Tip na svatební místo za rozumnou cenu Brno

Ahoj holky, Prosím o tip na svatební místo okolí Brna nebo Znojma. Nejlépe stodola, statek, nebo vinařství ale prosím ne cena za pronájem 50k +. Už jsem obepsala kde co v tomhle okoli a cena fakt hrůza.. nebo kde máte svatbu vy? Třeba se inspirují. Jinak počet osob cca 45. Moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
50 tisíc bude v roce 2023 spis podprůměr... Stačí se podívat na jakýkoliv novinový článek o inflaci a energiích 😉 40-50 tisíc bylo letos takový nějaký střed. Natož stodola ty jsou vzdycky dražší
Odpovědět
Profilova fotka
@viktoria_heryc My na Kadlcově mlýně, 45 tis, ale od pátku (takže si člověk může vše v klidu nachystat) do neděle, s ubytováním pro 32 osob (čistě pronájem prostoru, restaurace ani obsluha tam není). Myslím, že pod 50 se v okolí Brna nedostanete ani náhodou. Co jsem našla já, stodoly jsou okolo 70 tis a ještě třeba jen na 1 den 😄 Takže ten Kadlcák mi přišel hodně fajn, je v podstatě přímo v Brně, což je pro nás taky velké plus, většina lidí může dojet MHD 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, zkuste "Starou prádelnu" pod hradem Veveří nedaleko brněnské přehrady. Cenově nevím. Jirka
Odpovědět
Ahoj 🙂, teď nedávno se kousek od Znojma otevřela Kostka v poli 🙂. Je to velice krásné místo až pro 100 lidí a 28 lidí se tu vyspí. Je to v takovém industriálním stylu, ale svatby už tu byly a bomba. My jsme tam teď měli firemní akci a naživo to vypadá úplně jinak, byla jsem mile překvapená, tak jsme se rozhodli s přítelem, že zde budeme mít taky svatbu 🙂. Majitelka je moc milá a dá se s ní na všem domluvit.
Odpovědět
Ahoj, My máme svatbu v Mohelenském dvoře (za Ivančicemi, takže od Brna kousek) a dávali jsme za pronájem 10 tisíc. 🙂
Odpovědět
@alexadra121 děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@alexadra121 az na to ze se tam platí korkovne a to pujde do desítek tisic, protože flaška v ten moment nestojí 200 ale treba 400, 500
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova víno a pálenky jsou v ceně pronájmu a žádné korkovné se neplatí. A ano, ostatní alkohol už si člověk musí zaplatit, ale paní se ptá na pronájem a ne na korkovné nebo cenu alkoholu.. 🤷‍♀️
Odpovědět
@alexadra121 Jasně, ale samotná cena pronájmu může být nicneříkající. Pronájem sice může být třeba 5 tisíc, ale různé další položky, jako třeba minimální útrata nebo právě korkovné, můžou s cenou zásadně pohnout.
Odpovědět
@rraadka jak říkám, dle úvodního příspěvku jsem pochopila, že autorce příspěvku jde hlavně o pronájem 🙂 Zrovna teď jsem si dopsala s jednou nevěstou a ta psala, že za pronájem, ubytování, oběd, raut, alkohol a nealko pro 60 lidi platili 100k. Což mě přijde cena úplně v pohodě a adekvátní v dnešní době. S tím, že tam teda měli i vlastní víno a pálenky, za které se žádné korkovné neplatí a můžete si ho dovézt kolik chcete 🙂
Odpovědět
@alexadra121 To mluvíte o tom Mohelenském dvoře prosím? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dokážu sehnat hospodu s pronájmem za 5 tisíc ale když pak spocitam kolik me bude stát jedna flaška třeba rumu tak ve finále su na tom co zaplatí lidi treba někde na stodole a alkohol si pořizují vlastni... A jestli někomu přijde 50 tisíc za statek nebo stodolu po letošní inflaci moc, tak nevím co lidi očekávají... Jen el.energie vzrostla o 140% v průměru
Odpovědět
Článek se načítá
Kavárna Spolek na Orlí. Nově mají zahrádku, odsvěcenou kapli k dispozici. Je to tam kouzelné. + Jejich kuchařka je bohyně.
Odpovědět
@itsminagirl ,děkuji mrknu na to. Cena a podmínky víte?
Odpovědět
@alexadra121 pochopila jste to správně, šlo mě o místo. Děkuji za typ a jinak jsem teda našla spoustu míst na jižní Moravě za slušné peníze, tak kdyby měla některá nevěsta zájem.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova tak vy dokážete hlavně poradit mimo mísu..ptala jsem se na pronájem za slušné peníze, ne že se mám podívat na ceny energií a inflaci, ale díky že se andazujete. Btw sehnala jsem stodolu se sklípek za 30k na 4 dny, vše si můžu přivést a zařídit jinak sama, žádné korkové, žádné poplatky atd. A ano jižní Morava, světě div se, kousek od Znojma. Takže sehnat se dá vše, když vám lidi okolo umí dobře poradit🙏
Odpovědět
Profilova fotka
@viktoria_heryc myslíte tohle? vinarskastodola Upřímně za 30 tisíc mi to přijde predrazene pokud je to ono, ale dobře vase svatba 😉 Já říkám něčemu co ma vypadat jako stodola něco podobného jako je fotka... Tak ale každý ma jiný pohled na věc někdo rika starému stavení stodola 😉 Hlavni je ze jste našla. Hezky den
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova tak tohle nevím kde je🤣. Ale měla jsem na mysli toto. Také přeji hezký den
Odpovědět
Toto
Odpovědět
Profilova fotka
@viktoria_heryc původně jste psala Brno, ale to je jedno, hlavni je ze mate, za me je to opět spíše statek než stodola 😉 at se svatba vydari 🤗
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova já psala okolí Brna, nebo Znojma ☝️🙂.
Odpovědět
@viktoria_heryc dobrý den můžu se zeptat kde to je?
Odpovědět
@mariestelletta Miroslavské Knínice, pronájem celého objektů 30k od st do ne👌.
Odpovědět
@viktoria_heryc za celý víkend chtějí cca 50 tisíc. Je tam i bazén, 28 míst na spaní, obrovský gril, sál i venkovní posezení, sprchy, kuchyňka. Jídlo může majitelka doporučit, nebo si zajistíte třeba úplně sami, jedna svatba teď co tam byla, byla formou rautu. S majitelkou se dá na všem domluvit a tím, že je to uprostřed pole, tak tam nikoho nerušíte. Moc se mi to tam líbí. Tím, že je to novější, nejsou tak dopředu zaplněné termíny. My teda chceme svatbu až za delší dobu. Ale místo se mi vážně zamlouvá.
Odpovědět
@itsminagirl diky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Koukněte na náš profil 🙂 popřípadě nás kontaktujte Hezký den nabelisku.cz
Odpovědět
Profilova fotka
A ja jen maly upgrade ke Kadlcovu mlýnu. Ted teprve jdeme podepisovat smlouvu a cenu zvedli (vzhledem k situaci a zdrazovani energii) na 55 tis 😞 A pridali 2 pokoje navic na ubytko. Porad asi na Brno OK, ale radost z toho nemam...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 12 měsících
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od viktoria_heryc:

@te_ssiinka_nelova tak vy dokážete hlavně poradit…
@viktoria_heryc dobrý den, mohla bych vás poprosit o místo se sklípkem o kterém jste psala?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?