14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
:-D
andi, jsi z Prahy? Kde máte obřad. Já bydlím kousek od Prahy, ale pocházím z Benešova, tak máme svatbu na zámku Konopiště...
Nysek: Asi jsme ztracené sestry :-) Akorát my troječku ještě nemáme, zatím jsme dojeli dvojku. Jsem slušná závislačka ;-) Co říkáš na Sawyera? x-) x-) x-) :-N :-x
Jo Sawyer, toho bych brala hned ;-) je z nich prostě nejlepší! Já už mám trojku poměrně dlouho, ale neměla jsem čas se k ní dostat, až konečně teď :-) x-) no on ani Jack není špatnej, ale ten Sawyer má prostě něco do sebe :-) Taky jsem u toho kolikrát zkejsla do dvou do rána. Vydržela jsem u toho třeba osm hodin :-o Tak konečně další den práce za mnou, ještě mě čekají dva :-S
Profilova fotka
Jeee, jste tu ještě? Já byla na nehtíkách, to je změna, jsem zvědavá, jak si na ty drápky zvyknu, ale pro krásu ... :-D Jsem z Prahy, teda pocházím z Brna, teď bydlíme v Praze, svatbu máme v Průhonickém zámku ;-) Konopiště jeee :-N , tam je to krásný :-) Medvědi :-D
Profilova fotka
No asi neee, když dávají LOST :-D :-D :-D
andicek To je starýýýýýýýýýýýýýýýýýý, to už jsme s Nysek viděly :-) Já jdu na nehty v úterý, už to mám v katastrofálním stavu a Renča (moje nehtařka a zároveň spolužačka ze střední a super kemoška) byla jako na potvoru na dovči ]-(
Jasný, taky na starý díly nekoukám ;-) I když poslední dobou mi ty spojitosti nějak unikaj, že bych to potřebovala vzít znova od začátku. Arvetko víš to, že Claire je sestra Jacka ?! :-. To já jsem vůbec nevěděla, včera mi to řekl jeden kluk v práci :-o Já mám nehtíky až 13.7., ale už to mám taky děsný, tak snad to vydržím! Ve čtvrtek na zkoušku líčení, na to se těším moc. Tak na mě myslete ať to dnes v práci ještě přežiju a nikdo mě s ničim neotravuje. :-p
Jo andi, na Konopišti je už jen medvěd jeden, Máša. Oni se s tim druhym trochu nesnesli :-N
Profilova fotka
Dobré ranko, aha, já to moc nesleduju, takže ani nevím, jaká je to řada :-D
Dobré ráno přeji, jsem ráda že alespoň někdo si může přispat ]-( já musela vstávat už v 5!!! ]-(
nysek Však já mám ofiko svatební nehty taky 13.7., jen jsem zjistila, že bych to nevydržela, takže jdu zítra a pak za týden ;-) A Claire je Jackova sestra? To jsem teda nevěděla :-. Už se nemůžu dočkat trojky. Máš to s dabingem nebo s titulkama? Já se vždycky snažím chodit na všechno s titulkama a dívat se na ně jen v případech nouze, jenže Lost máme s jakýmsi "úžasným" dabingem :-S 8-( Jejda holky, dneska je venku krásně x-) Mohlo by to takhle vydržet, co? ;-) V e čtvrtek a v pátek jdeme s holkama na bazén chytyt bronz, já opalování na slunku ale strašně nesnáším!!!!!!!!!
Článek se načítá
Arvetko, je to neověřená informace, že Jack a Claire jsou sourozenci, říkal mi to kamarád v práci :-) ale já mu věřím ;-) Mám to s titulkama a jsem ráda, protože to je fakt rozdíl to slyšet v originálním znění ! Je mi to jasný, na titulky koukáš asi tak jako já v situaci kdy se spolu baví Sun a Jin, co ;-) :-D Mám takový pocit, že nemá být moc pěkné počasí. To dnešní by bylo ideální!!! Má být pořád 20/24 oblačno, přeháňky :-(
Profilova fotka
ahoj holkyyy :) tak se nám to blíží co :)))) lost taky sleduju.. dávají trojku na AXN takže už vím co a jak a na nově mě to neba.. Ale ted jsem to nějak prošvihla :) Já jdu na nehtíky 12. páč 13 si jedu pro šatky.. tak snad si je nezničím :)) ale jsem zvyklá, takže to snad projde bez úhony :)))) jojo taky bych brala kdyby počásko vydrželo ale už dnes večer se to má kazit a zase má být zima chjo.. doufejme ale že na ten náš den bude sluníčkově :))))
No ahoj Ywonn!! To je dost, že sitaky zavítala!!! x-) Já mám zkouklou celou trojku a teď se prý musí čekat do února ;-( ]-( :-( Já si pro šatky jedu už 12.7. čili za 10 dní, tý jo, toto letí. Zítra kosmetika, ve středu práce, ve čtvrtek zkouška líčení a štando, v pátek štando manželovo, v sobotu nějaká akce, na kterou jsme pozvaní, pak jen dozdobit cukroví , ve čtvrtek pro šaty, v pátek na nehty a odvozit vše do restaurace, večer na sklenku vína s holkama, naposled jako svobodná, a už je to tu :-)
Profilova fotka
nysek: jééé tak to se máš že už budeš mít šatičky dřív doma.. já už se jich nemůžu dočkat.. zítra jedu na poslední zkoušku, tak jsem na ně zvědavá.. povezu si i závoj a botky, tak snad to všechno bude ladit :))) no máš to kráááásně naplánovanééééé :) držím palečky at ti jde vše podle plánu.. my v pátek asi budem mít honičku.. budem dělat jednohubky a ještě vázat mirtu k vývazkům, takže jsem najala holky brigádnice, tak bude velká akce.. snad to přežijeme :)))))
Profilova fotka
Holky, to to táááák hrozně utekloooo :-D , za 12dní z nás budou paní x-) To je prča :-D :-D :-D Já si také jedu už 12. pro šatičky, ale zkoušku mám 7.7., zkoušela jsem si je naposledy v lednu, tak snad je obleču :-)))))))
Já jsem si je zamlouvala v únoru a na zkoušce jsem byla minulou středu :-) a vybrala jsem si nakonec jiné :-N vývazky jsme si nechali udělat v květinářství, to už bych asi nezvládla :-( Ještě jsem v pátek naposlední chvíli objednávala svatební čelenku, paní mě ujistila, že jí pošle co nejdřív v tomto týdnu. Vzhledem k tomu, že jsou dva dny svátky, tak ji očekávám začátkem příštího týdne. No vidíš jednohubky a chlebíčky budeme asi taky patlat...No ještě že mám moc šikovného tatínka, ten toho zvládne většinu ;-)
Profilova fotka
Taky jsem měnila čelenku a nakonec jsem si objednala i náhrdelníček, snad to nebude přeplácaný, vývazky nám také udělají v květinářství :-) O starost méně... ;-)
Profilova fotka
andicek: taky jsem si je naposled zkoušela v lednu.. hi.. nysek: jééé tak to je dobrý.. já doufám, že si jiné nevyberu.. páč jak jednou začnu něco měnit, tak bych měnila všechno a pořád.. takže radči ani na jiné nepohlédnu :)))) tak to máš čupr že máš takhle šikovného tatku.. to jak je unás v kuchyni víc ženských, tak tatka radči bere roha :-D On je většinou jen takový ten dozor :-D já jdu ještě příští úterý ke kadeřnici a chci změnu účesu, tak jsem na to zvědavá :-o :-)
Profilova fotka
ywonn: taky nebudu koukat napravo nalevo, beru šatičky a utíkám :-D S kým jdete na poslední zkoušení šatiček a viděli vůbec budoucí manžílci vaše šatičky??? x-)
No taťku hrozně baví vařit. Ač je programátor, to byste nevěřili, ajké divy dělá v kuchyni, co dokáže vymyslet. Tuhle jsme měli rozpečené bagetky s krevetama, ovocno-zeleninovým salátem a báječným dresingem. Prostě jedna báseň. Je to moje kuchařka na telefonu, pravidelně mu volám a píšu si recepty :-) Tak já změnila účes, šaty a kytky, jediný co zůstává je zatím manžel :-D ;-)
ywonn Téééda, ty seš ale naivka, on se ti ožení s jinou a ty si pořád myslíš, že si vezme i tebe? ;-) Koukla jsem ti do alba ;-) A tu 2. sérii Lost méme právě z AXN, a ten dabing je otřes, fakt 8-( Šatky budu mít doma 12., stejně jako Nysek (ostatně, co já a Nysek nemáme stejně, že ;-) ) Tenhle týden se budu ještě flákat, koupím si něco na převlečení, čtvrtek+pátek s holkama na bazén, večer na víno....ale pak to nastane - v úterý 10. kosmetika (čištění pleti+komplet obočí), - ve středu 11. poslední zkouška účesu, - ve čtvrtek zavést do cukrárny máslové pečivo (doplní nám ho do výslužek) a zároveň pár výslužek odvézt domů a roznést (sousedům ap.), zajet do Brna pro šaty a stavit se v agentuře doplatit hudebníky na obřad, - v pátek nehty, navečer přijede spolužačka s přítelem (budou u nás spinkat), pomůžou nám v restauraci s výzdobou a pak se ještě s dalšíma lidma usalašíme v našem oblíbeném Tropiku, dáme si vínečko (s mírou, samo ;-) )... Mám to mega naplánované, co? :-)
No to teda ;-) Já budu spát u našich, ještě s kamarádkou a možná se švagrovou z pátka na sobotu před svatbou a chci s nima zajít na víno, protože bych stejně nemohla usnout... Ale samozřejmě to taky nesmím přehnat, i když já když chytnu slinu :-D jo a dneska u svědka mého muže budeme grilovat pstroužky, už se taky moc těším. Zítra musím před kosmetikou na návštěvu ke kamarádce, ona měla asi před dvěma měsíci velmi ošklivou autonehodu, zemřel jí při ní manžel a se synem to vypadalo dlouho špatně, ten je naštěstí už v pořádku doma. Ale řeknu Vám, tohle musí být šílený si prožít! No a navečer jdeme koukat na první díl seriálu, který u nás natáčela asi rok ČT, měl by se vysílat na podzim letošního roku :-) na to už se moc těším.
Tak dámy, v Praze nám prší :-(
Profilova fotka
andicek: přesně tak.. jen hupsnu do svých a nic jiného nechci vidět.. věřím, že bych pak měla dilema jak hrom :-D já jdu na poslední zkoušku s kámoškou.. je z prahy, takže nikoho nebudu tahat od nás :-) Manžílek šaty neviděl.. on je dost pověřčivý, takže se ani nepídil.. ani bych mu to nedovolila :)))) nysek: jéééé tak to máš fakt šikovnýho tatku.. hi říkáš, je programátor i v kuchyni jo :-D Můj tatka taky umí skvěle vařit, ale užívá si to jen někdy a to pak stojí za to x-) Já zatim nezměnila nic.. jen zkusím ten účes, tak uvidíme :))) arvetko: hi.. no fanda mi stále říká, že jsem jediná.. ale podle toho časopisu teda nevim nevim :-o :-N No máte to teda skvěle naplánovanééééééé jen co je pravda.. ale to je dobře.. aspon na nic nezapomenete ;-)
Profilova fotka
Nysek, semnou taky bude kámoška od pátka a bude unás spát.. je to i kosmetička, takže ještě večer zkusíme líčení a pak mě ráno nalíčí naostro.. tak jsem ráda :)))) Téééda to grilování vám závidím.. taky bych si dala.. kor ryby.. mnam ty jsou mnamozníííí :))) jééé to ani nestraš, že prší.. tady je pořád krásně.. tak doufám, že to do večera vydržíííí
No jo, teď už jen mrholí, ale je zataženo :-( to je asi tím smogem :-D Nejdelší předpověď co jsem našla je na 12.7. - 20/24 oblačno, přeháňky. Já taky miluju ryby-hlavně teda lososa x-)
nysek S těma autonehodama je toho čím dál víc, však jsem tu psala, co se stalo mojí svědkyni... U nás na Moravě je pořád nádherně :-) Pevně věřím, že to vydrží! Na šaty jdu s mommy, viděla mně v nich jen ona a ještě jedna kámoška - ta nehtařka ;-) a vyjádřila se, že mě zná jen s cigárem a najednou taková princezna :-D No já zas nejsem takový vyvrhel, nepředstavujte si si žádnou "drsoňku", ale je pravda, ve svatbeních šatech mně ještě nikdy nikdo neviděl, takže to musí být malinko šok. Jsem mooooooc zvědavá na reakce skoromanžela. On mi normálně vůbec nelichotí, sám od sebe mi nic nepochválí (oblečení, make-up, parfém...třeba od každého jsem už slyšela, že mám krásné oči, jenom od něho ne :-( ) a pochybuju, že bude nějak ohromený, ale snad mi aspoň řekne, že mi to sluší.
Jéééééé arvetko, měla bychom hledat věci, které nemáme společné. Mně taky vůbec nelichotí. Když si koupím něco nového, tak mu to přijde zbytečný, pořád slyším jen nezdá se Ti, že jsi nějak náročná, vždyť sis to koupila už tuhle, ty sis koupila ty sukně dvě jo? a na co..., ty nějak moc utrácíš... No a taky prostě vůbec nic neplánuje. Musím nad ním mít dohled :-) ještě teď nemá boty k obleku! Na všechno má prostě dost času. Tak a teď po obídku si jdu v klidu zapálit cigaretku ( já prostě nekouřit nevydržim :-( no ale před tím než budeme "dělat" miminko vážně přestanu. Slibuju! ) ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?