10.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty doufám, že se ke mě některá přidáte abysme mohly společně plánovat ná elký den :-)
Profilova fotka
To asi jo :-)) ale já už mám kytku vybranou :-D bude mi ji dělat nevlastní máti, dělá v květinách v hypernově, takže jsme to už řešili..... Jinak zatím nic připravené nemáme, krom oznámení, a ty ještě nejsou hotové až do konce.... Po Vánocích plánuju pořídit šaty a pak prstýnky....Jinak to nechystáme ve velkém stylu, jenom rodinnej obřádek a pak večer žranice u babičky na chatě....už tak máme rozpočet cca na 25 tisíc...
Profilova fotka
ono se to nezdá, ale vychází to na hodně. to naše svatba nás asi přijde na cca 20000 - 40000Kč :-)
Katu - to je zajímavé rozpětí :) :) Ale naprosto to chápu :) Jinak se nejspíš postěhuju do jiného tématu, vypadá to na svatbu už v dubnu :) Venda - mě bude dělat kytici moje panimáma (přítelova mamka :))
Profilova fotka
maroussia: teda japato že taková změna termínu?copak se přihodilo?
No, jedna důležitá osoba bude mít miminko a termín vychází skoro přesně na naši svatbu, tak to uděláme dřív :) Ale já ta šťastná nejsem :)
ahoj děvcata tak jsem po krátce pauze zpátky :-) jak tak tady čtu o těch kytkach, tak jsem byla v květinarství (nechat uvazat kytku tchyni k narozeninam) a ptala jsem se kdy mam přijít a oni mi řekli že měsíc před svatbou to bohatě stačí :-) Jinak pořad čekám na email, od pani ze salonu. Má mi dát vědět hned jak dorazí nová kolekce šatů... už se na ní moc těšim. Maroussia - takže nás opouštíš? to mě moc netěší už takhle nás je tu málo :-) Katus - už ses 100% rozodla pro nějaký šaty? Holky jak tak čtu ty vaše rozpočty tak nestačim zírat.. My počítáme, že nás to vyjde okolo 100 000, ale zase doufam, že se nám něco vrátí a že nám pomůžou rodiče.
katus : kde máme ochutnávku jmenovek? :-)
Ještě nemám oficiálně nový termín, tak ne :) Psala jsem fotografce a představte si, že mi nabídla jen volné sobot, že prý pátky jsou obsazené... Zajímavý, co? Asi si všechny nevěsty řekly, že v pátek to bude volnější a ve výsledku to bude naopak :D Teď čekám na odpověď z matriky a pak to ještě zkusíme sladit s kapelou, pak najít restauraci a zamluvit oblek, nějak se mi ta doba na plánování zkrátila :D
Profilova fotka
lucka: na jmenovky si budete muset chvíli počkat nestihám je vytvorit, tedkařresim v práci problémy a nestihám se moc věnovat svatbě. snad tedka o víkendu je dodělám a dám vám je sem společně s novou dávkou svatebních šatů, ještě chci navštívit dva salony a do jednoho snad už v sobotu půjdu tak pak se vám i v nich ukážu. My už máme termín zamluvený a matrice vše zajištěno, tak máme o starost míň, teď už jen zajistit místo svatební hostiny, to už máme taky vybrané jen tam zavolat a snad budou mít volno ten den. Se to nezdá, ale pěkně rychle se nám to krátí:-) říkám si abych to vše stihla, když teď na to skoro nemám čas. :-(
Katu : neboj, to zvládneš, zařizování je za chvíli, horší je to vybírání, no :) Já si zařizuju svatbu prakticky potřetí - měla být už loni a to jsem měli zamluvené jiné místo obřadu, restauraci, jiného fotografa, jinou kapelu.. je teda fakt, že jsem to poprvé poněkud podcenila, třeba fotografové mi přišli všichni hrozně drazí :) a měla jsem i zamluvený jiný šaty :) no ale teď to mám vymakané, jen přehazuju termín u těch, co je opravdu chci a hotovo, mě se ty dva roky hledání a plánování bohatě vyplatily :)
Profilova fotka
Aojky, holky, tak už jsem Vám sem dala jmenovky, a šaty pujdu až tento týden, dřív to nebude tak šaty budou dýl. :-|
ahoj holky, musím se k vám přidat-s termínem. původně to sice měla být sobota 11.6., ale nebylo volno, tak mě tu máte ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jak tak koukám tak tady se to docela rozzrůstá:-) to je dobře, že nás bude víc. ;-) lucka: tak už jsi dostala email ze salonu? jsem zvedavá i na tebe s šatičkami, doufám, že se pochlubíš:-)
Profilova fotka
holky, tady to nějak utichlo :-(
Profilova fotka
lucka.kz: prosímtě co všechno chystáš na tu svatbu, kolotoče? :-))) My chceme dělat hodně malou svatbu, ani žranici nebudem dělat velkou....na svatbu pozvem jenom rodinu a nejbližší přátele, neřešíme žádné vázanky ani výzdobu matriky.... no a po obřadu se jenom půjdem vyfotit do parku a sejdem se u babičky na chatě, kde budem dělat sele a bečku, popř. nějaké obložené talíře a na druhý den vývar na kocovinu :-) Babička mi udělá nějaké koláčky na výslužku pro hosty a do práce, ale jinak se fakt snažíme šetřit.... Jinak holky já už si byla zkoušet aty a zjistila jsem, že na takový žížaly a prďoly jak jsem já se šaty nedělají, takže si budu muset nechat šít na zakázku, protože i 36 šaty ze salonu jsou na mě jak pytel....
Tak už mám nový termín - 16.4., mám potvrzenou matriku, fotografku, místo na pařbu a teď vybírám restauraci na oběd :)
Profilova fotka
takže náas teda opouštíš jo..... :-| :-)
Nojo, už je to tak :) 8-)
Profilova fotka
Tak se pak ozvi jak to dopadlo.... x-)
Doufám, že to dopadne dobře :D
Profilova fotka
pěkné plánování do svatby, a pak nam dej vědět po svatbě a dej sem fotečky, aby jsme se na tebe podivali, jak ti to sluší ;-)
ahoj děvčata dlouho jsem tu nebyla a ted se jdu s vámi rozloučit :-) naše svatba se odkládá na další rok, jelikož nám do toho vlezlo neco co se nedá odložit :-) sice se teším, ale mrzí mě že musím ukončit plánování svatby, které mě tak pohltilo... skoda jen ze uz mame zaplacenou zalohu za fotograflu a komplet zaplacený obřad.. ted jsem zvedavá na ochotu kolik nam vrati a kolik ne :-( tak se tu mejte krasne a 10.6 na vas budu myslet a tiše závidět ...
Že by miminko? :) Teda, tak to držím palce, já měla takhle loni zaplacenou zálohu za sv. šaty, ale tu by mi převedli - ale já už mám šaty odjinud :) Myslím, že fotografka by mohla být v pohodě, přeci jen je ještě dost času a určo najde jiné zájemce...
Profilova fotka
Tak to se nám to začíná pekně rozpadat.....a já se obávám, že to taky budeme muset odložit....vyhodili mě z práce a z jednoho platu na naši vysněnou svatbičku nenašetříme....ale snad do ledna něco seženu, než budem muset potvrzovat termín, doufám že už budu zase pracovat.... :-(
teda to vždycky přijde v tu nejméně vhodnou chíli, že? Držím place, ať se na Tebe usměje štěstí
Profilova fotka
díky moc...máš pravdu no...nejméně vhodná chvíle dvojnásob - před vánocema a před svatbou----je to na facku :-|
Holky, tak jak jste strávily vánoční dny? Já převážně na beremku, je to závislost, měla bych se léčit :-S No ale vcelku už mám o všem nějakou představu, takže už se jen odkopat od internetu a představy realizovat ... :-p
Profilova fotka
@netacek Já byla taky převážně na netu, ale mezi svátkama jsem byla ještě v kanclu, a od zítřka rozjíždím svou novou kariéru - snad :-) Jinak zatím nevím, jestli nakonec fakt svatbu neoodvolám..... muj má jít vytahovat v dubnu šrouby a hřeby z nohy, tak doufám, že se mu to stihne zahojit.... :-)
Jé tak to přeju úspěšný start kariéry:-) Co to bude, že jsem tak smělá? Co se aprtnerovi stalo? Nevím, no za dva měsíce se zhojí leccos, ale je otázka, zda by si svatbu užil i tak...
Profilova fotka
@netacek No zkouším realitního makléře.... Jel předloni v zří na motorce na výlet s klukama a po cestě domů se naboural - potkal se v zatáčce s dodávkou a odnesla to levá noha - stehení kst vejpůl a otevřená zlomenina palce u nohy. Ležel 10 dní v nemocnici a pak se půl roku léčil....no a ted by mel jít KONEČNĚ vytahovat šrouby, ale pan doktor ortoped si dělá druhou atestaci, takže má čas až od dubna....jak na potvoru...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?