11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
pukanka,zvládá všechno,je moc šikovná,dělá vkusně a hlavně vše je chutné,já u nich dělám dekorace.Budu si tam nechávat dělat dort i a ovocné zákusky ,chceme vše ovocné i dort, a to fakt umí.Dělá i ze živých kytek to jsem viděla osobně a to jsem koukala,je moc šikovná,a jak říkám vše je moc dobré,já už toho tam ochutnala....... :-)
Profilova fotka
Tak to je fajn....snad najdu taky takovou šikulku tady ve Varech.....se živýma kytičkama, to musí být nádkera! :-) včera mi to nedalo a zaběhla jsem do Jysku ješte pro smetanovou látku......do kostela:-)
Profilova fotka
Já mám smetanovou doma je krásná a ta cena,no paráda............ Velká škoda že nebylíte někde okolo Horaždovic,cukrářka je fakt šikovná,já vše budu nechávat na ní,vůbec se o nic nestarám........ A ten dort,co dělala se živýma kytkama to bylo něco,byl jen jednoduchý,potažený marcipánem,a smetanové růže okolo,ona je dává do nějakého cukrového roztoku, a zapíchne malou amluku s vodou do dortu,bylo to vkusné a jemné...... a mini zákusky to je paráda ..... výborný.... tak u nich mlsám.. když pracuji. tak už se moc těším co nám připraví........ škoda že jste daleko hned bych vám to zařídila.......... :-) :-) dělá i dorty čokoládové francouzkého stylu,z foukané čokolády,to je pastva pro oči..... :-) :-) ps.přeji trpělivost při výběru cukrářky,a nepolevuj na přání :-)
Profilova fotka
marjem: básníš o ní krásně...že bych si taky hned nechala u ní udělat dort :-) ale tak snad to budeme mít dobrý i my...tam kde to necháme dělat,tak už dělali dort i na svatbu sestry mého snoubence a byl taky výborný,tak snad se nic od té doby nezměnilo :-D pukanka: já bych řekla,že ty dorty co se ti líbí,tak nejsou nijak složité ne?? Já teda nejsem cukrář,ale opravdu mi přijde divný,že ti to nechtěli někde udělat :-| tak snad taky najdeš nějakou šikulu,která ti vyjde vstříc ;-)
Profilova fotka
tak snad jsem byla fakt ve špatných cukrárnách, zítra oběhnu ten zbytek, kde jsem nebyla a uvidim....a když ne jedu pro dort k Marjem :-D A ty už máš Jani dortík vymyšlenej?
Profilova fotka
tvar by se mi líbil takový jako mám v albu - buď patrový tvary srdce nebo kulatý,uvidíme právě jestli mi něco nabídnou nějaké návrhy co se nám budou líbit,pokud ne,tak si to namyslíme...měla jsem ještě jeden patrový srdcový v albu,ten se mi líbil nejvíc,ale poslední dobou mi fotky z alba mizí a nechápu proč ]-( nevím proč mi je mažou! Jdu napsat admin,protože to absolutně nechápu! Taky se vám to stalo,že vám vymazali bezdůvodně nějaké fotky?
Profilova fotka
Mě taky pořád z alba mizí fotky, ale už asi vim proč :-p ......vzdycky mi zmizí fotky, kde je napsáno z jakých jsou stránek, případně WWW. stránky....berou to asi jako nepovolenou reklamu :-| ....korunku na hlavu jsem tam dávala asi 5x než mě to napadlo, vždycky mi jí smazali....to samí i polštářek pod pstýnky atd.....a vždycky jsem na těch obrázkách měla odkud ten který obrázek je......
Profilova fotka
ahááá,no vidíš,to mi vůbec nedošlo..!To bude přesně ono,teď si uvědomuju,že všechny fotky co mi mizí mají taky na obrázku www stránky..ach jo..no to se nedá nic dělat :-(
Profilova fotka
tak jsem si psala s ikarkulkou a vymazali mi to opravdu z tohoto důvodu...no škoda,ale nedá se nic dělat,teď už si na to budu dávat pozor
Profilova fotka
Ahojky, teď jsem neměla moc času sem juknout. Byla jsem tenhle týden v pekařstvích a zjišťovala jsem, jak to vypadá s koláčkama - za kolik je maj a kolik je nejmenší odběr. Nejmenší suma za 1 koláček byl 1,50,- a nejvíc 4,-. Nevíte, kolik koláčků se dává do košíčku? V jedné pekárně mi řekli, že od 6 do 12 - na velikosti košíčku.
Profilova fotka
Pro Pukanku: ty dortíky se mi taky moc líběj. Jsou krásný. Já bych chtěla jeden dost s marcipánem a ještě nějaké ovocné. Dorty mi upeče mamky kamarádka - cukrářka. Už jsme od ně měli upečené dortíky - a byli krásné a dobré. Pekla kytaru a knihu. řekneme si u ní, co budeme chtít a Alča řekne, kolik surovin máme dodat a z toho to upeče. Zatím máme domluvený jen termín na zámku. Hostinu - měli jsme už první schůzku s majiteli a domluvili se, co a jak. Udělají nám i výzdobu. Ještě mám objednané šaty - byla jsem je zkoušet minulý týden a jsem domluvená s kadeřnicí a vizážistkou.
Profilova fotka
Děkuji Makisku, snad mi je někdo udělá :-) Jinak koláčky mám zařízený, zamluvila si je babička.....takže budou domácí...mňamky....babička moc dobře peče :-) Já mám zamluvený kostel, restauraci, šaty pro mě i pro ženicha, objednaný svůj prstýnek....ženich si vybere sám a teď pracuju na výzdobě:-)
Článek se načítá
Profilova fotka
makisek: do jakých košíčků (ty koláčky)? pukanka: jůů,tak to ti babičku závidím! Já takovou mít :-) no tak bych asi vypadala jinak než teď,protože sladký miluju a byla bych u ní nasáčkovaná dost často :-D já už nemám ani jednu babičku..domácí koláčky budou určo nejlepší ;-) A svatební koláčky k cukroví nedělají, holky?To se musí objednat zvlášť někde jinde??
Profilova fotka
Já se zbláznim, asi si ten dort upeču sama ]-( Dneska si nechali v jedné cukrárně můj návrh dortu, že na tu juknou, jestli by to zvládli, tak jsem si myslela, že to je na dobré cestě a teď jsem byla na kafi s kámoškou a vyprávim jí, kde mi nejspíš udělají dort a no mi div nevynadala, jestli to myslim vážně, že tam dělají nejhorší dorty v kraji....takže super :-( co já budu dělat? ;-( Jinak koláčky ti upečou Jani někde v pekařství, to by neměl být snad problém :-)
Profilova fotka
Janinka 22 - myslela jsem papírové košičky, které buď koupíš v papíráku, nebo si je vyrobíš doma. Jsou takové malé. Původně jsem si myslela, že si je upečeme doma. Ale mamka mě vyvedla z omylu, že bysme to jaksi netihli - nemáme na to tak velkou troubu. No, tak si je objednáme v pekárně.
Profilova fotka
ahojky červencovky ;), to budeme jediní, kdo bude píct nešizený cukroví a svatební koláčky? no holky, vždyť je to tradice a vy si to necháte ujít??? já se na to moc těším a po praktické stránce - vyjde to levněji a je to chutnější...;)
ahojky zavítala jsem i sem i když mám svatbu o 14 dní dýl craw ty se budeš účastnit pečení koláčků já se na to moc těšila ale byla jsem vyvedena z omylu že nevěsta by si neměla péct koláčky a vůbec by se toho neměla účastnit prý by si zapekla štěstí takže u nás je budou péct mamči
Profilova fotka
leni, no když já si nenechám pověrou ujít ten zážitek, kdy se nás sejde x bab a budeme kecat a kecat, těšit se na svatbu, péct a zase kecat... :-D je to jako dříve bylo draní peří....;) a je to prostě taková hrozně důležitá část svatební přípravy a já chci mít na co vzpomínat, takže na pověry kašlu, protože štěstí si s manžílkem "upečeme" sami ;-)
jj já jenom že jsem to tady četla mě od toho odrazujou tak jsem řekla že budu sedět kecat s nima a sem tam ochutnám ale podílet se na nich nebudu já nevím já na pověry věřím i nevěřím ale zase na druhou stranu ségra se nepodílela a manželství stejně nevydrželo tak to asi koláčkama nebude :-D :-D
Profilova fotka
Já se do toho taky radši montovat nebudu, ještě bych to babičce spálila nebo tak něco :-D
Profilova fotka
Já jsem se taky těšila, jak si ty koláčky napeču sama. Ale mamka mě vyvedla z omylu. No a tak by na to byla mamka sama - a to fakt nejde. To by to asi trochu nestíhala. :-D
Profilova fotka
Včera jsem se byla dívat na botky. Jedny se mi líběj - mám je zamluvené do pondělka. Jsou celé kožené - což je výhoda, protože já se ve všem odřu :-)
Profilova fotka
Tak jsem dneska zařídila slečnu, která nám zahraje na klávesy v kostele, takže další věc, co si můžu odfajfknout :-)
Profilova fotka
Holky prosím pomoc........byla jsem se domluvit u kosmetičky ale byla jsem z toho vedle,její rady zněly dost divně.Já jsem bledule světlá,modré oči,světlé vlasy.Přítel pravej opak.snědej,tmavé vlasy.Mám složité šaty,moc toho si nemohu dovolit.Ona radila ztmavit vlasy,vlasy ustřihnout ofinu a zkrátit,ale já bych se v tom vůbec necítila,je to velká změna.Líčení,chce tmavé linky.to já také nemusím,tak jsem z toho zničená,jěště mluvila o nalepovacich řasách........ :-( :-( :-( co mám dělat?
Profilova fotka
ahojky holky! Tak já nic sama péct nebudu určitě, pověra nepověra, ale nemám to péct s kým...babičku už ani jednu nemám, moje mamka by těžko něco upekla a nikdo jiný na obzoru není... marjem: prosím tě nenech se vnutit do něčeho, v čem se nebudeš cítit dobře! Umělé řasy?? :-o tak to je síla...a taková radikální změna vlasů..? Víš co, být tebou navštívím jinou kosmetičku-to jako na rovinu... ;-)
Profilova fotka
Ahojky Marjem, co to máš za šílenou kosmetičku, ty jsi přihlásila do nějaké proměny :-D ne vážně....nevim proč by jsi měla měnit barvu vlasů a stříhat ofinu, to by byl z tebe úplně jinej člověk! Možná tvoje kosmetička měla pocit, že by jsi potřebovala trochu zvýraznit....když máš tmavého přítele, ale já bych to určitě takhle razantně neřešila....světlý vlasy se dají zvýraznit mnoha jinými způsoby....můžeš si do vlásků nechat dát třeba nějakej pěknej melír, ať už světlej nebo třeba do zlatova - medova, pokud jsi chtěla výraznější vlasy, a pokud se rozhodneš pro tmavší barvu, tak určitě začni barvit dřív a běž pomalu vždy o jejen odstín tmavší...a nebo můžeš použít přeliv, který se za pár týdnů vymeje :-) A líčení.....tmavé linky no nevim....to je osobním vkusu a né každému sluší......určitě si nenech dělat nic v čem se nebudeš cítit.....třeba nalepovací řasy :-) Asi bych se poohlídla po jiné kosmetičce a šla bych na zkoušku líčení už před svatbou, kde ti vyzkouší, co by ti slušelo a včem se budeš dobře cítit :-)
Profilova fotka
jani,asi ti udělám,moje svědkyně zase tvrdí že by to zvládla sama,ale to fakt nevím,co ty? máš kosmetičku? Jak tak koukám, tak zrovna to není nic levného,já bych ty peníze i dala ale za dobrý výsledek.......M.
Profilova fotka
marjem, záleží jak je tvoje kamarádka-svědkyně-šikovná,klidně by to mohla zvládnout,proč by ne..tak se sejděte a ať tě nějak zkusí nalíčit a uvidíš ;-) Já objednanou kosmetičku mám,už jsem byla i na zkoušce-viz album,ale uvažuju jestli to nezvládnu i sama :-D no budu se ještě rozmýšlet-zas si říkám nervovat se ten den tím,abych se dobře nalíčila...no asi to nechám na odborníkovi a budu v klidu a budu si jistější,že to bude dobře držet ;-)
Profilova fotka
Ahoj Jani, já taky nepeču, myslim, že toho budeme mít na starost dost než ještě makat v kuchyni :-D Holky, mám nového favorita mezi dortama (viz. album - ten růžovák :-) )a už asi vím kde mi ho udělají, zítra se tam chci stavit....tak snad :-)
Profilova fotka
Já mám kosmetičku vybranou, ale ještě s ní nejsem domluvená :-) Myslim Marjem, že pokud máš šikovnou svědkyni, tak to spolu zvládnete, hlavně si to můžete v klidu doma natrénovat, na druhou stranu kosmetička....dobrá kosmetička umíi takový ty různý figle, jak zamaskovat určité nedokonalosti....větší nos, oči blízko - daleko od sebe, atd. :-) ale rozhodně by jsi se v tom měla dobře cítit....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?