Svatební stodola v Dolních Kounicích

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, měl někdo svatbu ve stodole u Dolních Kounic? Zajímala by mě recenze a inspirace na výzdobu :) Nebo plánujete některá?
Odpovědět
@verudr Nebyl, je to naprosto skvělé místo pro svatbu, které určitě doporučuju :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj, můžu se zeptat na nejnovější informace ohledně samoty Karlov? A má někdo fota těch dalších míst (hospůdky a pokojů)? Jak jste to řešili s mokrou variantou? Je tam možnost obřadu i večerní zábavy někde uvnitř? Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahojte, také by mě zajímali nejnovější zkušenosti a recenze. Kontakt na obě místa mám, jak stodola v meruňkovém sadu, tak samota Karlov. Nemáte ale nějaké recenze z tohoto roku, jak jste byly spokojené s domluvou, s majiteli, s cateringem, s celkovou cenou apod.? Opravdu by mi to moc pomohlo při rozhodvání a věřím, že i ostatním nevěstám 🙂 Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@monika_hofrichtrova Dobrý den, měli jsme svatbu 6.6.2020 na Karlově. Důvod, proč jsme si Karlov vybrali, bylo ubytování. Byli jsme absolutně nadšení! Místo vřele doporučujeme, všude kde to jde. Všichni místo chválili, perfektně bylo připraveno. Vše záleží na Vás, jak si co uděláte. Pan Ondrůj Vám dá jen prostor a vy už si vše zařizujete sama. Catering, výzdobu, sladký bar, obřad, matriku atd.
Odpovědět
Profilova fotka
https://www.youtube.com/watch?v=4YgFU... Koukněte na náš svatební klip, zde uvidíte, jak jsme všichni byli nadšení 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@renatanovakova Nádherné video a krásná svatba 😍 Děkuji moc za info. Dnes jsem panu O. volala a je hrozně moc příjemný. Bohužel to ale vypadá, že má celý rok plno. Mám to prý zkusit ještě za 14 dní, zda někdo neodpadne 😁 tak uvidíme. Moc děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@monika_hofrichtrova děkujeme :-* je tam o to hodně velký zájem, tak budu držet palace, třeba se místo uvolní 🙂 kdyby jste ještě potřebovala s něčím pomoc/poradit, klidně se ozvěte 🙂
Odpovědět
Ahoj holky =) moc Vás prosím, máte některá kontakt na majitele stodoly na samotě Karlov? Co si tady čtu, bude asi nemožné se tam dostat ale zkusím =) Děkuji Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kdyby jste byla některá tak hodná, mohla bych Vás také poprosit o kontakt na majitele Samoty v Kounicích? Mockrát děkuji 🙂
Odpovědět
Přenechám rezervaci Samoty Karlov v Dolních Kounicích u Brna na 4.9.2021 z důvodu rušení svatební hostiny. Místo je to skvělé, hlavně pokud plánujete větší svatbu a chcete si zařídit většinu samy (vše na jednom místě, až pro 100 lidí a ubytování pro 32 hostů). Rezervační poplatek je 7.000, pokud budete mít zájem, dejte prosím vědět. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@musija dobrý den,popřemýšlím o datu 4.9.2021. Původně jsme to měli mít 31.7.2021.... Nemáte prosím e-mail na majitele? Velice děkuji
Odpovědět
@monika_kacetlova máte to v soukromé zprávě
Odpovědět
Článek se načítá
@musija Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda stále nabízíte Vaši rezervaci Samoty Karlov na 4. 9. 2020? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
@vendula_kraslova dobrý den, termín je stále k dizpozici
Odpovědět
Profilova fotka
@musija dobrý den , je termín stále volný ? a popřípadě můžeme mi prosím poslat kontakt na pana majitele ? Děkuji
Odpovědět
@musija Dobrý den, mám zájem o termín 4.9.2021, pokud je volný (před pár dny nám odpadlo místo, které jsme měli původně zarezervované) 🙂 předem děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu poprosit nějaký kontakt nebo odkaz, na koho se můžu obrátit v případě dotazu ohledně volných termínů a bližších informací pro realizaci svatby? Jedná se o Samotu Karlov. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@renatanovakova Dobrý den, všimla jsem si Vašeho příspěvku, že jste na samotě Karlov měli svatbu. Nemáte prosím ještě kontakt na majitele? Děkuji Vám za odpověď a přeji pěkný den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kontakt na pana Ondrůje je: 777 127 950 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by někdo měl zájem, mohu vyměnit termín 29.5.2021 za nějaký pozdější z organizačních důvodů. Přeji pěkný den.
Odpovědět
@katerina_hradska dobry den, termín už je obsazeny. Děkuji
Odpovědět
Ahoj holky, máte prosím někdo aktuální informace? O samotě Karlov. Kolik chce pan za pronájem, co všechno je v ceně atd. a podělily by jste se? 🙂
Odpovědět
Přenechám termín 10.7.2021 na statku Karlov v Dolních Kounicich (cca 25km od Brna).Statek je pronajatý od pa do ne,kapacita cca 100lidi,ubytovani pro 32 lidi.Obrad je možné uspořádat v merunkovem sadu.Záloha 7tis.Pokud by měl někdo zájem,ozvěte se.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@michellii Dobrý den, je nabídka termínu stále volná . Určitě bych vzala. 😄
Odpovědět
@veronika_jedonova Dobrý den,termín už je obsazeny.
Odpovědět
Profilova fotka
@michellii Škoda, děkuji za info.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, některé příspěvky jsou zde docela staré, mohl by někdo napsat své zkušenosti se svatbou v meruňkovém sadu například z minulého roku? 🙂 Cena pronájmu je asi už vyšší, catering 1000,-/osobu zahrnuje co všechno? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_sujanova ahoj my se bereme příští rok u Kessleru... 1000kc na osobu není, je to 1290,- bez pití, to je 120kc na osobu neomezene - nealko
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, uvažujeme o svatbě na Karlově a zajímalo by mě kolik je aktuální cena pronájmu a co to vše zahrnuje? 🙂 Případně i jaká je cena za catering, nebo si můžeme zajistit vlastní. 🙂
Odpovědět
@kristy0523 A proč Vám to v tý stodole nechtějí říct ? 😮
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?