Svatební stodola v Dolních Kounicích

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, měl někdo svatbu ve stodole u Dolních Kounic? Zajímala by mě recenze a inspirace na výzdobu :) Nebo plánujete některá?
Odpovědět
@jmn76 Ještě jsme je nekontaktovali, chtěla jsem nejdříve zjistit informace od někoho kdo tam svatbu měl 😊
Odpovědět
@kristy0523 No tak to bude ten problém. Není opravdu lepší jim zavolat a mít aktuální informace z první ruky ? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@jmn76 nějak nerozumím tomu proč by se nemohla zeptat? My když jsme vybírali rudice, meruňkový sad a tak trochu jina stodola a úplně první byla suška tak jsme hledali taky tady v diskuzích... Našli jsme nejen cca ceny ale i třeba to, že svatbu v sušce chce snad jen úplný blázen s jejich přístupem a ze maji svatbu v patek a hned další v sobotu atd.. Od toho to tady je aby člověk se zeptal než bude psat oficiální požadavky a poptávky.. Člověk si i třeba říká "bude to cca stejný"... Mlýny klidně stoji i 70 tisíc na víkend a stodola kolem 30 (pokud to není suška), takže aspoň ma přibližné ceny a hlavně odpadá čekání az někdo odpoví - viz moje skvělá zkušenost s paní viktorii ze stodoly rudice, takže ji naprosto chápu
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Ahoj, mužů se tě zeptat jaká byla domluva s tou Viktorií? A cena stodoly rudice, podmínky apod? Dekuju Jinak Samota Karlov má poslední 3 volný termíny v září, co jsem tak s panem mluvila, ale zamluveny, takže jde jen o to, jestli pak zaplatí zálohu nebo termín pustí. Za pronájem chce 48.000,- a pak jsou nějaký příplatky za gril a bazén, pokud budete chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
@alexadra121 je to tady vláknu, prostě nereaguje... Proto jsme od toho dali rucr pryč, já nebudu s někým komunikovat tak, že já napíšu 6 emailu a on me jeden... Podmínky nevím... Nám pohár trpělivosti pretekl a když jsme pak viděli naší stodolu tak jsme byli okamžitě rozhodnutí a hlavně jsme se do toho místa zamilovali a hlavně jsme si rozumněli s panem majitelem
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova a mužů se zeptat kde to nakonec mate? 😊
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova tak už jsem to našla. A mužů se zeptat jaký jsou teď podmínky ve stodole v merunkovem sadu? Děkuji moc 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@alexadra121 patek od 9.00 do 17.00 přípravy, sobota cela do 1 myslím, pak se platí každá další hodina, neděle se jen dojede pro věci, které oni uklidi a vše nachystají na odvoz. Platí se i catering od nich, plus cisnici a nealko balíček za cenu myslím 120kc na osobu.. Ale je to tak, ze když někdo chce rum s colou tak ta cola se lije z tohohle balíčku apod. Nábytek si půjčují na jednotlivé svatby. Takže pro nás jen dobre, protože moje prioritní podmínka byla, že chci kulaté stoly. Hudba nemá koho rušit v okolí je jen jedna stavba a to stodola Karlov. Neobsazuji každý víkend, nechtějí jet na kvantitu, ale kvalitu takže jen tolik svateb aby to stihali a dělali to srdcem... Minimální počet hostů je 50, ale to je fakt minimum... My kvůli tomu zvyšovali pocty hostu, ve finále tam máme alespoň opravdu všechny. Pokud je méně než 60 hostu tak catering se stejně platí pro 60. Mysli ekologicky, takže žádné plastové nádobí, brčka apod, nechtějí aby se na louce sypalo něco umělého, takže za nás taky jen dobře, protože smyslime stejně. Kdyby ještě něco klidně se ptej a nebo napiš panu Kesslerovi je to strasny milý a ochotny pan, psala jsem mu naposledy minuly týden (máme problém s matrikou, jiný vlákno) a okamžitě ten den mi odepsal a další den se byl rovnou i ptát, i když vůbec nemusel. Pošle ti okamžitě nabídku kde budeš mít všechny ceny a vše rozepsane, včetně náčrtu cateringu, kde je klasicky oběd a na výběr myslím ze tři varianty, už si to nepamatuju, my totiž budeme mít ten den bez oběda, bude se skládat catering na raut což budeme řešit az v lednu
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova a platí se něco za pronájem i? No já psala na FB ale precteno a bez odpovědi. Nemáš lepší kontakt na něj? Děkuji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@alexadra121 ano platí, 30 tisíc za cely vikend, což je jedno z nejmíň za pronájem. Psala jsem jim poprvé na instagramu a pak jsme veškerou komunikaci přesunuli na email, ale nejdřív jsme si volali což mas na tom fb číslo. Sociální sítě spravuje jeho žena a on řeší vše pres email a telefonem. Aspoň si to tak pamatuju, že to říkal. Klidně mu třeba zítra zavolej (dneska by mohli mít třeba svatbu) a nebo v pondělí. Dej vědět jak jste dopadli 😉
Odpovědět
@alexadra121 za 48000 je jen pronájem a ubytování se hradí zvlášť nebo už je započítáne v tom? 🙂
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Samozřejmě se tu může zeptat. Jen mi přijde v době kdy máme všichni telefon trochu zvláštní ptát se na cenu v diskuzi která je už několik let stará. Telefonem vyřízeno za 30 sekund. Pokud si myslíte že ten kdo má svatbu v Sušce je blázen jen proto že Suška má svatby v pátek a pak hned i v sobotu, tak takhle to má opravdu většina pěkných míst. Dokonce mají svatby i přes týden. Není na tom vůbec nic divného.
Odpovědět
Článek se načítá
@kristy0523 včetně 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@jmn76 hm ne no, není to jen o te kvantitě, ale ze si člověk tam nemůže pohnout ani stolem je fakt k zamyšlení, jestli tam člověk chce trávit nejdůležitější den... O chování majitelů se da vest taky dlouhá diskuze.. Nevím proč bych mela volat na každý místo co se mi zalíbí abych zjistila cenu, to si to raději proctu tady a počítám s tím ze se cena zvýšila třeba o 10 az 15 procent, dolu nikdy cena nejde.. A některým se fakt dovolat nedá, viz stodola rudice, nikdo na ni nemá telefon, po vesnici jezdí zoufalí lide a ptají se sousedů kde maji jako sehnat majitelku, že na emaily neodpovídá a číslo nikomu nedává, takže asi tak...
Odpovědět
Ahoj. Máte někdo kontakt (tel, mail) na pána co vlastní samotu Karlov v Dolních Kounicích? Pokud možno můžete mi napsat nějaké info, kolik je tam míst na spaní, kolik vychází cenově pronájem cca ? O🙂 ideálně když mi napíšete někdo i nějaké dojmy. Prosím napište mi případně na mail dana.delfi@seznam.cz . Budu ráda za jakékoliv info O🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kikina2202 Dobrý den, neexistuje náhodou na facebooku ještě Vaše skupina? Ráda bych mrkla na fotky a na rozměry stolů 🙂
Odpovědět
Ahoj, nevíte prosím jak je to s termíny v Dolních Kounicích na rok 2022? Děkuju 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_sl obsazeno jako všude (minimálně meruňkový sad, kde máme svatbu my)
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_sl Zdravím. Samota Karlov má na celý rok 2022 plno.. nám se povedlo v září ulovit poslední volný termín. Majitel Říkal, že ještě nakonec natahuje sezónu o týden, kvůli jednomu páru, co ho uprosil.. ale myslím, že víc lidí už si asi nevezme.. Každopádně za zkoušku nic nedáte.. jsou to dva týdny co nám říkal, že to kvůli nim ještě protahuje do října 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@tyna_jachurova takže tam je taky plno... No takže obě stodoly maji plno na rok 2022
Odpovědět
Profilova fotka
@sabina_kellnerova Zdravím! nedostala jste se náhodou k těm rozměrům stolů? Já si na místě přeměřila jeden.. ten byl 80x80 cm.. ale dle fotek z minulých svateb koukám, že musí mít víc rozměrů.. (čehož jsem si na místě bohužel nevšimla, stoly byly na hromadě.. ) ..na fotkách se ke stolu vejdou dvě židle vedle sebe, což je u toho 80 cm nemožné.. z fotek jsem vydedukovala, že tyhle malé používali na sweet bar a tak.. a hosté seděli u delších.. každopádně netuším kolik mají kterých.. a teď by se mi to dost hodilo kvůli zasedacímu pořádku a celkově k možnému počtu hostů.. 😉
Odpovědět
Tak opravdu mají plno 😞 dneska jsem volala a prý jsou max dva termíny v říjnu, které ještě nejsou potvrzené a jinak úplně plno. Volala jsem ještě na Sklep na vyhlídce v Dolních Kounicích, ale nejsem si jistá, jestli je to to pravé pro nás.
Odpovědět
Hezký den všem, má prosím někdo svatbu Samota Karlov? Mohla bych poprosit o pár informací? Moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či ste niektorá riešili svadbu v kostole v Dolních Kounicích. Chceli by sme mať sobáš v kostole, žiaľ snubenec neni pokrstený. Podľa informácií by svadba v kostole mala byť možná, pokiaľ dostaneme výnimku od diecézneho biskupa. Pán farár Obrdlík nás však rovno odmietol, bez akejkoľvek diskusie. Ak by ste mali nejaký typ na koho sa obrátiť, budem veľmi rada.
Odpovědět
Ahoj Holky, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s obřadem ve stodole v Dolních Kounicích Meruňkový sad, máme tam rezervaci na říjen 2022 a pán nám trvdil, že není problém s civilní svatbou, a teď jsem někde zaslechla, že s tim je velkej problém a chtějí jen krestanskou svatbu. měl někdo svatbu ve stodole civilní? Nebo jen kecá. Díky za odpovědi🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@klarus1 proč by jako nemohl být civilní? nám sám domlouval matriku (že matrika byla šílená je zase bod sám o sobě). Proč by toto pan Kessler měl vůbec říkat prosím?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Děkuji za zprávu. Já jen, brali se tam známí a měli s tím hrozný problém, tak jsem chtěl vědět, zda je to opravdu pravda. Díky🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@klarus1 to bylo kdysi když to nebyla oficiální místo (byli tam nějaké problémy katastrální problemy, nevím). Říkám my měli mít matriku a díky jejich neochotě jsme zvolili církevního.
Odpovědět
Profilova fotka
dámy.. přenechám termín 1.10.2022 na samotě Karlov v dolních kounicich. 🙃 nakonec musíme svatbu přeložit na jaro, neb budeme tři a chceme svatbu stihnout před narozením miminka. 🙂 Pokud byste některá měla zájem prosím pište na mail: kristyna.jachurova@gmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
@natali_lorinczova zdravím, také jsem chtěla svatbu v kostele, ale pan farář, nás také okamžitě odmítl, bez jakéhokoliv vysvětlení.. nakonec nás matrikářka odkázala na faráře ze Silůvek, pana Petříčka.. je to ale evangelik a nemají kostel, jen modlitebnu, kde lze teda obřad udělat.. ale není to moc hezke 😅 jinak nemá problém vás oddat kdekoliv jinde, takže nás bude oddávat v meruňkovém sadu. 😉
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?