11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
pukanka, vydržet se to dá,ale někdy mám na mále...... už mám šaty doma od ledna chodím se na ně koukat jako blázen.......malé také stale zkouším šatičky je to roztomile.... my jsme chtěli jen něco malého, máme radi klid,lidí si oba užijem dost,Petr stále cestuje tak byl i problém s termínem,my už se tak berem asi 3 roky... tak tento rok konečně to vyšlo............Docela se těším,a co vy holky......... Janičko jak to také prožíváte oba? U nás přítel je v klidu,ten nic neřeší,no chlap 8-) 8-) Já se těší, moc na teplo a sluníčko...malou víc utahám..Holky moc vás zdravím rása zase napíšu,je to super......M.
Profilova fotka
ahoj marjem :-) jak se jmenuješ jménem? :-) no já se taky strašně moooc těším na teploučko a sluníčko...dneska od rána svítí,tak se mi hned líp vstávalo do práce.. já se na svatbu hrozně moc těším,přítel se nejspíš taky těší,ale nedává to zatím nějak najevo,asi mu to zatím moc nepřijde,ale počkejte až zítra půjdem na matriku,to ho to určitě teprve chytí :-D jinak máš pravdu-přípravy nějak taky neprožívá,hold chlap 8-) ale mě to neva,baví mě to zařizování a tak,takže v pohodě :-) a kam tvůj chlap cestuje?? Co má za povolání,že je pořád někde..?
Profilova fotka
Dobré ráno sluníčka :-) jsem tak ráda, že si píšem, těšim se s vámi na svatbu čím dál tím víc, tak snad nám to všechno hezky klapne. Já většinu věcí zařizuju sama, můj přítel na to taky neni 8-), sem tam mi pomůžou kamarádky (třeba s výběrem šatů) a mamka, které vždycky pošlu fotky :-) a teď mám tady vás, které mi vždycky dáte dobrý tip nebo poradíte, takže je to super a fakt si ty přípravy moc užívám :-)
Profilova fotka
Já jsem Marcela,je fajn si dopisovat,jsem zvědavá co budem psát týded svatbou,jestli budem co? Přítel je blázen a živel v jednom,jezdí automobilové závody i ve světě,a proto i malou tajnou svatbu, má strašně kamarádu,také samé blázny,toho se bojím........Já jen doufám že dcera bude klidná jako já.Už jsem si s ním užila hodně starostí,má dvakrát přeraženou páteř....ale oni nemyslí....moc ho to baví.A já jsem také hodně sama...M.
Profilova fotka
Týden před svatbou, no to bude nejvíc zařizování, obvolat, jestli všechno zamluvené platí a rychle vyladit poslední detaily a co si budem psát, no to by mě taky docela zajímalo, jestli budeme už v pohodě nebo stresovat a zařizovat na poslechní chvíli to co jsme nestihly ;-) a pak 11. 7. uteče jak nic a budeme si posílat svatební fotky :-) Janičko, Marcelko, v kolik máte obřad? My až ve 14hod. Teda Marcel, to tě docela obdivuju, ty chlapy jsou fakt kaskadéři...je fakt, že mu určitě přeješ úspěchy a jseš ráda, že dělá co ho baví, ale máš asi o něj strach, viď?......tak se snad za pár let vyřádí a bude si s tebou a Elinkou užívat pěkně doma :-)
Profilova fotka
Holky my máme v 13,30h tak to půjdeme pěkně za sebou........jěště co napíše Janička......... to bude sranda...já holky doufám že budem v kontaktu,máme dost společného..... :-) :-)
Profilova fotka
Tak to je fajn, ve chvíli, kdy vám budou říkat.....prohlašujeme vaše manželství za právoplatně uzavřené, polibte ženichu nevěstu....., my akorát budeme nastupovat na svatební pochod :-D já myslim, že budeme v kontaktu, když jsem večer přišla domů, moje první bylo zapnout počítač a juknout se, co je tady nového :-)
Profilova fotka
já to samé,tak to je super.......... to bude den D......... fakt jsem zvědavá.. :-) :-)
Profilova fotka
berušky, to je tak fajn, že sme se tu tak sešly a pořád si teď píšem :-) je to tak super, taky se s vámi hned víc na tu svatbu těšííím :-) Taky jsem zvědavá co si budem psát tak týden před svatbou-teď si říkám,že nervovat a stresovat se ničím nebude-proč bych měla...ale kdoví jak to pak bude doopravdy,to člověk přece nemůže takhle předpokládát,že.. Holky,já ještě nevím kdy budem mít obřad..v plánu je tak na 12:30,ale zítra jdem teprve na matriku,takže se to teprve uvidí..určitě dám vědět,jak jsem dopadla ;-) pukanka: a ty se jmenuješ jak? :-) když už jsme u toho. Maci, tak to Tě obdivuju...jako já mít takovýho chlapa, který si může každou chvíli ublížit..no já bych to asi nesnesla..ale to je asi o zvyku,viď? Ale stejně..musíš o něj mít pořád strach.. divím se,že když měl už taková zranění,že s tím nesekl..no ale když je do něčeho takovýho chlap zapálenej,tak ho to jen tak nepustí viď..
Profilova fotka
Já jsem Martina, tak to vypadá, že bude mít všechny obřad až po obědě, tak nám dej vědět Jani :-)
Profilova fotka
Jojo,asi až po obědě..no uvidíme co nám zítra řeknou,pak napíšu.. A co ty Marťo děláš? Kde pracuješ? Marci je na mateřské, ta to má super :-) já se těším až půjdu na mateřskou :-D jinak pracuju jako obchodní asistentka v leasingové společnosti.
Profilova fotka
Holky,Martinko a Janičko jěště mám dotaz když máme všechny obřad po obědě.. co doma chystáte jěště před obřadem,já počítám že bude teplo,tak jen něco lehkého do žaludku.....co vy?
Článek se načítá
Profilova fotka
Marci,tak tohle já zatím vůbec neřeším..zatím totiž nevím,kde se budu chystat,mám menší problém s našima :-( v baráku na chodbě je "trošku" binec..no a s šatama bych se tam neprotáhla,leda že bych si je totálně ušpinila :-| tak jsme se s nima o tom bavili,že by bylo potřeba aby to tam vyklidili,pokud chtějí abych se tam chystala a abysme odtam vyráželi..jenže oni jsou lenory líný,ty krámy a police se jim asi nechcou vyklízet..no a aby se u našich vítal někdo z rodiny a podávalo se jim občerstvení taky nevidím reálně,v bytě to taky nevypadá zrovna na návštěvy a naši to vědí,proto by tam asi nikoho radši nechtěli...ach jo, holky,to je děsný s nima :-( takže silně už začínám uvažovat o tom,že se budu chystat u někoho jinýho...mám už i nabídky :-) u sestry mého míláčka,nebo jeho taťka se taky nabídl..no a nebo u svědkyně..to se ještě uvidí..ale moc mě to na naše mrzí!!! ;-( takže pohoštění zatím vůbec neplánuju...ale jinak bych určitě taky zvolila něco lehčího na zobku...však se pak nacpou na hostině no a taky večer na rautu a grilovačce! ;-)
Profilova fotka
Janičko,vůbec se netrap,vše se dá řešit......je to tvoje svatba.....a když máš takové nabídky,tak je to jiná...moc bych to neřešila, nikoho nepředěláš...vše se :-) vyřeší
Profilova fotka
já vím,že s tím nic nenadělám,jaký mám rodiče,se s tím musím smířit,ale prostě mě to na ně mrzí no..tak doufám,že se aspoň na svatbě budou tvářit,že je to dojímá :-D
Profilova fotka
No já toho dělám tak trošku víc :-) ......podnikám ve stavebnictví, konkrétně v inženýrské činnosti, což je hezky česky řečeno vyřizování územních rozhodnutí, stavebních povolení....většinou pro větší stavby...typu silnice, dálnice, mosty atd.......pak přes léto konkrétně duben - říjen pracuju v recepci golfového hřiště....je to takovej malej rodinej golfáček upřostřed krásný přírody a já to tam miluju....takže to vlastně ani neberu jako práci a navíc studuju právo v podnikání a teď v květnu - červnu bych měla dělat státnice, tak jsem zvědavá jak to zvládnu :-| Co se týče dopledne před svatbou mělo by to být tak, že já se budu připravovat v klidu u nás doma a všichni hosté se budou sjíždět u ženichovo mamky, kde budou svatební koláčky + nějaké občerstvení typu jednohubek :-) a pak přijedou vyzvednout :-) Janičko, to bude všechno dobrý, pokud máš víc možností, kde se můžete sejít a připravovat, tak něco vyberete a bude to fajn. A rodiče určitě jsou rádi, že se vdáváš, jenom to třeba nedávají tolik najevo, a že to s tebou neorganizujou, to bych neřešila....každej na to neni :-) A já více méně organizuju všechno sama, naši jsou jen poradní hlas, ale zatim mi všechno schválili :-)
Profilova fotka
...pak přijedou vezvednout mě..(2.odstavec)...nějak mi to tam vypadlo :-D
Profilova fotka
Ty jo, Marťo, ty jsi teda aktivní!! :-) že to všechno zvládáš.. :-) Já vím,že to každý bere jinak, jinak se chová a tak... já už se s tím smířila :-) jsem ráda, že už mi sami od sebe takhle někteří poskytují "azyl" kdyby to u našich nevyšlo-moc mě to od nich těší! Marci, a ty jsi dělala co před mateřskou? (doufám,že vám nevadí,že se tak vyptávám,to já jen tak,aby řeč nestála :-D , kdyby vám to vadilo,tak napište ;-) )
Profilova fotka
Já vim, co Marcelka dělala....možná i dělá při mateřský :-) dekoratérku, vždyť mi dávala profesionální rady ;-)
Profilova fotka
aháá :-) tak to musí být zajímavá práce, a co to jako obnáší, co člověk při tom dělá? Jako pro někoho vypracovává návrhy a tak?
Profilova fotka
Holky přesně tak,dělám dekorace,vše co se týče barev.....zařizuji různé podniky obchody,cukrárny,kanceláře.....adt.Je to krásná práce, :-) ale zatím moc není oceněna,doufám že se to podá.Bydlíme u malého města,tak celkem problém,ale při mateřské se to dá.Občas dělám i závodní auta,barevně když se kupuje nové z továrny,ale tam jde o velké peníze,tak tam vládne sponzor,bez něj to nejde,tak si všě určuje,a to někdy zaplaču nad vkusem........ :-( :-( :-( Já mám velký sen,chtěla bych svůj salon spol.šaty,svatební aj.nevím, nevím zda se splní.Přítel je stále pryč,tak pracujeme s malou pěkně pospolu. :-)
Profilova fotka
tak to musí být fakt super práce,když na to má člověk cit a baví ho to.. :-) tak třeba se ti, Maci, zadaří a jednou budeš mít svoje královstvíčko ;-)
Profilova fotka
Janičko,nením nevím když už máš dítě tak přemýšlíš jinak,a přítel je hodně pryč,nechci aby malá byla sama,ale možná že něco jednou vyjde,tak budu spokojená.Já se potřebuji vyřádit....tak mám docela i zrovna prostor, hodně dělám pro známou co má tu cukrárnu,ta má nově vše postavené,a tam jsem spokojená,asi to sladké dělá své...... :-) dostávám domu krabice sladkého,a pak doma to vše sníme,musím to omezit,jinak se nevejdu do šatiček :-| :-|
Profilova fotka
Já vím,že když už máte dítě,tak to nejde tak jako bez něj..ale však uvidíš no :-) tak to je fajn,že ti dávají takovou odměnu :-) já taky mooc ráda sladký..ale u mě by to byl též problém-kdybych se imrvére cpala sladkostma tak nevím nevím jak bych vypadala...určitě ne tak dobře jako teď :-D kolik jsi, Maci, přibrala v těhotenství? Shodila jsi to pak? Já doufám,že přiberu na prsách,ale nikde jinde-kromě bříška samozřejmě :-D jsem sama zvědavá jaký to v těhu bude.. :-)
Profilova fotka
Maci,máš v albu pěkný líčení ;-)
Profilova fotka
Jani,líčení je pěkné, ale zatím jen v albu,tak bych byla moc spokojené,nevím ale jak to bude vypadat.Já jsem v těhotenství,přibrala asi 15kg. jěště bych potřebovala 5kg dolu,ale stále malou kojím,tak mám velá prsa vel.75D to je hrůza......snad jěště do léta to dám dolu,jinak se zatím neomezuju jím vše....... :-p :-p
Profilova fotka
Tak uvidíš no,jako někomu ty prsa zůstanou,někdo je shodí,to je individuální,já bych byla radši kdyby mi aspoň trošku větší zůstaly :-D ale zas néé moc,kdo by se s tím pak tahal,když jsem zvyklá na ty svoje malý :-D To jedna kámoška,byla dřív trošku při těle a díky těhotenství zhubla,dokonce měla po těhu menší prsa,ale i tak je má dost velký,no a teď je podruhé těhotná a nadává,že se jí prsa ještě zas zvětšily...no popravdě než je mít jako ona,tak jsem vděčná za to co mám :-D mluvím dokonce i o plastické operaci,chce si to nechat po tom druhým mimču změnšit...věřím že jsou s tím pak i zdravotní problémy-záda a tak
Profilova fotka
Ahoj holky - vy jste se teda rozjely ;DDD Můžu přidat svoji trošku do mlýna??? ;) Jsem Eva a obřad máme ve 14.00 - jsme věřící, takže to bude v kostele - tudíž cca 70minut - to si to užijeme ;DDD Co se týče pohoštění pro hosty u nás doma, tak to taky řešíme, protože počítám, že svatební hostina bude nejdříve v 16-16.30...Nebudeme nic vařit, ale plánujeme udělat chlebíčky, jednohubky a ovocný jednohubky, uvaří se káva, apod. Lidi by jinak asi zemřeli hlady...;D Docela se děsím, jak to u nás bude vypadat, protože máme 3+1 a hostů se tam sjede cca 40 - to bude haló akce ;DDD A holky jak řešíte focení? Kdy? Říkala jsem si, že ještě po dlouhém obřadu zdržovat a aby hosté někde čekali a postávali než se vyfotíme je blbý (však focení může trvat i hodinu a půl) a navíc už bude pokročilé odpoledne a třeba ani skrz sluníčko by to třeba nebylo ono...Nevím, říkala jsem si, že ideální by bylo jít se nafotit dopoledne a bylo by to bez stresu a rozmazaného makepu atd...Jak to provedete vy?
Profilova fotka
čauky Evi! :-) čím víc nás,tím líp ;-) tak to budete mít opravdu hustý teda,tak dlouhej obřad,to by mě asi trefilo :-D Jinak my plánujeme obřad,pak hostinu a pak focení - v klídečku, to už budou všichni napapaní,dají si kávičku a budou si povídat,takže nás nebudou moc postrádat :-) před hostinou si myslím že je to nejhorší fotit..to jsou pak všichni nervní,netrpělivý a tak...ale dokonce se fotit před obřadem??To by mě nenapadlo,možnost to je,ale přijde mi to popravdě trošku divný...když ještě nebudete oddaní a už spolu budete pózovat,navíc když jste věřící! No ale to je jen můj názor ;-)
Profilova fotka
Jani: No, my budeme mít obřad se mší - to je spousta ceremonií, takže 60 minut minimálně a když k tomu připočteme blahopřání, atd. Tak si myslím, že v kostele strávíme cca 90min. Ono lze samo udělat jen obřad, ale my si to chceme užít se vší parádou - varhany, zpěv,...je to slavnostní a hlavně - je to jednou za život, tak to nechci mít odbytý za 20minut (nic proti svatbám na úřadě - je to každého volba). No, mě taky přijde divný se fotit už před obřadem, jenomže nevím, kam to napasovat jinam... :-N Původně jsem taky myslela, že by bylo ideální se jít fotit během hostiny po jídle, ale to bude v našem případě kolem 18.hodiny a to už přeci jenom světla ubývá - už je to všechno takový do červena a tak se bojím, že by to nebylo ono...tak já nevím...po obřadě by to bylo ideální, ale vzhledem k hostům by to bylo blbé... 8-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?