11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
pompila: vítej :-) já jsem též z Brna ;-) tak konečně tu je někdo tak z tohoto kraje! :-) Maci,tak včera mi přišel lístek,že mám balíček,určitě bude od tebe :-) ale pošta už byla zavřená,tak to vyzvednu dnes,takže zítra písnu ;-) penízky už ti na účet přišly?? Jinak my sme chtěli potahy na židle,ale když jsme zjistili kolik to stojí,tak sme se na to vykašlali..takže s tímto ti neporadím..
Profilova fotka
Janičko díky......peníze jsou na místě moc ,moc děkuji,doufám že budeš spokojena.Já chci potahy ušít,jsem domluvená s majitelkou rest. že je od nás potom koupí,včera jsem s ní mluvila a super,byla jsem nadšena,dekorace také budu dělat sama,ona byla i ráda,a mylím že budeme i spolupracovat :-) :-)mám radost.
Profilova fotka
tak to je fajn, Marcelko :-) a jsem ráda že peníze už dorazily. Hned dnes si to vyzvednu ale nepochybuju o tom,že bych nebyla spokojená ;-) Holky dneska má být až 30 stupňů .. :-o tak to jsem zvědavá jestli bude... doufám,že si to sluníčko a teplo to počasí nevybere teď a na červenec nám zbude déšř a zima :-( ale tak musíme doufat,že na náš Den bude krásně! :-)
Profilova fotka
Janičko bude určitě krásně..........prostě musí 8-) 8-) 8-)
Profilova fotka
Holky tady je ošklivo...... Marcelko, my potahy mít budeme, už je mám objednané....jeden my paní poslala na vyzkoušení (byl nádhernej, mám ho v albíku), ale už jsem ho vrátila :-| ....z jaké látky chceš ty potahy šít? Vítám nové slečny....
Profilova fotka
Marťo,tak u nás už se taky zatahuje,je zatím polojasno,ale tipuju,že se do odpoledne zatáhne,no a teď jsem v rádiu slyšela,že má být hezky jen dnes a pak má asi měsíc pršet .. tak to je něco,ale jen ať se to vyprší teď :-D jenže ty jejich předpovědí.. moc nevychází :-|
Profilova fotka
Martinko,budu šít bílé jěště nevím jaká latka,ale aby se to dobře prala, tak asi bavlna.....majitelka si je odkoupí tak se budou prát častěji.Včera jsem domluvila s majitelkou i odtajnění naší svatby na oslavě maminky narozenin,ta proběhne také u ní v rest. kde budeme mít svatbu.myslím že to bude dobré sdělit že za měsíc na tom samém místě nás čeká hostina svatební. ;-)
Profilova fotka
Maci,tak to bude síla!! :-D to pak dej vědět jak se všichni tvářili :-)
Profilova fotka
Janičko,majitelka je fakt dobrý,má smysl pro humor,to mám :-) :-) :-) ráda.Až je všechny usadíme tak to přednesem a majitelka to jen potvrdí,jsem zvědavá na budoucí tchýnku,ta bude hotová.....vše ráda organizuje,a tady už nebude co.ona má ráda vše ve velkém.Ale daleko horší je švagrová budoucí,ta je krajně nepříjemná a nafoukaná,docela bych jí na svatbě nemusela,mám z toho obavy,ale je to sestra budoucího manžela,tak snad to zvládnu s elegancí.moc se přetvařovat holky neumím. :-( :-(
Profilova fotka
Ahojik tak se vdavat s briškem nakonec nebudu :-( v utery sem musela nastoupit do nemocnice a mimi dat pryc :-( ale svatbu rusit nebudeme.Vubec nevim jak co tet bude.Pokud me dr.posle do prace tak nevim jak to budu vse stihat kdyz delam 3smeny provoz a pritel 4smeny.Tet sem byla doma tak to bylo jednoduchi ale tet no nevim,nedokazu si to predstavit.Budu si to muset zorganizovat podle smen. :-S Jinak konecne uz mam boticky,po dlouhem jezdeni a schaneni sou doma.Tak preji krasny den
Profilova fotka
puditto, vše špatné se obrátí v dobré,já jsem to také zažila,není to nic příjemného.........já myslím když řekneš,tak doktor napíše neschopenku,já jsem to tak řešila.Vše se do stihnout....třeba i za týden......M.
Profilova fotka
Marcelko,tak pompadůrku už mám doma,je moc hezká,tak ještě jednou děkuji! :-) jsi fakt šikulka ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Janinko,tak to mám radost že panuje spokojenost,já doufám že pošleš fotku..........jak to sedne v realu ;-) ;-)
Profilova fotka
Však uvidíme,jak to bude ladit k šatům,ale já myslím že bez problému :-) Jak je dnes u vás? Tady je pěkně hnusně, zataženo,místy prší...snad se to na víkend spraví..
Profilova fotka
U nás také zamračeno,snad se to zvedne............zatím neprší ;-) Ale já mám dobrou naladu kamarádce se narodila dnes holčička Emička :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
jůůů tak to je krásný :-) já mám taky kupodivu od rána dobrou náladu,ani nevím proč..většinou když je škaredě,tak nálada moc nepřeje..ale dneska joo,no asi protože je pátek nebo co :-D tak koukám,že máš Maci pompadurku už i v bazárku :-) já už si ji uložila do albíčka
Profilova fotka
Janičko,tak to děkuji, to mám radost musím se hned podívat pa M. :-) :-)
Profilova fotka
Jé tak to je pěkné,tolik chvály............... :-) :-) :-)
Profilova fotka
:-) uložila jsem si tam tu tvoji fotku,abych to nemusela znovu fotit,tak snad to neva :-)
Profilova fotka
naopak,jsem moc ráda..............to potěší a jak............ :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj, vítám nové kolegyně. Puditto - to mě mrzí. Ale uvidíš, že to bude zase dobré. Koečně jsem dodělala všechny oznámení. Tak je jen vyfotit a pak je dám do alba. ;-)
Holky, jak to máte s hudbou po dobu obřadu? A na večírek? Mohly byste mi kdyžtak něco poskytnout?
Haló, dneska o víkendu nepíšete ;-( ? Tak tedy něco napíšu já: Dnes můj drahý není doma, takže jsem si právě hromadně vyzkoušela všechno nakoupené a připravené - punčochy samodržky, botičky, prádlo pod šaty, náramek a čelenku. 1) Punčochy se mi zdají krátké, ale možná to bude tím, že mám poněkud silnější nohy a co natáhnout do šířky, jim pak do délky schází :-| Každopádně mají vytvarovanou (naznačenou) patu a na krajce z jedné strany šev, čímž jsem zjistila, že jsou obě levé ]-( ]-( ]-( Polský výrobek, koupeno na svatebním veletrhu od firmy Trimatex Chtěboř. 2) po půl hodině strávených v mých nových botkách mě docela začaly bolet nohy, tedy chodidla. Tak jsem to důkladněji prozkoumala: Botky jsou od paty do půl nohy vyměkčené, ale od půlky ke špičce přecházejí v naprosto tvrdou rovnou stélku. Budu si do nich muset koupit nějaké ty gelové nalepovací vycpávky, jinak v nich celý den nevydržím. Při bližším ohledání zjišťuji, že se opět jedná o polský výrobek, opět 1. jakosczy ]-.( 3) Na druhou stranu, čelenku jsem vybrala fakt moc pěknou a nastal další problém - opravdu mám jít do krátkého mikáda, tak jak mě všichni znají? Z mojich vlásků by už prý šlo něco vyčesat a čelenka je hezká jak k drdolu, tak do rovných rozpuštěných vlasů.... Potřebovala bych poradit! Ale to asi bez fotek nepůjde, co? Takže zítra přesunu termín zkoušky s kadeřnicí z konce června na co nejdříve a zkusím obě varianty...
Profilova fotka
Ahoj holky,jakpak se máte po víkendu? My máme konečně hotových pár oznámení :-) pak dám do alba,ještě to ale nemám v elektronické podobě..ovšem musím říct že jsme s ním opravdu spokojení,jak se nám povedlo a je originální :-) Magdi,tak to mě mrzí že ti ty věci nesedí.. s tím účesem to je opravdu těžko říct,když to člověk nemůže porovnat.. a taky záleží co se ti víc líbí a v čem se líp cítíš..zase podle mě bys na svatbu měla být vyjímečná,tzn. nemít účes který nosíš normálně běžně..tak to cítím já a podle toho jsem se taky zařídila..zajdi ke kadeřnici co nejdřív a zkuste obě varianty a pak uvidíš podle mě hned sama co bude lepší ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky zlaté......zdravím všechny nevěsty čekatelky.....u nás je krásné počasí,a jak u vás.......????? Magdi,já jsem dostala radu od své známé co má obchod s prádlem,punčochy říkala že je dobré koupit o něco větší,musí mít dva pruhy silikonové,a opravdu stačí ty obyčejné,já jsem poslechla koupila jsem obyčejné za 49,-kč a jedny lepší asi za 120,- a oboje sednou dobře,hlavně se před nemazat mlekem,to potom nedrží...... :-( :-( A vlásky to se vše vyjasní,zkus obě varianty,a když píšeš že s mikádem tě znají,tak zkus výčes.....možná to chce změnu.....máš jednoduché šaty,tak se to dá........ :-) :-) :-) Janinko doufám že dáš do alba....jsem zvědavá. 8-) 8-) Já jsem přidala něco na auta,ale myslím že vyhraje něco jednoduchého.
Profilova fotka
Ahoj holky, Magdi, tak s těmi vlasy nevim. Zkus v čem se budeš cítit lépe. Já mám taky odrůstající mikádo do podkovy a chci si nechat něco vyčesat. Na zkoušku jdu 26. června. taky mám čelenku - ta co je v albu. Tak to dáme s kadeřnicí dohromady. Zítra jdeme s přítelem na zkoušku prstýnků, tak jsem na to zvědavá. Punčochy mi koupila mamka u Bati - mají nahoři silikonové proužky, to snad bude v pohodě - ještě jsem je nezkoušela. Botky musím taky trochu rozchodit. Holky, mamka přinesla od kamarádky panenku na auto. Mě se ale nelíbí - je ostříhaná na krátko. Líbí se mi takové ty tylové mašličky - uvázené od okýnek do středu a na tom nějaké kytičky. Taky se mi líběj taková ta srdíčka z břečťanu. Tak uvidim, jak to nakonec odpadne. Jinak je tu krásně - včera jsem si na návštěvě osmahla krk ;-) Tak ahojky
Profilova fotka
Tak oznámení se mi podařilo do albíčka uložit...chtělo by to zvětšít,ale co už...fotit se mi to nechtělo,tak jsem to jen naskenovala :-D Tak můžete zhodnotit :-) Ve čtvrtek jdu domlouvat detaily ohledně dortu, tak jsem zvědavá. Jinak nic novýho... :-)
Makisku, zkus si prosím ty punčochy od Bati, kdyžtak bych je taky koupila, mají je tam, koukala jsem na ně :-) . Ty moje sice mají silikon a drží perfektně, ale ten šev na krajce je prostě příšernej, jak jsou obě levý, tak je jeden na vnitří straně sehna (pohoda) a druhý na vnější (hrůza!).
Profilova fotka
Ahoj holky,už začínám mít problém,o svatbě jsem předčasně musela říct své budoucí švagrové,plánovali dovolénou.moc se na svatbu netvářila,další kritika byla na mé šaty, prý moc složité,nakonec dodala že jí to moc nebere.Já jsem se celkem držela dobře,ale zamrzelo to :-( :-( Začínám pochybovat,zda nemáme jít raději jen samy :-( :-(
Profilova fotka
Marcelko,nic si z ní nedělej,nenech si zkazit radost ze svatby! To se dá čekat,že se vždycky někdo takhle bude chovat..tak ať tam nechodí,když ji to "nebere"! ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?