10.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty doufám, že se ke mě některá přidáte abysme mohly společně plánovat ná elký den :-)
vendaaasek: teda to je ale příběh :-. Jiný dobrý ortoped asi není, že? To je teda situace.
Profilova fotka
@netacek No jiný prtoped by aji byl, ale potom co všechno si vytrpěl už věří jenom tomuhle.... Díky doktorům v Krnově, kteří mu ty šrouby zavrtali do masa, to kloubu druhého prstu na noze, do další kosti apod........ a také díky Olomouckým doktorům, kteří na snímcích viděli, že je to špatně udělané, ale Pavlovi to zatajili, byl na neschopence o 3 měsíce dýl a my o 3 měsíce dýl bez peněz...doteď jsme se z toho nevzpamatovali.... Jsou to svině doktorský.... :-|
brrr! všichni drží při sobě...
Profilova fotka
@netacek Je to tak....ten ortoped ke kterýmu chodí teď taky říkal, že to byl špatný postup, že o tom měli Pavla informovat že to má špatně udělaný atd. a když jsme si chtěli oficiálně stěžovat nebo i žalovat obě nemocnice, tak už otočil a říkal, že může být rád že mu zachránili život.
no jo, je to těžký. Taky mám v okolí podobný přápad, navíc s miminkem. Ale žalovat nemocnici a pak se soudit, to je jako sypat sůl do rány.
Profilova fotka
@netacek To jo no ....
Ahoj všichni, právě sem objevila tyto stránky a sem ráda že je tu taky někdo kdo má svatbu 10.6.! Třeba tu objevím ještě něco nového co ještě na náš svatební den budu potřebovat :-)
Profilova fotka
@veruncinkab tak to vítej, akorát tady v 10. červnu to moc nežije.... :-| :-)
Profilova fotka
Holky tak já už mám za sebou první část - mám hotová oznámení :-) Kdyžtak kukněte do galerky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?