli ulehčenou práci.. mě to utíká tak akorát.. užívám si poslední dny svobody :))))
Ahoj holky, jojo, s počasím to začalo vypadat líp, snad to nezakřiknu ;-) sisip: ten můj taky nemá boty, dokonce ani košili, to chce klid :-D Ale jak mu to furt připomínám, už z toho měl taky jednu svatebení noční můru :-N To mě fakt pobavilo, já myslela, že to si užiju jenom já, když se mi o svatbě zdá už půl roku :-D
Profilova fotka
Ahojky holky! ;-) :-) Taky sleduju počasí a zatím to vypadá, že by ten náš den mohl být co se týče počasí povedený, ale abysme to nezakřikly, že jo? Všude mají zatím polojasno a 25 stupňů, což by bylo fakt ideální!!! :-D x-) x-) Mně se zdál opět sen o svatbě. Vzbudila jsem se leknutím, ale už si vůbec nepamatuju, o čem byl. No ale dobře jsem se necítila. :-| 8-( Doufám, že teď už bude klid. :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, ;-) včera už jsem nestihla ani sem zajít, to je furt práce ]-( , ale zase máme o něco lehčí byt, povyházeli jsme asi 4 pytle... Všechno je nachystáno, tak teď už to chce jen doladit x-) Nysku, téééda já čučím, vy jste si daly pěknou prácičku, to my jsme to vyřešili,jak psala ywonnka, nechali jsme si vše udělat společně s dortíkem. Holky včera bylo tááák krásně, kéž by bylo i 14. :-N a ono bude :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,nevěsty by mly být před svatbou šťastné ale u mě to nějak nevychází,celou noc jsem brečela a teď jsem v práci jak tělo bez duše :-(
Profilova fotka
lavazzza, copak se děje? Že by předsvatební depka? =-)
Lavazzza: a copak se děje, že jsi brečela a teď jsi jako tělo bez duše? Jestli chceš, klidně se tu vypovídej, od toho tu přeci jsme.
Profilova fotka
Ahojky :-) Já jdu zítra na zkoušku účesu,tak jsem zvědavá,co mi vymyslí.Chodím už k tomu kadeřníkovi dlouho,tak by to mělo být v pohodě,protože zatím jsem byla vždy spokojená :-D Drobecci:Kde máte obřad?Já jen,že kdyby jste ho měli na radnici v Hodoníně,tak by jsme se třeba viděli :-D Lavazzza:jak to,že pláčeš? :-(
Profilova fotka
Je to trochu složitější,myslím že už jsem se tady zmínila o své švagrové,tak včera mi volala,sestra jejího manžela že na ní Dana(moje švagrová)vyjela,že jsem jí vynadala že si je dovolila pozvat na svatbu,přitom jsem je zvala já sama,jak je pomlouvám atd.atd.Takže ve finále nejdou na svatbu aby se tam s ní zbytečně nepohádali.Já už toho mám tak akorát dost,pořád na mě hází špínu jak jsem špatná a zlá,apod. tak jsem tam včera i s Jirkou byla,a ona mi řekla že nechce pořád ]-( ta špatná,tak že jim musela nějak argumentovat?!Tak jsem na ní vyjela že teď jsme ta špatná já ale ať to už nechá že toho mám tak akorát dost,a že se vememe sami v Las Vegas. Musela bych se hrozně rozepsat,ale nebudu vás tím unavovat. Ona je dobrá na to zavolat,že mě má strááááááááááááááááááášně ráda,že by mi jinak nekupovala tak hrooooooooooooooooooooooozně drahej svatební dar,s ještě dražší taškou na něj.atd.atd. Hrůza Do toho mi psala kamarádka že nepřijede že musí do práce.
Profilova fotka
Nenech se tím otrávit!!!!!Kdo nechce ať nechodí,jeho škoda ]-( Mě taky fotograf řekl,že nepůjde zkrz mého řidiče,se kterým se pohádal.Nakonec jsem jim řekla,že jsou horší jak malé děcka a že na ně se..... a že si najdu někoho jiného.Během 3dnů mi volali,že to bude v poho,že si to vyříkali.Já si zkrz někoho nenechám zkazit svatbu a ty to taky nedělej :-) Psala mi sestřenka,že nepůjde s manželem,že staví barák(nechápu co to s tím má společného) a bratránka nepustí z práce,protože dal výpověď,tak je na něj šéf naštvaný :-| Všude je něco :-)
Profilova fotka
Přesně, souhlasím s luccatko! Nenech si tím zkazit svůj den!!! Vím, tyhle hádanice jsou hrozně nepříjemné a otravují člověku život, ale člověk aspoň pozná, jakej kdo je. Kdo přijde, ten přijde, kdo nemá zájem, tak ať nechodí. Aspoň poznáš, komu na tobě skutečně záleží. Taky jsem byla smutná, když jsem se dozvěděla, že moje dobrá kamarádka na svatbu nemůže, protože odjíždí na půl roku začátkem červencen jako au-pair do Německa. Bude mi tam moc chybět, ale na druhou stranu jí chápu - má svůj život. A svět se kvůli tomu přece nezboří!!! ;-) :-) Zkus to brát s nadhledem, ale hlavně se kvůli tomu netrap. Je to zbytečný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A slzičky taky nepomůžou - teda akorát se člověku trochu uleví... :-N Držím ti pěsti, ať vše rychle přejdeš a nenecháš si zkazit svůj krásný den! ;-) :-)
Profilova fotka
děkuju moc,je pravda že je to hodně těžký,snažím se sní vycházet hlavně kvůli Jirkovi,ale jí prostě vadí že nebude středem pozornosti ona,ale to pro ní nebude zase tak těžké se ukázat.
Teda holky, my jsme fakt dobrý. Ze čtyř kil a už máme hotovo... Kdyby bylo po mým, tak bych si to cukroví taky nechala napéct. Ale Tomášova babička, ta by to asi nepřežila... Už jen zítra naplnit krabičky a rozvézt! Konečně!!! Těším se až mi ve čtvrtek přijedou kamarádky a dám Vám sem fotky ze štanda. Dnes večer zajedu ke švagrový na víno, odreagovat se! Už se těším ;-)
Profilova fotka
Kéž já bych mohla ke švagrový,ale to by mě fakt trefilo! :-) ale už se směju ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?