14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
No to mě ani nenapadlo si v nich zkusit sednout, ale mám velké autíčko, tak snad se tam nasoukám a spodničku taky nemám tak velkou...
Já mám dlouhou vlečku a taťka mi nabídl, že mě na obřad odveze Brerou (Alfa Romeo) malinkatý sportovní autíčko. Tak nevím nevím, jak se tam nasoukám a hlavně jestli bude pršet, tak ta vlečka bude totálně zablácená. Jsem z toho trochu smutná, ale třeba nám to počásko vyjde.
Já pojedu vw passatem, takže místa dost na tu moji širokou sukni. Vlečku mám dlouhou a k tomu třímetrový závoj, tak doufám, že za sebou nepotáhnu zablácený hadr :-p
Já pojedu bavoráčkem, tam se taky krásně vejdu :-)
nysek Pročpak nemáš v albu žádné fotky tebe a tvého drahého? Přihoooď!!!!!!!!!!!!!! ;-)
ještě nejsem doma, jo počkej, můžu něco stáhnout ze spolužáků, tak vydrž.
Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :-)
lepší na těch spolužákách fakt nemám :-( tak já zkusim doma něco vyštrachat...
nysek Konečně. I love you babe 8-) No jakóóó, já mám taky vlasy do půlky zad, neopič se, jo? :-D :-D :-D
ještě jednu jsem našla. Tak ok, já je mám o něco kratší než Ty, hlavně vepředu... ;-) 8-)
ahoj holky, já ještě ani nejsem rozhodnutá , jakou spodničku :-| jestli velkej kruh nebo menší, . Paní v salonu mi radila tu větší , že aspoň budu fakt vypadat jak princezna, no já nevím. Jinak pojedu toyotou raf tak sem zvědavá jestli se tam vlezu a to pojedu se svým mrňouskem . Vy jedete vzadu sami, nebo se vedle vás ještě někdo vleze?
Se mnou vzadu moje svědkyně :-)
Článek se načítá
Já pojedu se svědkyní a přítelovým tátou, který mně povede k oltáři.
jasan, svědek je jasný ;-)
Dobré ránko Zadevětdnípaní, dneska s Vámi nepokrafám, jedu na zkoušku toho líčení a od pěti mám štando :-D tak snad pořídíme nějaké fotky ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, jakpak se máme? Včera mi bylo smutno :-( Já musím zase za chviličku pápá, jdu do práce, ale naposledýýýýýý :-D
Ciao, my máme dneska rodinný oběd s mamkou, jejím přítelem a s babičkou. No nazdar, ještě jedno slovo o svatbě a vyletím z kůže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Babička má bohužel ve zvyku nás oslovovat s"snoubenci" a nám už to leze krkem :-p
Holky...krátí se vám /nám/ to...já v den Vaší svatbu budu mít "teprve" rozlučku...budu na vás myslet ;-)
Profilova fotka
rezetko, nechceš si tu svatbu vyměnit :-D :-D :-D Teď jsem si tu nastavila odpočítávání jen na hodiny, takže teď naše svatba bude za 214 hodin 8-) To snad ani není možný. Zrovna jsem Marťovi řikala, že když v únoru jsme byli zamlouvat na matrice datum, tak jak ta svatba byla ještě daleko, a teď už za týden se budem brát.
Ahojky holky, tak jsem se vrátila z Berouna z líčení a jsem moc spokojená x-) Za chvíli mi dorazí první kamarádky a od pěti máme štando (jo nebojte se, ani v berouně nikdo neví, co to je :-D ) Tak my uděláme nějaké fotky a dám Vám je sem :-) Mějte se fajnově a myslete na mě, ať se moc neopiju! PAPAPA
Profilova fotka
http://www.e-pocasi.cz/pocasi-predpoved No, uvidíme 8-)
Profilova fotka
vypada to nadějně hlavně ať neprší ]-(
Profilova fotka
ta teplota by byla OK :-)
Profilova fotka
Ta teplota je OK :-D Jen aby do toho nepršelo,ale snad ne.Já už sem si vzala dovolenou,tak si užívám dny klidu.Sice ještě jezdím kontrolovat maty a objednám nějaké zboží,ale jinak pohoda :-) Kam máte v plánu jet na svatební cestu?My ji dostanem jako svatební dar od Tomášového svědka,ale nechce prozradit kam. :-| Vím jen,že si mám nachystat pas :-)
Profilova fotka
My pojedeme tyden po svatbě do Itálie,blízko Benátek,já budu makat a miláček bude do dovolené doma ]-( nemalé peníze nám dala babička,udělala mi hroznou radost.Uz jsem si do mého alba taky dala odpočítávání,a začínám mít nervy:)jsme teď u mamky,miláček jel s taťkou na Moravu pro svatební víno a slivku ;-) Jen ještě pojedu jako svobodná protože nám nestihnou udělat pasy.
Profilova fotka
Ahoj holky, už se nám to krátí ;-) Začínám být pěkně nervózní. Holky, co budete mít večer na svatební hostině? My máme dilema, chtěli jsme na grilu kýtu a obložené mísy a skorotchýně s tchánem nás přesvědčují, ať dáme normální večeři a pak mísy, že 70 lidí se z 14kg kýty nenají a aby nebyla ostuda... prosím poradte
Profilova fotka
No my máme taky večeři a pak ještě raut.Když sme to byli domlouvat chtěla sem jen ten raur,ale paní nám řekla že na kramáž to výjde stejně a je lepší když to rozdělíme do dvou jídel...
Profilova fotka
my budeme mít rautové stoly a guláš,každý si veme kolik bude htít.
Profilova fotka
gulášek sme chtěli jako první.... Ale tchýni se to nelíbilo... :-|
Profilova fotka
já osobně byh thýni neposlouhala ;-) to spíš maku,a ta mi to vlastně vše zařizovala,ještě že jí mám :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?