Menu Forum

Svatební hostina v Kutné Hoře pro 120 hostů. Kde?

1. dub 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenarty
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lenarty
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobry den! Planujeme svatbu na cerven 2012. Chteli bychom mit obrad ve sv. Barbore v Kutne Hore, ohledne toho uz jsem kontaktovala mistniho kaplana. Zatim jsme ale nenasli zadne vhodne misto na hostinu. Budeme mit zhruba 120 hostu. Neznate nekdo nejakou velkou restauraci primo v nebo v blizkosti Kutne Hory? Zatim by pripadal v uvahu jen Dacicky, ale ti maji v salonku 100 mist, takze bychom se museli nejak zmacknout. Klidne by nam stacil nejaky velky sal, ktery by se dal pronajmout a kam by se nechal dovezt nejaky catering.
Budu moc vdecna za kazdou radu!
Predem diky!
6. zář 2011 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
setare (30 r.)
2
Registrovala se 20. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Má 3 přátele. Ratboř, Region Kolín.
  • Svatba byla 18. února 2012
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
setare (30 r.)
2
Registrovala se 20. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Má 3 přátele. Ratboř, Region Kolín.
    Region Kutná Hora
 Ahoj, tak my se taky budeme brát v Kutné Hoře, ale hostina bude v Kolíně emoticon a co Ruthardka, na www stránkách mají napsáno, že kapacita je 120 míst, na jedné svatbě v létě jsem se tam byla podívat a bylo to moc hezký ..... jinak když už jsme u té Barbory, tak jak to tam je s placením za obřad?
6. zář 2011 v 01:50  •  Svatba byla v únoru 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkelita (30 r.)
TB foto - fotografka Tereza Brabcová
Tereza Brabcová PRO

Foto a video - Region Kutná Hora
11
fotoportrét
fotoportrét
alkelita (30 r.)
TB foto - fotografka Tereza Brabcová
Tereza Brabcová PRO

Foto a video - Region Kutná Hora
11
 @setare Ahojky a kde v Kolíně jsi měla hostinu?
5. led 2012 ve 20:58  •  www.tbfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setare (30 r.)
2
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
setare (30 r.)
2
    Region Kutná Hora
 @alkelita Ahoj, ještě jsem žádnou neměla .-) bereme se 18. 2. emoticon a nakonec to nebude v Kolíně, ale z více důvodů jsme se rozhodli, že to všechno uděláme v Kutné Hoře. Tam to budeme mít v hotelu Růže emoticon
6. led 2012 v 09:17  •  Svatba byla v únoru 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sissi_a
3
Registrovala se 9. února 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 68 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sissi_a
3
Registrovala se 9. února 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 68 přátel. Region Praha.
 Od letoška je možné pronajmout si Štábní domek v parku GASK (čerstvě po rekonstrukci) - tedy hned vedle sv. Barbory. Vlastní catering - kapacita ca 150 lidí.
31. bře 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

@sissi_a Poslal jsem zprávu na IP

Hezký den.
1. dub 2014 v 08:38  •  www.dj.707.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí