Zámek Kamenný Dvůr

6. srp 202040

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost nebo jakoukoliv recenzi na svatbu na zámku Kamenný Dvůr u Kynšperka n. Ohří? Staré diskuze jsem prošla a nic moc nenašla.

 • Ahoj, možná už je pozdě na odpověď, ale jestli ano, budiž naše zkušenost s Kamenným Dvorem užitečná alespoň dalším párům. My zde měli svatbu v červenci 2017.

  Svatba na Zámku Kamenný Dvůr u Kynšperku nad Ohří
  Zámek Kamenný Dvůr jsme si pro naši svatbu vybrali kvůli malebnému prostředí. Pro obřad venku spolu s nádherným výhledem na nádvoří alespoň z našeho pohledu nebylo lepšího místa. Nicméně takového rozhodnutí jsme měsíc před naším velkým dnem VELMI HOŘCE litovali. Kdybychom věděli, do čeho jdeme, rozhodně bychom svatbu na tomto místě neudělali. Všem budoucím ženichům a nevěstám proto vřele doporučujeme dát na naši radu. Nenechte se zlákat příjemným prostředím. V tomto případě opravdu nemůžete dát na první pohled.
  A v čem je ta chyba?
  Samozřejmě nemůžete očekávat, že svatba na takovém místě (ubytování, hostina, raut, celodenní alko a nealko pití atd.) bude komplet stát 50.000 Kč. Částku si ztrojnásobte a budete se už pohybovat v reálnějších hodnotách. Do toho s tím ale člověk musí jít – není to svatba na vesnici na zahradě – nic tedy pro „šetřílky“. Cena v tomto smyslu pro nás tedy byla v pořádku. Nicméně právě proto, že do svatby dáváme takto "nekřesťanský" balík peněz, očekávali bychom odpovídající služby, resp. přístup personálu. Zpočátku problém nebyl, vše se řešilo domluvou a vzájemnou spoluprací, ALE opatřením „shora“ se vedení zcela změnilo, nově odpovědná osoba, která má nyní na starosti organizaci svateb, byla pro nás KATASTROFOU. Přístup k nám naprosto neprofesionální, hodně toho namluví, ale nic k věci, vše je problém, vstřícnost naprosto žádná, vše se nechává k řešení na den před svatbou, ke všemu důležitému se nevyjadřuje, a to ani dva týdny před svatbou, kdy přípravy opravdu vrcholí, nemluvě o finančních otázkách – po desítkách našich urgencích ohledně vytvoření konečné kalkulace se nás snažila obrat o částku pohybující se v řádu desítek tisíc Kč – chtělo to opravdu bystré oko, množná vše dokresluje skutečnost, že se jedná o kuchaře/provozního, který opravdu nemá a nechce mít zkušenosti s organizováním takové příležitosti, ať už vám namluví, co chce. O jednotlivých chodem, průběhu rautu a nakupování surovin ale mluví donekonečna – bohužel jenom o tom svatba není. Zámek nám měl zařizovat hudbu, po zkušenostech s ním jsme si vyžádali jednotlivé kontakty a zjistili jsme, že nikdo o ničem neví – představte si svatbu bez hudby…Rovněž příprava celého místa spolu s odstraněním věcí pro nás ohyzdných se setkala s „mini válkou“, kterou jsme sice vyhráli, ale ten stres a opět snaha o finanční vykořistění, opravdu neodpovídal výsledku. Ostatní personál zámku byl zcela vstřícný, nemůžeme si stěžovat. Nicméně pro nás nemohl fungovat, neboť jim to tato osoba zakázala, a pod ní se svatební den stává nejděsivějším okamžikem života.

  Všichni svatební hosté sice odjížděli spokojení, ale jen kvůli tomu, že neviděli, co jsme pro to museli podstoupit během posledního půl roka a zejména posledního měsíce před svatbou. A protože jsme si opravdu ze všech sil "vydupali" určité věci, působil svatební den na hosty vřele, přátelsky a příjemně, přestože část domluvených věcí byla úplně jinak.

  Rada do života:
  Dokud ještě můžete, utečte od tohoto místa, svatbu tu rozhodně nedělejte, ušetříte čas, peníze, nervy, vaše zdraví a klid. Říkáme to zcela odpovědně a po nezapomenutelných životních zkušenostech.
  Takové místo je snad ideální jen pro Slevomat, kde hosté za pár korun dostanou mnohem mnohem mnohem lepší chování.

 • Dobrý den,

  i když po delší době, přesto děkuji za Vaši reakci. Neměli byste chuť se prosím podělit o konkrétnější příklady na co si dát pozor?

  Děkuji

 • Zapojují se do diskuze ohledně zámečku v Kynsperku, máme měsíc před svatbou podmínky, komunikace a celkový přístup . Jedna velká katastrofa !!!!!Naprosto neprofesionální a ve všem veliký problem .Nastesti existují lidé kteří jsou profesionály ve svém oboru nabídnou vám luxusni podmínky ve vás nejkrásnější den. A váží si toho ze jste si vybrali prave jejich prostory tam velmi rádi svou svatbu uděláme.Měsíc před svatbou jsme zámeček v Kynsperku zrušili nestojí nám za to se stresovat a jednat s lidmi kteří nemají sebemenší snahu ani v případě ze jim tam člověk chce utratit nemalé penize.Maji se jeste opravdu co učit!!!!!

 • Ano, nakonec jsme měli stejnou zkušenost. Totální neprofesionalita, neochota, hrozný přístup

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vltavěnka
  Příbram
  Svatební místo ,které se nachází kousek od Prahy. Pro všechny, kteří mají rádi BOHO styl.
  Zámek Niměřice
  Mladá Boleslav
  Kousek Toskánska jen 30 minut od Prahy.
  Rodinný pension s restaurací,žádné pronájmy,či zbytečné poplatky.
  Jsme tu pro Vás a je jen na Vás a rodině, v kolik hodin budeme zavírat 🙂