Tančírna - Račí údolí - zkušenosti se svatbou

Je tu niekto, kto mal svadbu v Tančírne v Račím údoli? Uvítam akékoľvek postrehy či fotky, ako ste to mali rozvrhnuté a nazdobené :)
Odpovědět
Ahooj, dnes jsem zrovna na Tančírnu narazila, bohužel jsem také nikde žádné fotky ze svatby v Tančírně neobjevila. Přítel je z Jeseníku a učarovala nás představa zimní svatby. Posílala jsem dnes do Tančírny email s žádostí o informace ohledně pronájmu, tak jsem zvědavá. Vy jste se nakonec rozhodli pro Tančírnu?
Odpovědět
http://svatbamisiadalibora.cz Jooo našla jsem! :-D
Odpovědět
@terezadanko Ahoj, ďakujem za odkaz, na tieto fotky som zatiaľ nenatrafila :-D Svadbu tam budeme mať v polovičke septembra :) Prenájom je cca od piatku poobedia do nedele poludnia. K dispozícií je hlavná sál, salonik a priestory kuchyne. Informačné centrum/kaviareň bude normálne otvorená. Trochu sa obávame, ako bude v septembri teplo, ale snaď to bude ok Tančírna totiž nejde dobre vytopiť. Vykurovanie je dole v prízemí v salóniku (ktorý je k dispozícií len svadobčanom) a vykuruje sa tam krbom, pričim do sálu idú prieduchy. Takže svadba počas zimy by bola asi komplikovanejšia... ale asi by to šlo riešiť nejakými vyhrievačmi priamo v sále. Kuchyňku majú v tejto chvíli nevybavenú (žiadne nádobí tam nemajú), je tam snaha zmeniť to, ale radšej rátame s tým, že si všetko zoženieme :)
Odpovědět
@leja121http://www.budemesebrat.com/2017/06/26/svatba-veronika-michael/ Také jsem našla tuto fotogalerii, přímo z tančírny tam teda velké množství fotek není, ale jde tam vidět jiné uspořádání stolů :-) Včera jsem obdržela email z Tančírny, kde paní právě psala o problému topení.. Takže teď ještě zvažuju možnosti. Moje rodina mě podporuje v termínu zimní svatby, prý jim zima nevadí, ale to říkají teď :-D .. Nejhorší je, že jsem na zimní svatbu tak nalákala přítele, že ten vidí už jen tuhle možnost :-D Naslibovala jsem romantiku s poletujícimi vločkami, svatebčany popíjející při obřadu svařáček a taky novomanželské lyžování :-D Těšila jsem se, že to bude trošku odlišné .. Ale teď si říkám, jestli nezvážit opravdu svatbu v jiném termínu.A jediná další alternativa mi přijde také právě měsíc září :-D Bude teplo, neboj se! Svatba přes léto (červenec/srpen) mi přijde jako velmi nepraktická. Řešit chlazení potravin, vosičky poletující kolem sweet baru, chudáci chlapi navlečení do obleků.. Zaří je fakt ideální!! :-) Uvidíme, volné termíny v září jsem nezjišťovala, protože jak jsem již psala, viděla jsem se spíš na zimní svatbě. Jsem teď z toho trošku ve stresu. Do prosince totiž času dost, ale pokud by jsme se teda přiklonili k termínu podzimnímu, tak to už je nejvyšší čas začít řešit detaily. A kde budete mít obřad? A raut budete mít kompletně ve své režii? :-)
Odpovědět
Obrad sme zatiaľ nevybavovali, chceme cirkevný a máme "vyhliadnuté" dve miesta. Kostel Panny Marie Bolestné alebo Kostel sv. Josefa. Posledné mesiace sme boli ale dosť pracovne vyťažený, takže sme sa k zariaďovaniu vôbec nedostali, keďže to chceme osobne a je to 200 km. :) Tak snáď už konečne a snáď to dobre dopadne. :) Raut plánujeme celý v našej réžií. Sú chvíle, keď sa toho trochu desím :-D Nebudeme mať klasický obed, ale rovno raut totiž :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj všichni, kdo plánujete svatbu v Tančírně :-) My jsme ji tam teď měli a lepší místo na světě prostě není! Ani my, ani nikdo z našich blízkých region pořádně nezná a byli jsme trochu zoufalí, že ani tady na beremese mi nikdo moc s dodavateli nebyl schopný poradit. Takže se podělím o naše zkušenosti, třeba to někomu pomůže. Obřad i hostinu jsme měli přímo v Tančírně. Část hostů jsme ubytovali v domě Tabita naproti Tančírně, moc doporučujeme. Plánovat jsme začali čtyři měsíce před svatbou a všichni si ťukali na čelo, že se to nedá stihnout. Dá, pokud se nebojíte cateringu z Polska. Nebojte se, protože o tom, co nabídli a nakonec předvedli, bychom si u českých firem mohli nechat jen zdát. Náhodou jsme narazili na catering Diapol z Wroclawi, oni nemluví česky, my nemluvíme polsky, ale s menší pomocí google translate a strýce jsme se nějak domluvili a vše klaplo na jedničku. Nešťastná jsem byla z květin, protože jsem na internetu nemohla najít nikoho, kdo by v okolí vázal luční kvítí. Nakonec jsme se rozhodli, že ráno před obřadem vyběhneme na louku a natrháme něco sami. Byl to ďábelský plán a ani by nám nevyšel, vzhledem k počasí. Naštěstí mi ale facebook asi dva týdny před svatbou naservíroval stránku Polní kvítí od paní Krůtské. Nesmírně ochotná paní, byla jsem z ní úplně vedle, nic nebyl problém a ty květiny! Ty květiny byly ještě krásnější, než v co jsem kdy doufala. Jinak ještě k Tančírně, venku bylo asi 15 stupňů a uvnitř to nebylo o moc lepší :-) Nic, co by na svatbě nevyřešila hudba a alkohol... A nově už mají k zapůjčení i nádobí. V kuchyňce je velký dřez a malá lednička, myčka tam není. To je asi tak vše, na co si teď vzpomenu, co jsme řešili. Hodně zdaru při plánování a hlavně si to pak užijte :-)
Odpovědět
Ahoj, my chceme mit svatbu pristi rok v cervnu. Mame nabidku kousek od nas v restauraci, ale tancirma by byla krasna, ale je dost daleko. :( Pani co zarizuje akce v racim udoli, ted delsi dobu neni v praci, takze shanim podrobny cenik na kolik to vyjde (nemuzu cekat do zari kdy nam ho muze nekso poslat). Muzete prosim sdilet rozpocet na kolik to vyslo/asi vyjde :) Vim, ze za pronajem je tam cena, ale spis i na kolik to vyslo s jidle a dalsima vecma.. Diky moc.
Odpovědět
@bzzzberu a @leja121 muzete prosim sdilet rozpocet, moc by me to pomohlo pri rozhodovani (zda blizko v restauraci, nebo daleko - pres 2 hodiny, ale v tancirne:) Diky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzzzberu Dobrý den, plánujeme tam taky svatbu. Měla bych na vás asi trošku víc dotazů. Myslíte, že bychom se mohli spojit na messengeru?Moc by mi to pomohlo :-). Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Dobrý den všem, mohla bych se zeptat na zkušenosti s Tančírnou? Ubytování, jídlo atd. Prosím, ozvěte se :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@bzzzberu Dobrý den můžete mi prosím říct na kolik vás svatba v Tančírně vyšla?kolik jste měli lidí?a co ubytování v Tabitě cenově?moc děkuji za odpoved
Odpovědět
@piontkovab Dobrý den, nás vyšla svatba cca 50 tis., ale malá, cca 25 lidí. Bez kapely, výzdoby atd. Ale je to tam krásné i bez toho. Ubytování v Tabitě bylo fajn. Cenu si nepamatuju, ale myslím, že ji mají na webu. Případně můžu doporučit i jídlo a květiny v okolí
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
@kamve Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Když jste neměli kapelu jak jste řešili hudbu? Aktuálně svatbu v Tančírně plánujeme a zjistili jsme, že tam není žádné ozvučení/reproduktory pro veřejnost. Docela by mi bodla rada 🙂 Předem díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@podolovas zdravím,my měli dýdžeje a ten si vše přivezl🙂 můžu předat kontakt.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@kamve Dobrý den, mohla bych vás poprosit o to doporučení na jídlo? Máme velký problém něco sehnat. Díky moc!
Odpovědět
Dobrý den, my měli jen malou svatbu, nic velkého. Jídlo nám připravili v restauraci v údolí, myslím, že je to ta restaurace Isolde. Zrovna v našem termínu byla v údolí nějaká slavnost, takže nám nechtěli dělat vše komplet, ale připravili nám "pekáče" s několika druhy jídel a vše bylo výborné.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den, měli jsme krásnou podzimní svatbu pro 90 osob začátkem listopadu. Přes noc teploty padaly i ke dvěma stupňům a proto jsme byli připravení i na variantu zatopit si dieselagregátem, který dovnitř vhání teplo obří trubkou skrze ochoz a díru ve dveřích. Celkem neestetické řešení a navíc v případě našeho uspořádání by vháněl teplo přímo na rautové stoly a taneční parket, což jsou jediná dvě místa, kde to teplo prostě nechcete. 🙂 Nakonec jsme se ale zahřáli i bez toho. Místo je to nádherné, máme chalupu nedaleko a pravidelně sem jezdíme do kavárny v přízemí. Naše láska k tomuto místu nás tak trochu zaslepila a chtěli jsme mít svatební hostinu tady, ačkoliv za relativně vysoký nájem tu člověk nedostane v podstatě žádný servis. Žádný inventář, žádný personál, žádná myčka. Řekli jsme si ale, že se s tím popereme. A poprali. Svatba byla dokonalá a lidé byli nadšení. Ale popravdě...byl to záhul. Sehnat kvalitní služby v okolí pro tak velkou svatbu byla fuška, ale podařilo se. 🙂 Květinovou výzdobu komplet nám dělala skvělá Kačka Pavlů floristkanapoli, catering kozifarmaunydrlu, kompletní inventář jsme si půjčili od známých z restaurace. DJ djluke si s ozvučením prostoru bravurně poradil a večírek v jeho podání byl perfektní! Zlatý hřeb večera byla saxofonistka NIKI burysax, díky níž se naše svatba zaručeně stala pro všechny svatebčany nezapomenutelným zážitkem. Kameraman marekhorava by mohl z fleku točit celovečerní holywoodské trháky a svatební fotograf petrblazek zachytil všechny důležité momenty včetně všech emocí dokonale. 🙂 A teď k negativům... Za velké mínus vidím to, že na Tančírně v poslední době organizují výstavy obrazů nejrůznějším umělcům ať se tam ty obrazy hodí nebo ne, ať už jsou vkusné nebo ne. A člověk ve smlouvě podepisuje, že se jich nedotkne. na což jsme byli předem upozorněni, ale nečekala jsem, že na naši svatbu vyjde výstava velkoformátových barevných stříkanců, díky kterým se nedaly odestřít závěsy ani na jedné straně. Takže jsme byli obklopení barevnou divočinou za zastřenými závěsy a náš vysněný pohled do okolní podzimní krajiny nikde. Rozhodli jsme se tedy obrazy opatrně sundat, zabalit do dek a uložit v kumbálku. Což samozřejmě byl velký průšvih na pokutu, ale za svým rozhodnutím si stojím. To, jakým způsobem s námi pak pan provozní komunikoval, nebudu komentovat...holt ne každému bylo dáno proklientské cítění a někomu se zkrátka v očích protáčí dolárky. 😄 Taky by bylo fajn, kdyby se dal pronájem prostor protáhnout o pár hodin. Ono zvládnout vyklidit takový prostor po téměř 100 lidech do 12:00, když se většina kolem 9:00 teprve vzbouzí po večírku, je fakt záhul. Ale my měli zodpovědné a ochotné svatebčany, naběhlo se na to a zvládlo se to. Byl to ale zbytečný tlak a nebyla žádná ranní pohoda, kdy bychom poseděli, zhodnotili pocity a zážitky z předešlého dne a všichni rychle vystěhovat penzion, rychle vyklidit Tančírnu a domů. Takže i co se týká ubytování doporučuji možná protáhnout pobyt ještě i o následující noc...v okolí je spousta krás k vidění, takže určitě nikdo nebude litovat. 🙂 My kompletně zabrali penzion raciudoli i ubytovnu tabita i pár chatek u penzionu. Na penzionu byli skvělí a ochotní a ve všem nám vyšli vstříc...a měli s námi trpělivost. 🙂 Dokonce mi i jako nevěstě nabídli jednu krásnou místnost navíc na oblékání a malování. Domluvili jsme si tam snídaně i pro všechny, co byli ubytováni na Tabitě a opravdu vše na jedničku. Sladký bar a dorty od zazapecenoslaskou všechny šokovali, nečekali že tady na konci světa seženeme něco tak luxusního. 😄 🙂 Shrnuto podtrženo i přes organizační náročnost to tady stojí za to a když si vyberete správné profíky, se kterými do toho jdete, nemůže to dopadnout špatně. 🙂 A malý tip---pokud plánujete svatbu menší, dokonalé místo s dokonalými lidmi je ubytovaninapoli.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?