11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Janičko díky za podporu.......jasně vždy se najde někdo takový :-( :-( Já si jen říkám,proč ona nemlčí,já bych to nikdy nikomu neřekla,je to trapné.........ale já jsem to malinko i čekala,ale takovová reakce fakt mrzí.... :-( :-( Ale tu radost jí neudělám......když jí to nebere nemusí chodit vůbec..... :-) :-)a bude klid 8-)
Profilova fotka
Já chápu že tě to mrzí,mě by to taky mrzelo. Ovšem je to od ní fakt necitelný... já bych si to taky nedovolila =-)
Profilova fotka
Janinko dáme jiné témo,já to nepředělám.......v tom horším půjdem samy...........já jsem s tím i počítala.....uvidíme....myslím že švagrová začíná kalkulovat,aby náhodou jsme nedostali nějaké korunky.... :-) :-) Tak jinak, máš krásné milé oznamko....fakt se povedlo.U nás nic nového,v pátek jedu na matriku zaplatit obřad,jěště musím za cukřářkou mamince zařídit něco sladkého......jinak vše v poho......dokonce jsem sehnala dobrou žehlírnu na mé šaty......musím je nechat vyžehlit.....tam panovala ochota,jen jsem zírala :-) :-)
Profilova fotka
Jasně,Maci,nemá smysl to řešit! Děkuji za pochvalu :-) U nás taky zatím nic dalšího novýho není...ono už ani nebude tak moc co být,všchno už je vlastně skoro zařízeno.zítra jdu do města,tak ještě mrknu na nějaký drobnosti,tak pak písnu jak jsem pořídila :-)
Ahoj holky, koukám, že už máte všechno zařízený, my se teď stěhovali, tak jsme se s přípravami trochu pozastavili.Teď si necháváme dělat oznámka, z toho, že si je uděláme sami sešlo. Jinak co se týče oblečení, bude mít ženich vestičku? My se nějak nemůžeme shodnout v rodině. Tchyně je proti, že když bude horko, tak se upeče, ale mě se to líbí :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, Magdi, já ty punčochy nemám domal. Maminka je vzala domů - ale o víkendu se tam možná zasatavim, tak je kdyžtak zkusim. Jani, oznámení máš pěkné - povedlo se ti. Marcelko, to mě mrzí tou budoucí švagrovou. Chápu, že tě to mrzí. U mě je to podobné. Rodiče z přítelovi strany a taky bratr dělají, jako že žádná svatba nebude. A přítelův taťka příbuzným říká, že to bude děs, co jsme si to vymysleli. A před námi dělá, jako že nic. Ale teď teda jiné téma. Dneka jsme si byli zkusit prstýnky - jen jak nám sedí velikostně. Ještě nebyly vyleštěné a nebyly tam kamínky (na mém). Jsou hezké. Budeme je mít hotové příští týden. Ahojky
Profilova fotka
Zuzi, tak se zeptej ženicha - co se líbi jemu. Přítel vestičku mít nebude - nechce ji. ;-)
Profilova fotka
makisek, tak koukám nejsem sama,ale nebudeme se trápit....je to škoda, je třeba si to užívat,příbuzné si nevybíráme :-( Zuzko, u nás vestička bude,je to krásné na fotkách,já myslím že zase takové horko v tom nebude,to se vydrží.My už máme celý komplet pro ženicha doma,a přítel sám vestičku chtěl,má to styl. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Zuzi,my máme v plánu že můj ženich mít vestičku bude,ale uvidí se podle počasí...kdyžtak to bude muset ale vydržet :-D taky se nám to oboum líbí Nám se ovšem ještě paní ze salonu kde šijí oblek neozvala a to řekla,že bude hotový v květnu-je konec května a pořád nic! Tak když se neozve,příští týden tam zavolám.. ]-( Jinak včera jsme domluvili kompletně svatební dort,další věc hotová,koupila jsem obálky na oznamka a taky mi volala paní odkud budeme mít to cukroví s koláčky,že mají hodně krabiček,takže mi pak na výslužky kolik budu potřebovat prodá-tak jsem ráda,že to nemusím nikde shánět! :-)
Profilova fotka
Ahojky holky........Janičko, máte krásné oznamko.... Marcelko, to je fakt nepříjemné, že se někdo z rodiny takhle zachová, ale hoď to za hlavu, je to váš velký den, tak si ho nenecháte přece nikým kazit ;-) Luky bude mít vestičku.....na fotkách je to fakt moc pěkné a když bude vedro, tak si jí pak sundá. Včera jsme koupili botky pro ženicha....juchuchu.....a teď jsem objednala regatu, ale má takovou zvláštní barvu, mě přijde růžová, ale na stránkách psali, že je fialová, tak nevim....kdyby se vám chtělo jí zkouknout, dala jsem jí do albíka....jinak prstýnek snad bude, našel se pán, který mi vybrousí kámen do mého prstýnku, měl by být na konci června, tak doufám, že se to stihne..... :-)
Přítelovi to bylo jedno, tak jsme jí nakonec taky vzali, je to naše svatba. Tak oblečení i doplňky už máme oba komplet,už jenom punčochy. Maci, na rodinu se vykašli, hlavně si to nenech nikým zkazit.
Profilova fotka
Ahoj holky.....moc vám všem děkuji za podporu...je to milé....hned mám lepší náladu :-) :-) Jinak včere jsem viděla náš svatební dort...bude . jen jednoduchý barva bílá,živé růže v barvě mé kytice,prostě jsem neodolala,chtěla jsem ovocný,ale tohle je nádhera....už těším.Příští týden vyrážím se svou milou cukrářkou na dámskou jízdu do Prahy,na svatební nakupy,pro dekorace,dovede potěšit...další človíček..kterého mám moc ráda.....myslím že si to užijem.Pomalu dokončuji své šaty na převlečení...snad sednou :-) :-) Holky posílám všem pozdravy a jěště jednou děkuji....jste zlatíčka. :-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se máte? už se nám to strašně blíží! Přijde mi že ten čas teď hrozně utíká! Co vám? Něco nového u vás? My jsme včera vyzvedli oblek, jsme spokojení, sedí dobře i dobře vypadá, však uvidíte pak na svatebních fotkách ;-) koupila jsem rovnou k tomu v tom salonu i košili s kravatou - obojí smetanové barvy, vypadá to fakt dobře k tomu tmavému obleku :-) jsem ráda, že už to nemusím jít shánět extra do města, takže další věc vyřízená :-) koukala jsem se tam i na bižuterku,ale přišlo mi,že tu tam má docela drahou,takže to ještě obkouknu až se dostanu do města-a navíc budu bez budoucího manžela takže koupím i punčochy :-)
Ahoj, Jani, koukám, že sháníš bižu, já už mám na krk a náušnice a nevím, zda i náramek, slyšela jsem, že na rukou se nic nenosí, tak nevím, zda něco shánět nebo ne. Jinak dneska jsme si byli vyzvednout oznámení a zítra je tam pravděpodobně neseme zpátky :-( Udělali nám to blbě a to jsme za ně dali ještě o 300Kč víc než slibovali. Tak uvidíme, jak dopadneme.
Profilova fotka
Ahojky holky, dorazily mi šaty.....ale já jsem v Praze a jedu domů až v pátek!!!....to je zákon schválnosti :-S ....holky držte palečky ať jsou krásný a ať mi sedí......nevim co budu dělat pokud nepadnou.....asi to do pátku nevydržim....jsou tam doma zabalený v balíku a já je nemůžu zkusit... ]-( už aby byl pátek.....
Profilova fotka
Ahoj Zuzi,bižu máš pěknou x-) to mě mrzí že vám zkazili oznamka..no my si je dělali naštěstí sami,takže sme to mohli pokazit akorát my :-D Jinak co vím,tak na rukách by nemělo být nic,jen zásnubní prstýnek ;-) ale v dnešní době je to asi jedno - takže jak to chceš mít,tak to udělej :-) Ahoj Marťo,neboj šaty ti určitě budou,věřím tomu! ;-) však pátek je už zítra,tak pak napiš jak sedí,ju.
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak to je pech, že vám pokazili oznámka. Marti, neboj ty šatičky na tebe doma počkají. Doufám, že budou sedět. Tenhle týden jsem na svatbu ještě nic nezařídila. Ale asi začnu dělat košíčky. Jaké je u vás počasí? Tady i nás je ošklivo, tak doufám, že se nám to počasí do naší svatby vylepší. To by mi byla jinak v šatech zima. Musela bych si půjčit ještě nějaké bolérko. ;-) Tak zatim ahojky
Ahoj holky, to počasí je vážně divný a nevyzpytatelný. Dneska jsem si zamluvila po telefonu bolérko, ve středu jdu zkusit. Rovnou si tam vyberu i dekoraci na auto, jen na to jedno, co se v něm poveze nevěsta ;-) . Máme obřad 30 km od domova a tak asi nepojedeme jako husy za sebou, ale různě, jak to vyjde :-D Mně to teda rozhodně nevadí. Jinak, to se podržte, příští středu jdeme seznámit naše rodiče :-D :-D :-D V životě se neviděli, jsou úplně jiný, tak to bude zajímavá konverzace. Pořád přemýšlím, co s těmi vlasy. Nakonec to asi nechám vyčesané, ale budu chtít ještě něco jiného vymyslet s ofinou. Jo a taky jsem zjistila, že podle kolektivní smlouvy mám nárok na volno o 1 den více než ze zákona. Takže - čtvrtek a pátek už budu doma :-). Koupila jsem si prádlo na svatební noc ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky..........jak se máte.....jaká jsou pocity....Já jsem celkem v poho,začínám se uklidnovat......čas letí..je to hrůza.Ale to počasí :-( :-( u nás je zima,nevím nevím asi zmrznem.Příští sobotu máme malou zkoušku na svatbičku,sice máme oslavu,ale deme i na zkoušku účesu a hned oba.Při oslavě narozenin vše oznámíme......sice mám smíšené pocity,ale v nejhorším půjdem samy.Na svatbu se oba těšíme,a nehodlám si ji někým pokazit. ;-) ;-)Hned další týdem dělám dekorace na hodně veklou svatbu,tak další zkouška.Pomalu vybíráme auta v kterých pojedem,každý máme jiný názor,tak nevím jak to dopoadne.Přítel chce závodní auta,já to moc nemusím.....mám obavy že tam v šatech se spodničkou nevlezu.......a těšila jsem se jak si je pěkně nazdobím,ale závodní ,je tak kýčovité...... :-| :-| :-|
Profilova fotka
Aho Maci,já se mám docela dobře,pořád ladíme nějaké detaily.. z počasí mám taky obavy,je pořád tak chladno..třeba se to zlepší,uvidíme...mě by stačilo kdyby svítilo sluníčko,bylo hezky,nemusí být extra teplo,hlavně ať neprší.. S těma závodníma autama-no asi byste měli udělat kompromis :-) aby nebyl ani jeden naštvanej :-D však se nějak domluvíte neboj. Jinak já bolerko k šatům naštěstí mám v ceně,a je moc hezký,takže bych ho aspoň užila kdyby bylo chladno :-D Magdi,tak to je dobrý teda že se vaši rodiče ještě neznají x-)
Profilova fotka
Ahojky, tak šatičky vyzkoušené....jsem nadšená :-) :-) :-) .....co na ně říkáte? Marcelko, neboj vše dobře dopadne.....určitě budou na vaší svatbu pozitivní reakce....uvidíš ;-) To závodní auto je zajímavý, ale nebudou asi moc prostorný a máš pravdu, že výzdoba na nich moc nevinikne.... :-S Magdi....naši rodiče se viděli jenom jednou asi 5 min....cca před třemi lety, takže se vlastně taky neznají ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky......dnes jsem viděla super motorkářskou svatbu...no paráda....už se těším na svoji.Martinko šatičky jsou překrásné,sednou jako ulité......fakt paráda,a hlavně jsou jen a jen tvé.....pěkně si to užij.Jinak u nás se zřizuje oslava,vše v plném proudu,já dělalám další svatbu hned příští týden.......docela se těším.Jedu pro derkorace a živé kytičky.tak rychle to utíká......... :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem se byla podívat kamarádce na světbě. Krása - moc jí to slušelo. Dopoledne tu bylo počasí docela dobré - i když chladno bylo. Já ke svým šatům nenám bolérko, tak doufám, že se oteplí - jinak bych umrzla. Magdi - já ta taky nevim, co s ofinou. Teď jí mám odrostlou a nevim, jestli si jí mám nechat zase ostříhat. Nechám si asi udělat nějaké světlé proužky. Marti - ty šaty jsou nádherné. Moc ti sluší. Marcelko a co kdyby tys měla věší auto a přítel jel v tom sporťáku - na obřad. A z obřadu si můžete sednout spolu do většího. Jinak jsem přemášlela, že na to auto si dám vlizelín - širokej a nějaké drobné kytičky. Tak zatím ahojky. :-)
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla - včera jsme si byli vyzvednout prstýnky. Až je vyfotím, dám je do alba. :-D
Profilova fotka
ahoj holky Marti,šaty jsou fakt super,hrozně ti seknou ;-)
Profilova fotka
Maki, Janičko, Marcelko....děkuji za pochvalu šatiček....jsem moc ráda, že je už mám:-) Včera přišla ženichova regata....měla být růžová a je spíše fialová ]-( takže jdu shánět dál...... Tento týden musim nechat udělat ty fotečky do oznámení, abych je mohla začít pomalu rozesílat a začínám se vrhat na tombolu....už se nám to holky pomalu krátí.....
Profilova fotka
Ahoj Marti,to jo strašně to teď utíká..snad všechny všechno zvládneme a dopadne to najedničku 8-) Jinak včera jsem si koupila v jednom salonu bižuterku,tak mám další drobnost vyřízenou..nemusela jsem ani nikde lítat,líbila se mi hned v prvním salonu..já to čekala,proto jsem do něj šla :-D fotku nemám..však za měsíc ji uvidíte přímo na mě na fotkách :-D tento týden se stavím ke květinářce doladit kytičky..a až koncem června se sejdem s pánem z hotelu vše doladit..páni to se fakt tak blížíííí.. :-N
Profilova fotka
Ahoj holky......u nás je zle....máme všichni horečku a ležíme....jen malá je zatím dobrá.....Snad to do soboty zvládnem :-( :-( :-(
Profilova fotka
Ty už máš Janičko skoro vše, viď? Marcelko přeju brzké uzdravení......ale lepší teď než týden před svatbou....tak snad bude OK ;-) :-)
Profilova fotka
Maci,tak to je mi líto,snad se brzy uzdravíte. Hlavně abyste byli na svatbu fit,jak píše Marťa ;-) Marti,ano máme snad skoro vše,jen pořád nějaký detaily dolaďujeme a dokupujeme.. mám obavy abysme na nic nezapomněli..ještě nemáme zařízený odvoz pro mě a pro hosty..mě by kdyžtak mohl vézt taťkův kamarád,kterého jsme taky pozvali-je to rezervní možnost,jinak zkusíme v pátek oslovit naše kámoše,tak uvidíme jak dopadneme..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?