Villa St. Tropez - zkušenosti se svatbou

Ahoj, nemate nekdo zkusenost se svatbou ve Ville St.Tropez?neco jsem tu nasla ale ve smes jsou to veci 2012 -2016, byla bych rada za aktualni recenze:)diky L
Odpovědět
Ahoj, my tam měli svatbu letos v červnu, byli jsem spokojení. Jednání s provozní bylo bez problémů a na všem jsme se domluvili. Za nás spokojenost :-) M.
Odpovědět
@marketa_123 je to jsem rada:) misto je pekne a vari skvele,muzu se zeptat, kolik lidi jste meli? My planujem +- 50, tak snad se to tam vtesna:)
Odpovědět
Meli jsme asi 43 lidi, ale 50 bude uplne v pohode. Jedine co nam tam dost chybelo byla klimatizace, meli jsme svatbu ve velkych vedrech a ani venku ani uvnitr se nedalo moc vydrzet.
Odpovědět
@marketa_123 tak to pocitam ze u nas uz takove horko nebude:) mame to 13.9. A jidlo a piti bylo ok?my se nemuzem rozhodnout co za raut porad. A posledni dotaz,budu rada za odpoved ale pochopim kdyz to bude uolne mevhodne, myslite,ze cena treba za piti atd odpovidala? Neumim si predstavit co nas to plus minus bude stat:) dekuju moc
Odpovědět
Tak to vás tím pádem klimatizace nebude trápit :-) Jídlo a pití bylo dobré, měli jsme knedlíčkovou polévku a pak napůl svíčkovou a panenku s gratinovanými bramborami a podle mne všem chutnalo. Panenka byla podle některých hostů tužší. Neříkám, že jsem nejedla lepší, ale podle mne byla dobrá a to jídlo celkově bylo kvalitní. Z rautu nás nejvíc (nečekaně) ohromily pečené brambory se zakysankou, šunka od kosti a hosté si nemohli vynachválit grilovaný hermelín, který na mne bohužel nezbyl :-) Šunky zbylo hodně, ale nelitujeme, byla populární a rozdali jsme ji po svatbě rodině. Měli jsme tam i obřad a když přicházeli hosté, tak se servírovaly kanapky, tam mne uchvátila švestka ve slanině a i losos na chipsu. Nakonec nás jídlo i pití vyšlo cca 1200 na osobu. Všichni byli na oběd i raut, ale neplatili jsme tvrdý alkohol, ten tam mají hodně drahý. Já byla s poměrem cena/výkon spokojená. Jídlo bylo fakt dobré a to je vaření můj koníček, takže jsem dost náročná :-)
Odpovědět
A krásně se tam dělala slavobrána :-)
Odpovědět
@marketa_123 jezis to jste zlata, my s jidlem tam jsme spokojeni snad vzdy, a to jsme taky zmlsani. To jste me mile potesila, obrad tam budeme mit taky, a slavobranu jste meli krasnou, necham se asi inspirovat:) jsem klidnejsi, fakt jste mne potesila:)moc diky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Protoze tady toho k tomuto mistu moc neni a je to skoda, chtela jsem jen napsat dojmy z nasi letosni svatby. Meli jsme zde svatbu pro cca 80 lidi s tim, ze jsme to meli pronajate cele a k tomu nekolik pokoju. Meli jsme raut jak na obed tak vecer, nebyl problem slavit i po pulnoci. Pani provozni je uzasna, se vsim nam vysla vstric, specialni pozadavky a podobne pro nas nakoupila a zaridila. Jidlo vsem moc chutnalo a vubec velkove byli vsichni nadseni. Obrad tam byl nadherny! Za nas muzeme urcite doporucit 😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?