10.10.2010

Profilova fotka
Je tady někdo se stejným termínkem? My to máme to v Ostravě Bartošovicích na zámku.
Profilova fotka
Nikdo si nevybral toto magické datum? :-)
Profilova fotka
Ahojky, přemýšlela jsem také o tomto termínu, ale vychází to myslím na neděli a hlavně pokud by měl být říjen jako ten letošní, tak snad ani radši nee. Nakonec jsme zvolili 10.9. 2010.
Ja jsem si ho vybrala, 10. 10. 2010 v 10:10... :-D
Profilova fotka
seboosis, vám to kazí akorát to třetí tisíciletí :-D
No tak napad byl jeste 20. 10. 2010 v 20: 10... Ale ja nechcu obrad az to uz byva tma a chcu fotky "Uz jako manzele..", takze jsem vymyslela toto... :-D A nekteri uz maju pripominky, jestli dam na oznameni i deset sekund... A jeste si s nastavajicim delame srandu, kdo na te svatbe bude ta jednicka a kdo ta nula... :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojte holky, my s přítelem vymýšlíme datum svatby a on by chtěl právě 10.10.2010 v 10 hod. taky proto že příští rok to bude 10 let co se známe.já ale mám strach z počasí...nerada bych byla zmoklá nevěsta a chci mít pěkné fotečky... :-( tak nevím, nevím...
Takze hodina presunuta na 13:00. Kdyby to bylo v deset, nas starosta by nemohl na msi.... :-D
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Máme také toto datum aj eště k tomu v 10:00 hod.
Ahojky, my se take bereme 10.10.2010 ve 13h. :-) Porad si rikam jestli jsme vybrali dobre datum. Hlavne z důvodu pocasi. Ve svatebnimsalonu rikali, ze ze zkusenosti vi, ze z rijna jsou nejkrasnejsi fotky a i pocasi je prijemnejsi nez v lete. Tak snad nam bude pocasi prat.
Ahojky :-) I my máme toto datum :-D 10.10.2010 v 10 hodin po 10 letech a naštěstí "jen" 2 dětech :-D tak doufám,že drahý vybral správně :-N :-D
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?