14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
jojo tak unás se taky dělají různé kraviny, kdy se musí novomanželé vykoupit.. Švára měl botičku na autě (je policait) a pak ještě nějaké blbůstky.. je to docela sranda.. Jsem zvědavá jestli si na nás někdo něco přichystá :))) jooo já jsem ještě v práci.. dovču si dám až od příštího čtvrtka.. myslim, že to stačí.. jinak já z práce můžu odjet kdy chci.. takže asi příští týden budu pendlovat mezi prací kadeřnicí a jinýma službama :)))) moc tu asi nepobudu :-D
Profilova fotka
No, ona je to spíš taková tradice na vesnicích, ale ve menších městech jsem to už taky viděla. Vetšinou se ty smrky přivazujou ke vratům. Však pak uvidíte na fotečkách :-) U nás už se dodělává poslední cukroví a příští středu moje mamka s tetou pojedou k jedné paní péct koláčky, tak to bude mňamka :-) Ten příští týden bude pro mě asi hroznej, jelikož už nebudu doma tady, ale doma u rodičů a už tam nemám comp, tak nevím, co si počnu, když nebudu moci projíždět beremese. A notas mi vybouchnul a bohužel nejde opravit :-( Asi budu chodit k sousedům :-D
Profilova fotka
Já jdu ještě dneska na noční a v pátek+sobotu na denní a v neděli už jedu k našim a budu tam. A to začne ta pravá honička ;-)
Profilova fotka
ilčo my právě chodíme takto s koláčkama.. po našich sousedech v celé ulici (není velká :-D ) chodila sestra s malýma dětima a dávali koláčky a oni za to něco vždy dostali.. Vidiš to, bydlíme od sebe kousek a každá to máme jinak :)))) fandik jde ke kadeřníkovi v pondělí.. hi.. a já ho pak obarvím doma.. musíme si je vyparádit co :)))) sonisek: jojo taky jsem tady na těch stránkách už závislá :-N 8-)
Profilova fotka
Já jsem taky doma až od čtvrtka. Kdybych byla doma, tak bych byla asi hrozně nervozní. I když zatím (kupodivu) nervózní nejsem! :-N Pořád si to tak nějak neuvědomuju, že se to týká mě!!! :-D Jo jo Ywonn, musíme si je upravit k obrazu svému! :-D I já se přidávám - jsem závislák x-) =-)
No a já jsem taky závislák :-) Tak já mám dovču už od zítřka, i když je to svátek, ale beru to tak, že, prostě dnes naposled !!juchůůů! A hlavně mám dost nabitej program od zítřka až do 13. :-(
Profilova fotka
Jo, závislá. Jdu k počítači a první co otevírám je beremese a Marťa furt nechápe, co tam zase hledám :-D A včera to bylo pro mě naprosto šílený, protože mi celý den nešlo beremese spustit, asi to bylo přetížený. Jen nějak ráno to šlo, ale pak ne, až dneska, tak mám hned lepší náladu. Holky, a když to tak vezmete, kolikátá jste třeba nevěsta ze školy? Tak co já vím, tak u nás ze střední jsem třetí nevěsta = ještě jedna spolužačka se vdává ve stejný den i hodinu, ale jinde než my. A ze základky ani nevim, tak ty vztahy byly takový jiný. A jo, teď mi vlastně došlo, že ze základky jsou už i nějací kluci ženatí :-)
Já už jsem taky tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-) Byla jsem v nemocnici na vytahování stehů a v Olympii v Olomouci mrknout na něco na převlečko. Mám šaty :-) Já a šaty! A navíc celkem takové jako nápadné - ostře červené s bílýma puntíkama, bez ramínek a s širokým páskem pod prsama :-x Ale cítím se v nich strašně dobře :-) Akorát teda k nim nemám botičky, takže další penízky půjdou z peněženky pá :-x
Profilova fotka
ilčo já taky nervozní nejsem.. nemam zatim důvod.. ale bojím se, že se něco najde :((( no snad to bude až těsně před svatbou!!! nysek: tyyyjooo.. tak to máš super, že už máš volníčko od zítřka :))) sonisek: tak já jsem na tom úplně stejně.. můj fanda už se ani nediví.. si zvykl :-D :-D co já vím, tak jsem třetí ze střední.. jedna holčina měla svatbu loni a jedna ted o víkendu.. A ze základky nevím.. teda vím o jedné holčině, ale další nevím.. už je to přeci jen 10 let a snikým se nestýkám!!!!
Profilova fotka
jééé ahoj arvetko :) já jsem si podobné taky zkoušela ale byly černé.. Jsou takové stylové :) Určo budeš kouzelná :))))
Ahoj Martinko!!!!!!!!!!!!!!! Já jsem na základku chodila jen pět let, takže už si ani ty lidi nepamatuju, natož abych věděla jestli jsou už vzatý :-) Z gymplu jsem první a z VŠ taky ;-) No někdo to musí odstartovat ;-) Jo arvetko, z mojí peněženky ty peníze taky pěkně lítají :-( Tak nám ty šatky vyfoť a dej je do albíčka :-) já se chci pokochat x-) :-D Je tak u nás teď začlo lít jak z konve a je tam pěkná kosa!!! Jo a copak si měla šité? :-. Mně včera nešlo beremese ráno :-(
Profilova fotka
Tak já budu ze střední 2. a ze základy 3., 2 moji spolužáci mají svatbu teď v sobotu. ;-) :-) Ahojky arvetko! ;-) :-)
Článek se načítá
ywonn Pro zajímavost - jsou z NewYorkeru (můj oblíbený obchod :-) ). Já jsem ze střední třetí nevěsta, dvě holky se vdávaly loni a ze základky první a z VOŠ asi taky první, týden po mně (teda 20.7.) se vdává spolužačka, co sem taky chodí. Je pravda, že já se ze základky taky s nikým nestýkám, naopak moje dvě nej kemošky jsou právě spolužačky ze střední , jedna mi jde za svědka :-)
arvetko, hádej jaký je můj oblíbený obchod? ;-)
nysek Ježiši, to snad není pravda!!! :-D A nebereme si náhodou i stejného chlapa? :-D Šili mi koleno, nechala jsem si vyřezat znamínko, takže 4 stehy, ale už jsou venku :-) anoli Čáááu :-)
Profilova fotka
arvetka.. hi.. tak přesně tam jsem si je zkoušela.. tak ty jsou fakt úžasnééééééé!! Jen a jen schvaluju!!!! Taky tam často zavítáme ;-) nysek a arvetka: nejste vy ségry???? :-D :-D
To se neboj, tím si můžeš být jistá ;-) a ještě ráda nakupuju v Orsayi, Reserved a Zaře ;-)
Ilčo, kde jste kupovali ženichovi botky? Přesně nějaké takové bych chtěla pro miláčka, ale nemůžeme sehnat tuhle barvu-on má totiž 40!!!
Profilova fotka
nysek tak přesně tyhle obchůdky navštěvuju ráda i já.. teda krom toho reserved.. ještě ráda chodím do H&Mka a když můžu utrácet tak jsem ještě radči :-D :-D
Profilova fotka
nysek, my jsme je koupili náhodou v Hořovicích ve svatebním salóně, když si tam byl miláček vybírat oblek. ;-) :-) Ale musejí je mít i jinde, páč sem je tu viděla i v ostatních albech. x-) nysek a arvetka: a nejste vy (spíš) dvojčata??? :-D Já mám ráda (vč. zmiňovaných obchodů) taky M&S. ;-) :-)
Profilova fotka
Holky, já bych se taky chtěla fotit v obilí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je nádhera, takový romantický ... akorát bych se bála, že si umažu šaty ... :-N
nysek Zaru nějak nemusím :-) Ale Orsay je boží, občas H&M-tam mívají boží náušnice a to já můžu x-) ywonn Jooooo, že jsou božííííí? :-D Říkám si, jestli nejsou na svatbu trochu moc netradiční, ale nakonec jsem si je vzala :-)
Profilova fotka
Ilčooo tak to zkuste.. a neboj, pokud nebude po dešti a nemáš dlouhou vlečku, tak si šatičky moc neušpiníš.. je to hezkéé :-D tak se tu holky mějte já už pádím domů.. hezký prodloužený víkend vám přeju ;-)
Já jsem nedávno v nějakým obilí skončila s autíkem :-) to nebylo moc romantický :-( málem byl miláček ještě před svatbou vdovec...No řekněte kdo jinej by se ze smyku trefil mezi dva stromy???
Arvetko, v H&M jsem si nedávno koupila pěkné plavky. Bílo hnědé proužkaté... Ahojky Ywonn!!!
Profilova fotka
nysek, tak to věřím, že to moc romantický nebylo! :-D Ale hlavně, že jsi v pořádku. ;-) ywonn, pokud pojedeme kolem pole, tak slibuju, že do něj skočím!!!!!! :-D :-D Holky, mějte se krásně a užijte si prodloužený víkend!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa pa v pondělí ;-) :-) x-)
Jojo, já chvátela do práce, znáte to (BLÁZEN!!!), pršelo, dostala jsem smyk a už nic nevím, jen že jsem skončila na poli a strašně jsem se bála, že se převrátím. To že jsem to trefila mezi dva stromy jsem zjistila až pak...dost nepříjemný zážitek.
Profilova fotka
nysek:já vím dlouho jsem tady nebyla v práci mám teď málo času,dělám v pojišťovně a teď je sezona :-( nám přišlo první přání minulý týden,bylo v roztrhané obálce na schránce.Nesnáším zvědyvý sousedky ]-(
no tak to bych asi nesnesla! To by mi sousedi udělali jednou!
Profilova fotka
taky počkej až jí chytnu bábu :-D konečně šéf vypadnul a přijde až ve středu!!!!!!!!!!!! Když jsem si zkoušila šaty tak mi bylo tak zvláštně,a paní v salonu mi řekla že by nikomu nepadly tak jako mně,nejsou slaďoučký ale něžný a to já jsem :-) máme si je vyzvednout už ve středu. Zkoušela jsem si v nich sednout,v autě budu mít spodničku jako volant:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?