Tančírna - Račí údolí - zkušenosti se svatbou

29. čvn 2020120

Je tu niekto, kto mal svadbu v Tančírne v Račím údoli? Uvítam akékoľvek postrehy či fotky, ako ste to mali rozvrhnuté a nazdobené 🙂

• Ahooj, dnes jsem zrovna na Tančírnu narazila, bohužel jsem také nikde žádné fotky ze svatby v Tančírně neobjevila.
    Přítel je z Jeseníku a učarovala nás představa zimní svatby.
    Posílala jsem dnes do Tančírny email s žádostí o informace ohledně pronájmu, tak jsem zvědavá.
    Vy jste se nakonec rozhodli pro Tančírnu?

• @terezadanko  Ahoj, ďakujem za odkaz, na tieto fotky som zatiaľ nenatrafila 😃 Svadbu tam budeme mať v polovičke septembra 🙂

Prenájom je cca od piatku poobedia do nedele poludnia. K dispozícií je hlavná sál, salonik a priestory kuchyne. Informačné centrum/kaviareň bude normálne otvorená.

Trochu sa obávame, ako bude v septembri teplo, ale snaď to bude ok Tančírna totiž nejde dobre vytopiť. Vykurovanie je dole v prízemí v salóniku (ktorý je k dispozícií len svadobčanom) a vykuruje sa tam krbom, pričim do sálu idú prieduchy. Takže svadba počas zimy by bola asi komplikovanejšia... ale asi by to šlo riešiť nejakými vyhrievačmi priamo v sále. Kuchyňku majú v tejto chvíli nevybavenú (žiadne nádobí tam nemajú), je tam snaha zmeniť to, ale radšej rátame s tým, že si všetko zoženieme 🙂

• Sponzor fóra
  • @leja121http ://www.budemesebrat.com/2017/06/26/svatba-veronika-michael/ Také jsem našla tuto fotogalerii, přímo z tančírny tam teda velké množství fotek není, ale jde tam vidět jiné uspořádání stolů 🙂

Včera jsem obdržela email z Tančírny, kde paní právě psala o problému topení.. Takže teď ještě zvažuju možnosti. Moje rodina mě podporuje v termínu zimní svatby, prý jim zima nevadí, ale to říkají teď 😃 .. Nejhorší je, že jsem na zimní svatbu tak nalákala přítele, že ten vidí už jen tuhle možnost 😃 Naslibovala jsem romantiku s poletujícimi vločkami, svatebčany popíjející při obřadu svařáček a taky novomanželské lyžování 😃 Těšila jsem se, že to bude trošku odlišné ..
    Ale teď si říkám, jestli nezvážit opravdu svatbu v jiném termínu.A jediná další alternativa mi přijde také právě měsíc září 😃
    Bude teplo, neboj se! Svatba přes léto (červenec/srpen) mi přijde jako velmi nepraktická. Řešit chlazení potravin, vosičky poletující kolem sweet baru, chudáci chlapi navlečení do obleků.. Zaří je fakt ideální!! 🙂
    Uvidíme, volné termíny v září jsem nezjišťovala, protože jak jsem již psala, viděla jsem se spíš na zimní svatbě. Jsem teď z toho trošku ve stresu. Do prosince totiž času dost, ale pokud by jsme se teda přiklonili k termínu podzimnímu, tak to už je nejvyšší čas začít řešit detaily.

A kde budete mít obřad? A raut budete mít kompletně ve své režii? 🙂

• Obrad sme zatiaľ nevybavovali, chceme cirkevný a máme "vyhliadnuté" dve miesta. Kostel Panny Marie Bolestné alebo Kostel sv. Josefa. Posledné mesiace sme boli ale dosť pracovne vyťažený, takže sme sa k zariaďovaniu vôbec nedostali, keďže to chceme osobne a je to 200 km. 🙂 Tak snáď už konečne a snáď to dobre dopadne. 🙂

Raut plánujeme celý v našej réžií. Sú chvíle, keď sa toho trochu desím 😃 Nebudeme mať klasický obed, ale rovno raut totiž 😃

• Ahoj všichni, kdo plánujete svatbu v Tančírně 🙂 My jsme ji tam teď měli a lepší místo na světě prostě není! Ani my, ani nikdo z našich blízkých region pořádně nezná a byli jsme trochu zoufalí, že ani tady na beremese mi nikdo moc s dodavateli nebyl schopný poradit. Takže se podělím o naše zkušenosti, třeba to někomu pomůže.
    Obřad i hostinu jsme měli přímo v Tančírně. Část hostů jsme ubytovali v domě Tabita naproti Tančírně, moc doporučujeme.
    Plánovat jsme začali čtyři měsíce před svatbou a všichni si ťukali na čelo, že se to nedá stihnout. Dá, pokud se nebojíte cateringu z Polska. Nebojte se, protože o tom, co nabídli a nakonec předvedli, bychom si u českých firem mohli nechat jen zdát. Náhodou jsme narazili na catering Diapol z Wroclawi, oni nemluví česky, my nemluvíme polsky, ale s menší pomocí google translate a strýce jsme se nějak domluvili a vše klaplo na jedničku.
    Nešťastná jsem byla z květin, protože jsem na internetu nemohla najít nikoho, kdo by v okolí vázal luční kvítí. Nakonec jsme se rozhodli, že ráno před obřadem vyběhneme na louku a natrháme něco sami. Byl to ďábelský plán a ani by nám nevyšel, vzhledem k počasí. Naštěstí mi ale facebook asi dva týdny před svatbou naservíroval stránku Polní kvítí od paní Krůtské. Nesmírně ochotná paní, byla jsem z ní úplně vedle, nic nebyl problém a ty květiny! Ty květiny byly ještě krásnější, než v co jsem kdy doufala.
    Jinak ještě k Tančírně, venku bylo asi 15 stupňů a uvnitř to nebylo o moc lepší 🙂 Nic, co by na svatbě nevyřešila hudba a alkohol... A nově už mají k zapůjčení i nádobí. V kuchyňce je velký dřez a malá lednička, myčka tam není.
    To je asi tak vše, na co si teď vzpomenu, co jsme řešili. Hodně zdaru při plánování a hlavně si to pak užijte 🙂

• Ahoj, my chceme mit svatbu pristi rok v cervnu. Mame nabidku kousek od nas v restauraci, ale tancirma by byla krasna, ale je dost daleko. 😞 Pani co zarizuje akce v racim udoli, ted delsi dobu neni v praci, takze shanim podrobny cenik na kolik to vyjde (nemuzu cekat do zari kdy nam ho muze nekso poslat). Muzete prosim sdilet rozpocet na kolik to vyslo/asi vyjde 🙂 Vim,
    ze za pronajem je tam cena, ale spis i na kolik to vyslo s jidle a dalsima vecma.. Diky moc.

• @bzzzberu  a @leja121  muzete prosim sdilet rozpocet, moc by me to pomohlo pri rozhodovani (zda blizko v restauraci, nebo daleko - pres 2 hodiny, ale v tancirne🙂 Diky. 🙂

• @bzzzberu  Dobrý den, plánujeme tam taky svatbu. Měla bych na vás asi trošku víc dotazů. Myslíte, že bychom se mohli spojit na messengeru?Moc by mi to pomohlo 🙂. Dekuji

• Dobrý den všem, mohla bych se zeptat na zkušenosti s Tančírnou? Ubytování, jídlo atd.
    Prosím, ozvěte se 🙂

• @bzzzberu  Dobrý den můžete mi prosím říct na kolik vás svatba v Tančírně vyšla?kolik jste měli lidí?a co ubytování v Tabitě cenově?moc děkuji za odpoved

• @piontkovab  Dobrý den, nás vyšla svatba cca 50 tis., ale malá, cca 25 lidí. Bez kapely, výzdoby atd. Ale je to tam krásné i bez toho. Ubytování v Tabitě bylo fajn. Cenu si nepamatuju, ale myslím, že ji mají na webu. Případně můžu doporučit i jídlo a květiny v okolí

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vltavěnka
    Příbram
    Svatební místo ,které se nachází kousek od Prahy. Prohlídky zahájíme v červnu 2020. Pro všechny, kteří mají rádi BOHO styl.
    Areál situován uprostřed lesů mezi Ostravou a Opavou se zaměřením na vše kolem svateb. Pořádáme svatební hostiny, včetně venkovních, svatební obřady,
    Rádi pro Vás zajistíme obřad na zahrádce, hostinu, raut, zábavu, ubytování. Za prostory neúčtujeme pronájem a nabízíme apartmá pro novomanžele zdarma.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů