11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Holky můžu se zeptat? Když budete roznášet oznámení, tak taky dáváte ty koláčky? My jsme koupili ty malé otevřené košíčky s uchem,ale nevím, jestli tam dát dovnitř jen ubrousek nebo je ještě zabalit do toho celofánu..? Jak to budete dávat vy?
Ahoj, díky za přivítání, ;-) Evcounku,tchýni si nevybereš,horší,když ti pak ještě bude kecat do výchovy dětí :-D ale s tím nepředbíhat.... :-p Já mám naopak skvělou tchýni i tchána,jsou jako moji náhradní rodiče.Ty svoje vlastní na svatbě mít nebudu,protože už dlouho s nima nejsem ani v kontaktu,takže o svém dnu mi to bude asi hodně líto a je to takové divné.No každý něco řeší,že,Koláčky,výzdobu,tchýně.Ale hlavně,ať to každé vyjde podle svých představ a vykašlete se na nervování :-)
Já se o to pokuším, ale někdy to fakt nejde :-( vercad: my jsme poslali oznámení už před 3 týdny a výslušku budeme dávat den před svatbou a do celofánu to balit nebudem. taky máme otevřené košíčky pro širší okolí a pro úzké příbuzenctvo máme trošku větší krabičky, aby jim něco dobrého měli z naší svatby :-D
Já se musím pochlubit,že naše babi je pekařka,takže cukrovíčko bude jedna báseň a dort jsem nechala zase na její známé,takže nic ošizeného,ale domácí,mňam,už teď se mi sbíhají sliny :-D Cukroví bude na bílé m podnose a v celofánu ;-) Tak nějak si to pamatuji už i z dřívejších svateb,které jsem navštívila :-) .Ale jestli jsem předpotopní,tak se tedy omlouvám :-D i když svatební oznámení jsem mohla nechat na vlastní výrobě,ale co už je poslané :-)
Ahojky Nevěstinky, tak se nám to blíží. Jste nervózní :-D Od jedné nevěstinky mám zamluvenou panenku na auto a ona mi nešla a nešla. Nakonec jsem zjistila, že má nemocného chlapečka a tak má jiné starosi, ale přece jen si našla chvilku mi jí poslat. Snad dnes přijde ;-) co máte na svém autě vy nevěstinky? ;-)
Profilova fotka
Ahojky..Jj, už se to fakt blíží..tak trochu začínám být nervózní, když si uvědomim, že je před námi tenhle víkend a pak už jen jeden.To je strašný. Ted si to začínám pomalu uvědomovat. Snad do včerejška jsem byla docela v klidu..dneska už zas nějak nejsem. Je to takový střídavý? A jak je to u vás? Hrozně se bojim toho, jestli všechno vyjde - tak jak má. Já mam na auto pujčené umělé kytičky - růžovo bílé růže a se zlatými prstýnky + organza. A ženich bude mít cilindr.
jo jo to vypadá nádherně :-) my budeme mít takovou klasiku. Já budu mít paneneku a širokou bílou mašli. teda jestli přijde ta krásná panenka :-D když ne tak mám zamluvenou jednu v půjčovně šatu u nás v Rakovníku, ale ta není tak krásná ;-( ženich nebude mít nic ve předu a vzadu budeme mít oba stejnou výzdobu. Tři mašle, které budou vycházet z jednoho místa a budou končit úhlopříčně na druhé straně, ovšem každá jide. :-| no sanad jsi to pochopila :-N já a něco vysvětlit to je hrůza :-D
Ahoj holky, tak mi auto zdobíme jen jedno, a to takovou velkou kulatou umělou kytkou, ze které vedou dva cancoury a ty se pricucnou na levý a pravý okraj čelního skla. Kupodivu - je to hezké - a levné ;-) . Mám tmavě šedý auto a tahle ozdoba je bílozelená (bílé květy a sem tam selený lísteček. Já jsem nervózní občas, ale tuším, že ta hlavní nervozita teprve přijde :-S To jsem pak schopná zflekatět od krku dolů a třeba i dostat průjem :-|
jo jo takto ti věřím, mě se fleky nedělají ovšem průjem budu mít už od příštího týdne :-D , ale to hlavní přijde tak den před svatbou. počítám že začnou ranní nevolnosti :-D :-S :-S :-S tak to bude super. ze zadu budeme zdobit 2 auta a zepředu jen moje. jinak na boku u uostatních aut bude úhlopříčně přes okýnko jedna mašlička. Nic přeplácaného nechci. razím heslo v jednoduchosti je krása. já byla dnes znovu zkoušet svatební šatičky. no prostě pohádka. byl tam s námi i strejda a moc se mu líbili. máte obejdnáné něco na sebe kdyby bylo fakt zima? já pro jistotu dobědnala bolérku :-D kdyby náhodou
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravím ......nějak nestíhám....šiju potahy na židle,dokončuji maličkosti na dekoraci,dnes jsem zkoušela naší malej Elišce šatičky,je fakt kouzelná a neposedí....nevím jak to ty šaty přežijou :-( :-( :-( Práce je stále dost,celkem jsem ale klidná....ale to jěště přijde.Jinak u nás situace stejná,nic se nemění.Ale já nic neřeším,je to jen svatba,mám okolo sebe dobré kamarády...tak si říkám pohoda to zvládnem.Pomala nakupuji na pečení budu dělat svatební koláčky a medovníky, ale až poslední týden těšně před.Na auta to bude u nás jednoduché chci jen zelené propletené srdíčka.Obě auta budou stejná jen barevně odlišené.Nevěsty auto smetanovo starorůžové.A ženich ladí do smetanovo čokoládověhnědé.Věnce ve tvaru srdce upletu sama těšně před svatbou,myslím je to jednoduché a vkusné a cenově nenáročné.Já osobně nemám ráda panenky,ale je to věc vkusu.Holky musím se pochlubit,minulý týden jsem dělala dekorace na svatbu,celkem velkou.A dostala jsem velkou pochvalu,nevěsta i ženich se prý ve dveřích rozplakali,když to viděli,já jsem měla takovou radost jak malá holka.Dost chlubení přece samochvála s.... ? Holky doufám že to počasí nám vyjde,každý den prosím sluníčko...musí na našich svatbách být přitomno.Posílám pozdvavy všem 11.Mějte se.
Profilova fotka
Ahojte Holčiny.Tak sem v sobotu(včera)byla na svatbe bratrovi :-D Bylo to perfektni aspon vim čeho se vyvarovat. Z Ovoce se vice jedlo hrozny a banany jabka a kolacku a zakusku se moc nepojedlo.Vetsinou se sedelo venku a dovnitr se chodilo jen parit.Počasi se povedlo.Ja dosla domu kolem 3h a muj budouci manža az v 6rano ukončoval to s budoucim švarou ]-( A na raute rychlo zmizlo maso :-D :-D :-D salatu a salamu se moc nepojedlo.Pridam par fotecek.Jinak nevesta byla pekna aj ženich.Tak se uz těším
Ahoj holky, my dneska byli potvrdit fotografa, domluvit se na detailech v hospodě, ve středu jedu do zámku, kde budeme mít obřad a na matriku se seznamem hudby a snad už máme vše. Teď už jenom dolaďujeme :-) Jenom dovolená, tu ještě nemáme a vůbec nevíme kam :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak sem nestíhám psát. Minulé úterý jsem byla vyzvednout koláčky. Dávala jsem je do košíčků a pod koláčky jsem dala malý ubrousek. Koláčky všem chutnaly. Rozváželi jsme od úterka do čtvrtka a o víkendu jsme byli jstě u příbuzných z daleka (přes noc). V pátek jsem byla na zkoušce účesu - paráda. Pak sem dám fotku. No a dneska jsme byli podepsat smlouvu v restauraci - tak už to je v pohodě. V sobotu jsem se domluvila s kapelou. Tak to snad bude v pohodě. Hrozně to utíká, že. :-)
Ahojky Nevěsty, já byla v sobotu na poslední zkoušce svatebních šatů. :-) moc jsem si to užila. no asi poprví co jsem je měla na sobě jsem cítila, že to tak má být. :-D no není to šílené. Viděl mě v nich strejda a málem se rozbrečel. asi ho dojalo jak jsem už velká holka :-N. My budeme rozvážet výslušky až příští týden buď ve čtvrtek nebo v pátek. to se ještě přesně neví :-| :-| týchýně se nemůže rozhodnut kdy bude s mojí mamkou péci koláčky. Podle toho se bude rozvážet :-D :-D V čera jsemse chtěla dohodnout s fotografem, ale nějak mi to nebral. ]-( snad dnes se domluvíme. :-S
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my jsme včera domluvili detaily v hotelu,upravili jsme počet osob,udělali zasedací pořádek a upravili konzumaci alkoholu-nakonec jsem se rozhodla,že by bylo dobrý dát do nabídky i ze dva druhy tvrdého alkoholu,takže zaplatíme půl litru Becherovky a sedmičku Balantinky...jinak myslím že zařízeno máme už vše,miláček už má i boty,uložím fotečku do alba,nakonec si vybral světlý :-) takže mu budou ladit s košilí a kravatou :-) Včera jsem zjistila že mi vybouchla kosmetička na líčení,tak jsem z toho byla na nervy,no naštěstí jsem přes kadeřnici co mě bude česat sehnala jinou,bydlí na stejné ulici jak kadeřnice,tak je to fajn,doufám jen,že to budem stíhat časově..už jsme oba s miláčkem ve stresu,nemyslíme na nic jen na svatbu :-D taky se modlíme za počasí,tak snad bude hezky...
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, to se nám to ale krátí....už začínám být nervózní :-) My už máme téměř vše zařízeno, domluvili jsme detaily rautu a pití, jídlo bude ranec a nakonec jsme nechali veškerý alko i nealko, takže se nejspíš nedoplatíme :-| ale už ty peníze neřešim......koupila jsem si v Praze botičky k šatičkám na převlečení (nakonec to budou ty růžové) a zařídila jsem kytičky, pro mamky, svědkyni, pro mě, pro drůžičky i na auto. Jinak musíme dodělat dekorace do altánu, čekám na prstýnek........... snad tento týden dorazí a pak ještě potřebuje ženich košili a that´s it ;-) Janičko: ještěže jsi sehnala novou kosmetičku, snad budeš spokojená ;-) Holky.....kamarádka mi doporučila úžasnej samoopalovák....2x jsem se namazala a mám krásnou zlatavou barvičku, žádné šmouhy...jsem nadšená, takže pá pá solárko :-D
Profilova fotka
Marťo já jsem taky ráda,horší je,že nestihneme zkoušku :-| má volno nejdřív příští pátek a to už nechci,protože i tak toho bude až tak dost,tak ještě se nervovat se zkouškou líčení...tak jsme se domluvily že to risknem "na ostro", snad to bude dobrý :-) Já jdu zrovna dneska zas do solárka :-D no jako já samoopalovákům moc nevěřím,a to máš fuk jestli jdem pod UV záření nebo na sebe patleš tu chemii 8-) ale pak chci se solárkem taky skončit..já to chtěla hlavně kvůli svatbě abysme měli pěknou barvičku ;-)
Ahoj holky, téééda vy jste rychlý, všecko už máte zařízené, koukám =-) . Ale teď vás něčím dostanu ;-) : Já už mám doma z půjčovny šaty! Paní jede na dovolenou, tak mi je předla už dnes a vracím je až 20.7. Nevím, kam s nima, abych se do nich furt nechtěla soukat :-D
Profilova fotka
Ahojte holky.Dneska sme byli domluvit jidlo v restauraci na večeri na raute budeme mit grilovane selatko... hmmm uz se moc tesim.Porat se mi honi hlavou jak ten sal vyzdobit,snad knecemu dojdem.Kyti mam taky obednane a jen pak doobedname mensi ikebanky. Pukanka:Ahojky a jaky ten samoopalovak?Sem bila jak stena a do solarka nemuzu chodit tak neco malo by me bodlo ;-) ale vcelku se takovejch veci bojim ze to bude delat fleky.
Ahojky, Janinko já jdu taky naostro.Měla jsem kosmetičku,u které zkoue´ška nedopadla.Dokonce mi ve spěchu nedávala ani make up a líčení bylo spíše denní,než svatební,takové obyč.Nakonec tvrdila,že k modrým očím můžu mít jen modré stíny.No tak jsem se srdečně zasmála a nakonec mě bude líčit kamarádka :-D Chtěla bych více dofialova. Na solárko chodím taky,ale nějak to na sobě nepozoruju :-D Naivně jsem si myslela,že se do té doby někde vyplácnu a chytím trochu barvu,ale při tom,co se děje bych leda tak zmokla,jak slípka... Ještě se mažu niveo se samoopalovákem,tak uvidíme :-) Magdavlk ani se nedivím,že se do nich chceš soukat :-D ale vydrž,máme to za pár :-o Já mám naštěstí šaty u prarodičů,visí na stropě :-D Nonic užijte si předsvatební horečku ;-) ahoooooj!
ahojyk kočky, koukám, že svatební přípravy vrcholí :-D :-D :-D Holky máte někdo na hostině někoho s dietou? já jsem chtěl chodit do solárka, ale nějak nebyl čas. :-p Občas si lehu tak na hoďku na sluníčko a už teď jsem trochu šmrnclá sluníčkem. Já mám štěstí, protože se nespálím a ni když se nenamažu opalovacími krémy a jdu buď hned do hněda nebo nebo do červena s tím, že ráno jsem hnědá. tak s tím prblémy nemám. Ještě dnes jsem snad dořešila poslední detaily hostiny a fotografa a už jen bude odpočinek, uklidňovačka nervů a pohodička 8-) :-D 8-) :-D
Profilova fotka
evcounek: my nikoho s dietou nemáme,jen 2 vegetariány,takže budou mít spešl menu.. Jinak já jdu zaplať pánbůh taky vždy do hněda,moc se nespaluju...i v solárku se to na mě chytá jedna radost :-) Magdi, tak to se máš i nemáš, že už jsou šaty doma..já bych se na ně musela pořád dívat a byla bych ještě víc asi nedočkavá :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme byli v pondělí domuvit detaily hostiny. Už máme sepsanou smlouvu, tak je to v pohodě. Já budu mít líčení taky bez zkoušky. Bude mě líčit kadeřnice - je vizážistka. Do solárka nechodim a samoopalovák taky nepoužívám. Tak snad to bude v pohodě. K fotografce chci taky zajít - nejspíš v pátek nebo až příští týden. No a v úterý jedu na zkoušku šatu, ve středu na zesvětlení vlasů a pak ve čtvrtek jedu vyzvednout šaty. V pátek už přijedou někteří svatebčané, tak je toho dost. Magdi, tak to je teda dobrý, že máš ty šaty už doma - to já bych se na ně pořád chodila dívat. Holky, musim ještě sehnat výzdobu na auta. Koupim si vlizelín a kytky. Jsem docela nervózní - aby to všechno vyšlo. Dneska mi psal přítelů svědek, že má silná antibiotika a dobere je až den po svatbě - má zánět v zubu. No a taky jeden náš kámoš odřekl - jede na dovodlenou do Tunisu. Tak zatim.
Teda Makisku :-D to je nějak narychlo?K té fotografce bych zašla co nejdřív,to je z mé zkušenosti,já si ji chtěla zamluvit už tři měsíce předem a ona už měla na červenec plno :-p Takže jsme sehnali aspoň paní fotografku na mateřské :-D Musím napsat,že šaty jsem zkusila jedny a hned jsem si je brala domů,ale opravdu je lepší oběhnout více salonů.... Já jsem taky našponovaná,jak to všechno dopadne...Přece jen už máme děti,tak aby se něco nesemlelo :-N Makisku,nic si z toho nedělej,mě nakonec musel odříct i bratr :-(
Tak jsem šaty odstěhovala k mamince 8-) a je pokoj. Já řeším jen timing - kdy pro cukroví, když máme všichni malou ledničku atd. A ty pitomý krabičky - bože už to musím dořešit. Nakonec pojedou ostatní savtebčani minibusem s ohavným oranžovo černým potiskem - no, aspoň bude zábava :-x Úplně jsem se vybodla na hudbu - nechám to na matrikářce, nějak to nepovažuju za důležité. Tak doufám, že budou mít kapku vkusu :-D
Profilova fotka
Karainnko - já už mám fotografku zamluvenou od dubna. Jen za ní chci zajít, aby na to nezamomněla. ;-) Magdi, to já taky ještě nemám vybranou hudbu na obřad. Maj tam toho hafo - ale nic moc, co by se mi líbilo. Můžeme si dát i svoje CD. Akorát, jak jsme se stěhovali, tak se nám nějak vytratily všechny originální CD. tak uvidíme, jak to ještě vymyslíme. Zítra ještě zajdu do květinky - chci změnit barvu kytky do klopy - ze smetanové do na lososovou. Dneska jsem obeslala všechny kamarády, kteří jsou pozvaní na večer, aby potvrdili účas, tak už to mám zjištěno. Děkáte někdo svatební noviny? Já je mám rozdělané, ale ještě je musím vytisknout a svázat. Tak zatim ahojky.
Profilova fotka
Ahojky holky. Nám ani výběr hudby nedali, řikali, že tam bude hrát někdo na klávesy nebo si můžem přinest magneťák a vlastní CD..Jen ještě nemáme vybrané písničky..ted je toho fakt docela už hodně, tech posledních 14 dní..pořád je co zařizovat. A to si ještě jedeme o víkend vybrat naše budoucí štěnátko :-) Stafordšírského bulteriéra.Akorád nám cesta zabere celý den. Do teď jsem ani nebyla ze svatby nervozní,že jsem si řikala, že je to divný. Ale ve St jsem si byla zkusit a doupravit šatičky, a včera jsem byla na zkoušce účesu. A přes noc už jsem vůbec nemohla spát..Začínám už být docela nervózní. A co vy? My svatební noviny nemáme, ani pořádně nevím, co by v nich mělo být..
Profilova fotka
Ahojky budocí nevěsty,neuvěřitelně se to krátí.Já už ted mám pocit,že to ve svatební den ráno nemužu všechno stihnout.Ještě jak máme svatbu daleko od místa bydliště,obřad je ve dvanáct a musíme vyrazit asi tak v 10.Když si představím ráno kadeřnice,pak líčení,obléct se,nazdobit auta.Musela bych vstávat v 5 aby to bylo bez stresu.Ale jinak už se moc těším.Ve středu jsem byla na poslední zkoušce šatu a už je veškerý zařizování za mnou.A jak se těšíte? :-) :-) :-)
Profilova fotka
To u mě je zas ještě plno zařizování přede mnou. Zítra budu dělat jmenovky,budu péct šlehačkové cukroví, uklidim celý byt. V ne si jedeme pro toho pejsánka. V po budu péct s mamčou koláčky, pak jdu ke kosmetičce, nakoupit do makra. V Út snad mam volno- jdu jen naposled do práce. A od středy-všechno možný, nakoupit potraviny- udělat obložený mísy, uvázat myrty, upéct dobroty z listového těsta,jdu na gelové nechtíky, vyzvedávat všechny možný věci-nadobí, oblečení, kytičky, výzdobu na auto, vyzdobit hostinu...je toho hafo.To bude ještě lítání :-(
Profilova fotka
Chtěla jsem se ještě zeptat.. Ty myrty pro svatebčany se dělaj tak, že vyzmu vývazek a myrtu,a svážu to k sobě nití? Nevíte? A aby myrta byla dole a nahoře ten vývazek,že jo? děkuju... moc

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?