11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Tak jo, dam na tebe a necham taky jen tu svíčkovou. ;-)
Profilova fotka
Už se nám to hodně blíží,co? Jste už nervózní, já malinko začínam být. Oba se s přítelem moc těšíme. Máme i ted takovej ještě hezčí zamilovanější vztah. To jsme měli i před tím, ale ted je to ještě silnější. A kam jedete na svatební cestu??
Profilova fotka
vercad: já se taky už moooc těším :-) nervozní nějak zatím nejsem-ono to přijde tak týden před :-D my na svatebku poletíme na Sardinii a kam vy?
Ahoj holky, jj, už se nám to kvapem blíží. Hlavně aby nám vyšlo počasí. No, my ještě svatební cestu pořešenou nemáme, nějak není čas. Já mám na dovolenou příspěvek od zaměstnavatele, tak nemůžeme na Last minute, potřebuji fakturu, tak uvidíme co vymyslíme. Už máte vybranou hudbu?
Profilova fotka
Teda na Sardinii..to se máš.. My chcem s přítelem do Alp do Rakouska, ještě jsme tam nikdy nebyli. Tak pojedem autem.Nevíme kolik nám zbyde peněz, tak jsme k moři ani moc nechtěli. A u moře jsme už byli. Ty hory nám příjdou taky romantický :-) Hudbu bysme chtěli na příchod k oltáři tu z Osobního strážce.Co budete mít vy?
Profilova fotka
My hudbu zatim vyřešenou nemáme..předpokládám, že slečna klávesistka má nějaký repertoár a že se domluvíme pár dní předem.....mě na tom až tak nezáleží.....stejně to asi nebudu ani vnímat ;-)
ahojky neveěstinky, brouzdám tady a nemám co dělat :-D a našla jsem tuto diskuzi. taky se vdávám 11.7.09 snsd nám bude svíti sluníčko. Aby se nám počasí vyvedlo tak jsem si podala kolkovanoužádost. :-D snad dorazí včas na příslušná místa :-D jinak už máme snad vše zařízené. Jen to stačí obvolat a ujistit se že s námi počítají. hrát nám bude jeden Pán s manželkou. jen nevím jak se jmenují, ale budoucí tchán je zná a co jsem slyšela tak to zní moc dobře
Profilova fotka
Ahojky Evcounku......snad bude aspoň dnešní počásko....i když 5 stupňů navíc by taky neškodilo :-D ....doufám, že bude na tvou žádost kladně odpovězeno...jinak jsme v čudu :-D Jinak co se týče svatební cesty my vyrážíme 4 dny po svatbě na jih Francie.
Ahoj,takže pokud můžu,tak bych se připojila ;-) Naše svatba bude také v tento termín,a to v Hustopečích u Brna.Všechny Vás zdravím :-) Jinak už začínám být nervozní,už je to přece skoro za chvíli :-o ;-)
Profilova fotka
Vítej Karainnkoo :-) už se to blíží. Máš už vše zařízené? Já se byla včera podívat na Malých Versailles v Karlových Varech (místo naší svatby) a právě tam venku probíhala svatba, tak jsem taky trošku znervózněla, když jsem si tam představila nás za 3 týdny, ale zároveň se hrozně moc těšim :-)
Aaaaaaaaaaaahojky, my jedeme na Zakynthos a to 16.7. a už se mooooooooooooooc těším jak si tam pořádně užijeme. Máme naplánovanou 1. dovolenou v Řečku a následuje 1. děťátko.............. :-D snad to vše vyjde
Ahoj Evcounku,tak ať Vám to mimi vyjde :-D My už máme dětí,jako smetí :-D .Doteď jsme žili jentak na hromádce :-D ,ale už to začínalo být blbý ;-Taky se moc těším!jsem ráda,že to mám s kým rozebírat,protože kamarádky jsou už všechny vdané ;-) Zařízené je snad vše,akorát svatbu si natočíme sami,nechci aby nám tam pobíhal nějaký profík s kamerou,nakonec to bude můj synovec a takové ty origoš záběry budou taky super. Naše oslava pak bude v kempu,tedy hotel a kemp je to dohromady,takže večer kytara, klávesy, vínečko,u nás tedy žádná diskotéka :-D Svatebku jsme zatím odložili na neurčito,ale nejradši bych určitě jela do Řecka :-)
Článek se načítá
Ahoj holky, tak máme za sebou rozlučku se svobodou, bylo to moc fajn, až mě to dojímalo, tolik skvělých lidiček kolem... Jo a tak yjsem chtěl aříct, jak už tu někdo psal, že jsme teď poslední dobou jak znovu zamilovaný ;-) .
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak jsem nestíhala sem psát. Magdi, ty košíčky. Já jsem si dělala vlastní košíčky na koláčky. V úterý vyzvednu koláčky a pak začneme rozvážet. Rozlučku nechystáme. Máme taky společné kamarády. Přítel bude mít rozlučku s kolegy v práci. Tento týden udělal státnice, tak teď už budeme mít větší klid na poslední přípravy. Konečně už snad máme zajištěnou hostinu. Marcelko, tak to je paráda, že to rodiče tak hezky vzali. To mám radost. A švagrovou neřeš. Já jsem tu dnes měla na návštěvě svou budoucí švagrovou a docela pohoda. Půjdou přítelovi příští sobotu na promoci. Ahojky :-)
Ahoj holky, my rozlučku se svobodou dělat taky nebudeme, není kdy, asi nějakou akci necháme až po svatbě. S dovolenou je to horší, nemůžeme se nějak domluvit kam. Já bych chtěla do Francie, přítel k moři :-( . Dneska jdu na zkoušku k holičce, tak držte palečky.
Profilova fotka
Ahoj hollky,moc nestíhám psát..........docela to letí rychlostí blesku....... :-| :-| :-| Ale já moc dobré zprávy nemám,rodiče sice naše oznámení o svatbě vzali dobře, ale po týdnu zjistili,hlavně tchýně že je vše moc velká starost a hlavně práce....tak to nadšení opadlo,a na všechny připravy jsem sama jediná,už jsem i slyšela,když to chcete,tak si to udělej vše sama.No tak dělám vše sama.....dnes jsem i brečela.....ani nemám to komu napsat.Dokonce jsem přemýšlela,že změním datum,a půdeme jen ve dvou,ale přítel se těší na svatbu.....zase mu nechci kazit radost.Holky já nevím co mám dělat,zatnout zuby a dotahnout to sama,ale nevím jak to vše zvládu....a hlavně budu vůbec já štastná :-( :-( V sobotu jsem dělala svatbu,dekorace na hostinu....vše tak krásně ladilo,hned jsem se vžila,že za pár dní si to budu dělat sobě.....ale potom přijedu domu a vše je jinak :-( :-( Já mohu od srdíčka napsat,že cizí lidé někdy pomohou víc něž rodina. :-) :-) :-)
ahojky marjem, z toho si nic nedělej ;-) . já se považuji za šťastnou nevěstu a stejně bych stím někdy praštila ať si to udělá kdo jak chce :-N. My si zařizujeme svatbu sami, ale každý dává zaručeně dobré rady jak to má být a že on má ty správné až z toho jde hlava kolem :-| Budoucí manžel zařídil dvě věci a myslí si že je mistr světa ;-) neklesej na mysli a udělej si z toho zábavu i když vím, že né vždy to jde. já měla včera večer uplakaný :-( . nějk to na mě včšechno dolehlo a já brečela a brečela jak želva. :-( nejhorší bylo že ani nevím pořdně proč a Petr (nastávající) to chtěl mermomocí vědět ;-( a já pak brečela ještě víc ;-( ;-( ;-( hlavu vuhůra a držím pěstičky
Profilova fotka
Evičko,moc děkuji za podporu, já se cítím naprosto stejně.....nejraději bych se na vše vykašlala.O chlapech nemluvě. Vše odnese ženská........ :-| :-| Ale zase si říkám nejde o život.....snad to zvládnu sama. ]-( ]-( ]-( Hlavně se udržet v klidu. ;-) ;-) Ale mohu napsat že hned je lépe,když si napsala,děkuji.
tak to jsem moc a moc ráda. jen vydrž a bude to dobrý vždyť od toho tady jsme :-D aby jsme to rozebrali. Já se moooooooooooooooooc mooooooooooooooc těším až se budu vdávat a přijdou zas dallší starosti, ale taky radosti. :-D Pojedete na Svatební cestu?
Profilova fotka
když to vše přežiju,tak snad odjedeme,na to se těším zase já...... :-) :-) :-) :-) jěště nevíme kam,ale pojedeme karavanem a to fakt těším,hlavně na ten klid :-) :-)
tak to věřím :-) My jedeme 16.7. na Zakynthos na už se mooooooooooooooooc těším. Pak plánujem, že taky pojedeme pod stan asi na Šumavu nebo do Jižních Čech, ale to bude jen na víkend. :-| já bych nejradši cestovala a cestovala. škoda že si neberu miliardáce :-D ale snad by mě to pak ani nebavilo :-N
Profilova fotka
Ahojky,vítám nově příchozí :-) Maci,nedělej si s tím hlavu,prosím tě,ty to zvládneš i sama. Nejlepší je se na ničí pomoc nespolíhat...my taky zařizujeme vše sami,někdy je to tak i lepší...
Profilova fotka
Janičko,dík holky asi máte pravdu....kašlu na ně......to zvládnu sama.... :-) :-) :-) Nejhorší je jak to vše utíká......Janičko to je děs.....dnes jedu na kosmetiku,docela se těším....začínám šít potahy na židle...dnes přišla látka,práce je dost. Děkuji za podporu.....už jsem na tom lépe.Asi to je normální,chce to klid. :-) :-) :-)
Profilova fotka
Marcelko, nic si z toho nedělej, však všechno zvládneš sama a budeš to mít podle svých představ ;-) ....je to někdy lepší než když tě např. tchýně tlačí někam kam nechceš....já taky vše zařizuju sama a mám z toho dobrý pocit, protože jaký si to uděláš, takový to máš.....a to platí asi všude, nejen u zařizování svatby....takže držim palečky, aby jsi to zvládla a bylo to vše super....vždyť to přeci neděláš pro ostatní, ale hlavně pro sebe a pro budoucího manžela ;-) a pak navíc svatební cesta jako bonus....je na co se těšit :-)
Profilova fotka
Martinko,děkuji holky jste zlatíčka, já jsem úplně hotová,mám z toho obavy že něco nestihnu,každej se tváří kysele a otráveně :-( ale máte pravdu...je to naše svatba a jak si to uděláme, tak to bude.....hned jsem na lepší cestě a nálada se vylepšuje.Některé věci hodně zamrzí,ale lidi nepředěláš.Tak se dám znovu :-) :-) :-) do šítí.A moc děkuji.
Profilova fotka
Myslim, že to všechny zvládneme a parádně si to užijeme......v červenci se má snad konečně oteplit....kéž by jim to vyšlo ;-)
Profilova fotka
Taky doufám,že se počasí umoudří do toho našeho data...radši na to nemyslet..i když to dost dobře nejde :-N jasně, Maci, takový přístup musíš mít, souhlasím s tím co napsala Marťa ;-)
Profilova fotka
marjem: Ahojky. Někdy je fakt lepší, když je všechno na tobě. Mně stačí, když chce tchýně objednat chlebíčky a obložený mísy..tak už jsem nevrlá, aby toho bylo dost, protože ta pořád říká: na co tolik? Já jsem ráda,že mi do toho nikdo nemluví, je to naše svatba, tak si jí taky samy zařídíme. Moje máma byla nejdřív nadšená, že bude dělat koláčky.A ted mi řikala, že mam ten týden před svatbou ve čtvrtek přijít ráno v 7. Tak jsem se jí zeptala normálně proč už v 7? A hned mi na to rychle odpověděla: Taky se ti na to můžu vykašlat. Takže mě zas hezky "potěšila" To mě štve.. taky řikala:Už abych to měla za sebou..To je fakt něco, místo aby byla štastná, že se jí dcera vdává. Člověka to pak zamrzí.Ale co, je to naše svatba, tak si jí taky pořdně užijem. Je to náš den!!
Profilova fotka
Ahoj Marcelko. Tak z toho si nic nedělej. Lepší je zařídit si to sama, než aby ti do toho kecali a pak to bylo celé podle nich. Já se nějakého nadšení od přítelových rodičů nedočkám. Dokonce přítelův taťka říká příbuznbým, že jsem si zase něco vymysleli - že to zase bude děs. A že první se měl ženit přítelův brácha a ne my. No, tak jsem z toho otrávená. Navíc o svatbě vůbec nechtěj mluvit - a to s nimi bydlíme ve stejném domě - máme sice svůj byt, ale chodíme po stejných schodech. Děkají, že se jich to netýká. A aby třeba s něčim pomohli, tak to už bych chtěla moc. Tak doufám, že pak nebudou moc kritizovat. Na to jim ale zase můžu říct, že je to nezajímalo, tak atˇsi nestěžujou, že. Budou mi pomáhat moji rodiče. Zítra jedu pro koláčky a pak je jdeme roznášet, tak jsem na to zvědavá. Taky si říkám, jaké bude počasí - no ale prý má být od 10. července lépe. Tak se holky držte a papa
Ahojky, tak vidím, že všude je to jiné ;-) mě buduoucí tchýně peče a peče cukroví, koláčky budou dělat s mjí maminou tak je to takové veselejší i když bych to asi snad radši koupila, protože ten frmol okolo toho je hrůza. Já sice nepomáhám péci, ale dobrovolně chodím ochutnat co se upelko :-D Já vím, že si nemám na co stěžovat, že vy co to nedostáváte rady od rodičů a budoucích tchýních a tchánů jste na tom hůře, ale zkuste se vžít do mé role. Taky to není jednoduché. Když jsme rozdávali oznámení s pozvánkami ke stolu tak jsem říkala, že by bylo vtipné si řící o peníze. Nějkkou vtipnouformou samozřejmě: jestliže si někdo s darem hlavu láme............. a moje milá a hodná (je to tak) budoucí týchně mi řekla, že je to nevhodný a nevkusný. :-( a mě se to líbili. No nic říkala jsem, že má asi pravdu. No co čert nechtěl za 14 dní po odeslání nás s Budoucím manželem pozvla o patro níž (bydlíme v rodinném baráčku s nimi ovšem máme patro pod svym uzamčením) že našla tyto stránky :-) a že jsme k pozvánce ke stolu měli poslat tenhle veršík jestliže si někdo s darem hlavu láme............. :-D no co by jste asi tak dělali. DECENTNĚ jsem jí vysvětlila, že se jí to nelíbilo a tak jsme to neposílali. no co myslíte že řekla dál. Že jsme to měli poslat. ]-( No a tak od té doby co jsem si pak pobrečela jí beru dost s rezervou ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?