14.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najdu tady spřízněnou dušičku, která se bude vdávat ve stejný den? :-)
Ahojky, já už si konečně koupila boty :-) přítel už byl na poslední zkoušce obleku :-) Ted začínám pomalu shánět kytky a svat.koláčky. Nevíte na kolik můžou vyjít kytky, když chci kytku pro sebe, 2x pro rodiče, jednou pro svědkyni a na auto? Chtěla bych asi gerbery nebo růže, ale vůbec netuším jak se pohybují ceny :-(
Profilova fotka
Ahoj, ceny jsou různé v různých městech i v jednotlivých květinářstvích. Já bych ráda stejný počet jako ty, plus ještě několik květinových vazeb na stůl - chci kombinaci růže a chryzantémy. Ceny jsem viděla dohromady zhruba kolem 4 tisíc a výše. Mám pocit, že jak se dá kytce přívlastek svatební, tak stojí hned o dost víc, stejné je to i se svatebními šaty. Kytice pro nevěstu se dá podle druhů květin, tvaru a velikosti pořídit už od cca 700Kč, nejčastěji mi říkali 1000-1500Kč, viděla jsem i nádherné vazby, ale za 2500 a výš, což mi přijde přehnané.
Já jsem ochotná dát max.3tis za kytky...tak doufám, že se vejdu :-)
Ahoj holky, tak ja mam zatim v rozpoctu castku mnohem vyssi, asi 8 tis., ale rada bych se dostala na neco kolem 4-5 tis. Souhlasim s tim, ze pokud je neco "svatebni", tak cena leti strme vzhuru!!! Je to dost priserny. :-( Ale k tem kytkam, ja chci kaly pro sebe, pak 2x kytku pro maminky + jednu pro svedkyni + na auto a na hostinu nejake kytky na stul do vaz... tak se necham prekvapit, kytky totiz mam jen rezervovane (termin), ale o cene jsme se jeste nebavili :-)
Holky, kde jste vsechny??? :-(
Ahoj Gasho a jak jsi na tom s koláčkama a s oznámením? Zrovna přemýšlím kdy je půjdeme roznášet...jestli až v květnu nebo už v dunu...vůbec nevím :-|
Ahoj holky, mám trochu negativní zkušenost. Vybrala jsem si květinářství, kde jsem se orientačně zeptala na cenu kytic, která se mi zdála přijetelná. Když jsme potom všechno domluvily (které kytky, pro koho, z čeho), tak k ceně květin si floristka připočetla práci, takže ve výsledku je to asi dvojnásobek toho co jsem čekala!!! :-( Nemám pocit, že bych si objednala něco extra. Má s tím někdo podobnou zkušenost? Jsem na ceně 6000 ..... a to jsem spoustu věcí zrušila ..... :-.
Ahoj housenko, tak to je docela pálka, já jsem se ptala předběžně na cenu a měla bych zaplatit max.3000kč...6tis. se mi zdá docela hodně a nechceš se podívat ještě do jiného květinářství?
Podousko, kolacky planujem davat az svatebnim hostum jako malinkou pozornost pri odjezdu a oznameni ted nadepisuju a odesilam, nekde jsem cetla, ze oznameni by se melo posilat cca 2 mesice pred svatbou :-) Housenko, ja mam kytky predbezne domluveny, ale o cene jsme se nebavili - mam to od znameho, tak doufam, ze to nebude tak strasne. A co vsechno v tech 6tis. mas? A jake kytky? Podousko, a ty v te cene mas co? :-)
Ahoj Gasho, my budeme dávat koláčky s oznámením v klasickém košíčku a jako pozornost pro hosty jsme si objednali čokoládky viz album. Co se týče kytek tak bych měla mít kytky pro mě, 2xmenší pro mamku a tchýni a jednu pro svědkyni a ješte na auto. Uvažuji o gerberách a nebo růžích...
Ahoj nevěsty, jak jste na tom s přípravami? My už za 14 dní budeme objednávat svat.koláčky a půjdeme je rozdávat i s oznámením...tak se docela těším :-)
Ahoj holky taky se přidávám, mám svatbu 14.6. v Praze ve Viničním Altánu:-) Už se nám to blíží co?:-)
Článek se načítá
Cau! No uz zacinam chytat nerva. Uz ani ne celej mesic a JE TO TU! Vsechny zdravim. Ja mam svatbu ve Slavkove na zamku.
A už máte všechno zařízené? Já mám dneska schůzku kvůli kytkám a příští týden půjdu na zkoušku ke kadeřnici ;-) jinak už máme skoro všechno zařízené :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsem také nervózní, blíží se nám to už rychle ;-) , už mám také téměř vše zařízené, na konci května jdu ještě na zkoušku ke kadeřnici a na nehty a už je drobnosti a to je vše :-)
Tak kde jste vsechny??? :-)
Profilova fotka
Jó, už se to blíží. Jen doufám, že klapne počasí. ;-)
Profilova fotka
Tak ještě 11 dní.... jak se těšíte a jak jste na tom? Já pořád přemýšlím, co mi ještě chybí ;-)
Ja taky premyslim, co jeste chybi, ale snad uz mame vsechno. To pocasi je otazkou, ale oni to stejne tak dopredu predpovedet moc nedokazou :-( Hlavne aby moc neprselo... :-)
Profilova fotka
To máš pravdu. Já ještě nemám vývazky a cedulky na stůl. Dneska musím objednat manikúru a rozšlapat svatební botičky :-D . A z čeho mám největší hrůzu je, že ještě nemám šaty na převlečení :-(
holky, ja z toho zacinam mit "mensi" depku. Dnes jsem se divala na predpoved pocasi - teplota ma spadnout na 17 stupnu a ma prset a prset a prset ;-(
Jsem tady jedina silena, ktera se upinala ke krasnemu pocasi a je z deste ve svatebni den na prasky? To preci neni mozny, ze bude celej cerven hezky a na nasi svatbu bude lit jak z konve.
Profilova fotka
ja jsem se taky dnes rano divala na predpoved a jsem z toho taky spatna. Ale je to dlouhodoba predpoved a jeste se to muze zlepsit. Teplota kolem 17-20ti je podle me super, ale aby neprselo, mam vse organizovane venku...
Holky, mam v praci kolegyni, ktere svatebni den proprsel (spis prolil) a je stastna a ma originalni fotky ;-) Ja z toho taky nejsem nadsena, chtela jsem slunicko a teplo, ale nasim meteorologum si myslim, ze tak moc dopredu predpovidat pocasi nejde. Me se zmocni panika a zoufalstvi az v patek vecer a pak definitivne v sobotu rano, pokud bude lejt jak z konve... ale furt jsem optimista, preci nebude cely cerven pekne a pak 14. prset... furt doufam!!! ;-)
No, predpoved se zatim moc nelepsi...spis je to horsi a horsi...ale svedkyne me taky neustale presvedcuje o tom, ze predpovidaci schopnosti nasich meteorologu nejsou 100%... a ženich je na me akorat tak nastvanej, ze vubec takovou "prkotinu" resim. Kdyz ja si nemuzu pomoct. Tak jako asi kazda z nas jsem snila o sve svatbe uz od malicka, a v lijaku od rana do vecera to proste nebylo. :-(
Gasha, nema tva kolegyne ty "destive" fotky nekde povesene na webu? Docela rada bych se inspirovala :) Pro jistotu...
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám s datem 14.6. ani nevíte jak jsem ráda, že jsem vás našla a zjistila, že nerva nemám jenom já :-D , tak at nám to dobře dopadne... a to počasí..hmm, doufám, že se umoudří.. máme taky všechno venku ( a... žádný záložní plán)
Charlotte, bohuzel nema (ty fotky na webu), ale fotili se v hotelovem pokoji, v interierech zamku atd. Bylo to netradicni a pekne. Me dneska prepadla naprosta zoufalost, ze bude hnusne a jeste k tomu zima. Ale vsichni me presvedcuji, ze 100% bude ta predpoved realna nejdrive v patek vecer nebo v sobotu rano. Ja resim ten problem, ze se mame fotit pred obradem venku v parku (mame to naplanovane na 2 hodiny) a nejsem si jista, jestli nas v pripade deste pusti pred obradem do zamku, kdyz tam budou i nejake svatby pred nami. A jeste me desi na zima, 17C je dost malo a pokud by nesvitilo slunicko, tak se obavam se ve svem polonahem modelu zmrznu... :-( Tady jsem snila o te svatbe se slunickem, fotkami z parku (bez deste), atd. ... jsem z toho na mekko, protoze vsechno jsem se snazila zaridit do znacky "ideal", ale tohle bohuzel nejde :-) Tak se sebe i vas pokousim presvedcit, ze pokud nebude celodenni dest (az lijak), tak to muze byt take krasne, hlavni je, abychom si to uzili na 100%!!! Prece nebudem otravene uz ted, ne? Tak hlavy vzhuru!!! ;-)
Profilova fotka
Z toho počasí mám taky hrůzu. Mám zkaženou náladu už od rána. Taky řešíme problémy s focením venku :-( . Musíme věřit, že jim předpověď opět nevyjde :-D
kdyz ono se to chlapum tezko vysvetluje, jak my holky snime o sve svatbe pomalu uz od detstvi, kdy jsem videly prvni pohadku o princezne v krasnych bilych satech...a ze k tomu patri slunicko a ne dest je tak nejak samozrejmy...chlapy takovy veci absolutne neresi...jak k tomu pristupuji ti vasi??? Jste na prasky jen vy, jako nevesty, nebo jsou pocasim zneklidneni i zenichove?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?