11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Marťo,já se toho mýho na ty punčochy neptala..ono na to nějak přišlo mezi řečí a on prý že myslel že je mít budu,že je nevěsty mívají a tak..no jako na focení to asi hezčí je,já nevím..prostě si je asi pořídím - ty samodržící a zařídím se podle počasí-když to bude k nevydržení,tak si je nevemu a když se to bude dát snést,tak si je minimálně na focení obleču.. Maci,to mají být fakt vedra?? ty joo :-o no ale souhlasím s tím,že radši budu mít krásně a vedro,než zimu a déšť 8-) Jojo, Marcelko,jsi hodná že na mě myslíš - ty šaty jsou smetanové - no něco takovýho jak popisuješ ;-) My pojedeme 10 dní po svatbě na dovolenou na Sardinii,moc se těším. :-) Holky,mě zas vedro moc nevadí,já jsem teplomil!! :-D ale dík za útěchu :-D
Profilova fotka
Janičko,tak dobře zítra koupím a dám vědět..........jedu za známou má krásné látečky tak snad uspěji......jinak je to hrůza látky snad nejsou........ :-) :-) :-) já chci šít šaty a nemohu nic sehnat..... :-( :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
Jakto Maci,že nejsou látky?? :-o je malý výběr?
Profilova fotka
Svatební šatičky jsou Marcelko objednané, měly by dorazit za cca 3 týdny, tak uvidíme....už se jich nemůžu dočkat:-) a co se týše půlnoček, tak mám pořád ty dvoje a rozhodnu se možná až ve svatební den, do kterých se mi bude chtít:-) Já jsem ráda, že jsem si šatičky koupila, protože co jsem koukala na látky, tak opravdu neni moc z čeho vybírat :-| Tak to je dobrý, že bydlíš na jihu a berete se na zádadě...... :-) Janičko, na Sardinii bude nádherně ;-) .....to si určitě moc užijete....jinak mě vedro taky nevadí, ale říkám si co chudák ženich, když jsme mu opatřili i vestu....ten se upeče :-D .......už přítelovi přišel oblek do půjčovny, byl si ho zkusit a je moc pěknej...i když sako i vesta by mohli být užší, ale paní ze salonu mu to zabere, takže to bude fajn.....
Profilova fotka
asi málo lidiček šije.........je i málo obchodu kde látky prodávají...ale je to velká škoda........u nás se vyráběli kvalitní latky....... dnes se sežene jen samá čína...kvalita nikde.Známá látky prodává dost si stěžuje.. :-Marti,tak paráda to se nedivím, a hlavně budou jen tvoje.... :-) :-) já na šaty koukám denně. :-)
Profilova fotka
no jo,přijde mi že v dnešní době si lidi radši kupují hotový věci a když už si něco chtějí ušít,tak jdou ke švadleně kde se o látku starat nemusejí.. Marti,my jsme taky nechali ušít ženichovi i vestu,ale ještě nevíme jestli si ji vezme,kdyby ne,tak se nic neděje..schválně jsme chtěli celý troj komplet,aby ten oblek pak unosil na další příležitosti :-)
Profilova fotka
Jestli bude 35 stupňů, tak si jí ženich taky asi brát nebude.....to by se upekl....zase to máme v kostele a tam bude chladněji, tak uvidíme....holky zkoušela jsem shánět smatanový boty pro ženicha a nikde nic......ty jsi Marcelko psala, že jsi je někde viděla, kde to prosím bylo? A taky shánim růžovou (ne světle) regatu nebo plastron a nikde to nemají....neviděli jste to někde?......nechceme klasickou kravatu :-|
Profilova fotka
Martinko, já to řeším také ach ty boty, zítra jedu se zase podívat....ale měli pěkné u Bati,tak je tam asi koupíme,kožené pěkné...tak snad......jinak u Deichmanna také měli ale horší kvalita,sice levnější..... :-) my máme regatu smetanovou a starůžovou košilku....vypadá to dobře.....ale zkus e-shop květuše,tam něco měli.
Profilova fotka
Marcelko, u nás v Deichmannu nic nemají, pak jsem oběhla ještě asi 4 obuvi a nikde nic......ale do Bati by jsme mohli taky zaběhnout....děkuji za tip......do květuse jsem už koukala a nic.....chtěla jsem světloulince růžovou košily a trošku tmavší regatu, ale všude mají jenom světlé nebo s puntíkama apod.....ta vaše kombinace bude taky moc hezká ;-) .....smetanou regatu mi nabízeli v salonu odkud má Luky oblek za 390,- Kč, byla nádherná, ale růžovou neměli :-|
My máme u Bati jedny zamluvené,hodí se dobře k našemu obleku,ale přítel říká že mu moc nesedí,ale je to kůže tak povolí....snad.Ta růžová regata,tak to fakt nevím,ale je to náhoda....je jěště čas.... :-)
Ahoj holky, dnes jsem byla u kadeřnice a je definitivně rozhodnuto - obnovím svůj původní účes - krátké mikádo. To dorůstání je hrozný - a nesluší mi to. Za měsíc jdu na zkoušku účesu a líčení. do té doby snad seženu nějaké doplňky do vlasů, šperky docela hezký měli v mojí půjčovně šatů.
Profilova fotka
Do toho Bati skočíme.....a uvidíme. Pokud neseženeme tu regatu, koupíme více výraznou košily a regatu v té smetanové barvě a bude....ale třeba na ní ještě natrefim....děkuji za rady ;-) :-) Ahojky Magdi, to mikádo vypádo moc hezky....řekla bych , že to bude lepší než drdol.....podle mě drdoly už moc neletí ;-)
Článek se načítá
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Budu se vdávat 11. července na radnici v Českých Budějovicích. Zatím toho moc nemáme, jen datum, restauraci, šaty a prstýnky. Jaký budete mít kytičky? Já tak nějak pořád nevim. Moc se mi líbí kaly....
Profilova fotka
Ahojky, to víš, že se můžeš přidat :-) Já budu mít růžičky, viz. albíko....líbí se mi ty smetano-růžové, ale přijde mi, že lépe vypadají na fotkách jednobarevné kytičky, takže budu mít ty růžové. Mě osobně kaly přijdou spíš jako smuteční kytka, i když krásná.....ale každému se líbí něco jiného....takže pokud jsou pro tebe nej, jdi do nich....jakou chceš barvičku? To základní už máte zařízené....to je dobře....my máme místo, restauraci, dekorace, moje šatičky se šijou, ženich má oblek, ale nemá boty, košily, regatu....pak máme objednaný dort a koláčky, fotografa máme, byla jsem na zkoušce účesu a líčení a doděláváme oznámení....takže asi tak :-)
Profilova fotka
ahojky holky :-) slash: vítej mezi námi ;-) dneska jsme byli holky v pekárně v Čebíně domluvit si cukroví a koláčky. Tak jsem teda spokojená,cukroví nám ukázali a koláčky dokonce dali ochutnat a byli vynikající! Paní nám to napočítala na 3 800,- za 200 ks koláčků, 8 kg cukroví a plus tam jsou nějaké minizákusky.. to jde ne,co myslíte? Holky a myslíte že je dobrý si to vyzvednout 2 dny před svatbou? To asi vydrží dobrý ne? Jen si právě budem muset sami koupit krabičky na výslužky a sami si je přichystat.. nevíte kde ty krabičky můžu koupit?
Profilova fotka
Janinka:Ahojik my dneska kupovali krabicky na vysluzku v papirnictvi ale nemame ji s ouskama ale neco podobneho jak byvaji dortove.Jinak sme vcera koukli aj do makra ale meli velke krabicky. x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem sehnala vše.....zázrak :-) :-)Janičko,látečka je na světě.......jemně máslová jednoduchá.....jen napiš jaká má být,lesklá či matná......co se více hodí? zítra se dám do šití..... Boty pro drahého mám,jsou od Bati a vypadají dobře,kožené, a nejsou tak usedlé,myslím že užijeme i potom.....Martinko ;-) jdete se podívat,měli tam celkem výběr.Rovnou jsem koupila i tělový punčochy sedí dobře,a celkem to vypadá dobře,nic neleze...tak snad to přežiju. Koupeno mám i krásné spodní prádlo, jemně krémové...tak mám radost.
Profilova fotka
Maci,tak to je fajn,že jsi tak dobře pořídila! :-) no já ti nevím jestli bude lepší matná nebo lesklá... ale spíš asi ta lesklá :-) já mám prádlo objednaný z netu,tak čekám až dorazí,mám v albu fotku jak vypadá,tak snad mi taky bude dobře sedět...
Profilova fotka
Marcelko, to je fajn, že jste všechno pořídili....do Bati se určitě vypravíme ;-) Janičko krabičky koupíš buď v papírnictví, já jsem je objednala na netu a my budeme cukroví vyzvedávat až ráno před svatbou....2 dny předem mi přijde dost brzy.....
Profilova fotka
janinka22: My je budeme taky vyzvedávat dva dny před - má to na starosti tchýně - bude rovnou rozvážet výslužky a zbytek schová do svatby. Nevím teda jestli to nechá jen v lednici nebo dá na mražák :-N
Profilova fotka
Janičko,dobře tak lesklá,já si také budu šít lesklou.M.
Profilova fotka
My budeme výslužky rozdávat až v den svatby odcházejícím hostům.......
Ahoj holky. Tak my už jsme taky trošku pokročili. Máme objednané cukroví, dorty, koláčky. Já jsem si konečně dnes asi vybrala boty, domluvila kadeřnici, manikůru, pedikůru a nakoupila něco málo na výzdobu. Dokonce už se pracuje i na večerním opékání. Máme v plánu selátko a včera jsme se rozhodli ještě pro krůtu. Nikdy jsem ji nejedla, ale odezvy jsou vynikající ;-) Janinko, to cukroví si myslím, že vychází cca 350,-/kg - jestli dobře počítám. My to máme asi taky tak. A vyzvedávat ho budeme taky ve čtvrtek, výslužky dáme až na svatbě při odchodu. Nedovedu si představit to všem ještě rozvážet :-. Dokonce nám to paní cukrářka dá i do krabiček. Ty se dají sehnat např. u Vagnera na České. Jo, a k těm punčochám: já myslím, že by měly být, i když my holky víme, že v tom horku to není nic příjemného. Ale každopádně to i líp vypadá a hlavně ty samodržky nejsou zas tak strašné... Jinak vám všem přeji hodně úspěchů při přípravách, začíná se nám to blížit!!! 8-)
Profilova fotka
Holky,díky za názory a tipy na ty krabičky :-) ..já se ještě zkusím domluvit jestli bysme si to cukroví nemohli vyzvednout až v pátek,no uvidíme..výslužky taky budem rozdávat až na svatbě. Počítám že čtvrtek a pátek před svatbou si vezmeme dovolenou,abysme byli víc v klídku :-) takže by měl být čas na dělání výslužek i v ten pátek. Stejně jich moc dělat nebudeme,asi tak 10,takže to bude nachystaný raz dva :-) Maci, děkuji ;-) tak pak dej vědět :-)
Pukanka : Ty růžičky jsou vážně nádherný !!! :-) No já ještě pořád nevim, jestli budu chtít kaly, tak rozhodně bílý. Jak dlouho dopředu se vlastně objednává kytice? Teda dámy, jek tak koukám, máte to všechno promakaný! Já si pořád říkám času dost, žádnej stres, ale teď zjišťuju, že nemam kosmetičku, kadeřnici, botičky, svatební oznámení a ještě určitě dalších 150 věcí o kterých zatim nemam ani páru :-N Jak dlouho už na přípravách pracujete? Já jsem se v na konci února "dozvěděla", že se budu vdávat a pořád si říká času dost, žádnej stres,ale ono to nějak moc rychle utíká :-| No, to se všecko zmákne, kdyžtak půjdu k oltáři bosa :-) :-) :-)
Profilova fotka
Slash: děkuji za pochvalu :-) ....já budu kytičku objednávat cca měsís před svatbou, budeme to ho brát totiž víc, tak aby s tim dopředu počítali...tzn. kytičku pro mě, do klopy pro ženicha, pro svědkyni, pro maminky, pro drůžičky na ruku, pak srdíčka na auto z kytiček, polštářek pod prstýnky, kytky na stoly, na dort, do vlasů......máme toho dost.....ale jinak si myslim, že stačí tak 2 týdny předem. My jsme se s přítelem zasnoubili o vánocích a od té doby připravuju, zařizuju atd.......myslim, že by jsi se měla taky do příprav z vervou pustit, aby jste neměli týden před svatbou zbytečné stresy ;-)
Pukanka: To teda dáte floristům zabrat ;-) . Jak budete mít velkou svatbu? Nás bude 20 - jenom rodina. Kamarádi dorazí večer. Takže nic velkýho :-) , ale uznávám, že už je nejvyšší čas se do toho pořádně pustit :-)
Profilova fotka
Nás bude 70....komplet rodina, kamarádi....po celý den, takže ty přípravy jsou malinko větší ;-)
Profilova fotka
ahoj holky. Vítám mezi námi Slalh. Tak já počítám, že dorty a minizákusky si vyzvednu den předem a ovezu je do restaurace. Akorát se tam s nimi musíme ještě domluvit. Na hostinu nás bude 28. A pak večer příjde asi 13-15 kamarádů a kapela (2 lidi). Na kolikátou zvete kamarády? My mám obřad v 11hod, pak budeme mít hodinu focení a nějaké ty hry (překvapení). Tak se dostaneme na hostinu tak kolem půl druhé. Tak nevim, jestli kamarády pozvat na 17 hod nebo na 18 hod. Magdi, tak ty vlasy - já mám taky odrůstající mikádo a dneska jsem volala kadeřnici na zkoušku - a jdu 26. 6. - a přitom mi rovnou udělá nějaké světlejší proužky. Budu mít jen čelenku, jinak žádné jiné ozdoby. Tak uvidim, jestli mi vlasy zkrátí nebo ne. Ale říkala, že se dá z toho udělat hodně účesů. Budu si brát taky jeden den volna před svatbou - máme na to ze zákona nárok (takže žádná dovča, ale placené volno). No a v pondělí po svatbě si taky vezmu volno - musim hned ráno odevzdat šaty - a půjčovna je 30 km od nás. Včera jsem byla objednat koláčky - k oznámením 1250ks - jeden za 1,50,- Koupila jsem si spodní prádlo - jen kalhotky - pod moje šaty nebudu potřebovat podprsenku - oni mi jí tam rovnou všijou do šatů. Slash - mě se taky líběj kaly - takové do oranžova. Ale nevim - asi se nebudou hodit k šatům. V květince mi doporučovali spíš růže - lososové a k tomu smetanové. Tako kombinace se mi taky líbí. Objednat stačí 14 dnů předem - tady u nás v Turnově.
Profilova fotka
Slash - já jsem zasnoubená od posledního února. A plánuju od té doby. Teď dodělávám oznámení - svazuju je stužkou, ale právě jsem se řízla o nůžky do palce, tak mám přestávku. Holky, minulý pátek se nám ztratil pes. Je to hrůza, nikdo o něm nic není.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?