Menu Forum

Vše na jednom místě, svatba přes celý víkend, máte zkušenost? Doporučte prosím místo(2017)

20. čer 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
Registrovala se 23. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
Registrovala se 23. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj všem,
vim, že je celkem pozdě, ale sháním místo pro svatbu, "all in one"(před obřadem, obřad, oběd, večer, ubytování) v letošním roce. Poradíte něco ideálně max do hodky a půl od Prahy. Lidí cca 50+17 dětí. Líbilo by se mi nejbližší rodinu tam mít od pátku večera, v sobotu dojezd ostatních, svatba, v neděli odjezd. Napadá Vás něco, kde by nebylo už úplně obsazeno, termínově bychom se přizpůsobili. Nebo něco podobného...? Máte zkušenost?

díky moc.

L.
23. led 2017 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ceriii
10
Registrovala se 18. února 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 177 příspěvků a 17 inzerátů. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ceriii
10
Registrovala se 18. února 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 177 příspěvků a 17 inzerátů. Má 4 přátele. Region Praha.
 Zkus Křížovnickou baštu, teoreticky by ještě mohli mít volno. Jo a fungují jenom na telefon, na email nereagují. Neboj se, něco najdete, takových míst je spousta, jen to chce zamířit trochu mimo "hlavní proud".
23. led 2017 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
52

“Podívejte se na krásné video z naší červencové vietnamské svatby: https://vimeo.com/238364297”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

“Podívejte se na krásné video z naší červencové vietnamské svatby: https://vimeo.com/238364297”
(Před 10 měsíci)

@libu5ka Kdyby Vám nevadilo mít svatbu v první půlce dubna, tak např. Statek Na Stránce tam ještě volno má.
23. led 2017 ve 23:18  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
  • Neví, kdy bude svatba
 @svatbaspribehem děkuju, ale já nesnášim zimu a bojim se, že to by zima ještě mohla být:(
24. led 2017 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

@libu5ka Chápu, na druhou stranu, počasí je někdy nevyzpytatelné. Přátelé měli před pár lety svatbu v červenci a pršelo a nebylo ani 15 stupňů emoticon Statek Břežany má třeba volno na začátku července, ale tam píšou o kapacitě max 50 lidí - nevím, jak staré jsou ty děti, co uvádíte...třeba byste se vešli emoticon
24. led 2017 ve 13:32  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pebbles
1
Registrovala se 15. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 220 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pebbles
1
Registrovala se 15. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 220 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hotel Zámek Štiřín, Hotel Zámek Berchtold
24. led 2017 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teate
73
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 128 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
teate
73
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 128 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
 My máme na Podčejku, ale to je asi pro Vás malé. Každopádně i tak dávám jako tip. 👍 Neplatíme pronájem, potahy na židle, slavobránu, pártystan apod. 😊 Máme také od pátku do neděle, všichni jsou tam ubytovaní, vše na jednom místě. 😊
24. led 2017 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajita
6
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 393 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
pajita
6
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 393 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 Mlyn Davidkov
24. led 2017 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 17 inzerátů
18
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 17 inzerátů
18
 @libu5ka např.Dvůr Lobeč. Jirka
24. led 2017 v 18:32  •  www.partystany-mb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
24. led 2017 ve 21:44 • annatp
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (38 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
52

“Nepotřebujete fotografa na termín 1.9.? Mám ho stále volný.”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (38 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

52

(Před 5 měsíci)

@libu5ka
koukněte na Strnadovský mlýn! Podle vašich požadavků, je to přesně to, co hledáte! Jen aby měli termín.
25. led 2017 ve 12:13  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

@zezufoto @libu5ka Volné termíny nějaké mají, viz http://www.strnadovskymlyn.cz/svatby-2017 emoticon
25. led 2017 ve 13:10  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eventista (39 r.)
EVENTISTA
Kateřina Šmídová PRO

15

“Nenechte si ujít rozhovor, který jsme v nedávné době poskytli serveru Novinky.cz o svatebních trendech pro rok 2017. https://www.novinky.cz/zena/styl/436747-svatebnim-kyticim-bude-letos-vevodit-pivonka-hortenzie-ci-protea.html”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
eventista (39 r.)
EVENTISTA
Kateřina Šmídová PRO

15

“Nenechte si ujít rozhovor, který jsme v nedávné době poskytli serveru Novinky.cz o svatebních trendech pro rok 2017. https://www.novinky.cz/zena/styl/436747-svatebnim-kyticim-bude-letos-vevodit-pivonka-hortenzie-ci-protea.html”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi Vám pomůžeme najít vhodné místo a připravit svatbu. Pokud Vás zaujme naše práce, neváhejte nás oslovit.
27. led 2017 ve 20:08  •  www.eventista.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
libu5ka
  • Neví, kdy bude svatba
 @zezufoto wau, dle fotky to vypada super! Dekuju za tip, mrknu.
27. led 2017 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (38 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

52

(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (38 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

52

(Před 5 měsíci)

@libu5ka ján to tam mám ráda! Příjemné místo uprostřed přírody, dostupné z Prahy emoticon Můžu jen doporučit!
28. led 2017 ve 20:43  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuula
54
Registrovala se 13. června 2015 na beremese.cz. Přidala 510 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luuula
54
Registrovala se 13. června 2015 na beremese.cz. Přidala 510 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
 Farma Prak,měli jsme tam svatbu loni
28. led 2017 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
evam7
Penzion Marek
Eva Marková PRO

Obřad a hostina - Region Jihlava
3
fotoportrét
fotoportrét
evam7
Penzion Marek
Eva Marková PRO

Obřad a hostina - Region Jihlava
3
 Penzion Marek -Vysočina Jihlavsko
13. únor 2017 ve 13:04  •  www.marek.penzion.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monienn
Registrovala se 13. února 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
monienn
Registrovala se 13. února 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Chateau St. Havel, vše v jednom. Pár kamarádek už tam svatbu mělo a všechny spokojené. emoticon a i ceny byly překvapivě přijatelné. emoticon
13. únor 2017 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snadsedockam
2
Registrovala se 27. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 9 inzerátů.
fotoportrét
fotoportrét
snadsedockam
2
Registrovala se 27. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 9 inzerátů.
 Břežany jsou fajn, ale tam dělají svatby jen září - červen, pozor na to, přes léto dávají přednost dlouhodobým pobytům. A ani za příplatek neudělají změnu. To už máme taky za sebou emoticon
14. únor 2017 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
25

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
25

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 3 lety)

Zdravím. Čertousy - několikrát jsem tam hrál. Uzavřený areál, hezký park, rybník, parkovací místa atd.
14. únor 2017 v 16:56  •  www.djzdenek.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martasmilca
2
Registrovala se 11. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 1. července 2017
fotoportrét
fotoportrét
martasmilca
2
Registrovala se 11. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 1. července 2017
 http://www.martinskymlyn.cz/
3. bře 2017 v 07:59  •  Svatba byla v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviiiii
9
Registrovala se 15. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 597 příspěvků. Má 5 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
iviiiii
9
Registrovala se 15. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 597 příspěvků. Má 5 přátel. Region Olomouc.
 @libu5ka sestrenka mela svatbu na konci dubna a vsechny zenske jsme skoncily se spalenyma vystrihama a ramenama😁
3. bře 2017 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
modrymlyn
Modrý mlýn
PRO

Obřad a hostina - Region Mělník
7

“Modrý mlýn v Byšicích u Mělníka přijímá objednávky na svatby v roce 2018 Prvními zářijovými dny se spustil poslední běh letošních svateb. Končíme v první půlce října, nicméně už nyní rezervujeme termíny na příští sezónu. Prohlídky našeho mlýna si prosím domlouvejte na tel. 608 932 300, popř. info@modrymlyn.cz, a to nejlépe na všední den, popřípadě neděli od 11 - 14.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
modrymlyn
Modrý mlýn
PRO

Obřad a hostina - Region Mělník
7

“Modrý mlýn v Byšicích u Mělníka přijímá objednávky na svatby v roce 2018 Prvními zářijovými dny se spustil poslední běh letošních svateb. Končíme v první půlce října, nicméně už nyní rezervujeme termíny na příští sezónu. Prohlídky našeho mlýna si prosím domlouvejte na tel. 608 932 300, popř. info@modrymlyn.cz, a to nejlépe na všední den, popřípadě neděli od 11 - 14.”
(Před 1 rokem)

My jsme půl hodiny severně od Prahy a vše na jednom místě u nás jde! emoticon Máme ještě nějaké volné termíny od června do září. Můžeme nabídout i dekorace a nábytek z našeho fundusu - provozujeme půjčovnu. Pokoje plánujeme na příští sezónu, letos jde jen neformální přespání v mlýnici nebo stanování na louce. Ale 8 km od nás je Mělník a rádi doporučíme ubytování. emoticon
6. bře 2017 v 10:31  •  www.modrymlyn.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
11
Registrovala se 10. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 11. srpna 2018
    Ujezd u Planice, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
11
Registrovala se 10. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 @libu5ka nasli jste neco? My porad hledame a najit neco hezkeho za rozumnou cenu se zda byt zazrak 😔
8. bře 2017 v 18:36  •  Svatba byla v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

@zuste87 Co vše už jste viděli/vyloučili?
9. bře 2017 v 16:01  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
11
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
11
 @svatbaspribehem je toho spoustu, nechceme klasicky obed u stolu ale Jen grilovani s rautem a vlastni alkohol coz je dost limitujici. A take nechceme platit 80 tisic za pronajem 😔 Zatim mame ve vyberu Statek Ujezd u Klatov, Peckuv Mlyn a chalupu u Svejka v Litohosti. Zatim jsme nebyli nikde protoze zijeme v zahranici, mame v planu dorazit na konci kvetna a vsechno co prichazi v uvahu pak objet. V Litohosti mela svatbu kamaradka a bylo to tam moc fajn. Chceme svatbu blizko prirody, zadne hotely
9. bře 2017 v 16:54  •  Svatba byla v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

@zuste87 Co Samota u Houpacího koně? Netuším tedy aktuální ceny pronájmu ani jak jsou na tom s termíny na příští rok...Kdybyste chtěli nějak se svatbou pomoct, dejte vědět.
9. bře 2017 v 16:56  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
11
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
11
 @svatbaspribehem to se mi moc libi ale bohuzel nemaji na pristi rok terminy ktere by se nam hodili 😔 Stejne tak U Vetrne Vily. Dekuji za nabidku, rada bych nekoho na pomoc, ale pokud nesezeneme nejake cenove rozumne misto tak to bude mimo nas rozpocet 😔 Uz jsem psala vasemu ,predpokladam manzelovi 😊, o cenik za foceni, na tom rozhodne nehodlam setrit 😊
9. bře 2017 v 17:01  •  Svatba byla v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

52

(Před 10 měsíci)

@zuste87 Tak to je škoda s tím Koněm, neb i dle Vašeho alba by to bylo vhodné místo. Jinak poptávka byla skutečně na manžela emoticon
9. bře 2017 v 17:05  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
11
fotoportrét
fotoportrét
zuste87
11
 @svatbaspribehem to ano, bohuzel spousta mist ktera se nam libi nedelaji svatby v srpnu coz je pro nas problem vzhledem k tomu ze velka cast zahranicnich hostu jsou ucitele, tudiz termin musime prizpusobit abychom je tam mohli mit 😊 Muzete mi prosim kdyztak do zpravy poslat vase kalkulace za pomoc s organizaci? Uz jsem na vase stranky v minulosti koukala a moc se mi vase realizace libi 😊
9. bře 2017 v 17:10  •  Svatba byla v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkahk
2
Registrovala se 11. září 2016 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
lenkahk
2
Registrovala se 11. září 2016 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Region Hradec Králové.
 @zuste87 Ahoj, neviem, v ktorom kraji miesto hľadáš, ale navrhujem Jízdárnu Hejtmánkovice pri Broumove, tam si môžeš priniesť vlastný alkohol a raut, hostinu, si môžeš zorganizovať ako len chceš podľa svojich predstáv. My tam budeme mať toto září svadbu emoticon Podrobnejšie info ti môžem poslať v správe, keď tak mi napíš emoticon
10. bře 2017 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí