11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Já zase některé věci moc neřeším,jak stále něco dělám chci mít vše jednoduché,cenově je to přijatelné,jezdím da velkoobchodu do Lipencu do Prahy.mají tam i živé květiny,radost pohledět a ty ceny, je to paráda.je tam hodně obchodu s dekoracema a někde nemusíte mít ani živnosták.Zrovna včera jsem kupovala jemnou látku něco jako monofil na tabule stolu a auta v Jysku 5m za 120,-kč šíře 150 je to dobrá kvalita a super cena holky doporučuji.A potahy na židle se dají dobře ušít,není to tak složité,my máme do 20 lidiček ke stolu tak to se dá zvládnout.A za obřad na zámku jsme celkem zaplatili 2000,- tak to jsem čekala více. :-)
Profilova fotka
už objednat dort? A jakou máš představu? Mě bude zařizovat dort přítelkyně od taťky mého snoubence..a říkali,že se to objednává tak měsíc předem..a cukroví zase máti od snoubence a ta taky říkala že měsíc před...tak nevím no,jako přišlo mi to divný-proč bych si to nemohla objednat už teď že..? :-|
Profilova fotka
Chtěla bych zeleno-bílej nebo zeleno-smetanovej dortík...přidávám je do alba. A brzo mi to nepřijde, kamarádka ma svatbu v červnu a už ho má dobrý 2 měsíce objednanej :-)
Profilova fotka
hezky vypadají.. :-)
Profilova fotka
Díky za tip Marjem...Jysk by mě nenapadl ;-) Nás bude asi 70, takže potahy na židle atd. šít nebudu, to bych si docela dala....i když pro menší svatby je to dobrý řešení. My taky platí za kostel 2000,-Kč a přijde mi to přiměřěný, za zámek je to dobrá cena :-)
Profilova fotka
Tak jdu na ty dorty :-) dám vědět, jak jsem dopadla :-)
Profilova fotka
pukanka,je to v Jysku kde mají záclony,mají skoro všechny barvy,já jsem kupovala hnědou a smetanovou vypadá to noblesně.Jé kostel tak to bude krásné..... :-)
Ahoj, koukám že řešíte předkrm, my jsme se s přítelem rozhodli že ho asi vynecháme, bude malé občerstvení u nás než pojedeme na obřad. Já osobně když bych si dala předkrm a polévku, tak už víc nepotřebudu a jesti bude horko, tak člověk taky nemá tolik hlad. Jenom mám strach, co tomu řeknou hosté. :-(
Profilova fotka
Díky Marjem za tip, skočila jsem do Jysku a vykoupila jsem jim tu dekor. látku v bílé barvě, za tu cenu fakt super, koukala jsem i po zelené, ale neměli odstín, co bych potřebovala....tu bílou použiju na výzdobu altánu, kde budeme jíst, se zelenou a kytičkama to bude nádhera:-), popř. jí můžu použít na mašle do kostela :-) už vim i kolik koberce budu potřebovat do kostela....to se to pěkně začíná rýsovat a navíc jsem od hodné paní průvodkyně dostala kontakt na slečnu, která hraje na klávesy, tak doufám, že se s ní domluvím, protože akustika je tam úžasná :-)
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, no nevim, jestli je to nejlepší nápad vynechat hlavní jídlo, já být host, tak bych asi divně koukala, kdyby se po polívce podávalo kafe :-) radši bych vynechala předkrm a dala klasiku polívku a hlavní jídlo.....
Profilova fotka
Ahoj všichni. Taky máme termín 11. 7. 2009. Začali jsme to zařizovat začátkem března, tak doufám, že to v pohodě stihneme. ;-)
Profilova fotka
Ahoj Makisku, myslim, že se to dá zvládnout....u nás už jsou přípravy v plném proudu cca 2 měsíce :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
pukanka. tak to je super,ta bílá byla nádherná a zelono-bílá kombinace je in :-) závidím ten kostel.........
Profilova fotka
tak na zámku to taky bude nádhera Marjem, to je jasná věc :-) možná by jsi mi mohla poradit, kdyz jsi profik :-) jestli do kostela červený koberec, který bude s náma kontrastovat (ja i zenich jsme ve smetanové - champagne barvě) a nebo smetanový koberec, který by byl v tónu s náma a jen na něj poházet bílé okvětní lístky sem tam nějaký rudý, aby to nebylo tak jednolité....
Profilova fotka
pukanka. Tak jsem se divala do tvého alba,máš tam samé vkusné věci a jemné,když oba půjdete ve světlém,tak je třeba kontrast,já bych se té červené vůbec nebála,máš krásné šaty,na té červené jim dáš prostor a vyniknout........ já bych šla do červené bude to vypadat noblesně,barev se nesmíme bát.... v tvém případě je vidět že máš vkus...........já stále říkám, je třeba se odlišit,tady u nás je jedna klasika všechny něvěsty jsou stejné,stejné bílé korzetové šaty...je to nuda....... :-( :-( proto chválím ty tvoje :-) :-) jen tak dál.......M.
Profilova fotka
makisek28: vítám tě :-) pukanka: já bych taky volila určitě červený koberec (jako laik, profík teda nejsem :-D ) jinak tvoje šaty taky chválím,jsou krásné, netradiční a princeznovské-to se mi líbí ;-) pro ženicha už máte vybraný oblek? Bude mít úplně stejnou barvu jako máš ty šaty? My bysme chtěli světlý oblek, ale zatím nevím jakou barvu nejlépe volit..v nejbližší době jej půjdem shánět...plánujeme,že bude nejlepší oblek nechat ušít..
Profilova fotka
janinka: jestli mohu barevně poradit, tak oblek pro ženicha se říká takové pravidlo,když má nevěsta křídově bílé šaty,tak by něměl mít ženich smetanovou barvu,vypadá to vedle bílé a říkám čistě bílé, zašle,a špinavě. Výhodou jsou champan šaty pro nevěstu,tam se hodí vše,ale ta bílá ne.............ale říká se to, záleží na vkusu a typu..... :-)
Profilova fotka
já budu mít šaty smetanové,chtěla jsem čistě bílé,ale nakonec to nevyšlo..vyhrály to šaty,které v bílé nebyly..tak je to teď pro mě asi výhoda,že?Když chceme aby měl můj ženich světlý oblek :-)
Profilova fotka
vy jste krásný pár,typově jižanský,to bude souhra,oběma ta světlá jde výborně,tadybych nic neřešila.... :-) :-)
Profilova fotka
Jé tak děkují :-) a myslíš,že by měl mít teda můj partner taky smetanový oblek,nebo třeba béžový..nebo je to jedno..? Právě pořád nevím s tou barvou..košili už jsem si domluvila v mém sv. salonu že ji pro něj koupím,protože někde to shánět a nevědět přesný odstín by bylo na nic..tak jsem byla ráda,že se to u nich dá taky koupit a oni to přímo sladí k mým šatům...a kravata by měla ladit s mojí kytičkou? Já plánuju oranžovou,ale nedokážu si moc představit mého nastávajícího s oranžovou kravatou :-D
Profilova fotka
Janinka,ta oranžová,to chválím to je vaše barva,určite vybírejte teplé tony,a já bych byla pro smetanový oblek,kravata má ladit s kytičkou,a košile má být jako vaše šaty,vy máte šaty krásné,a krajka je právě in,proto bych volila oblek smetanový,ne moc velký kontrast,u vás je nádherná souhra,a kravata nemusí být oranžová,může mít nádech do zlatava-smetanové,vy si to můžete dovolit :-) :-)
Profilova fotka
jéé,tak to je super,takhle mi ještě nikdo neporadil :-) díky..hodím takový návrh snoubenci :-) když se nad tím zamýšlím,tak by to mohlo vypadat dobře,když budeme mít stejnou barvu šatů i obleku..jsem se toho bála,aby to nevypadalo divně,ale když to sama navrhuješ..aha,takže ta kravata nemusí být přímo v barvě kytičky,ale barvy by k sobě měli alespoň ladit..hmm,ta zlatavá zní dobře ;-)
Profilova fotka
říká se že kravata má být v barvě kytice,ale já sama to moc neuznávám,zase to mít vše dokonale sladěné,také to není ono,a proč tu zlatavou nepřidat do kytice,třeba menším prvkem stuhou.. koralky..... drátkem atd. Já sama nemám vše dokonale sladěné,to už se tak nedělá..... nemám ráda naprostou dokonalost, je to uměle dokonalé.Jezdím roky do Francie za sestrou a tam jsem viděla barevnost,tam se ničeho nebojí,a jejich salony tam je ale barev...... snad to sem někdy dojde..... :-)
Profilova fotka
to máš pravdu,přece to nemusí být tak dokonalý a všechno sladěný..to souhlasím :-) každopádně děkuji za rady ;-) jůů do Francie jo..to se máš..no tam je to zase jiný styl a tak..
Profilova fotka
to neděkuj,já to dělám ráda...... držím palečky...dej vědět jak to dopadlo... a těším se na foto.. :-) :-)
Profilova fotka
Děkuji profíkům i neprofíkům :-D za rady, bude červenej...ten koberec :-) Jinak přítel bude mít taky smetanový oblek, nevim sice, jestli stejnej odstín, ale to je asi jedno, oblek nám objednali v půjčovně, měli jen o číslo větší než jsme potřebovali. Jinak mě by se líbilo, kdyby měl přítel košili nebo kravatu do zelenkava - jako moje kytička nebo jsem přemýšlela právě o zlatavé, jak píše Marjem, protože já mám zlato-hnědou výšivku na šatech :-)
Profilova fotka
A málem jsem se zapoměla pochlubit s věrejší akcí s názvem "Dort"....oběhla jsem několik vyhlášených cukráren a výroben dortů a všude mi s úsměvem na rtech řekli, že mi můj dort snů neudělají, takže paráda ]-( ještě mám pár tipů, tak budu v pátek pokračovat ve shánění ;-)
Profilova fotka
a jaký je dort snů? Dnes snad nic není problém,škoda že to máte od nás daleko,mám známou uměleckou cukrářku,také pro ni pracuju,a ta dělá fakt zázraky..... :-)
Profilova fotka
tak to se taky divím,že ti řekli,že tvůj dort neudělají...opravdu většinou udělají co si zákazník namyslí,ale asi záleží na firmě...taky jsem zvědavá jestli nám pak budou schopni udělat co si vymyslíme..ale snad jo,protože to bude zařizovat přítelkyně od taťky mého snoubence u nějaké známé,tak uvidíme
Profilova fotka
Mě to taky dost překvapilo, ale třeba jsem navštívila špatný cukrárny :-( šla jsem do těch, kde mi chutná :-) mám ještě několik tipů, tak snad se zadaří. Nechci nic extra zvláštního, viz. album.....líbí se mi oba moje dortíky stejně, takže je mi to jedno, který to bude :-) A co všechno zvládne tvoje cukrářka Marjem? ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?