11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky,já vás také moc zdravím,bylo krásně, ale jen v sobotu,já už se těším na teplíčko........Janičko vše se vyřeší s termínem....vše dobře dopadne, chce ti klid.Holky ty oznámení to je síla,tak drahé.My to máme snadnější,budeme je posílat až po svatbě,vše nám dělá kamarád co nás bude fotit,šikovnej.Jinak nic nového,ve čtvrtek jedeme na ty prstýnky,tak jsem moc zvědavá pa M.
Profilova fotka
Ahojky hojky, my máme hezký počásko až dneska....to sluníčko je úžasný :-) já pořád řešim ty dorty......myslela jsem, že si necháme udělat ten růžovej, ale všude mi řekli, že mi místo kytiček co tam jsou (myslim, že to nejspíš budou vlčí máky) dají růžičky, takže by z toho vznikla taková růžičková klasika a asi se mi to nebude tam moc líbit a kdybych tam nechala dát živý kytičky, tak se nedoplatíme, je jich tam kolem 30 ks ;-( takže jsem tam kde jsem byla :-( ....teď jsem začala přemýšlet o tom bílym s orchideema, tan by nemusel vypadat špatně a Lukymu se líbí ty čokoládové, ale 4 patra mi přijdou už zbytečně velký a hlavně nevěřim, že by to někdo tady zvládl :-| Jinak Janičko, neboj to musí dopadnout dobře :-)
Profilova fotka
Marťo,tak to nechápu,proč Ti nechtějí s tím dortem nikde vyhovět.. :-| copak je to tak složitý??? Ale tak nějak to určo vymyslíte ;-) Holky, díky za podporu ;-) já vím,že to nějak dopadne,jen bych byla ráda,kdyby to bylo bez komplikací,ale to je asi normální...nic nejde nikdy jednoduše :-D
Ahoj, Jani koukám že si budeš dělat oznámka taky sama, nevíš jestli se vyrábějí obálky jiných rozměrů než klasické, já je nemohu nikde sehnat, ty C6 mi připadají malé ale všude mi řekli že se jiné nedělají a dávat oznámení někam dělat se mi nechce :-(
Profilova fotka
Ahojky Zuzi, vítám tě. Tak si vyrob i obálky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska o polední pauze jsem v práci koukala net na oznámka. A napadlo mě, že si ho udělám sama. Akorát musim ještě vymyslet jak. Budu jich potřebovat tak 100. Jani, s tim termínem to snad bude v pohodě. Kdyžtak je tam jdi "otravovat" trochu dřív. :-) Ale když to slíbila. Marti, nechápu proč ti ten dort nechtěj udělat. No, já jsem teda na konzultaci ohledně dortu ještě nebyla, tak nevim, co mu udělá. Ale paní je hodně šikovná, tak se snad nějak rozumně dohodneme. Dneska odpoledne jsme byli s přítelem kouknout na prstýnky. A zadařilo se a už je máme objednané. Zašla jsem do jednoho zlatnictví a zjistila jsem, že ho má jedna známá - sestra mojí třídní ze SŠ. No a tak jsme si tam vybrali z katalogu - jak by asi měl vypadat a pak jsme si ještě dohodli se zlatníkem (který tam kvůli nám pařijel), jak nám ho upraví k naší spokojenosti. Budeme mít půlkalaté okraje z bílého a červeného zlata. Já tam budu mít ještě 2 kamínky. Budeme je mít hotové na konci května - protože na ně nespěcháme. Pán má teď státní zakázku, tak nemá tolik času. Byli moc ochotní a jsem ráda, že už je máme. Holky, až budete dělat ta oznámení, tak mi dejte nějkaká doporučení. Asi se do toho taky pustim. Tak hodně zdaru při zařizování, brzy ahoj :-)
Profilova fotka
Nazdárek holky :-) Zuzi: popravdě-nad obálkama jsem ještě vůbec nepřemýšlela! :-N to mě nějak nenapadlo,budu to asi řešit až budu mít hotové oznámení :-D Maki: 100 ks oznámení?? Tak to bych asi sama nedělala,protože by se mi nechtělo s tím dělat...ale záleží jaký budete nít styl,že..jako když bude jednoduché na výrobu,tak proč ne :-) To je fajn,že už máte vybrané a objednané prstýnky,nemáš foto? Jinak mám ze včerejška,holky,docela pozitivní zprávu :-) psala mi mail sama od sebe paní matrikářka! Prý ať jí na sebe napíšu telefonní číslo,tak jsem jí odepsala a za chvíli mi volala a domlouvala se se mnou na čase,kdybysme chtěli mít toho 11.7. obřad! :-) tak jsem z toho byla moc nadšená,říkala,že se jí ozval na to datum už někdo další a já že mám přednost v čase,tak aby věděla,kam má ostatní směrovat...tak co tomu říkáte??? To už vypadá hodně nadějně,když si se mnou domlouvala hodinu obřadu ne?? :-) ale ty papíry máme prý opravdu donést až v květnu..
Profilova fotka
Maki gratuluju k prstýnkům....tak to je fajn, že jste takhle rychle vybrali.....my musíme ještě sehnat prstýnek pro ženicha.....jsem na to zvědavá, protože se ženichovi do shánění po zlatnictvích moc nechce :-| Je fakt, že mi taky chceme oznámení, který jsem nikde nenašla.....chtěla bych 2 naše fotky z dětství (jestli jste ho někde viděli prosím o tip), ale doufám, že když přijdu do výrobny, kde na oznámení tisknou fotky, tak to mi to tam natisknout....tak uvidíme :-) Janičko, no super......a na kolikátou hodinu jste se domluvili? tak vidíš, že už s tim počítají, když na ten termín mají už 2 svatby, tak to klapne :-)
Profilova fotka
Jo Marťo snad to klapne... :-) domluvili jsme se na 12:30 hod.,tak jak jsme to plánovali hned od začátku,tak snad s tím už problém žádný nebude no :-) S těma fotečkama na oznámení nevím-to chce se asi zeptat záleží kde co "umí" udělat. Podle mě by to ale mělo jít ;-)
Profilova fotka
Tak to je super Jani, že už máte hodinu.....ty budeš mít obřad ve 12:30, Marcelka ve 13:30 a já ve 14:00 hod :-) Jak jste na tom ostatní s hodinou, už víte?
Já bych právě nerada udělala oznámka a pak zjistila, že je nemám do čeho dát. My už máme zamluvený termín od listopadu a bylo to bez problémů a asi je to to jediné, když vynechám prstýnky co máme :-(
Profilova fotka
Jani, tak to je super, že máš to datum. Když už si s tebou dohodla i hodinu, tak to určitě klapne. Fotku prstýnků nemám. Ale mám podobnou fotku - ale jsou tam inak prstýnky, tak ji dam do fotogalerie. No, tak oznámení nevim. Hledala jsem včera na netu jak divá a pořáde nevim, jak to udělám. Zkusim to jetšě dneskaka promyslet. Já mám čas 11:00. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
S oznámením mi Maki ani nemluv, našla jsem stránky, kde měli oznámení s fotkou, tak jsem zaplesala, ale dneska jsem tam volala a řekli mi, že mi to oznámení udělají, ale bez fotky!...tu si tam musim vlepit sama....tak to jsem přesně nechtěla :-( Tak ty budeš Maki zatim první manželka z nás tady :-)
Profilova fotka
Maki, pěkné prstýnky. :-) A jak budeš mít teda ty kamínky? Psala si že dva..uprostřed?
Profilova fotka
Ahojky holky moje.... :-) My dneska jdeme na Malé Versailles, kde bude hostina, domlouvat se na menu....už ho mám vymyšlené.....chtěla bych jako předkrm tu broskev s kuřátkovym soté co mi poradila Janička,polívka knedlíčková, pak jsem myslela svíčkovou, ale nejspíš to změníme na lososa, přijde mi to na léto takové lehčí a nakonec kavčo a dort....pak nějakej raut na večer, ale co mi neni jasný je pití......nealko to je jasný, víno, pivo...to asi taky, ale jak to udělat s tvrdym alkoholem, myslíte, že je vhodný to nějak omezit....třeba jen na určité druhy....jde mi o to, že nás bude 65 a trochu se bojim, aby se to nezvrtlo v "chlastací akci" do rána a my aby jsme se doplatili.....co si o tom myslíte....já vůbec nevim
Profilova fotka
ahoj Marťo,tak jsem ráda že jsem Tě inspirovala :-) a myslíš,že losos je vhodná volba? Podle mě to každý nejí...ale třeba u vás jo,to nemůžu vědět :-D Jinak my budeme mít zdarma k dispozici nealko,víno a pivo. Tvrdý alkohol si každý bude platit sám...i když pak jsem nad tím přemýšlela,jestli tam ze dvě falšky tvrdýho taky nedát,protože pochybuju,že by si to hosté platili,radši budou víc pít víno a pivo a to pak možná vyjde ještě dráž :-| takže popravdě zatím na 100% taky ještě nevím,ale asi tam tak 2 láhve tvrdýho dáme taky.. Vy máte už docela hodně lidí,takže bych tomu určitě dala nějaký limit-to byste se pak taky nemuseli doplatit...a můžete si přinést i svůj alkohol? To nám by se to nevyplatilo,protože za to chtějí dost vysoký poplatek..takže budem mít všechno od hotelu
Profilova fotka
Ahoj Janičko, myslim, že losos bude fajn, naši ho dělaj i na vánoce místo kapra....Lukyho rodiče ho taky mají rádi, já s Lukynem ho milujem a abych se ptala dalších 60-ti lidí, jetli jí to nebo ono, tak na to kašlu, protože nikdy se nezavděčíš všem.....to je jasný :-| Spíš mě trápí to pití, musim dneska juknout, jak to tam mají cenově a nejspíš tvrdej nevyškrtneme, přijde mi to blbý, ale uděláme nápojovej lístek, jen z těch levnějších panáků.....a budeme doufat, že se to nezvrtne :-S taky si říkám, že dost lidí bude autem, tak uvidíme....
Profilova fotka
Ahojky nevěsty:), puky: můj přítel je taky Lukáš ;) a díky za kompliment šatů!:) Jsou z Ruska - majitelka salonu je v ČR chvíli a všechny šaty dováží z domoviny:) a jsou za 5500 vč.všech doplňků (jen botky budu mít svý) Včera nám dorazily prstýnky - necelých 7000kč, bílé zlato 7 zirkonů od Swarowskiho a k tomu mi poslali jako dárek doplněk - náramek z bílého zlata pasující k prstýnkům ;D Vřele doporučuji - 3D styl - z Jablonce n.Nisou - potkali jsme je na svatebním veletrhu v Pardubicích, dali nám 20% slevu, byli moc příjemní, ochotní,... maki: my s přítelem si děláme svatební oznámení taky sami - máme 2 verze, krásný meruňkový papír a vlnitou lepenku - potřebujeme jich cca 40ks a za 4 hodinky už máme udělanou polovinu - pohoda ;D A co se týče ceny, tak za 40ks oznámek, které bysme si vybrali bychom dali 1200kč a takhle, když se je děláme sami, tak nás vyjdou asi na 200kč ;DDD
Profilova fotka
Ahoj Jani, ty kamínky budu mít v té červené části našikmo. Zlatník nám udělal několik návrhů, tak jsem pa vybrala tenhle - líbil se mi nejvíc. Crawler: ty oznámka snad budou v pohodě. Sednu k tomu příští víkend - hlavně musim koupit krásnej papír. Teď o víikendu nebudu mít moc času - přijedou přítelovi příbuzní. Ty šaty máš parádní a za super cenu. Marti s tím tvrtdým je to fakt těžký. My budume mít hostinu v pivovarské restauraci a tak tam maj hlavně mpivo, trochu vína. Ale říkali, že tvrtdýho moc nemaj a jestli ho někdo bude pít a víme jakej, tak si ho můžeme přivézt. No, tak navim, jak to uděláme. No a vzhledem k tomu, že přítelův strejda má hospodu a jsou tam všichni zvyklí hodně pít, tak to bude zajímavé. Ale taky tam budeme mít dost lidí kteří mají rádi pivo. No a s tim, jak budou jezdit domů. Na hostinu budeme mít asi kolem 30-ti lidí - podle toho, kdo potrvdí účast až dostanou pozvánky. No a budeme mít asi 2 řidiče (ještě nevim, kdo to bude). No a po hostině by se odvozila auta. A až by chtěl jet někdo domů, tak by ho řidiči odvezli. No a na odpoledne pak příjde ještě asi 14 kamarádů - ale ti už se tam musí nějak dostat sami, pokud to nevymyslim jinak. ;-)
Profilova fotka
Crawlerko, šatičky krásný a ta cena taky super, to jsi dobře pořídila....jinak já oznámení budu vyrábět jen částečně :-) , objednám si oznámení, která mají takovou tu průsvitku, na kterou se napíše text a pod to budu vlepovat naše fotky z dětství.....nejspíš nějak opírované a upravené Jinak jsme včera holky byli v restauraci domlouvat to jídlo....a vše je jinak než jsme si naplánovali :-) Nebudeme mít žádný menu, jen polívku a po ní bude následovat raut, do rautu nám udělají plno dobrůtek a říkali, že se jim ještě nestalo, aby se vše snědlo, tak snad to bude fajn.....budou si účtovat 800,- Kč za osobu, co se týče pití, tak alko i nealko bude také připravené na stolech a dáme tam jen to co uznáme za vhodné, víno bude rozlévané, litr za 150,-Kč, což docela jde a pivo klasická pípa a taky nám něco slevní.....
Profilova fotka
Tak jste si to už pěkně namysleli koukám, Marťo :-) Holky, mě přijde, že se mi nic nedaří... včera jsem se dozvěděla, že mi krachl svatební dort přes přítelkyni taťky mého snoubence...prý má ta její známá zrovna v ten termín 14 dovolenou! Mám rezervní možnost-bývalá spolužačka z nástavby je vyučená cukrářka a nedávno se k cukrařině vrátila,takže se s ní zkusím domluvit co by zvládla...uvidíme no,snad to klapne.. Navíc jak mi krachla ta kadeřnice,tak dnes jí moje kámoška volala,aby nás teda přeobjednala a nejbližší volný termín má až 14. května (což je čtvrtek) na 7 hod. ráno! No tak jsme to přijali,protože další volný termín by měla až koncem června...ach jo,teda,přijde mi že nic nevychází..ještě aby krachla celá svatba a bude :-p
Profilova fotka
Janičko neboj, to se všechno zvládne, já ještě kadeřnici ani vizážistku nemám domluvenou vůbec a co se týče dortu....vůbec mi nemluv, asi si nakonec nenechám udělat toho růžováka, když s ním mají všichni problém ;-( a nejspíš to bude ten bílej dortík se živýma orchideema.....
Profilova fotka
No jo...každé z nás něco nevychází jak tak koukám... :-( hold asi nemůže všechno jít bezproblémově a podle našich představ...ale my se s tím popereme! :-) a psychicky se musíme podporovat :-) dneska je tak krásně venku,hned mám lepší náladu z toho! Jak je u vás holky?
Profilova fotka
Tady je taky nádherně, po obědě se chystám jít ven :-)
Profilova fotka
jůůů tak to se máš,já bych šla taky hned ven někam na procházku,ale dnes musím v práci tvrdnout do pěti :-( no tak snad budem o víkendu taky krásně a vynahradím si to :-)
Profilova fotka
Marti, tak to je paráda, že máte domluvenou hostinu. O jednu starost míň ;-) Jani, tak snad ti ten dort upeče bývalá spoužačka. Budeš si objednávat i nějaké minidorty? Představ si, že moje mamka chtěla píct něco na zkoušku a rozbila se jí doma trouba :-( nehřeje. Ta kadeřnice v 7 ráno, to je dost brzo, ale co se dá dělat. Já si ještě termín musim domluvit - kadeřnice mi ale řekla, že mě zkoušku udělá klidně i v sobotu, tak to jsem ráda. U nás bylo nádherně a teploučko :-D Byla jsem dneska po práci ve městě a koupila jsem si pár barevných čtvrtek a budu zkoušet dělat oznámení. V práci si koupím ruční papír (musíme si ho v práci teprve vyrobit - asi oranžovej). A ještě tam dám mašličku. Tak snad to nějak půjde. Přítel mi s tim pomůže. O víkendu nebudu mít moc času - přítelovi rodiče maj zabíjačku, tak bude dost práce. ]-(
Profilova fotka
Dobré ránko,berušky :-) to je zase krásně hned po ránu..svítí hezky sluníčko :-) Tak s tou bývalou spolužačkou jsem domluvená,dort nám udělá,hurrrááá :-) něco spolu vymyslíme jak bude vypadat. Maki: minidorty? To néé, já chci svatební dort a pak cukroví a koláčky...jen vymýšlím pořád co těm rodičům..jestli dort nebo něco jiného.. Jo a ta kadeřnice naše taky češe v soboty...ale prý to má opravdu hrozně narvaný..je vidět že je žádaná,asi bude opravdu hodně šikovná. My zítra možná budem grilovat na terásce,má být krásně,tak se těším :-)
Profilova fotka
dobré raníčko.......Aspoň hostina už je z krku, teď jsem dostala tip na kosmetičku, která prý krásně líčí a přijela by za mnou, tak uvidim, jestli se s ní domluvim. Jinak mi budeme mít svatební dort, koláčky a pak nějaké dortíky na rautu....a taky nevim co rodičům, viděla jsem, že se dávají hodně dortíky třeba s nápisem "děkuji za dceru", "děkuji za syna" ale to nevim....a kdy se ty dárky rodičům dávají..... Dneska je Janičko fakt nádherně, taky by jsme chtěli o víkendu grilovat, tak snad to krásný počásko vydrží :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,moc vás všechny zdravím,je krásné počasí konečně.......mám radost.Včera jsme objednali prstýnky,byla jsem mile překvapena,max.výběr.
Profilova fotka
konečně mohu pokračovat, tak prstýnky máme z bílého zlata, jen jednoduhé,hladké,já mám v mém vsazené tři diamanty,nechala jsem si poradit, doslala jsem tolik informací,jsem naprosto spokojena už se moc těším.Dnes jedu na dorty,tak už jsem dostala také návrh a rozpočet,jak vše bude vypadat,hlavní dort bude ovocný jahodový,a neodolala jsem a ten menší bude ze živých růžiček,mám ohromnou radost.....M.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?