11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Ahojky tak uz mam konečně vybrane šaticky a sou to ty co mam za krk.Ale pekně drahy ,ale co už.Aj prstenky mame obědnany,konečně sme se s pritelem na něčem dohodly :-D
Profilova fotka
Marťo, vítej zpět v Česku :-D mě se líbí oboje ty růžový šatičky,ty novější asi o trošku víc ;-) Teri, tak doufám, že šatičky vložíš do albíčka co nejdřív, ať se taky kouknem :-) jinak s tím cukrovím - já zatím nevím,sama teprve někoh sháním, ale 1 kg cukroví do výslužky mi přijde dost, já bych to tak nepřeháněla... ale to má podle mě každej tak jak si to řekne ;-) puditto: vybrala jsi pěkné šatičky
Profilova fotka
Ahoj holky.....všechny nevěstinky zdravím :-) :-) :-) Martinku vítám dama,šatičky jsou kouzelné.....oboje.včera už jsem řešila dort,nešlo vybrat.....nadhera........netušila jsem co vše jde.... :-) Konečně se zase dávám do šítí,tak se Janičko pompadurka objeví :-) derokace jsem zvládla....pomalu rozjíždím obchod s kamarádkou,která chce moje dekorace prodávat......tak stále pracuji,a naše svatbička jde malinko stranou.... :-( Zrovna přemýšlím co dám na auto,holky jak to řešíte vy? já osobně nesnaším panenky...... to fakt nemusím...... ]-( ]-(
Profilova fotka
ahoj Macíí,tak to se na pompadurku už těšíím :-) tak to je super,že je o tvoji práci zájem a budeš s tím teď obchodovat ;-) hele,já taky nechci a nebudu mít na autě panenku! To už docela vyšlo z módy bych řekla,skoro vůbec to nevidím.. plánuju tam normálně kytičky,něco jak mám fotku v albíčku na tom stříbrným autí :-)
Profilova fotka
Janičko,tak to je hezké ta kytička,chci také něco živého.....kytička je vkusná.U nás stále kraluje penenka...to je hrůza,já to přímo nesnáším...ten kýč. :-| :-|
Profilova fotka
no a tvůj budoucí manžel chce panenku?? Tak nějak se domluvte,přece v tom autě se povezeš ty ne on :-D já se popravdě na kytičky moc ani mého budoucího neptala,ukázala jsem mu jen ty vybrané na odsouhlasení 8-) když on na to vybírání stejně moc není...no a ten tvůj by to měl taky nechat na tobě ;-)
Profilova fotka
Janičko,naštěstí ne ,u nás jsem myslela jako na jihu čech......... :-) :-) :-) Tady stále nevěsty chtějí tu krásnou panenku...... ]-( ]-( přítel ten je v klidu,nic neřeší.......já určitě budu chtít živé kytičky....viděla jsem jen poházené živé růže....no byla to nadhera.....
Profilova fotka
To jo,není nad ozdobu z živých květů :-) Tak příští úterý pojedeme domluvit cukroví a koláčky,tak jsem velice zvědavá za kolik to bude peněz... snad mě to nepoloží :-D
Profilova fotka
Janičko,já myslím že to není tak hrozné,já jsem byla včera,a ceny tak hrozné zase nejsou,já se musím přiznat že mám výhodu,pro cukrárnu pracuji,tak jsem mám za práci dorty a zákusky na naši svatbičku, ale je docela problém ,hospoda kde máme hostinu nemá tak velký chladák,tak cukrářka se postará........sama vše zařídila je to můj anděl...... :-p :-p
Profilova fotka
Všechny zdravím. Marti vítej zpět doma. Ty šatičky jsou krásné. Mě osobně se víc líběj bílo černé. Ale záleží na tobě - ty je budeš mít na sobě :-) Cukroví - tak minizákusky a dorty budu mít pečené od mamčiny známé. Řekne nám kolik čeho máme koupit a pak jí zaplatíme za práci - ještě ale nevíme kolik. No a koláčky si nechám upéct v pekárně - tam stojí jeden kus 1,50 kč. Kdy budete dávat oznámení a koláčky? všude jsem četla, že měsíc předem. Ale mamka a i kolegyně z práci mi zase říkaj, že se to dává týden předem - jinak na to prý lidi nzapomenou. Marcelko - tu výzdobu auta jsem už taky trochu řešila. Panenka se mi moc nezdá. Přemýšlela jsem, že si tam dám jen takovou tu širší stužku. Mám totiž trochu obavy, že mi ta kytka na kapotě brzo chcípne - i když se dá do piaflóru. Tak uvidím.
Profilova fotka
Maky,my oznámení budeme dávat asi tak měsíc předem a koláčky plánuju dát do výslužek-ani nevím že by se měly dávat předem.. :-N koláček budete mít za 1,50??? Tak to je síla teda,nejlevnější co jsem já sehnala tak za 3,50! To se teda máte :-)
Profilova fotka
Ahoj ....holky... Janičko,tak to je drahé 3,50kč,to je dost.já jsem sice koláčky nechtěla,ale přítel je chce......tak jsem rozhodla že upeču sama :-) :-) již jsem zkoušela, měla jsem z toho hrůzu..ale dopadlo to výborně....a to nejsem zrovna pekařka.......mám recept od známé z moravy,jedla jsem je na svatbě bratrance.....a nic složitého to fakt nebylo, :-) :-) myslím že to zvládne každá........je to sice práce....ale ta dobrota...... ;-) ;-) holky máme prstýnky.... jsou krásné....to mám ale radost........ :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo Maci,drahý nedrahý tady u nás je to ta nejnižší cena..to bych asi musela sehnat na nějaké dědině nějakou babku co by mi koláčky upekla za pusu :-D tak to jsi šikula,že se ti povedly upéct,já nevím jestli bych to zvládla a popravdě se mi do toho ani nechce,péct koláčky na celou svatbu a mít strach že se nepovedou.. tak to je fajn,že už máte prstýnky..dáš do alba? :-)
Profilova fotka
Je pravda u nás menší svatbička,tak je to snadněji hotové,a máme jen rodinu a svědky.......to napeču snadno.ale pro více lidí bych se asi rozmýšlele....máš pravdu,Janičko tak jěště někde mrkni,u nás třeba levně pečou na cukr.učilišti...je to těžké....co? :-( :-( :-( prstýnky dám do albíčka....musím nafotit....mám už také nějaké tipy na auto......jěště pojedu do Prahy do velkoobchodu.... tak se těším :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Maci,já bych si vše ráda nechala za levnějc upéct na učilišti,dokonce na škole kam jsem chodila..ale o prázdninách nefungují víš..takže mám smůlu..no uvidíme co nám paní řekne v úterý..kdyžtak ušetřím nějak na výslužkách - stejně je to taková divná věc..lidi zveš na svatbu a ještě jim máš dávat výslužky.. jak kdyby nestačila hostin,raut... ]-( ještě to promyslím
Profilova fotka
janičko to máš pravdu.....já také musím objednat krabičky na výslužky..... raději asi nic nepočítat nebo se zblázníme,ale to také nejde..... :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
Jani, já jsem tu ve městě byla v několika pekárnách. A hned v první, kam sjem vlezla mi řekli 1,50kč. Jinak tady nejdražší 4,50kč. No do těch košíčků - které budu dávat s oznámením si nechám upéct. Ale pak na svatbu si budeme péct doma. ýslužky - zak to ještě nevim, jestli je budu dělat. Chtěla jsem se vás zeptat, jestli jedete po svatbě na svatební cestu hned, nebo až po vyřízení dokladů. Já jsem četal, že se může vycestovat na starý pas. Ale ten mi teď prošel platností. No a taky nevim, kdy nám daj ten oddací lit - říkali, že podle toho, kdolik tam budou mít svateb. Taky si musim přehlásit bydliště. Bude s tim spousta zařizování.
Profilova fotka
Maky,my jedem na svatebku až 10 dní po svatbě,ale pochybuju že v té době už bych cestovala na nové doklady,to nechrozí - znám úřady... :-D takže určo pojedu na ty staré,navíc oddací list se myslím dává nejdřív za týden,asi jak kde a taky jak píšeš-kolik mají svateb.. S těma koláčkama to máš štěstí-no je vidět že v každým kraji je to cenově jinak...nebo se ptám na špatných místech 8-) no já taky začínám uvažovat že výslužky dělat nebudu...
Profilova fotka
Ahojky holky, já myslela, že koláčky bude péct moje babča....ale je teď nějaká nemocná :-( tak jí nechci zatěžovat a řekla jsem jí, že stejně 1000 koláčků by jsme napéct nezvládli, tak jsem je objednala za 4,-Kč za kus....u nás se to všude pohybuje kolem této ceny....no jo ve Varech je draho :-| A dneska jsem byla s babčou v solné jeskyni, máme to obě rády a když jsem odjížděla domů, tak mi strčila něco do kapsy, že je to na koláčky a ať to nevytahaju až doma.....nejdřív jsem nechtěla, ale babičce se nesmí odmlouvat :-) tak jsem jela domů....vytáhnu z kapsy peníze a myslela jsem, že se babča zbláznila....dala mi 5000,-Kč na ty koláčky (já čekala tak tisícovku)...je to fakt moje zlato :-) ;-) Jinak svatební cesta je zařízena....jedeme do jižní Francie...miláček to minulý týden komplet zařídil, zatim co jsem byla pryč, tak jsem moc ráda :-) a jedeme 6 dní po svatbě, takže nové doklady určitě mít nebudeme.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak jste si užívali prodlouženého volna? Mimo jiné jsem dodělávala pozvánky ke stolu a zdobila obálky. Marti, tak to je paráda, máš hodnou babičku. :-) My pojedeme na svatební cestu buď v srpnu (asi prvních 14 dnů) - podle toho, jak dostaneme v práci volno. No a nebo pak v září. Marti, chceme jet taky do Franice - autem. No, ale ještě nemáme nic zařízeného. Jak tam jedete vy a co všehno plánujete? Zítra se zajdu dohodnout s kadeřnicí a vizážistkou na termínu zkoušky. No a taky zajdu na MÚ - zeptat se na doklady (kde je vyříděj s oddacím listem a kde k tomu chtějí i novou občanku) Mějte se krásně, papa
Profilova fotka
Ahojik špekulujeme kolik mame vzit kolacku?Zatim sme obednali 600 ale muzem jeste doobednat bude nas asi kolem60az70lidi.Poradite mi nekdo?Dort mame vybrany 3poschodak tvar asi ctverce a ne ani drahy ale pekny,rodicum davat nebudem to sme se dohodly unas to velice nikdo neji :-D tento tyden by sme meli mit uz oznameni,tak se vcelku teším. :-)
Ahoj hoky, užívala jsem si týden na jachtě na Jadranu ;-) , tak proto se po mně slehla zem. Dnes jsem byla navštívit kamarádku na druhém konci republiky, je s přítelem mj. pozvaná na rozlučku a víte co jsem viděla jako první u nich na stole v kuchyni? Krásně vystvané naše svatební oznámení! Měla jsem radost a potvrdilo se mi, že pokud na vás lidem skutečně záleží, na váš termín svatby nebo štanda nezapomenou. A je dobré dát oznámení včas dopředu, aby si na to rezervovali víkend. Toť můj názor 8-) . Jinak u nás dávám péct 600 ks koláčků za 3,50 Kč/ks . U další pekařky 60 ks domino kostek, 4 ks rolád a drobné cukroví 10 kg. A to máme "jen pár" výslužek a několik dortových krbic kolektivům v práci. Na malou výslužku počítám cca 0,7 kg a na krabici tak 1,5 kg. Výslužky budou namixované z koláčků, drobného a řezů (rolády, domino) a mělo by to dát tak na 20 malých a 10 velkých. Koláčky se u nás k oznámení nedávají, oznámení se obvykle posílá poštou. Hodinky - rozhodla jsem se je nemít a místo nich mít nějaký náramek. Punčochy - totéž co makisek28 - bez nich ani ránu, měla bych do hodiny puchýře. A myslím, že vedro v nich nebude, pokud to budou "samodržky". Člověk se v klasických nylonkch nejvíc paří mezi stehny a tak :-x .
Profilova fotka
Nazdárek holky po prodlouženém víkendu :-) jak jste se měli? Já docela dobře. V sobotu jsme jeli na návštěvu k panu kameramanovi co nám bude točit a fotit svatbu,chtěli jsme pro jistotu vidět nějakou jeho práci..a musím říct,že mě to vůbec nezklamalo,ba naopak,spíš jsem docela nadšená,moc se mi líbilo co nám pouštěl a už vůbec nemám obavy,že by nám neudělal krásnou vzpomínku :-) A jelikož to bylo od nás z ruky-bydlí v Zaječí,no a kousek je tam Lednice,tak jsme si pak zajeli ještě tam.Počasí super,takže to byl hezký výlet :-) Zítra ráno jedem zařídit cukroví a koláčky,tak pak dám vědět...no a ve čtvrtek konečně kadeřnice-doufám,že tentokrát už to klapne,a zas to nezruší 8-) Co se týče těch punčoch,tak včera jsem se o tom bavila s mým nastávajícím..no a asi budu muset změnit názor,on počítá s tím že je mít budu.. =-) no takže uvažuju že si teda teda nějaký samodržící pořídím..no a můžu se holky zeptat jaký budete mít - barvu?? Jako např. bílý rozhodně nechci,to se mi nelíbí,tak asi tělový ne?
Profilova fotka
Ahojky holky, já jsem si volna užívala pracovně, ale jelikož je práce mým koníčkem, tak to bylo fajn :-) Makisek:Jedeme na jih Francie do města Toulon, je to mezi Marseille a St.Tropez....máme apartmán asi 300m od moře a představa je asi taková, že budeme odpočívat u moře a ob den budeme dělat vílety.....určitě chceme jet do zmiňované Marseille i St. Tropez, pak je kousek Nice, Cannes a o kousek dál je to do Monaca. Cestou zpátky by jsme chtěli navštívit nějaký zámek na Loiře, možná ještě někde cestou přespíme, aby jsme toho zvládli víc......a pofrčíme dom :-) Pudito: asi záleží kolik chcete dávat koláčků do výslužek, my budeme mít necelých 70 lidí a objednala jsem 800 koláčků a pořád přemýšlim, že to zvednu na 1000, protože to bude málo.... Ahojky Magdi, doufám, že jsi si jachtu užila a pořádně si odpočinula ;-) Ten náramek bude určitě lepší než hodinky :-) Holky vy mi s těma punčochama dáváte.....mě by ani nenapadlo se přítele ptát, jestli si je mám vzít nebo ne....řekl by mu, že je mu to jedno....proč těm vašim nastávajícím tam záleží na punčochách Janičko a Marcelko? Počítám s nima jen kdyby bylo chladněji, jestli bude 30 stupňů, tak si je neberu ani náhodou, to bych se upekla :-D Já budu mít Jani v záloze připravený taky nejspíš tělový (pro případ zimy)....bílý by se mi ani nehodily k šatům ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky zdravím všechny........... :-) :-) Tak jsem slyšela že na červenec hlásí.......tropická vedra :-( :-( Tak se pěkně ohřejem...... 8-) 8-) naše řešené punčochy...nevím,nevím to horko.Ala já jsem se rozhodla pro tělové...přítel je nadšenej.....asi je to sexy....jinak fakt nevím proč.....ale stále si myslím to horko, bude.....A také je to hezké na focení.U nás proběhla další zkouška pečení,dopadlo vše dobře,tak snad koláčky zvládnem :-) Janičko, něco pro tebe....zítra jedu pro látky....prosím napiš barvu tvých šatiček....jak koukám do albíčka tak je taková jako máslová.....hondě světlá krémová....napiš zda mám pravdu,někdy fotečky klamou..... :-) Dovolenou,také plánujem....chceme odcestovat hned po svatbě....jěště přesně nevíme....ale určitě to bude k moři,a já si splním svůj sen,pojedeme karavanem....přítel to sliboval už dlouho....tak se těším jako malá holka..... 8-) 8-)
Profilova fotka
Kéž by vyšla ta vedra, Marcelko....je to o dost lepší než 10 stupňů a déšť ;-) No jestli fakt budou takový ty vedra, jak občas bývají 33-35 stupňů, tak to holky, co si berou punčochy upřímně lituju.....je m vedro, jen když si to představim :-D Jsem zvědavá Marcelko, co vymyslíte za dovču.....já už se taky těšim......třeba vyberete Francii a potkáme se někde na pláži :-D
Martinko,Francie je moc krásná tu já osobně doporučuji,sestra tam pracuje jako průvodce,tak jsem už tam byla několikrát,je tam nádherně,přítel tam jezdí služebně tak jsem tam často, ale hned bych jela zase...... :-) :-) my na dovolenou pojedeme asi někam jinam,Elišku bereme také.....už jsme byli u moře s ní minulý rok.....je to vodní živel.My moc neplánujem,vezmem auto a jedem, přítel hodně cestuje a skoro všude má zmámé....tak to zase risknem... :-) :-) Jinak já se toho vedra bojím,když se ženij můj bratranec tak bylo také vedro,a byo to strašné......on měl obřad až v 14,30hod, stejně bylo hrozně....až se dělalo špatně.....snad nám to vyjde lépe....
Profilova fotka
Martinko, už blbu ...........přihlásila jsem se známé jménem.... :-) :-)
Profilova fotka
:-D já jsem si říkala.....co to je za Terezku... :-D Jsem zvědavá, kam se nakonec vypravíte.......je pravda, že úplná vedra by být nemusela, ale zase si říkám, že tady v zapadních Čechách je vždycky chladněji než třeba na Moravě, tak to snad nebude tak hrozné, ale chudáci Moravandy.....třeba Janička :-p
Tak to je pravda na Moravě je horko.....je tepleji něž u nás..... ale já myslím že to zvládnem i v horku,to nebude tak hrozné.........raději sluničko...... 8-) 8-) my bydlíme na hranicích jihu a západu....docela sranda... bydlíme na jihu....a vezmem se na západu......... :-) :-) Martinko a co šatičky, jak to vypadá..... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?