Menu Forum

Vše na jednom místě, svatba přes celý víkend, máte zkušenost? Doporučte prosím místo(2017)

20. čer 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
Registrovala se 23. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
Registrovala se 23. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj všem,
vim, že je celkem pozdě, ale sháním místo pro svatbu, "all in one"(před obřadem, obřad, oběd, večer, ubytování) v letošním roce. Poradíte něco ideálně max do hodky a půl od Prahy. Lidí cca 50+17 dětí. Líbilo by se mi nejbližší rodinu tam mít od pátku večera, v sobotu dojezd ostatních, svatba, v neděli odjezd. Napadá Vás něco, kde by nebylo už úplně obsazeno, termínově bychom se přizpůsobili. Nebo něco podobného...? Máte zkušenost?

díky moc.

L.
23. led 2017 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ceriii
10
Registrovala se 18. února 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 177 příspěvků a 21 inzerátů. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ceriii
10
Registrovala se 18. února 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 177 příspěvků a 21 inzerátů. Má 4 přátele. Region Praha.
 Zkus Křížovnickou baštu, teoreticky by ještě mohli mít volno. Jo a fungují jenom na telefon, na email nereagují. Neboj se, něco najdete, takových míst je spousta, jen to chce zamířit trochu mimo "hlavní proud".
23. led 2017 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
52

“Podívejte se na krásné video z naší červencové vietnamské svatby: https://vimeo.com/238364297”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

“Podívejte se na krásné video z naší červencové vietnamské svatby: https://vimeo.com/238364297”
(Před 8 měsíci)

@libu5ka Kdyby Vám nevadilo mít svatbu v první půlce dubna, tak např. Statek Na Stránce tam ještě volno má.
23. led 2017 ve 23:18  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
  • Neví, kdy bude svatba
 @svatbaspribehem děkuju, ale já nesnášim zimu a bojim se, že to by zima ještě mohla být:(
24. led 2017 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

@libu5ka Chápu, na druhou stranu, počasí je někdy nevyzpytatelné. Přátelé měli před pár lety svatbu v červenci a pršelo a nebylo ani 15 stupňů emoticon Statek Břežany má třeba volno na začátku července, ale tam píšou o kapacitě max 50 lidí - nevím, jak staré jsou ty děti, co uvádíte...třeba byste se vešli emoticon
24. led 2017 ve 13:32  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pebbles
1
Registrovala se 15. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 215 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pebbles
1
Registrovala se 15. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 215 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hotel Zámek Štiřín, Hotel Zámek Berchtold
24. led 2017 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teate
71
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 128 příspěvků a 1 inzerát. Má 11 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
teate
71
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 128 příspěvků a 1 inzerát. Má 11 přátel. Region Praha.
 My máme na Podčejku, ale to je asi pro Vás malé. Každopádně i tak dávám jako tip. 👍 Neplatíme pronájem, potahy na židle, slavobránu, pártystan apod. 😊 Máme také od pátku do neděle, všichni jsou tam ubytovaní, vše na jednom místě. 😊
24. led 2017 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajita
6
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 393 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
pajita
6
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 393 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 Mlyn Davidkov
24. led 2017 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 18 inzerátů
18
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 18 inzerátů
18
 @libu5ka např.Dvůr Lobeč. Jirka
24. led 2017 v 18:32  •  www.partystany-mb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
24. led 2017 ve 21:44 • annatp
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (38 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
51

“Nepotřebujete fotografa na termín 1.9.? Mám ho stále volný.”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (38 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

51

(Před 2 měsíci)

@libu5ka
koukněte na Strnadovský mlýn! Podle vašich požadavků, je to přesně to, co hledáte! Jen aby měli termín.
25. led 2017 ve 12:13  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

@zezufoto @libu5ka Volné termíny nějaké mají, viz http://www.strnadovskymlyn.cz/svatby-2017 emoticon
25. led 2017 ve 13:10  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eventista (38 r.)
EVENTISTA
Kateřina Šmídová PRO

14

“Nenechte si ujít rozhovor, který jsme v nedávné době poskytli serveru Novinky.cz o svatebních trendech pro rok 2017. https://www.novinky.cz/zena/styl/436747-svatebnim-kyticim-bude-letos-vevodit-pivonka-hortenzie-ci-protea.html”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
eventista (38 r.)
EVENTISTA
Kateřina Šmídová PRO

14

“Nenechte si ujít rozhovor, který jsme v nedávné době poskytli serveru Novinky.cz o svatebních trendech pro rok 2017. https://www.novinky.cz/zena/styl/436747-svatebnim-kyticim-bude-letos-vevodit-pivonka-hortenzie-ci-protea.html”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi Vám pomůžeme najít vhodné místo a připravit svatbu. Pokud Vás zaujme naše práce, neváhejte nás oslovit.
27. led 2017 ve 20:08  •  www.eventista.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
  • Neví, kdy bude svatba
 @zezufoto wau, dle fotky to vypada super! Dekuju za tip, mrknu.
27. led 2017 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (38 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

51

(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (38 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

51

(Před 2 měsíci)

@libu5ka ján to tam mám ráda! Příjemné místo uprostřed přírody, dostupné z Prahy emoticon Můžu jen doporučit!
28. led 2017 ve 20:43  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuula
54
Registrovala se 13. června 2015 na beremese.cz. Přidala 510 příspěvků a 6 inzerátů. Má 11 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luuula
54
Registrovala se 13. června 2015 na beremese.cz. Přidala 510 příspěvků a 6 inzerátů. Má 11 přátel. Region Praha.
 Farma Prak,měli jsme tam svatbu loni
28. led 2017 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
evam7
Penzion Marek
Eva Marková PRO

Obřad a hostina - Region Jihlava
3
fotoportrét
fotoportrét
evam7
Penzion Marek
Eva Marková PRO

Obřad a hostina - Region Jihlava
3
 Penzion Marek -Vysočina Jihlavsko
13. únor 2017 ve 13:04  •  www.marek.penzion.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monienn
Registrovala se 13. února 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
monienn
Registrovala se 13. února 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Chateau St. Havel, vše v jednom. Pár kamarádek už tam svatbu mělo a všechny spokojené. emoticon a i ceny byly překvapivě přijatelné. emoticon
13. únor 2017 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snadsedockam
1
Registrovala se 27. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
snadsedockam
1
Registrovala se 27. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků.
 Břežany jsou fajn, ale tam dělají svatby jen září - červen, pozor na to, přes léto dávají přednost dlouhodobým pobytům. A ani za příplatek neudělají změnu. To už máme taky za sebou emoticon
14. únor 2017 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
21

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
21

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 3 lety)

Zdravím. Čertousy - několikrát jsem tam hrál. Uzavřený areál, hezký park, rybník, parkovací místa atd.
14. únor 2017 v 16:56  •  www.djzdenek.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martasmilca
2
Registrovala se 11. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 1. července 2017
fotoportrét
fotoportrét
martasmilca
2
Registrovala se 11. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 1. července 2017
 http://www.martinskymlyn.cz/
3. bře 2017 v 07:59  •  Svatba byla v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviiiii
6
Registrovala se 15. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 511 příspěvků. Má 5 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
iviiiii
6
Registrovala se 15. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 511 příspěvků. Má 5 přátel. Region Olomouc.
 @libu5ka sestrenka mela svatbu na konci dubna a vsechny zenske jsme skoncily se spalenyma vystrihama a ramenama😁
3. bře 2017 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
modrymlyn
Modrý mlýn
PRO

Obřad a hostina - Region Mělník
7

“Modrý mlýn v Byšicích u Mělníka přijímá objednávky na svatby v roce 2018 Prvními zářijovými dny se spustil poslední běh letošních svateb. Končíme v první půlce října, nicméně už nyní rezervujeme termíny na příští sezónu. Prohlídky našeho mlýna si prosím domlouvejte na tel. 608 932 300, popř. info@modrymlyn.cz, a to nejlépe na všední den, popřípadě neděli od 11 - 14.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
modrymlyn
Modrý mlýn
PRO

Obřad a hostina - Region Mělník
7

“Modrý mlýn v Byšicích u Mělníka přijímá objednávky na svatby v roce 2018 Prvními zářijovými dny se spustil poslední běh letošních svateb. Končíme v první půlce října, nicméně už nyní rezervujeme termíny na příští sezónu. Prohlídky našeho mlýna si prosím domlouvejte na tel. 608 932 300, popř. info@modrymlyn.cz, a to nejlépe na všední den, popřípadě neděli od 11 - 14.”
(Před 9 měsíci)

My jsme půl hodiny severně od Prahy a vše na jednom místě u nás jde! emoticon Máme ještě nějaké volné termíny od června do září. Můžeme nabídout i dekorace a nábytek z našeho fundusu - provozujeme půjčovnu. Pokoje plánujeme na příští sezónu, letos jde jen neformální přespání v mlýnici nebo stanování na louce. Ale 8 km od nás je Mělník a rádi doporučíme ubytování. emoticon
6. bře 2017 v 10:31  •  www.modrymlyn.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
8
Registrovala se 10. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba bude 11. srpna 2018
    Ujezd u Planice, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
8
Registrovala se 10. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 @libu5ka nasli jste neco? My porad hledame a najit neco hezkeho za rozumnou cenu se zda byt zazrak 😔
8. bře 2017 v 18:36  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

@zuste87 Co vše už jste viděli/vyloučili?
9. bře 2017 v 16:01  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
8
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
8
 @svatbaspribehem je toho spoustu, nechceme klasicky obed u stolu ale Jen grilovani s rautem a vlastni alkohol coz je dost limitujici. A take nechceme platit 80 tisic za pronajem 😔 Zatim mame ve vyberu Statek Ujezd u Klatov, Peckuv Mlyn a chalupu u Svejka v Litohosti. Zatim jsme nebyli nikde protoze zijeme v zahranici, mame v planu dorazit na konci kvetna a vsechno co prichazi v uvahu pak objet. V Litohosti mela svatbu kamaradka a bylo to tam moc fajn. Chceme svatbu blizko prirody, zadne hotely
9. bře 2017 v 16:54  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

@zuste87 Co Samota u Houpacího koně? Netuším tedy aktuální ceny pronájmu ani jak jsou na tom s termíny na příští rok...Kdybyste chtěli nějak se svatbou pomoct, dejte vědět.
9. bře 2017 v 16:56  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
8
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
8
 @svatbaspribehem to se mi moc libi ale bohuzel nemaji na pristi rok terminy ktere by se nam hodili 😔 Stejne tak U Vetrne Vily. Dekuji za nabidku, rada bych nekoho na pomoc, ale pokud nesezeneme nejake cenove rozumne misto tak to bude mimo nas rozpocet 😔 Uz jsem psala vasemu ,predpokladam manzelovi 😊, o cenik za foceni, na tom rozhodne nehodlam setrit 😊
9. bře 2017 v 17:01  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 8 měsíci)

@zuste87 Tak to je škoda s tím Koněm, neb i dle Vašeho alba by to bylo vhodné místo. Jinak poptávka byla skutečně na manžela emoticon
9. bře 2017 v 17:05  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
8
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
8
 @svatbaspribehem to ano, bohuzel spousta mist ktera se nam libi nedelaji svatby v srpnu coz je pro nas problem vzhledem k tomu ze velka cast zahranicnich hostu jsou ucitele, tudiz termin musime prizpusobit abychom je tam mohli mit 😊 Muzete mi prosim kdyztak do zpravy poslat vase kalkulace za pomoc s organizaci? Uz jsem na vase stranky v minulosti koukala a moc se mi vase realizace libi 😊
9. bře 2017 v 17:10  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkahk
2
Registrovala se 11. září 2016 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
lenkahk
2
Registrovala se 11. září 2016 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků. Region Hradec Králové.
 @zuste87 Ahoj, neviem, v ktorom kraji miesto hľadáš, ale navrhujem Jízdárnu Hejtmánkovice pri Broumove, tam si môžeš priniesť vlastný alkohol a raut, hostinu, si môžeš zorganizovať ako len chceš podľa svojich predstáv. My tam budeme mať toto září svadbu emoticon Podrobnejšie info ti môžem poslať v správe, keď tak mi napíš emoticon
10. bře 2017 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí