Villa St. Tropez - zkušenosti se svatbou

8. zář 202280

Ahoj, nemate nekdo zkusenost se svatbou ve Ville St.Tropez?neco jsem tu nasla ale ve smes jsou to veci 2012 -2016, byla bych rada za aktualni recenze🙂diky L

• Ahoj,

my tam měli svatbu letos v červnu, byli jsem spokojení. Jednání s provozní bylo bez problémů a na všem jsme se domluvili. Za nás spokojenost 🙂 M.

• @marketa_123  je to jsem rada🙂 misto je pekne a vari skvele,muzu se zeptat, kolik lidi jste meli? My planujem +- 50, tak snad se to tam vtesna🙂

• Meli jsme asi 43 lidi, ale 50 bude uplne v pohode. Jedine co nam tam dost chybelo byla klimatizace, meli jsme svatbu ve velkych vedrech a ani venku ani uvnitr se nedalo moc vydrzet.

• Sponzor fóra
  • @marketa_123  tak to pocitam ze u nas uz takove horko nebude🙂 mame to 13.9. A jidlo a piti bylo ok?my se nemuzem rozhodnout co za raut porad. A posledni dotaz,budu rada za odpoved ale pochopim kdyz to bude uolne mevhodne, myslite,ze cena treba za piti atd odpovidala? Neumim si predstavit co nas to plus minus bude stat🙂 dekuju moc

• Tak to vás tím pádem klimatizace nebude trápit 🙂 Jídlo a pití bylo dobré, měli jsme knedlíčkovou polévku a pak napůl svíčkovou a panenku s gratinovanými bramborami a podle mne všem chutnalo. Panenka byla podle některých hostů tužší. Neříkám, že jsem nejedla lepší, ale podle mne byla dobrá a to jídlo celkově bylo kvalitní.
    Z rautu nás nejvíc (nečekaně) ohromily pečené brambory se zakysankou, šunka od kosti a hosté si nemohli vynachválit grilovaný hermelín, který na mne bohužel nezbyl 🙂 Šunky zbylo hodně, ale nelitujeme, byla populární a rozdali jsme ji po svatbě rodině.
    Měli jsme tam i obřad a když přicházeli hosté, tak se servírovaly kanapky, tam mne uchvátila švestka ve slanině a i losos na chipsu.
    Nakonec nás jídlo i pití vyšlo cca 1200 na osobu. Všichni byli na oběd i raut, ale neplatili jsme tvrdý alkohol, ten tam mají hodně drahý. Já byla s poměrem cena/výkon spokojená. Jídlo bylo fakt dobré a to je vaření můj koníček, takže jsem dost náročná 🙂

• A krásně se tam dělala slavobrána 🙂

• @marketa_123  jezis to jste zlata, my s jidlem tam jsme spokojeni snad vzdy, a to jsme taky zmlsani. To jste me mile potesila, obrad tam budeme mit taky, a slavobranu jste meli krasnou, necham se asi inspirovat🙂 jsem klidnejsi, fakt jste mne potesila🙂moc diky

• Protoze tady toho k tomuto mistu moc neni a je to skoda, chtela jsem jen napsat dojmy z nasi letosni svatby. Meli jsme zde svatbu pro cca 80 lidi s tim, ze jsme to meli pronajate cele a k tomu nekolik pokoju. Meli jsme raut jak na obed tak vecer, nebyl problem slavit i po pulnoci. Pani provozni je uzasna, se vsim nam vysla vstric, specialni pozadavky a podobne pro nas nakoupila a zaridila. Jidlo vsem moc chutnalo a vubec velkove byli vsichni nadseni. Obrad tam byl nadherny! Za nas muzeme urcite doporucit 😊

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.
    Ideální místo pro svatbu???
    3D prohlídka a kontakty naleznete na našich stránkách: www.nabelisku.cz nebo na Fb penzion Na Bělisku
    Těšíme se na vás ♥️
    Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
    Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.
    Články od našich partnerů
    Kolik stojí svatba? Tipy jak snížit náklady za svatbu na minimum
    Hnízdečko lásky: jak si vybavit partnerské bydlení v pronájmu
    5 tipů na ideální dárky k narozeninám
    Archiv článků od partnerů