11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Tak to jsem se spletla.....myslela jsem, že jsi to byla ty Jani :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Marcelko, ta kytička je nádherná. Já jsem původně chtěla kaly, ale řekli mi, že v červencí jsou o jednou tolik dražší než teď. Pak jsem chtěla růže, ale zase kámoška mi říkala, že nemá být kytka s trny. Tak to bude buď kytkaze sedmi kal, nebo z růžiček - lososová barva. :-) No a teď vám napíšu, co se mi stalo. Ve čtvrtek mi volal přítel, že nám zavolali z restaurace, kde jsme měli domluvenou hostinu, že to tam nepůjde. ]-( Že měli poradu a rozhodli se, že hospodu nemůžou uzavřít pro svatbu, protože v sousední vesnici jsou slavnosti piva a tak musej nechat otevřeno. Myslela jsem, že mě švihne. No, tak jsme obvolali další 2 restaurace, ale už je tam plno. Včera jsme byli v další a taky nám to tam neudělaj kvůli těm pivním slavnostem. Tak jsem si to předběžně domluvila v jedné restauraci kousek od nás. Ale vůbec nikdy jsem tam nebyla, tak jsem na to vědavá. Kamarádka říká, že tam vařej dobře, ale dneska se tam zajdem podívat a uvidíme. Zítra se ozvu, jak jsme dopadli.
Profilova fotka
Ještě k těm koláčkům. Kámoška, co má svatbu v červnu mi říkala, že v košíčku nemá být sudý počet koláčků. Ještě nevím, jestli budu dávat výslužky. Hodně lidí přijede z daleka a budou tu spát do neděle. Tak nevim, jak by to pak vezli domů. Tak uvidim, jak to vyřeším.
Profilova fotka
makisek. to je jednoduché ,trny z růžiček se musí sundat,většinou je všechny dobré květinářky sunavají.......kala je také krásná květina....ale já jí mam malinko za kytku pohřební...není asi tak vesela ale je krásná.... :-|držím palečky s hostinou :-) :-)napiš jak to dopadlo.... ;-)
Profilova fotka
jj, to mě taky napadlo s těma trnama - sundat je. Tak ještě uvidím, jak to dopadne Včera jsme byli na zkoušu v té náhradní retauraci. Dost mě to překvapilo, jak je to tam maličké. Říkali, že se tam v pohodě vejdeme, ale kdyby se tam mělo ještě tancovat, tak to tada nevim kde. No a tak jsme ještě zajeli do Hodkovic- na doporučení mamky.A tam je to krásné. Tak jsem se tam předběžně domluvila. Dneska jsem mluvila s majitelem a příští týden se s nim dohodneme na podrobnostech. Místo nám už zarezervovali, tak snad to tam nakonec zdárně domluvíme. ;-)
Profilova fotka
Makisek: tak se přeci jenom zadařilo a máte místečko pro hostinu, tak snad se s majitelem na všem domluvíte a bude to podle vašich představ :-) Holky, šaty jsou objednané od Asapa, tak teď aby byly tak krásné jako ty původní.....dneska jdu na zkoušku účesu, tak jsem moc moc zvědavá co mi kadeřnice z vlásků vykouzlí :-)
Profilova fotka
ahoj holky, nějak nám to tu umřelo :-( jak se máte? Já se těším na prodloužený víkend :-) a budou dva po sobě,to je tak fajn :-) už jsem si udělala seznam,co je potřeba vyřídit během května,tak snad všechno splníme..
Profilova fotka
Ahojik taky mam svatbu na 11.7 ;-)
Profilova fotka
puditto: vítej :-) kde budeš mít svatbu a jak jsi na tom s přípravami?
Profilova fotka
janinka:Ahojik svatbu budu mit v Otrokovicich na uřadu bohuzel.Veselici ve Spytinove.A s pripravama dalo by se rict ze vse mame zarizene jen se pak v cervnu jeste budou doladovat detaili.Jinak uz teda vybiram satecky,oznameni a prstinky x-)
Pukanko, jak to dopadlo s účesem? Já už se taky rozhoupávám vyrazit ke kadeřnici a kosmetičce... Jo a ještě jedem, možná praštěný dotaz: Holky, necháte si na svatbě ruce hodinky? Myslím, že se to k šatům moc nehodí, ale mám pod nimi takovou ošlklivou jizvu... A taky abych viděla, kolik je :-x
Ahoj holky, přidáváme se k vám. Svatbu budeme mít 11. 7. ve Slavkově u Brna. To je zatím jediná záležitost, kterou máme zajištěnou. Jak tak koukám na vaše příspěvky, začínám mít pocit, že už to snad ani všechno nestihneme ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
magda:spravne na ruce bys nemela mit nic ale muzes to zakrit rukavickama jednoduchima
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravim z Ameriky....je tu krásně teploučko :-) Vítám Puditto a Tercus :-) Magdi s účesem to dopadlo dobře.....natočily jsme vlásky a zkusily jak to bude vypadat......a bude to krásný :-) budu mít vlasy vyčesaný k jedné straně k rameni....nějaké vlasy půjdou přes rameno něco zůstane vzadu a na boku 3 růžičky :-) .....foto bohužel nemám, protože jsme ten účes udělaly jen zhruba.....spíš jen tak pro představu.....hodinky, no nevim....asi by to vypadalo divně :-| Tercus....to máte co dělat, pokud nemáte nic zařízeno....
Profilova fotka
ahojda holky! Marťo,teda ty se máš,Ti úplně závidím tu ameriku :-) na ten tvůj účas jsem úplně zvědavá.. já se tak těším holky,až tu budem mít uložený svatební fotky a budem si navzájem lichotit jak nám to slušelo :-D Magdi,na rukách by nevěsta neměla mít nic,jen zásnubní prstýnek! Ale podle mě je to v dnešní době jedno,co na sobě kdo má je jeho věc,takže pokud se bez hodinek neobejdeš,tak si je vem,jak uznáš za vhodné ty ;-) tercus: vítej mezi námi :-) jo tak to souhlasím s Marťou - vy nemáte ještě nic zařízeno? :-o no já osobně bych byla dost ve stresu,ale jsou lidi kteří celou svatbu zařídí během 14 dnů :-D takže nevěš hlavu a s chutí se pusť do příprav,moc času na jejich užívání už není ;-) a kde budete tu svatbu mít ve Slavkově jako na zámku?
Profilova fotka
Ahoj holky,moc vás zdravím,nějak nestíhám...hodně práce ;-)ale díky za ní.Vítám mezi námi další nevěstinky a přeji krásné připravy a hodně klidu...já myslím že se dá vše stihnou...někdy platí že na poslední chvilku,bývá vše povedenější...... ;-) Já dělám už letní dekorace,potom těsně pred svatbou chci mít klid...... 8-)Martinko,zdravím do Ameriky..pěkně si to užij....potom napiš.....jsem zvědavá.Janičko a co ty? co nového,s pompadurkou počítej....myslím na tebe jen nestíhám.Magdi,já to nevidím tak zle....proč ne hodinky,když budou stylové,a nebudou moc na ruce tak křičet,tak proč ne.Holky mám dotaz,co vy a pučochy.........budete si je brát? Já jsem váhala,a váhám stále,asi bude horko,ale vypadá to lépe na fotkách,a přítel ten je nadšenej,skoro bych řekla že se těší víc než já. Tak se vás všech ptám jak to vyřešíte,prosím napište vaše nazory a tipy......Psílám pozdrav vám všem a těším se na ohlasy..... :-)
Profilova fotka
Ahoj Marci,jasně,že s pompadurkou počítám,doufám,že si na mě uděláš čas :-) Já punčochy mít nebudu,myslím že i v těch šatech bude dost teplo,natož se pařit v punčochách... ale kdoví,třeba zrovna ten den teplo nebude (ale doufám,že bude! :-) )Ale když se ti to tak Maci líbí víc - s punčochama - tak si je vem,hlavně ať se cítíš dobře ;-) jen když bude horko,tak to budeš muset nějakou dobu vydržet,no aspoň an focení :-)
Profilova fotka
Janinko,čas si udělám ráda,jěště se chci podívat po lepší látce,když to bude pro tebe,já jí budu šít sobě,tak se snažím najít tu nej látku.U nás je zastáne punčoch Petr tj. přítel,tak mu udělám radost.....ale to horko....po focení hned sundám.......už se vidím ják trpím...... :-|
Profilova fotka
No právě...ale tak chvilku to kvůli němu teda vydržíš a pak je sundáš :-) Jasně,až najdeš tu pravou látku já si počkám,však na to zatím není spěch ;-)
Ahoj, vítám nové nevěsty. Holky, já bych se pos...Vyhořela nám hospoda, do slova a do písmene, shořel jim bar a část kuchyně, měli už to mít opravené, ale zase se jim to prodloužilo. Měli mi poslat cenovou nabídku už minulý týden, chápu, že mají asi jiné starosti, ale nevím co dělat :-( asi jim dám ještě pár dnů. Jinak co se týče punčoch, už jsem to taky řešila, radši s nimi budu počítat,sundat se dají vždy.
Ahoj holky. Svatbu budeme mít v zámecké zahradě. Dnes se jdu mrknout na šaty. Mám tak trošku představu, ale je mi jasné, že nakonec vyberu něco úplně jiného. Hlavu rozhodně nevěším, vždyť máme spoustu času 8-) . Hostinu máme domluvenou v jednom kulturáku v Brně, vše nachystám s kamarádkama dopředu, o oznámení máme celkem jasno a vzhledem k tomu, že jsem grafička, zvládnu to snad sama. Budeme mít cca 70 lidí, což není zrovna málo :-|
Profilova fotka
Zuzi,tak to mě moc mrzí s tou restaurací...to by člověka nenapadlo,co všechno se může stát... :-| tak držím palečky aby to dobře dopadlo.. tercus: tak to bude určitě nádherná svatba v zámecké zahradě...hmmm,taky bych si to nechala líbit :-) noo 70 lidí to už je dost.. ještě že nemáme s mým nastávajícím tak početné rodiny :-D Tak pokud budeš mít pak nějaké fotečky šatů tak hoď do albíčka ;-)
Profilova fotka
Ahoj. Vítám nové nevěsty. Magdi, já hodinky na svatbu mít nebudu. Žádné se i nehoděj k šatům, tak je radši nechám doma. Ale pokud máš nějaké pěkné, tak si je vezmi. No a nebe třeba nějakej náramek - pokud máš. Zuzi, tak to s tou hospodou je pech. Já právě taky teď sháním jinou restauraci. Minulý týden nám v té, co jsme měli zamluvenou už od začátku března, řekli, že nám to neudělají. Tak jsme minulý víkend udělali maraton po restauracích. Nakonec jsme si jednu vybrali. Akorát je tam trochu problém s uspořádáním stolů - budeme mít na hostinu cca. 28 lidí - a to se jim zdá hodně. Snad to ale dopadne. Jinak punčochy si asi brát budu - ale to z čistě praktických důvodů. Bez nich bych se totiž odřela v botách. Odřu se ve všem - i v měkké kůži. Ale botky ještě nemám. Marti zdravím tě do Ameriky :-) Pracujeme s přítelem na oznámení 37 u jich je komplet. Ale došla mi stužka, tak až ji koupím, tak budu pokračovat. Tercus: to stihneš připravit. Všechno jsem obvolala celkem rychle. A ještě toho spoustu nemám. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase tady. Potřebuju od vás poradit. Zařizuju hostinu v té jiné restauraci. No a nechci svíčkovou (mám alergii na mrkev). Tak si můžu vymyslet, co bych chtěla. Mám moc ráda špíz - ale mám dost obavy, aby to lidi neměli na oblečení, až to budou stahovat. Tak jsem se chtěla zeptat, co máte k jídlu. Díky moc :-)
Profilova fotka
makisek28: My sice budem mít raut, ale takhle na oběd bych si klidně dala kuřecí s broskví a sýrem s hranolkama ;-) Myslím si, že kuřecím masem nikoho neurazíš... Toť můj návrh :-)
Profilova fotka
ahoj holky,jak jste si užily prodloužený víkend? :-) My byli v pátek v posilovně, v sobotu na tenise a včera nás všechno bolelo :-D začli jsme si trošku dávat do těla, abysme na té svatbě dobře vypadali 8-) Příští týden ve čtvrtek jdu konečně k té kadeřnici..doufám,že to tentokrát klapne =-) taky jsem zvědavá co vymyslíme za úúúúčes,pak určitě vložím fotku. Jé holky mě se dneska tak nechtělo do práce...ještě že je zas v pátek volno a ten příští týden si vezmu čtvrtek a pátek dovolenou :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem doma.....to byl dlouhej let....ale jinak nádhera :-) , měli jsme krásný počásko, hodně jsme toho viděli (pár fotek je v albíku)....taky jsme něco nakoupili, takže spokojenost. Koupila jsem si moc hezký šatičky a teď přemýšlim, zda si je vzít na převlečení na svatební den nebo zůstat u těch původních a nebo což se mi líbí nejvíc vzít si je oboje.....konečně jsem nafotila i ty původní, tak prosím jukněte co by bylo lepší....jsou to úplně rozdílný styly, ale oboje se mi moc líbí :-) Jinak co se týče punčoch, tak pokud bude teplo, tak je mít nebudu......přítel má sice punčošky taky rád, ale udělám mu s nima radost až o svatební noci :-D Zuzi....to s tou hospodou to je hrůza :-( ....už jste něco našli?.....a Makisku vy teda máte vybráno, kde bude hostina, takže super.....já jsem původně taky vymýšlela, jestli svíčkovou nebo něco jiného a nakonec nám byl doporučenej raut, což mě úplně nadchlo, protože to co chutná mě, nemusí chutnat druhýmu....takhle si každej dá co bude chtít a je to:-) Tercus....vybrala jsi šatičky?......chceme je vidět :-D
Ahoj holky, přeji vám všem příjemný zkrácený týden ;-) Šatičky mám vybrané, ale zatím bohužel u kamarádky ve foťáku, abych je prý neukázala doma :-D Měla jsem to jednodušší v tom, že salon patří mé kolegyni, takže už předem bylo jasno. pukanko: Tvoje šatičky jsou nádherné!!! janinko: ve Slavkově je nádherně, už pár let jsem si říkala, že pokud se budu vdávat, tak bych chtěla právě tady makisku: taky mám pocit, že se to dá v pohodě stihnout. Už máme objenané cukroví, koláčky i dorty Přípravy pokračují, prstýnky si necháme vyrobit z chirurgické oceli, žluté zlato totiž nenosím a bílé ve srovnání s ocelí není tak "trvanlivé". Jinak zatím žádný větší problém nenastal...
Tak teď mi volali kalkulaci na cukroví a nejsem si úplně jistá, jestli to není moc. Jak jste na tom vy? Vypočítali mi 350,- Kč za kilo. Je to tak běžná cena? A do výslužek se prý dává 1 kg, což se mi taky zdá dost.
Ahoj, co se týče jídla, my to taky dost řešili, já jím jenom kuře, ale zase nechci aby to kvůli mě museli mít všichni a i provozák nám doporučil kompromis,bude od každého něco kuřecí a steak z vepřové panenky s bramboráčky a brambory, ať si každý z toho vyždíbe co chce, svíčkovou jsme zavrhli hned, jestli bude horko a na to ještě pít asi by to nedopadlo dobře. Jinak co se týče cukroví, tak asi něco udělají maminky a známý a pak dokoupíme jenom zbytek.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?