Svatební obřad v Praze pro cca 100 lidí. Tip na místo?

Profilova fotka
Máte někdo tip na pěkné místo na obřad v Praze pro cca 100 lidí, ideálně do 10000,- Kč?
Odpovědět
Profilova fotka
Martinicky palác? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O tom jsem nikdy neslyšela, hned na to kouknu, díky za tip! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá to krásně, moc díky za tip! :-) Koukala jsem k Tobě do alba a máte moc krásné fotky. Jen jště dotaz, jak je to tam s parkováním, nějaká omezení?
Odpovědět
Profilova fotka
@jennie89 Na parkování jsem tolik nemyslela, měli jsme hosty ubytované tak, že to došli pěší. Ale měli jsme i veterána a parkovali jsme normálně před :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidíme, zkusím tam napsat, ale vypadá to opravdu krásně! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennie89 Jen tedy ty židle tam nemají, ty jsme pronajímali. Ale jinak paráda, i tu postel, na které se líbáme, tam mají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nepamatuješ si náhodou, kolik stál ještě ten pronájem židlí?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi pán odepsal, že mají k dispozici 200 židlí a ty jsou v ceně pronájmu, tak to asi změnili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennie89 Jo to jooo, my jsme jen chtěli ty zlaté a ty byly odjinud. Jinak židle samozřejmě mají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě mi to bylo divný, jsem se trochu lekla :-)
Odpovědět
@ivona83 tak jsme se inspirovali a byli se podívat v Martinickém paláci. Přesně něco takového jsme hledali a už máme rezervováno :-) (konečně něco trumflo Dobříš, která se nám nehodí svou pozicí) Jen bych se chtěla zeptat, ty zlaté židle jste si zařizovali sami úplně někde externě nebo je mají oni? Případně na kolik to vyšlo peněz. Díky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?