Volny termin 22.8.2014?

Dobry den, zvazujeme usporadat svatbu v terminu 22.8.2014 a rada bych zjistila, zda nalezneme volne, vhodne prostory. Nase predstava je nasledujici : okoli Prahy ( idealne nejaky statek nebo neco podobneho - s moznosti ubytovani alespon pro cast svatebcanu), svatba " vse na jednom miste", po odpolednim obradu, rovnou party, pocet osob: 80. Budu vdecna za Vase doporuceni... Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 22-23. srpna máme momentálně v green valley volný, rádi pro vás svatební party připravíme. Info o nás zde na stránkách: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... nebo na facebookových stránkách green valley, kde je velké množství svatebních alb. Děkuji honza kuklík
Odpovědět
@camella01 ahoj, to mi přijde, že scháníš strašně pozdě...loni jsem scháněla kde bychom to mohli mít pro cca 60 lidí a např. na statku Blaník mi rovnou řekli, že už mají obsazeno, naštěstí v Břežanech volno měli, rezervla jsem termín a bylo to:-) A 80 lidí je taky docela pecka. Náhodou jsem zabruslila do okolí Rakovníka a jdou sehnat i jakoby dětské tábory, tj. plac s chatičkama a ohništěm + budova, ale termíny jsou peklo...držím palce
Odpovědět
@camella01 Ahoj, asi dost záleží, kolik máte peněz a jakou představu :) My jsme původně plánovali svatbu rok předem a vše bylo v pohodě, jenže tři měsíce před svatbou to celé krachlo a my si museli na poslední chvíli hledat něco nového. Moje zkušenost: buď člověk musel hodně hodně slevit ze svých požadavků a nebo mít hodně peněz. My jsme nakonec díky pomoci rodičů, kteří nás přemluvili, že nám pomohou, nemuseli ze svých požadavků slevit, ale celý rozpočet se nám zvýšil o 100 % (!!!). Vše, co jsme chtěli, bylo rozebrané, zbyli jen ti nejlevnější nebo naopak nejdražší. Na druhou stranu musím ale říct, že naše představa byla hodně specifická a netradiční, takže pokud chcete tradiční svatbu, podle mě něco najdete. Jinak v tomhle doporučuji najmout si služeb svatební koordinátorky - nám se díky nim podařilo rychle všechno sehnat a i když to všude opakuju, zopakuju to znova - bez nich bych při takhle rychlém zařizování ani zešílela. Takže pokud nejsi třeba na mateřské dovolené a nechceš zešílet, zauvažujte i nad tímhle. Jak mi řekla naše koordinátorka, svatba se dá zařídit i za týden, ale chce to někoho, kdo má čas se zabývat jenom tím. Druhá věc je, zda opravdu chceš přijít o to období příprav, které se už nebude opakovat. Abys pak nelitovala, že to bylo moc rychlé a hektické ;-) Tak hodně štěstí a dej vědět, jak jste dopadli! :-)
Odpovědět
@camella01 P.S.: Pokud bys uvažovala o Green Valey, tak moje zkušenost je, že se s nimi skvěle jedná. My to u nich nakonec nebudeme mít, protože jsme měli jinou představu, ale jinak jídlo je velmi dobré, oni jsou velmi ochotní, to okolí je teda nic moc (s tím raději počítej), ale uvnitř je to krásné :-) Tak to jen moje zkušenost :)
Odpovědět
@carmella01 doporucuju tady procist stare diskuze o tom, kde udelat svatebni hostinu v Praze a okoli Prahy, precist si recenze a poslat vsude poptavku :) To je prace tak na jeden vikendovy den.. a v zavislosti na tom, co vam poslou za nabidku a jestli maji volno, se jet vsude podivat a dal postupovat podle osobni domluvy. Urcite neco najdete, to chce proste si sednout na jedno odopoledne k pocitaci a pak rozeslat poptavky. Konkretni mista asi neporadim, ale kdyz se do toho pustis tak to zvladnes.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na stránky našeho penzionu, Váš termín máme volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rádi Vám nabídneme uspořádání Vaší svatby v areálu Vigvam.Termín 22.8.2014 je prozatím volný. Areál Vigvam se nachází 50km od Prahy směr Hradec Králové (exit 50). V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním krásného dne Kateřina Horáčková
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@camella01 Dobrý den, podívejte se prosím na GreenYacht profil. Volný termín máme, jsme umístěni v klidné části Prahy 8 na vodě:-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?