11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Makisku držim palečky ať hafana najdete......mě se kdysi taky ztratil....bohužel to nemělo dobrej konec ;-( , tak snad budete mít víc štěstíčka a vrátí se ;-)
Makisku, ať se pejsek brzy najde!!!! My máme obřad až ve 12.30, kousíček od radnice budeme mít hostinu, takže počítám, že oběd bude tak ve dvě. Myslim, že kamarády pozvem asi tak na šestou. Jak dlouho plánujete být na svatbě? Až do konce? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mám dobrou zprávu. Pejsek Míša se včera našel. Jedna paní viděla letáček, který jsme vyrobili a zavolala. :-) Slash - já navim, jak dloho tam budeme. To se musim ještě dohodnout. Včara jsem byla v Liberci - konečně jsem si pořídíla boty v CCC. No a taky jsem si koupila bílou sukní a takovou fialovou halenku. Tak se buď převnéknu to toho, nebo mám ještě tak jedny šaty. Tak to pak vyfotim a poradíte mi, co je lepší, ju. No, tak zítra vyrobím pozvánky na večer - tak uvidim od kolika to uděláme. Mějte se krásně.
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) :-) :-)všechny nevěsty zdravim z jihu čech.Jsem moc ráda že se pejsek našel.....dobrá zpráva..tohle dobře znám také máme pejska.Janičko konečně posílám pompadurku.Docela jsem tápala,stále divala na tvé nádherné šatičky,chtěla jsem něco jednoduchého a decentního,a žadnej kýč.Pompadurka je nafocena v albíčku,tak se podívej :-) Zatím zdravím a jdu zase šít..... :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsem vyfotila ty věci na převlečení a poraďte mi, prosím, co se vám zdá lepší. Moc díky. ;-)
Makisek, tak já radím bílá sukně....ta fialová sedne...prostě kočka. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,já měla od čtvrtka dovolenou a nebyla jsem od té doby na netu..tak všechno teď dočítám :-) Já budu kytičky objednávat tak asi měsíc před svatbou. Jinak my máme obřad 12:30 a kamarády budem zvát tak na 18 hod. Marcelko, to je bezva, ty jsi šikulka :-) Pompadůrka je pěkná. Máš na mě adresu nebo jsem ti ji ještě asi nepsala viď? Pak napíšu do IP ;-) Maki, ta fialová sukně vypadá veseleji než ty šaty ;-) Jinak holky,je to super-matrika už je v suchu,dnes jsme tam byli,vše je domluveno! Tak mi spadl kámen ze srdce :-) U kadeřnice taky velká spokojenost,fakt super,fotky během dneška uložím do albíčka :-) Jinak stále pomaličku pracujeme na oznamku :-)
Profilova fotka
Janičko,krásné,to k tobě jde,já mám ráda vyčesané vlasy.....máš jemný obličej,nemám slov.Určitě schvaluji...je to decentní,jemné,i sexy........dobrá terfa.já myslím 1* 8-) 8-) 8-)
Profilova fotka
Moc díky za pochvalu, Maci, paní kadeřnice byla moc šikovná, nechala jsem to na ní jen jsem jí ukázala jaký budu mít závoj a šaty.. a ona vytvořila na první pokus tohle a moooc se mi to líbilo :-) navíc za zkoušku jsem platila 280,- Kč a ve svatební dne bude chtít 350,- Kč, což si myslím je super cena. Jinde bych platila víc... teda aspoň co tak slyším a čtu..
Jani, moc Ti to sluší, účes je super a máš moc hezký ramena v těch šatech. Kéž bych měla tak štíhlý a pevný paže jako Ty! Jinak máme stejně střiženou ofinu, taky takhle asymetrickou, tak aspoň tu bude v albech nějaká změna, všechny budete vyčesaný... A stejně se těším, až si tu po svatbě budeme skládat komplimenty :-) . Makisku, ta sukně s halenkou je mnohem lepší, tedy z mého pohledu prosím :-D . Holky, včera jsem byla na Hluboké na svatebním veletrhu, vyzvedli jsme si tam prstýnky a jsou moc hezký. Taky jsem tam koupila podvazek za 90,- a čelenku jsem vzal první, co se mi líbila. Nějak jsem si nemohla vybrat. Taky mám samodržky punčošky, bílý s krajkou za 130,-, což se mi zdá dobrý, tak je jen musím vyzkoušet. Trochu se bojím mrtvolně bílých nohou :-p .
Profilova fotka
Díky Magdi,no já se taky úplně těším až si tu po svatbě budeme prohlížet naše fotky..jéé to bude paráda..a už se to blíží :-) za chvíli z nás budou vdané panííí 8-)
Profilova fotka
Janinko,dnes jsem odeslala tak potom pisni až dorazí.... :-) :-)Jinak holky celkem se to blíží,u nás hlavně prozrazení našeho tajného plánu,který řeknem všem na maminky narozeninách,jsem zvědavá na reakce.......snad bude vše v poho :-) jinak kadeřnice,jani to si platila málo,to jde.já jdu na zkoušku týden před........kadeřnice prý to zvládá,tak se nemám bát,jdeme s přítelem oba.Naše kadeřnice má plán co bude,tak mám obavy aby to přítel rozchdil...no chlap ]-( ]-( Ale zatím se nebrání,spolupracuje.Já se také těším jak budeme si vzájemně gratulovat,jdeme pěkně za sebou,škoda že se nepotkáme,myslím že by to byla sranda.......holky pište co máte hotovo,já si připadám že nic nestíhám :-( :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ale Maci,co bys nestíhala,neboj,však všechno důležitý zařízený máš,ne? ;-) na ty podstatný věci určitě nezapomeneš a detaily vem čert,hlavně abyste si to užili :-) já když něco vyřídím tak to sem hned píšu,takže jste informovaný ;-) Jasně,až mi pompadůrka přijde,tak napíšu. A kdy to teda všem oznámíte? Kdy jsou ty narozeniny? Tak to pak napiš reakce ;-) Já chtěla ke kadeřnici radši jít dřív,abych si byla jistá,že to co mi vytvoří se mi bude líbit...a nezklamala teda :-) tak pokud tě bude česat ověřená kadeřnice,tak se není čeho bát 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera zmákla státnice.....to se mi ulevilo, ještě jedny v září a bude hotovo....doufám. Kaki: to je fajn, že se Míša našel ;-) :-) Bílá sukně a fialová halenka, ty šaty bych si nebrala ;-) Janičko, účes nádhernej, moc ti to sluší.....budeš krásná nevěsta :-) Marcelko, vy jste to ještě neprozradili? Tak to vás obdivuju, já bych to nevydržela.....a kdy se to rodina dozví....tento víkend? ;-) :-) Já mám trošku pocit, že já nic nemám zařízeno (a to se tomu dost věnuju)....šaty snad přijdou za 2 týdny, prstýnky ještě taky nemáme, nemůžou sehnat do mého prstýnku růženín....boty nemáme....do toho Bati se nemůžeme pořád dostat....neni vůbec čas....pořád něco :-(
Jani,to máš pravdu,hlavně si to užít.... :-) :-) to zvládnem.Maminka má narozeniny 14.6.09 tak jsem zvědavá,snad bude panovat nadšení......nechci s připravami zatěžovat rodinu,vše si platíme my........a také si vše dělám podle sebe.Kadeřnice je má dobrá známá,zná nás řadu let,tak se ani nebojím.I přítel je v klidu,on má dlouhé vlnité tmavé vlasy,to mu závidím...... :-( já mám rovné delší blond. Kadeřnice hded vymyslela plán,tak se oba těšíme co provede..... ;-)
Profilova fotka
ty jo...až 14.června? :-o souhlasím s Marťou,taky bych nevydržela nikomu nic neříct! :-D tak to bude fajn,když je ta kadeřnice tak ověřená :-) Marťo neboj,to všechno zvládneš ;-) Mě taky přijde že poslední dobou není na nic čas... A Martinko, gratuluji ke státnicím!!! :-)
Profilova fotka
Děkuju moc Jani.......to jsem zvědavá co řekne rodina Marcelce....ty budou koukat :-D
Profilova fotka
Marti,moc gratuluji,si šikula....... ;-) ;-) já mám ten samej pocit,že nic nestíhám,ale asi je to normální :-( Já jsem sama zvědavá co se bude odehrávat,to bude dáreček......pak nastane zmatek.....a bude po klidu.My jsme to vydrželi celkem zatím dobře,já si to pěkně užívám......holky to zvládnem.......musíme ;-)
Ahoj holky, nevím, jestli se můžu k vám ještě vecpat... Máme s přítelem svatbu také 11.7. a chtěla jsem se zeptat, jestli jste si nějak písemně rezervovali místa Vaší veselice? K oslavě, obřadu a tak? My ho zarezervovali už v lednu, ale pán, který nám objekt pronajal pořád něco mění - začalo to změnou termínu o týden, pak zaplnění 2 pokojů ze 14 pro nějaké cizince (ikdyž jsme si pronajali všechno) a teď nám tam chce narvat ještě jeden obřad.. Necelé 2 měsíce předem je to docela nepříjemný :-( Jen pro začátek bych chtěla napsat, že bychom měli mít všechno v jednom - obřad na zahradě, vedle oběd i "poobřadní mecheche..". Jak to máte Vy? Máte nějakou smlouvu?
Profilova fotka
elfita: ahojky,jasně že se můžeš přidat :-) a kde svatbu budete mít? Odkud jsi? my teda smlouvu máme,podle mě je to dost důležitá věc! Pak totiž nemůže žádná ze stran nic dohodnutého měnit-jak právě píšeš-leda písemně.. my budeme mít taky vše na jednom místě v hotelu.
ahojky, no my to máme mít v Lešanech u Benešova. Místo je moc hezký, ale musím říct, že to, co nám ten chlapík předvádí je vážně o nervy.. No, doufám, že žádný další pokus nebude, ale další svatbu bych opravdu řešila už smlouvou.. Teď už je ale pozdě, protože už plno věci je jinak, než mělo být.. Holt chybama se člověk učí...
Janinka 22: Jani, ještě jak jsi psala, že to máte také všechno na jednom místě.. Jste tam sami nebo v hotelu bude probáhat ještě nějaká svatba nebo obřad? My jsme to chtěli právě celé pro sebe, tak mě docela překvapilo, když se "objevil" v areálu druhý obřad.. Jinak už se nám to blíží, že?
Profilova fotka
elfita: Svatbu tam budeme mít jen my. Budeme mít pro sebe restauraci,jeden salonek hned vedle restaurace a ještě terasu na večerní grilování. Nabízel nám i vnitřní prostory kolem bazénu - vypadá to tam hezky, ale asi bysme to nevyužili, byli bysme pak "roztahaní" všude po hotelu a nebylo by to ono, lepší je být pohromadě :-) Jinak holky včera mi došlo spodní prádlo a prádlo na sv. noc. Kalhotky,teda tanga v pohodě-s tím nemám nikdy problém ale podprsenka nesedí podle mých představ..no kdybych objednala o číslo menší košíček tak by to snad sedlo :-| no jo,úděl malýho poprsí...když na fotce to prádlo vypadalo super a že super sedí.. (mám v albu) ale vložila jsem do podprdy ještě gelový vycpávky a bylo to ok :-) už vypadala dobře i bez ramínek,tak snad to půjde..stejně ji ještě budou "držet" šaty :-D
Profilova fotka
My žádnou smlouvu nemáme, tak doufám, že bude všechno v pořádku, a že to klapne tak já má......to už by mě totiž asi odvezli, kdyby kiksla ještě hospoda.... :-( .......Jani ty jsi drak ....ty už máš i podprdu, už ti toho moc nechybí, viď?
Profilova fotka
No jo Marťo,snažím se mít všechno radši s předstihem,než pak honem honem dohánět co ještě nemám :-D myslím že jediné věci co nám takhle chybí je oznámení, na kterým se pořád usilovně pracuje doma 8-) a doladění květin...to plánuju na přelom května a června. Jinak už opravdu maličkosti..jako košile a kravata pro ženicha,pro mě bižuterie a ty slavný punčochy...no a ještě vlastně nemáme pro mýho chlapa boty..ale to nebude problém,protože budeme kupovat černý,tak jen něco vybrat :-) Ale stejně mám pořád pocit,že na něco zapomenu.. :-N doufám,že ne no
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuju všem za rady ohledně oblečení na převlečení. Taky jsem pro sukni a halenku. Jediná moje maminka je pro šaty. Ale ona to přežije, když si je nevezmu ;-) Marti gratuluji ke státnicím. Jsi šikovná. Jani - ten účes se mi moc líbí - taky bych chtěla něco takového. Já jsu na zkoušku účesu 14 dnů před svatbou. Nechám si ještě trochu upravit vlasy - světlé proužky. :-) Dodělávám oznámení. Kamarádkám z daleka jsem ho už poslala. Dneska mi odpověděla první a přijedou, tak jsem ráda. Dneska mi mamka koupila punčochy - tělové barvy - u Bati asi za 130kč.
Profilova fotka
elfita: tak my jsme měli zajednanou hostinu i odpolední a večerní slavení v restauraci od začátku března. Měli jsme už domluvené kmpletně jídlo na hostinu i pak na raut. No a na konci dubna nám zavolal, že to nemůžou udělat. Že musej nechat hospodu otevřenou. No a teď mi kamarádka řekla, že dostali výpověď - měli to v pronájmu. A musí restauraci opustit do konce června. Teď máme zajišťěnou hostinu jinde, ale ještě nemáme domluvené přesně jídlo. Mají tam jinou nabídku, tak budu muset něco vymyslet. Bude to v pohodě. Akorát v té první by nám udělali i výzdobu, taky si to budeme muset udělat sami. Budete si dávat na stoly nějaké květiny? Taky mám trochu obavy z toho, aby nám na poslední chvíli neodřekla kapela. To by bylo nepříjemné. To bych snad už nikoho nesehnala. Už v tom březnu to byl problém. Smlouvu nemáme sepsanou ani s restaurací, ani s kapelou. Jen na svatební šaty a s matrikou.
Profilova fotka
Ahojky jedenáctky, taky se přidávám do debaty. Právě jsem tak nějak zjistila, že nemám kadeřnici ani vizážistku. Jinak se snad vše rýsuju. Není tady náhodou některá z Brna? Jinak všem hodně zdaru a štěstí ;-)
Profilova fotka
pompila: Ahojky, já jsem z Brna :-)
Profilova fotka
Ahoj holky vítám nové jedenácky do našeho klubu......nějak se to krátí dámy :-) :-) :-) Já jsem dnes mluvila s majitelkou rest. kde máme hostinu.Moje maminka tam bude mít narozeniny,tak nám pomůže.....s naším překvapením,docela se to pěkně rýsuje mám z toho radost.Pro ty které jsou nové,jěště jsme doma neřekli že se budem brát. Holky jěště prosím o radu nemáte někrerá potahy na židle doma,chtěla bych vědět jak jsou šité děkujii M.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?