14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, také se připojuji ke 14. 7. 2007 :-) Také nebylo 7. 7. nikde volno, tak proč nééé 14. 7. :-D
Profilova fotka
no a já včera dokonce slyšela v rádiu, že 7.7.2007 není štastné datum pro svatby.. sice těmhle věcem moc nevěřím, ale na jednu stranu jsem ráda, že jsem se tomuto datu vyhla, když to pak takhle slyším!! :-D
Profilova fotka
Ahojky, teď si říkám, jaké je tu mrtvo ... ;-) :-)
Profilova fotka
anoli: hi.. to viš.. nemáme tak masové datum ;-)
Profilova fotka
to vůbec nevadí! ;-) :-) Mně se to datum moc líbí....
Profilova fotka
Mě taky.. přijde mi takové sympatické hi.. tak jsem si to tak nějak vypočítala 14:7 = 2 a to je já a fanda chicht, jsem prdlouš já vím :-D
Profilova fotka
číslo 14 patří mezi moje šťastná čísla, takže doufám, že to tak bude i v tomto případě ... :-D
Profilova fotka
Ilčo věřím že jo :) Hlavně ted už to pro nás bude to nej číslo tuplovaně ;-)
Profilova fotka
přesně tak! ;-) Já jsem se třeba 14.3. narodila, takže i z toho důvodu mám 14 ráda. A taky miluju 2. Ta mně taky přináší štěstíčko. Představ si, byli jsme ve Vračovicích na plese a já si vždycky beru v tombole číslo 22 a nikdy nic nevyhraju a teď jsem vyhrála hlavní cenu - digitální foťák!!! :-D
My máme 14.7., protože je to náš den, je to den, kdy jsme se seznámili, takže přesně v den svatby budeme mít roční výročí. Já tak ani o 7.7. nepřemýšlela.
Profilova fotka
My slavíme výročí 6 let 26.5.2007 a v ten den jsme se chtěli vzít, protože je to navíc sobota, jenže rodiče se málem zhrozili, když zjistili, že by to mělo být v květnu!!! Tak jsme se rozhodli pro datum 14.7., protože 7.7. bude blázinec a navíc v Litomyšli v zámecké kapli v tu dobu neoddávají - jen v muzeu a tam to není tak hezký. Teď jsme rádi, že máme na přípravy ještě hodně času, protože vdávat se v květnu? Brrr, to bych byla už značně nervózní. Takhle na to všechno mám spoustu času... ;-) :-)
Profilova fotka
My s přítelem slavíme 6 víročí 13.7.,chtěli jsme i svatbu 13tého,ale to nám nějak nevychází.Máme to jako šťastné číslo-začátek chození,můj je 13 narozený,já mám svátek a dokonce sem zjistila,že sem byla i 13 pokřtěná.Ale nevadí,14 je taky dobrý :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
luccatko, tak to je taky pěkný ... prostě 13 - šťastné číslo! ;-) :-) Všechny zdravím a musím se pochlubit tím, že mi dneska přišlo konečně svatební oznámení! Nafotím ho a dám ho do alba. Teď tam sice je, ale je nascanované a to není ono. :-p No a jak pokračují přípravy u vás? Já jsem si včera objednala ubrousky na svatební výzdobu tabule, tak jsem na ně zvědavá až přijdou ... :-)
Profilova fotka
Ahojky,jsem ráda, že do svatby máme hodně času a v klidu si tak přípravy užívat :-D Pomalu si vše zařizujeme. Tak už máme: datum svatby, místo svatby, restauraci na hostinu s pokojíkem pro novomanželé, šatičky, botičky, na prstýnkách se pracuje, dekoraci postupně kupuji, příští týden pojedeme schánět oblek a vybrat oznámení. Koncem března jdu ke kadeřnici na zkoušku účesu. S kosmetikou zatím počkám. A jak pokračujete s přípravami vy?
Profilova fotka
Ahojky, my taky pomalu ale jistě pokračujeme v přípravách. Máme místo, restauraci, hudbu, šaty, boty, domluvenou kadeřnici, nečekaně brzo nám došly oznámení, ze kterých jsem nadšená, stejně tak z prstýnků, který nám vyrobili taky s předstihem. Pomalu kupuji dekoraci na svatební tabuli, ale mám problém, původně jsem chtěla mít kytku dorůžova a tím pádem růžovou tabuli a nakonec jsme se s přítelem domluvili na meruňkové, jen teď nevím s kterou jinou barvou ji zkombinovat.... nemáte některá nápad?
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak se k Vám také přidávám s krásným datumem 14.7.2007.
Profilova fotka
My toho moc nemáme,jdeme na to postupně.Máme vybranou restauraci,která patří známému,což je dobré.Jen sem nahlásila v jaké by měla být barvě a on už se postará o vyzdobu.Máme živou kapelu,mám korunku a šaty,jednu známou paní co nám udělá koláčky za 1.50(což je super).Příští týden se jdem podívat na nějaké oznámení a prstýnky necháme na příští měsíc.S kadeřníkem sem domluvená až na červen,potřebuju to ještě promelírovat tak 2krát,tak snad to nebude spálený :-) Kosmetičku mi domluvila sestra přes známou,tak uvidím jak s ní pak budu spokojená.Tak ať se vám přípravy daří :-D
Holky, kampak jste se rozprchly? Jak pokračujete s přípravama?
Profilova fotka
Ahoj deucatko, jak pokračují přípravy? ;-) My jsme byli o víkendu u známých v Praze a pořídili jsme ženichovi oblek, boty, pro mě boty, podvazek, no a to nejdůležitější ... objednali jsme si prstýnky!!! Za měsíc si pro ně jedeme! Už se těším! ;-) :-) Myslím, že to nejdůležitější už máme, ale ... Včera jsem znovu navštívila svatební salón, odkud mám půjčené šaty a zkoušela jsem si tam ještě jeden korzet a teď nevím, pro který se mám rozhodnout. Jestli ten 1. nebo ten 2. Bohužel mám fotky jen ve foťáku, ale zítra je dám do alba. Napíšeš mi třeba svůj názor, který korzet je lepší? :-N :-)
Anoli: tak to jste toho pořídili hodně, moc gratuluji. Dej fotečky do alba, já ti svůj názor určitě napíšu. Já jsem pořídila v pondělí kytičky na šaty a o víkendu se s nima chystám ke švadleně. Pak jsem pořídila košilku, no spíš takový nic všeodhalující, na svatební noc. Jinak jsem nepokročila, ale čas kvapí, máme to přesně za 4 měsíce, touhle dobou bude probíhat obřad.
Profilova fotka
Ježíš, deucatko, nestraš! :-D Toto nějak letí, viď? Pořád se bojím, jaký chytneme na 14.7. počasí ..., ale to je prostě osud, no. Počasí se bohužel objednat nedá. Říkám si, že v červenci by snad mohlo být pěkně. Nechci 35 st. ve stínu, ale hlavně nechci aby pršelo. Tak já sem zítra šaty vložím a ty mi napíšeš svůj názor, ju? To budu moc ráda. Už 2 kolegyně z práce mi potvrdily, že ten 2. korzet je lepší, tak jsem zvědavá na názor ostatních... ;-) :-)
Mě to taky straší, furt jenom koukáme a plánujeme až bude více penízků, protože teď do toho ještě auto a Josefovské oslavy v rodině, k tomu spousta narozenin v březnu a další a další. Jenže už musíme opravdu začít nakupovat, protože to bychom mohli čekat do nekonečna a najednou to bude tu a my nebudeme mít nic.
Profilova fotka
Přesně! V Praze jsme utratili moc peněz, ale co se dá dělat? Bez prstýnků, obleku, bot se přece nevezmeme! ;-) Do toho přestavba baráku ... Hrůza, děs! Ondra si vymyslel svatební cestu atd. atd. Snad to nějak zvládneme ... MUSÍME!!! Jsem ráda, že ty nejdůležitější věci už máme z krku, teda kromě mých šatů... :-N
Jo, my to taky musíme zvládnout. Trochu pomůžou rodiče, ale nechceme je moc zatěžovat. Ti přítelovi moc peněz nemají. Ti moji jsou na tom trochu líp, ale už jednu svatbu platili. Když už jsme se rozhodli, že se vezmeme, tak to jít MUSÍ. V nejhorším případě si vezmeme malou půjčku. Ale opravdu jen v krajním případě, když to jinak nepůjde. A fakt co nejmenší.
Profilova fotka
No, nám rodiče taky finančně pomůžou, ale nechceme po nich moc. Říkáme si, že jsme se pro to rozhodli sami, tak si to taky sami musíme vyžrat. :-D Naši taky nemaj moc peněz a Ondry rodiče budou v dubnu měnit na celém baráku okna, takže taky žádná sláva, ale my jsme fakt rádi za každou kačku! ;-) :-)
Profilova fotka
Čau holky,tak už sem si vybrala oznámení-19.3. bude hotové,tak pak ho hodím do alba.Příští měsíc si jdu vybrat prstýnky.Nevíte jak dlouho to asi trvá,když si je nechám udělat?Přítele stále posílám,aby se šel už podívat na nějaké obleky,ale on má na všechno furt čas-moje nervy ]-(
luccatko: nám všude říkají, že na prstýnky si máme nechat 3 týdny času. Ale nejsme Praha.
Profilova fotka
My máme prstýnky objednané z Prahy, ačkoliv bydlíme 200 km od ní, ale nevadí nám to. Aspoň jsme si uděláme pěkný výlet. Majitel zlatnictví, ve kterém jsme byli nám řekl, že to bude až na konci dubna!!! My jsme ho ale požádali, jestli by to nešlo udělat dřív, protože máme koupenou dálniční známku na měsíc a on souhlasil, tak jsme rádi, že nemusíme kupovat další. Ono i pitomý 300 Kč jsou dobrý na něco jinýho, než je jen tak vyhodit! ;-) :-)
Profilova fotka
Holky, vložila jsem do alba šaty s dvěma různými korzety. Zkuste na ně, prosím, mrknout a napsat mi svůj názor, který korzet je na mně hezčí. Děkuju :-)
Oba jsou moc krásné, každý jinak. První je taková klasika, ale sluší Ti ta spadlá ramínka. Druhý je zase takový nevšední, originální a taky Ti sluší. Těžké rozhodování. Ale já bych vzala asi ten druhý.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?