11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
no jo,Maci,když si to chtěla natradiční,tak to bylo jasný že to nebude tak snadný všechno bez problémů sehnat.. :-N ale určitě něco seženete nakonec uvidíš a bude to v pohodě,neboj ;-)
Profilova fotka
Janičko,snad ano,říkám si stále je čas,zítra jdu ke kosmetičce,jsem zvědavá,malinko se i bojím......................jedna zkušenost už byla a špatná,tak mám obavy.Holky přeji krásné,slunné VELIKONOCE,hodně jarní pohody,a nám všem nádherné svatební přípravy....budeme mít na co vzpomínat.....
Profilova fotka
Ahoj holky......Janičko moc děkuji za pochvalu líčení....jsem z něho nadšená.....Marcelko s těma botama to neni jednoduché, my jdeme v pondělí zkoušet oblek, měl by přijít a také budeme řešit botky pro Lukyho, oblek je smetanový, tak snad ty botky seženeme......s barvou bílé kávy budeš mít ještě horší shánění i když už jsem takové botky taky asi někde viděla, ale málo a byli spíš s takovým nádechem do šediva.....možná budete spíš muset jít do bílé :-| Jinak držim palečky ať ti ta zkouška líčení vyjde :-) Taky přeji krásné svátky a i nadále krásné jarní počásko :-)
Profilova fotka
Martinko,smetanové boty mají pěkné u Deichmanna,šněrovací i nazouváky,celkem dobré ceny,včera jsem na ně koukala.
Profilova fotka
Děkuji za tip Marcelko, v příštím týdnu se tam stavíme :-)
Profilova fotka
Deichman je celkově dost dobrý - bílých a krémových botek je tam habaděj a krásné ceny, takže sehnat svatební botinky by neměl být problém ;)
Profilova fotka
Holky tak vám přeji pěkné velikonoce,užijte si sluníčka,které rosničky přepovídají :-) já se tu objevím nejspíš až po velikonocích,tak se mějte,zatím pá
Profilova fotka
Takže Vám přeju krásné svátky velikonoční!!! ;-)
Profilova fotka
Evi, to jsi šikovná, když si uděláš sama učes i líčení. Já bych si sama nic neučesala - dala jsem si začátkem února ostříhat dlouhé vlasy na mikádo a teď čekám až mi to doroste. Líčím se skoro každý den ale jen tak lehce. No a chtěla bych, aby mi to vydrželo celý den, tak to raději svěřím odbornici. Marci, takové botky to nevim. Ale v Deichmanu jich maj dost. Akorát jsem tam nenašla žádné dámské. Líbily se mi jedny u Bati, ale už je nemaj. Ty kytky jsou lepší menší. To určitě. :-D Ve čtvrtek jsem s mamčou udělala vývazky a ještě mi chyběj větší pro rodiče a svědky. Včera jsem byla na nákupech a už mám čelenku do vlasů a náhrdelníček. Naušnice mi půjčí ségra (a zároveň svědkyně). No a taky mám košili a kravatu pro ženicha. Až budu mít chvilku času, tak to vyfotim a dám do albumu. Užijte si Velikonoce. :-)
Profilova fotka
Taky přeju holky velikonoce....já je asi mít moc pěkný nebudu....stala se mi hrozná věc....nemám šaty, zamluvili je 2x na jeden termín;-( ]-( ;-(
Profilova fotka
ahoj holky,Marti to není možné,jak se to mohlo proboha stát????????? Snad se to podaří vysvětlit.Držím palečky,je to nepříjemné.Unás celkem v poho mám kosmetičku,byla jsem na zkoušce,tak to bylo dobré,to jsem nečekala.
Profilova fotka
Ahoj marcelko.......ne vysvětlit se to nepodaří, mají jedny šaty a 2 nevěsty, s tim, že druhá nevěsta měla rezervaci dříve...takže nemám šaty....a nevim, jak si vyberu jiný, když jsem tady do těch totálně zaláskovaná......jinak je ještě možnost, že by mi je paní objednala z Itálie, ale z toho moc nadšená nebyla.....dá mi vědět po svatcích ;-( ale nejsem první a nejpíš ani poslední komu se to stalo, už vím o jedné další slečně tady z beremka, která má podobnou zkušenost....to mě ale moc neuklidňuje :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Martinko,to se musí vysvětlit,tak je objednají....... je to jejich chyba,ještě bys měla dostat slevu....za jejich bordel....Snad to dopadne dobře.
Profilova fotka
pukanka: zkus se poohlédnout v jiných salonech třeba narazíš na stejné
Profilova fotka
No uvidíme po svátcích...... Kmotrice vítej....díky za radu...už jsem projela snad všechny salony, co mají internetový stránky a nikde jsem je neobjevila :-(
Profilova fotka
Martinko,já jsem ty šaty někde viděla,ale nevím kde..........
Profilova fotka
Tak kdyby jsi na to přišla....budu ráda :-)
Profilova fotka
Martinko,prosím Naše Elinka něco udělala na této stránce a já se nemohu dostat na fotky,nejdou zobrazit,prosím pošly tvoje šaty na moji adresu marjedm@seznam.cz,já jsem je někde viděla,budu vzpomínat.
Profilova fotka
Dobře, pošlu Marcelko....děkuju moc.
Profilova fotka
Ahojky holky, jak jste prožili Velikonoce? Že bylo ale krásně,pořád svítilo sluníčko :-) Marti,to je mi moc líto s těma šatama,tak snad ti je objednají,protože to je fakt síla,že se na to přišlo až teď,to je vrchol,že to vůbec můžou dovolit,takový omyl!! ]-( U nás nic nového..jen jsme domysleli svatební oznámení,takže ho musím natisknout a pak budeme doma tvořit :-) naštěstí jich moc dělat nebudeme...až bude hotové tak ho dám do alba
Profilova fotka
Holky všechny vás moc zdravím,u je zase nádheně,velikonoce jsem prožili dobře,Elinka byla spokojená,mohla být jen venku,jezdila konečně na kole.tak u nás vše v pohodě........s kosmetičkou naprostá spokojenost,nalíčila krásně,ani jsem netušila že výraznější nalíčení,které jsem nikdy nenosila,bude vypadat přirozeně,docela byla i sranda.......
Profilova fotka
Ahojky holky, velikonoce byli fajn...hlavně to počásko....nádhera :-) Janičko jsem dneska jak na trní....čekám až mi zavolají z toho salonu :-| Jinak jak teď řešim ty šaty, tak jsem Vám zapoměla napsat, že už se nám také tiskne svatební oznámení, bude takové jednoduché s mašličkou a pod průhlednym papírem s textem budou naše fotky z dětství...které tak budu nějak dolepovat :-) Marcelko super, že jsi nakonec našla šikovnou kosmetičku ;-) a moc děkuju za tipy na šatičky co jsi mi poslala....snad se mi dneska brzo ozvou, co bude s těma šatičkama....už chci vědět, jak na tom jsem :-(
Profilova fotka
Martinko,když je to solindní salon tak si musí poradit,aměl by šaty objednat pro tebe,a jěště bys měla dostat slevu,já vím že se může stát i nemožné,ale tady jde o jejich jméno........Já myslím že to dopadne dobře,dej vědět.Janičko to jsem zvědavá na vaše oznámení,určitě bude krásné......Holky dostala jsem výborný tip na panské boty,je firma která šije na zakázku za slušné peníze....
Profilova fotka
Maci a nemáš fotečku toho líčení? Že bysme se taky pokochali :-) a co je to za firmu co šije ty boty?? Marti,tak na tebe myslím,aby ti to s těmi šaty dobře dopadlo...to se zvládne nějak neboj ;-) Taky pak hoď oznamko do alba,až ho budete mít :-)
Profilova fotka
Holky adresa na šítí bot na zakázku je www ditas.cz Bohužel fotečku z líčení nemám,je to škoda,měla jsem celkem pernej den,tak jsem moc nestíhala,ale byla jsem moc překvapena,i přítel byl nadšenej.Asi to byla změna,já se moc nelíčím,to nestíhám.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem dneska mluvila s majitelkou salonu (předtim to byla zaměstnankyně) s tim, že poslal dotaz do Milána na ty moje šaty, odpověď ještě nemá, ale myslí si, že je nebudou mít na skladě, protože je to podzimní kolekce a teď už mají novou, ale pokud je budou mít, tak je objedná....jinak mi vrátí peníze nebo si můžu vybrat u ní jiný šaty, na který by mi dala slevu, takže tak.... :-|
Profilova fotka
Marťo,tak třeba je tam ještě budou mít..a když ne,tak nevěš hlavu,třeba si vybereš ještě lepší šaty ;-)
Profilova fotka
Martinko,já souhlasím s Janičkou,má pravdu možná jěště budeš překvapena,a jak se říká vše špatné je k něčemu dobré :-) :-) :-)
Profilova fotka
já už jsem se asi smířila s tim, že je mít nebudu :-| tak si je buď objednám na Ebay....nebo holky musim se pochlubit, co se mi povedlo.....mamky manžel jede za 14 dní pracovně do Ameriky a já na něj tak ve srandě, jestli mi náhodou někdy neslíbil, že mě vezme s sebou (slíbil mi to, ale asi před 10 lety :-D ) a on že jo, že může mít zadarmo letenku a ubytko taky je zajištěný, tak ať jedu....juchuchu za 14 dní jedu :-D třeba si vyberu šatičky tam :-) :-) :-)
Profilova fotka
ty jo,tak to se máš teda Marťo :-) tak si to tam užij pěkně no a třeba si tam opravdu nějaký šaty vybereš :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?