11. červenec 2009

Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
1
2
26
Profilova fotka
Pořád nikdo nemá stejné datum?
Profilova fotka
Holky jedny, jestli se vážně nikdo 11.července nevdává, tak to můžu být vklidu, nemusím reservovat restauračku a místo na obřad :-D :-p :-D
Profilova fotka
Ahojky,máme s přítelem naplánovaný stejný termín 11.7.2009 ;-) máme zatím vybráno kde se celá akce bude konat. Ale ještě se v nejbližší době chystáme na úřad, abysme měli jistotu, že nám na tohle datum poskytnou oddávajícího... jak jsi na tom ty s přípravami?
Profilova fotka
mo já jsem právě s datumem vyhořela, máme termín 29.8.2009 už nebylo v Olomouci místo na červenec :-p achjo, tak se nám to oddálilo, takže sem na diskuzi už nechodím, ale jdi na červenec2009 tam jsou holky, papa ;-)
Profilova fotka
tak to je škoda :-( co se dá dělat, třeba se sem ještě někdo přidá...uvidíme...tak pa
Profilova fotka
Ahoj holky :) tak se hlásím k Vám , zatím máme jen datum Lucik x-)
Ahojky, já se taky přidávám. Máme termín 11.7.2009 Přerov.
Profilova fotka
Ahoj holky, poslušně se hlásím! :-)
Profilova fotka
Ahojky taky se budeme brát 11.7.2009 v 12:30 na kladenské radnici...oznámení již máme navrhnuté-dělal ho sám můj přítel ated vybíráme kde to podniknem-posvatební hostinu-tedy spíš jen posezení s přáteli-nebudeme dělat nic velkého(obložené mísy-masové,sýrové a zeleninové,nakládané sýry-blaták,hermelín,tyčinky,chipsy,arašídy atd.)Jsme spolu 8let. tak nechceme nic velkého...v klídečku jen aby to proběhlo.Je tu taky někdo z kladna???
Ahoj, hlásím se také k datu 11.7.2009 v 11:00 na radnici v plzni:) mám zatím pouze datum a objednanou hostinu
Profilova fotka
Ahoooj jsme na tom stejně a ještě mám objednanou výzdobu a koukám po šatech,zrovna za chvilku jdu...konečně někdo se tu objevil,kolik ti je???
Ahoj, v nedeli mi bylo 21:) vyzdobu mi udelaji v restauraci, takze to nehrotim..dneska sem koukala na netu po fotografovi a doufam ze jeste nakyho sezenu...je to des jak je vsechnonasmlouvany uz takhle moc dopredu:( po satech vůbec nevim kdy pudu koukat...
Článek se načítá
Profilova fotka
takle mladounká a už se vdáváš a já musela čekat takovou dobu než si mě veme...jsme spolu od 18ti...už mám definitivně vybrané šaty jsou božské ale 6000,- :-(
ja sem s pritelem od 16-ti, je o 4 roky starsi, pred dvema lety sme koupili baracek a bydlime tu spolu a s nasema dvema chlupatyma holkama, peti papouskama a zelvou, takze deti mame pozehnane tak neni na co cekat:) se mas ze uz mas saty...odkud si?
Profilova fotka
z kladna a ty z plzně???ty jo..........tak to jo..to je jiná...jsme na tom s dětma podobně jako vy :-D :-D :-D
no puvodne sem z plzne, ale bydlim ted za starym plzencem...tyjo chtela bych uz neco planovat ale ja nevim co, nevim jestli uz ted delat oznamky, kdyz je jeste relativne brzo a tak:(
Profilova fotka
no co máš všechno zařízení já jsem začala až ted a už jsem nahraná protože na některé věci už bylo pozdě ale sehnala jsem :-D :-D
no dneska sem psala akorat maila dvoum fotografum a bojim se ze uz budou obsazeny a budu namydlena...saty nemam,oblek nemam, prstynky nemam, dort vubec nevim kde, ani vysluzky... no trosku me uklidnuje ze mam aspon tu restauraci objednanou, z toho sem mela taky obr strach:( no na saty bych se chtela kouknout az tak v unoru a doufam ze naky jeste budou mit
Profilova fotka
jdi hned-....fakt jinak budeš v řiti...opravdu...a mám taky jen místo,restauraci a na hostinu pro mladochy velký sál....oznámení a objednanou výzdobu...
no tak to se radsi pujdu podivat pristi tyden nekam...a premyslela sem o tom,jet se kouknout i treba do prahy, jestli by tam meli vetsi vyber...no snad na me budou mit naky pekny saty...mam velikost 42, velky prsa, velky boky a zadek a uzkej pas..tak uvidime
Profilova fotka
já 44 a figurku jak píšeš akorát nemám prsa :-D jen v push apce :-D :-D
tak to je dobry :-D a meli dobrej vyber satu nebo ti nabidly jenom nejaky? ja se prave bojim ze az me uvidi tak mi nabidnou naky dvoje saty a konec...no drzim dietu tak snad neco schodim za ten pul rok:D
Profilova fotka
já taky cvičím jako blázen :-D ale já od jakživa,jsme prostě pěkné holky :-D :-D ne,měli velikánský výber apni mi ještě řekla že jsem hubená,že tady měla fakt moc macatou nevěstu a oblékli jí nádherně prej :-D tak mi udělala radost
Ahoj,já se přidám jo?!Mi máme taky 11.7.To má náš syn narozeniny,tohle budou druhé,tak to zfouknem.Mi teda nemáme vubec nic,jen ten dohodnutý datum a hostinu v hlavě.Ještě jsme se ani nekoukli po nějakém kostela a o šatech ani nemluvim =-)
jee tak si mi udelala radost ze te takhle pochvalili:) tak to se odhodlam a hned pristi tyden se pudu taky podivat na satky a snad naky padnou jak maji:)
mokuty:ahoj, vitam te tady:) no vidim ze toho mas pred sebou jeste taky hodne:) ale tak to nejak zvladneme vsechno zaridit, sme holky sikovny:)
No já to nějak nehodlám hrotit,kdyby ta svatba měla vypadat podle mích představ,tak se vdávám v letních šatech jen se svědky a kyticí natrhanou v poli,to se mi zdá romantické,prostě se splašit,vzít a šmitec, x-) ale asi to bude tak že hostina bude na lovecké chatě,oběd a pak grilované prase a obřed v kostele,což mi neva,lidí bude tak 30,jediné k čemu mě nikdo nedonutí jsou nabírané šaty s vlečkou.Myslím že po 10letech vztaho s 2letým synkem to snad můžem vynechat,tedy k nelibosti ženicha :-D
Profilova fotka
Nazdar holky,ty jo tady se to začlo plnit :-) mokuty: máš rozkošného klučinu :-) už bych taky chtěla mimčo :-)
Profilova fotka
jojo začíná ahoojky všichni-jak se těšíte???Jaké jsou pocity??? :-D
Profilova fotka
Já se těším moc,těším se jak půjdu zkoušet šaty :-) no myslím že ten půlrok uteče rychle.... takže za chvíli z nás budou vdané paničky :-D
1
2
26

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?