11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
pukanka: ahojky,no já si taky myslím,jako stresovat se nějakým pečením.. :-D jo ten růžovej dortík je hezkej :-) pak dej teda vědět jak jsi s ním dopadla
Profilova fotka
holky jste zlatíčka,jěště že vás mám,hned jsem klidnější.Asi začneme trenovám slavnostní líčení......... Já mám dost výrazné oči,ta černá linka to asi ne......... chtěla bych jen pastelové jemné líčení..... jěště mrknu na jinou kosmetičku,tahle za 4 navštevy + zkouška +líčení chtěla 2000,-kč to je dost.Já nemám moc zkušenost..ale zdá se to hodně.riskovat a cítit se pak špatně..moc vám děkuji.M.
Profilova fotka
marjem: no tak 2000,- bych jí teda taky nedala! Já platila za zkoušku 200,- a za líčení v den D to bude asi do 500,-. Nevidím důvod chodit navíc na 4 návštěvy... :-o jako tak max. dvě.. prvně se domluvíte co by vyhovovalo,nalíčí tě a uvidíš jestli se ti to bude líbit,kdyby ne,tak na podruhé už by to vyjít mělo..hlavní je,aby ses cítila dobře ;-)
Profilova fotka
já myslím že vše přehání a natahuje,já jsem také svá,dám na první dojem, a ten zrovna nebyl nej..........asi má jiné názory i vkus.Viděla jsem od ní namalované nevěsty,a zrovna jsem nejásala,Janičko to u tebe to je jiná,vypadá to vyborně....... :-) :-)
Profilova fotka
To jsem ráda :-) Možná seženeš nějakou levnější kosmetičku, ale asi ne o moc....myslim, že se ty ceny takhle pohybujou :-| Já jsem se zase rozhodla, že se nebudeme barviček bát a půjdu do růžový kytičky a ženich do růžový kravaty....vlastně platronu nebo jak se tomu říká :-) takže taky moc děkuji za inspiraci :-)
Profilova fotka
děkuji za pochvalu,mě se to taky líbilo jak mě nalíčila...ale uvidíme jestli to nebude trošku jiný...do zelena jo,ale asi to pak předěláme do teplé zelené-tohle je studená-nevěděla jsem v tu dobu jestli budu mít červenou nebo oranžovou kytičku, tak vybrala dvě možnosti-nalíčila mě k červené,tzn. do studené zelené,ale už jsem rozhodnutá pro oranžovou kytičku tak to pak musíme změnit na teplý odstín.. jako že někdo líčí profesionálně neznamená,že líčí super a že to každýmu sedne...takže navíc pokud na tebe ani neudělala dobrý dojem..líčit se od ní určo nenech ;-)
Profilova fotka
Jani za 700,-.....tak to je fakt krásná cena :-) Kamarádka dávala cca 1.500,- tak jsem si myslela, že je to v normě.....
Profilova fotka
pukanka: no záleží taky u koho se necháš líčit a s jakou kosmetikou..pokud je to nějaký luxusnější salon a používá drahou dekorativní kosmetiku,tak bych se nedivila ani té ceně 2 tis. ... ale ta moje je klasická kosmetička,která dělá sama na sebe a líčí s Oriflamem.. tak jen doufám,že to líčení vydrží opravdu celý den bez problémů...
Profilova fotka
A ty už máš Jani takhle vyzkoušenou kosmetičku, to je fajn...teď koukám na ty fotky a fakt ti moc sluší :-) ani moc ani málo, tak akorát :-) Já jsem asi fakt trošku pozadu....když to tak vidim.....myslela jsem, že na to je čas, ale koukám, že už bych za ní měla aspoň skočit :-)
Profilova fotka
hlavní je mít asi nějakou kosmetičku už vybranou a zamluvenou...já se nechala nalíčit už v lednu,abych viděla,jestli se mi to od ní bude líbit,abych si popřípadě hledala jinou...ale když mi to tak všechny chválite,holky,tak není co řešit :-D díky :-) v pátek jdu konečně ke kadeřnici s mojí kamarádkou svědkyní-je to její kadeřnice,tak jsem zvědavá co s mýma vlasama vymyslíme...chtěla bych to nějak vyčesat,tak uvidíme no...prý je šikovná :-) docela mi ty vlasy i rostou rychle bych řekla,tak za ty tři měsíce,to ještě nějak naroste a půjde s tím něco doufám hezkýho udělat..
Profilova fotka
Já toho moc s vlasama asi chtít nebudu, možná ten vršek trošku sepnout dozadu a nechám je spíš rozpuštěný, do toho dám korunku a krátkej závoj a bude. Za tou kosmetičkou zajdu...je pravda nač to zbytečně odkládat.
Profilova fotka
pukanka: no jasně,to se ani nedivím,ty máš krásný dlouhý vlasy,s tím se líp pracuje :-) ale ta kadeřnice od kámošky jí tvrdila,že i s krátkýma se dobře pracuje,prý se ten "drdol" dá něčím vypodložit,tak uvidíme... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani,to moje kadeřnice je to kamarádka,tak objednala hmotu do vlasu.já budu mít španělskej drdol,tak říkala že je to super věc.......................pukanka, růžová bude moc krásná..... :-)
Profilova fotka
marjem: to budeš mít ten účes co máš v albu,to je ono? No já jsem sama zvědavá co mě s těma mýma vlasama vymyslí :-D
Profilova fotka
Jani,ano ale budu mít tam živou růžičku,stejnou jaká bude kytice.Kadeřnice říkala že to dobře drží,a ta hmota je výborná,já jsem to viděla přímo na kamarádce a fakt super,dodá to objem.Tak to jsem v klidu,horší asi bude to líčení :-(
Profilova fotka
Jo tak to bude pěkný,vypadá to jednoduše ale elegantně,líbí se mi to :-) nevěš hlavu s tím líčením, to bude v pohodě
Profilova fotka
Janičko snad ano,doufám že někoho najdu,bydlíme na malém městě,moc toho tady není :-( Docela to zamrzelo,já jsem si tam připadala jako chudák...... to bylo něco :-o Jsem moc ráda že mohu pokecat,já ani nemám s kým tady,o svatbě nikdo neví,vše je jěště tajné,tak každá rada je dobrá,moc děkuji za podporu......M.
Profilova fotka
Není vůbec za co :-) a kde bydlíš? Nemáš poblíž třeba nějaké větší město? A ta vaše svatba je teda zatím tajná jo..tak to je dobrý,ale už se to blíží...už jen tři měsíce a kousíček :-) kdy to teda oznámíte? To jako neví ani vaši rodiče? (doufám,že se moc neptám :-D )
Profilova fotka
Jani,zatím to nikdo neví,jen naši svědkové,moje kadeřnice,cukrářka. Chceme vše v klidua v pohodě tak jsme se tak rozhodli,rodičum to oznamíme dva týdny předem,hodí se jen do gala...... Nechceme z toho dělat velkou věc,bude nás celkem 17 lidiček.Já si to pěkně užívám,snad to rodiče pochopí,nechceme přidělávat jim starosti,tak přijdou do hotového....Já bydlím u Horaždovic, ale jsem z Plzně.. tak v nejhorším vyrazím za sestrou do Plzně......To máš pravdu že se to blíží....... zatím jsem v klidu ale ono to přijde :-o :-o
Profilova fotka
to jo,mě to taky zatím přijde hodně času,ale uteče to určitě jako voda a pak se budem divit :-D už jen od začátku roku to strašně rychle uběhlo ty tři měsíce..úplně čučím :-D tak to jo, jako když to tak chcete,tak proč ne,ale např. my bysme to nevydrželi neoznámit tu krásnou novinu rodině..hrozně sme těšili když to všem řekneme,jaký budou mít reakce a tak.. no ták,tak v Plzni snad nebudeš mít problém nějakou šikovnou kosmetičku sehnat ne? :-) jako naši se na svatbě nějak neangažují..moji rodiče vůbec,přítelova mamka nám zařídí cukroví a přítelkyně od jeho taťky zas dort..jinak si vše zařizujeme sami a nikdo si s tím hlavu nedělá..ale asi máš jiné rodiče..občas mě to na ty moje dost zamrzí,že jsou takový bez zájmu :-( ale co nadělám..
Profilova fotka
Jani,u nás až to vypkne, tak tu bude něco :-) :-) :-) Maminka bude v té době mít kulaté narozeniny,tak to bude dárek ;-) ;-) ;-) od nás se to celkem čeká,máme dvou letou dcerku Elu,tu stále kojím,tak jsem zvědavá,co ona, jak to zvládne,je to čert,má horkou krev po tatínkovi :-) Ale je dobré :-) :-) že tyto stránky jsou.Jani na rodiče ten zájem určitě přijde,to bych neměla obavy :-) :-)
Profilova fotka
No já ti nevím,začínám o tom pochybovat..tak uvidíme..snad je to aspoň dojme až nás budou oddávat :-D tak to máte taky jiné "starosti" když máte malou holčičku :-) my už taky plánujeme,já beru poslední platíčko a pak se uvidí...i když mi každý říká,že bude lepší zkoušet až po svatbě,kdybych náhodou otěhotněla..já nevím no,zas lepší otěhotnět hned než čekat třeba dva roky než se to povede..protože oba už chceme,víš..že bych se na svatbě nemohla napít alkoholu by mi tak nevadilo,spíš obavy z nevolností by mě trápily..fakt nevím no-co si o tom myslíš ty? Jaký jsi měla průběh těhotenství?
Profilova fotka
Janičko,tady je každá rada drahá, ale já jsem třeba otěhotněla hned,měli jsme ohromnou radost,ale celé měsíce jsem prozvracela,i týden před porodem,zase jsem si vychutnala porod,to byl nádherný zážitek,nic silnějšího není,oba jsme plakali štěstím,na vše tak ráda vzpomínám.Já bych to asi udělala takto,počkala bych po svatbě,pěkně si v klidu vše vychutnej,no a potom..... vše pěkně vyjde :-) :-) a čekají vás krásné chvíle,kam se hrabe svatba. A každé těhotenství je jiné,když jste ale rozhodnuti tak už bych déle nečekala,nechci strašit,ale někdo čeká dlouho na vysněné miminko :-( :-( Moje kamarádka čekala 10let.Ale to tvůj případ určitě nebude,chce to klid a pohodu a výsledek se dostaví..... My jsme z naší čertice úplně mimo,vše jí odpustíme..no je rozmazlená.oba se vní vidíme.Jani moc vám to přeju :-) :-)
Profilova fotka
děkuji za názor :-) taky už uvažuju o tom,že bude lepší ještě vydržet...prášky už určitě vysadím,ale asi na to "hupnem" až po svatbě :-D mě by se líbilo otěhotnět na svatební cestě :-) uvidíme jak to všechno dopadne,snad nedopadnu jako jedna z těch,co čekají dlouho... :-( tak to je síla,že jsi celé těhotenství prozvracela,ale máš pravdu,každý to má jinak...každé tělo je jiné..tak uvidíme no,musím se nechat překvapit :-) a hlavně na to nemyslet jinak to nepřijde..
Profilova fotka
Janičko,já nenohla ani jíst vše jsem vyzvracela,nikam jsem nemohla jezdit,musela jsem být stale doma.Těhotenství hrozné, ale ten výsledek mála vážila 4kg měřila 54 cm byl to kousek,měla krásné černé vlásky byla výstavní,tak to jsem měla za to zvracení.Ničeho se neboj vše se do vydržet...... :-)
Profilova fotka
Vidím že se podporujeme navzájem :-) to je super ;-) tak ty si teď užíváš mateřskou,tak to se máš :-) je malá aspoň hodná,nebo když si psala že je rozmazlená,znamená to že tě zlobí?
Profilova fotka
Ahoj holky, já už taky uvažuju o miminku. Chci ale počkat až po svatbě :-) Jinak tu kosmetičku mám zatím jen zamluvenou, ale na zkoušce jsem ještě nebyla. Paní, co je moje kadeřnice i dělá i vizážistiku, tak snad to bude v pohodě.
Profilova fotka
Janičko,malá je čert a andělíček v jednom,mateřskou si užívám celkem dobře snažím se :-) :-) :-)Těším se na teplo,doma je s ní nuda... :-) :-)
Profilova fotka
Teda Marjem....to to vydržíš udržet to v tajnosti....já bych to nevydržela ani náhodou. Je fakt, že mi budeme mít docela velkou svatbu cca 65 lidí, takže to by ani nešlo :-D U nás se Jani malinko angažuje na přípravách přítelova mamka, ale nechci aby to přeháněla :-) a moje mamka bydlí za Prahou, takže je to můj rádce po telefonu nebo na skypu :-) probírám s ní úplně všechno :-) mamča sice nemá tak moc času, protože má 2 malý čertice doma, ale i tak to zvládnem :-) A ohledně dětiček, tak mi ještě máme tak 2 roky čas :-) Vždycky když to na mě jde, půjčím si na víkend sestřičky (Kristýnka 5 let a Karolínka 3 roky) a rychle mě choutky na dětičky zase přejdou :-)
Profilova fotka
No jasně,každý se na děti cítí jinak že jo :-) my už prostě oba pociťujeme že je pravý čas ;-) pukanka: tak to máš dobrý,že si s mamkou tak rozumíš, no ta moje se o naši svatbu nějak nezajímá...docela mě to mrzí..no ale jsem ráda,že nám do toho nikdo nekecá :-D když něco vybírám nebo zařizuju,tak se svým snoubencem nebo mou svědkyní..kdyby nebyl ani jeden poblíž,tak moje starší sestra se taky docela ráda angažuje.. marjem: to věřím,že teď když je zima tak to musí být nudaaa..ale snad už se konečně oteplí,bude svítit sluníčko a to už bude fajn na procházky a tak :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?