11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Ahojky,taky máme svatbu 11.července 2009.Zařízeno už máme vše,už jen čekáme až přijde náš svatební den. :-)
Profilova fotka
elisa85 - ahojky :-)
Ahoj holky, včera jsem zamluvila kytky a zaplatila zálohu 1000,- Kč, celé to bude stát cca 3000,- Kč. V tom jsou: moje kytice, korsáž pro ženicha, kytičky do ruky z 1 květu růže pro maminky a svědkyni, kytičky z frézií pro babičky. Elisa - to myslíš vážně, že už máš úplně všechno? To se máš! Já mám pocit, že pořád nevidím konce příprav a svatba je už za humny... Doprava: Zamluvila jsem minibus tam i zpět, já pojedu mojím novým autíčkem se ségrou svědkyní (poveze nás táta) tam, ostatní minibusem, zpátky mi auto odveze kamarádka, která přijede s manželem na chvíli "na čumendu". Z manželovy strany to neřeším, jsou z jiného koutu republiky a prý přijedou a odjedou autama. Co ještě nemám: 1) Nevyřešené punčochy samodržky - Makísku, pořád čekám na to, jak Ti budou ty od Bati!!! 2) zítra jdu vyzkoušet a zamluvit bolérko k šatům a vybrat dekoraci na auto 3) pořád šijeme vestičky a sháníme černý kalhoty pro 5 malých kluků - družičáků ;-) 4) moje nové střevíce mají tvrdou podrážku - musím do nich sehnat nějaký speciální "změkčovadla" 5) hudba - to je úplně v háji - potřebovala bych nějaké CD s poklidnou, ale nápaditou instrumentální muzikou - prosím, pomozte 6) nemám jasno v účesu 7) nemám dárečky pro svatebčany 8) krabičky na výslužky - nemůžu si pořád vybrat tu správnou velikost
Profilova fotka
Ahojte holčiny.Tak taky uz mame vše asi zarizeno.Včera sme volaly na hudbu rict jim v kolik dojet a oznamily nam jestli by nam nevadilo kdyby zajistily nekoho jineho :-S Takže to začína hezky.Jinak prstinky uz mame viz.fotoalbum)aj cokoladky atd.Jinak hezky večer
Ahoj, tak já se taky přidávám na 11. 6. Zatím nemáme nic kromě prstýnků, :-D ale je ještě měsíc čas tak to snad zvládnem... x-) :-x x-)
Profilova fotka
akdar77: ahojky,páni-teda to máte co dělat :-o ani místo svatby nemáte? No jako není problém vše zařídit i za 2 týdny,ale na to já bych nervy neměla :-D navíc by to pak určitě nebylo podle mých představ
Jo jo místo máme, to je druhá věc :-D. Bude v Praze v kostele. Já si právě nedělám žádné moc veliké a přesné představy, tak alespoň nebudu zklamaná, že vše nevyšlo tip ťop. Můžu být maximálně mile překvapená..takže to má i výhody x-)
Profilova fotka
to jo všechno má svoje výhody i nevýhody :-)
Ahoj holky,tak oznámení už máme doma. Nebyli schopní udělat grafiku, tu jim ještě nakonec dělal přítel, děs. Teď už jenom naskládat do obálek a rozdat. Jinak už nám chybí jenom zamluvit dort, zbytek cukroví neřeším, to si udělají maminky a já ještě kosmetičku.
Ahoj holky, dnes jsem byla na zkoušce líčení, dopadlo to docela dobře, ale stejně se raději nalíčím sama ;-) . Aspoň mi paní kosmetička vybrala perfektní make-up, to je vlastně to nejdůležitější na líčení. Taky rtěnku, kterou normálně nepoužívám, mi vybrala krásnou, decentní. Chtěla jsem si taky nechat udělat rovnou druhou zkoušku účesu, ale kadeřnice na mě koukla a řekla, že dobrý, že to kdyžtak střihnem týden před, až půjdu na bezbarvou barvu ;-) - slyšely jste o tom? Já teda poprvé. Prý je to jen báze z normálních barev, takže jsou vlasy potom hodně lesklé, ale nejsou nabarvené. Tak do toho teda jdu 8-) .
Ahojky Holky, nemáte někdo dlouhodobou předpověď jaké má být počasí :-) To je asi to jediné co fakt neovlivníme,ale byla by jsem ráda, kdyby bylo hezky. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, já se taky budu vdávat 11. července. A pořád se bojim, že na něco zapomenu..Ty nejdůležitější věci mám už zařízené, ale takové ty maličkosti.. ty jsou nejhorší, hostinu si připravuji sama, takže pořád přemýšlím, co tam je ještě potřeba, pořád si to někam sepisuju, ale stejně to postrácím,už se to blíží..A ještě mam problém s tím, že jsem si řekla, jak musim zhubnout co šatů aspon 3-5kg, ale nějak furt nic..řikala jsem si, ještě je čas, ale už je to necelý měsíc, tak pořád sedim na netu,a hledam co je dobrýho na hubnutí..To jsou starosti, co? :-N :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, vítám nově příchozí, Magdi - punčochy jsem nezkoušela - vždycky na to zapomenu. Ale kámoška říkala, že je měla od Bati a držely,tak snad to bude pohoda. Já teď vůbec nestíhám. Mám totiž teď problémy s hostinou - u podruhé. Spočítali nám neskutečnej rozpočet. Bez nápojů to vychází o 11 tis. víc, než co jsme měli v té první restauraci, kde se střídají majitelé a tak to zrušili. Bude nám na oběd 28 a na večer asi dalších 15 lidí. Počítali jsme s tím, že ceny jídel budou takové, jaké mají v jídeláku, ale oni si řekli o 100% víc. Tak teď sháním, kde by se ještě dala udělat jinde hostina. Jsem z toho zoufalá. Jinak už jsem vystříhala všechny košíčky a budu kompletovat. Taky jsem byla včera domluvi dort a minizákusky.
Profilova fotka
jhanka: Četla jsem, že 1.-8.7. by měly být deště, další týden už by mělo být líp, měly by se střídat slunečné dny s oblačností a sem tam přeháňky a až ve třetí třetině července vedra.... Tak jsem zvědavá.
Makísku - co to znamená "vystříhala košíčky a budu kompletovat"? Nerozumím řeči vašeho kmene :-D To má být nějaký fígl na výslužky? To by se mi zrovna hodilo, furt nemám ty přiblblý krabičky ]-( Nechceš o tom napsat něco víc?
Profilova fotka
ahoj holky,tak já mám taky svatbu 11.7. a už máme vše zařízené,jen se dolaďují takové ty detaily.účes budu chtít jiný,než jsme zkoušely,ale snad to dopadne dobře.oznámení jsme ještě neposlaly,už je docela na čase :-D přítel má pořád na všechno čas,tak já to taky nehoním,ať se taky trochu stará ]-(
Verčo, zkus tvrdou dietu - žádné pečivo a sladkosti, kupu zeleniny a masa, k snídani nízkotučný jogurt. Do měsíce máš ty 3 kg dole. A pohyb, samozřejmě x-) .
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravím nevěstinky......vše jsem vyležela,jěště malinko jsem nastydlá,ale jinak ok. :-) oslava maminky narozenin proběhla krásně.....ani jsem to nečekala že se vše povede. Naše slavné oznámená svatby proběhlo netradičně.....nechali jseme všechny napapat....jěště kávička a sladké.......a já jsem nastoupila s malou krabičkou kde máme naše snubní prstýnky,jen uvnitř byl jěště papírek s datumem naší svatbičky.Maminka otevřela,všechno utichlo....a nevěděla co se děje.....musela jsem vše vysvětlit....a nasledoval ohromný potlesk....přišla majitelka rest. my zde také máme sv. hostinu a já jí představila.a řekla že vše proběhne také tady. Přítel spokojený a dojatý,maminky hotové....stále nevěří,a můj tatínek ohromnou radost........na konci oslavy dodal že nám hostinu zalplatí.Hned si bude kupovat nový oblek.....a možná bude i ta růžová košile...on růžovou nemá rád :-( :-( Tak jsem holky moc spokojena,vše se povedlo.Máme radost. V sobotu jseme byli na zkoušce účesu...také se zadařilo.....ale fotku nemám. Na závěr řečeno,má obava se nenaplnila......jen šagrová se tváří kysele.....nějak jí to sebralo,jede pro šaty do Prahy........ ;-) ;-) ;-) nevěstinky mějte se krásně......hlavně klid......nejde o život....je to jen svatba.přeji krásné přípravy. :-) :-) :-) :-)
Tak já se chci pochlubit co už jsme všechno stihli zařídit... Ženichovi jsme pořídili oblek (krásnej a navíc s 50% slevou :-) ) košili a boty. Mě nekřesťansky drahý prádlo a šijou se mi šatičky x-) . Domluvili jsme místo hostiny a oslavy. Kamarádka výtvarnice a grafička pracuje na oznámeních, budou zejtera. Pak jsme dohodli fotografa, kytičky a výzdobu všeho možnýho - vesměs se o to postaraj šikovný kamarádi 8-) ...jo a ještě jsem objednala minizákusky a dort, koláčky upeče ženichova maminka. Navíc jsme uspořádali večeři, kde jsme seznámili naše rodiče. No nejsme my šikovný...myslím, že jo :-D
Profilova fotka
Magdi, děkuju. No sladký je právě pro mě něco strašnýho. Přítel ještě pořád něco kupuje,aby mi dělal radost, a pak je to na mě, abych to všechno sblajzla :-N Celý den, když jsem v práci to vydržím, pak ale příjde večer s miláčkem a dlabem. Ale už to fakt musim zvládnout.A to maso si můžu upravovat jak? Moc děkuju za rady:-) A holky, jaký budete mít hlavní chod u svatebního oběda?
Profilova fotka
Marcelko, udělali jste to úžasně:-) tak vidíš, že jsou všichni rádi a dojatí :-) ;-) myslim, že maminka hezčí narozeniny dlouho nezačila ;-) .....já jsem dojatá jen to čtu, muselo to být překrásné překvapení :-) :-) :-) A uvidíš, že i taťka si dá říct s tou růžovkou....mýho taťku čeká něco podobnýho, ale ještě o tom neví :-D ....jinak tu regatu, co jsem koupila si Luky vezme, i když je spíše do fialkova, protože růžičky, které bych chtěla jsou hodně tmavě růžové (s fialkovým nádechem).....pokud takové budou....takže myslím, že to bude fajn ;-) Včera jsem objednala ještě pár dekorací do altánu, svatební minivínečka a další blbinky, teď vytvářim jmenovky na stůl......fotky do oznámení jsem nakonec zmákla sama a už je rozesílam :-) ....a asi ještě udělam ve stejném duchu jako jsou oznámení a budou minivínečka i čokoládky.....nějak mě ta výroba chytla :-D Makisku......vy máte teda s těma "hospodama" pech :-S .....snad něco seženete ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Maci,tak to je fajn,že oznámení vaší svatby dopadlo tak dobře a tvá obava se naštěstí nenaplnila. A na švagrovou se vyprdni ;-) Vítám nově příchozí :-) už se nám to holky pěkně krátííí.... x-) U mě nic nového,tak nějak jen dolaďujeme detaily..mám už koupenou bižu,takže další drobnost z krku :-D miláček ještě nemá boty..ale ty se dají koupit kdykoliv,protože budem kupovat černý,tak by neměl být problém. Jinak doufám,že tento týden konečně zkusíme domluvit dopravu pro hosty s nějakým naším kámošem..jeden se sám nabídl,že poveze mě :-) tak tohle by bylo,ještě teda někoho na ten večer.. Jinak kytičky mám už docela doladěný až na detaily,který necháváme tak na 1-2 týdny před svatbou. Taky jsme přemýšleli co všechno budu muset vyřídit pak kvůli změně příjmení...ty jo toho bude! =-) tak jsem si říkala,že se nedivím některým holkám co si nechávají svoje příjmení :-D
Profilova fotka
To jo, kluci to maj jednoduchý, ti nemusí měnit nic až na to, že už nebudou svobodní, ale ženatí. A ty jmenovky na stůl jsou složitý z těch čokoládek? My máme taky vínečka, ale jmenovky ještě ne, nevím jestli to udělat taky z těch čokoládek nebo jen přehlé kartičky..
Profilova fotka
Já budu dělat jmenovky natištěné na zeleném papíře a každému jí napíchnu na zelené jablíčko na jeho místo a čokoládky chci vyrobit jako dáreček pro hosty, koupim někde malé čokoládky a udělám na ně obal s naší fotkou z dětství s našimi jmény a s datem svatby..... Jani....já žatim žádnou bižu nemá....vůbec nevim co se mi k těm šatičkám bude hodit.....asi něco hodně jemnýho....
Ahoj holky, tak o víkendu děláme rozlučku se svobodou - dohromady, máme přece společný známý :-). Už se moc těším. Bude se grilovat, sportovat, soutěžit, tancovat, prostě pařit 8-). Verčo - k jídlu nám dají vybrat ze dvou hlavních jídel - buď kuřecí steak v chili omáčce nebo grilovaný losos. Polévka je jasná klasika s játrovýma knedlíčkama, předkrm parmská šunka s ananasovou salsou, jako dezert budeme krájet dort. Mňam. Jo a co se týče sladkostí, mně můj drahý taky hrozně rád kupoval čokoládky atd., tak jsem si s ním jednou vážně promluvila a zatrhla mu to. Teď mi místo toho nosí růžičky ;-).
Profilova fotka
To je dobrý, já jsem taky chtěla 2 hlavní jídla, aby si pak lidi vybrali,ale přítel řekl, že se dá prostě jen svíčková. Ty jo, tak já si taky s ním zkusim vážně promluvit, i když si myslim, že to na moc dlouho nezabere. To je hezký, že ti nosí růžičky:-) Tak si tu rozlučku pořádně užijte, nám jí chystá Davida strejda příští týden..byli jsme docela překvapeni, jsme zvědaví, co na nás chystá.. A ještě jednou děkuju za tu radu s tim jídlem, ty jsi mě přesvědčila, že to fakt musim vydržet ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky......všechny zdravím i nové nevěsty.....je to ale utíká.....já v sobotu jdu dělat další svatbu.....dekorace....tak se už cvičím....ale přicházím na to že v jednoduchosti je krása,zrovna jsem dělala vkuskou a velice šmrcovní svatbu.....kde nevěsta byla fakt třída......mohu napsat že i fotečky jsem viděla a moc krásné....jednoduché a decentní.V sobotu jedu dělat pravý opak .....velká romantika...tak jsem zvědavá.Ale myslím že já se budu řídit heslem v jednoduchosti je krása.Já sama si bižu asi také brát nebudu,sice mám na výběr dvě varian. ale asi to nechám jen tak. Mám složité šaty a zkouška účesu proběhla dobře.....bylo to přirozené....tak spokojenost.Jěště jsem se dozvěděla jak vyžehlit šatičky, na oslavě byla maminky známá, je to hlavní kostymérka v divadle,tak poradila,hlavně nedávat do žehlírny.....doma se to zvládne napařovací žehličkou.jen držet kousek od šatu,a jen parou se to srovná.tak jsem zvědavá. :-) :-) :-)
Profilova fotka
Tak my rozlučku se svobodou neplánujeme,jsou to další výdaje.. :-| ale kdoví, třeba se týden před svatbou něco náhle spáchá :-D Já jsem chtěla taky jemnou bižu, Marti, nakonec jsem si vybrala takovou co trovna nejjemnější není,ale je krásná, mě se líbí, decentní to je a myslím že k těm šatům se bude hodit..tak uvidíme :-) ještě si musím koupit někde punčochy.. Jmenovky nám udělá hotel,takže o to se nestarám.. Jinak my budeme mít na oběd klasiku,jak jsem už dřív psala-polévku s játr. knedlíčky,svíčkovou-shodli jsme se na tom oba..jako předkrm šunkovou rolku s brynzovým krémem a broskev plněnou kuřecím koktejlem. :-)
Profilova fotka
My budeme mít to samé. Také polévku s knedlíčky, jako předkrm bude ta šunková rolka, a pak ta svíčková. Ja se jen bojim, aby ji všichni jedli..někdo jí jen kuřecí a nebo nejí knedlíky..Tak jsem chtěla 2 jídla,aby si mohl každý vybrat. Ale přítel řekl, že dáme jen tu svíčkovou. Je to tak lepší?
Profilova fotka
vercad: ať si nevymýšlí prosím tě :-D my budeme mít jen vyjímku pro dvě osoby a to jsou vegerariáni..takže to bude úplně nějaký jiný spešl jídlo..jinak všichni budou mít svíčkovou ;-) ještě aby sis dělala s tímhle..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?