Menu Forum

Svatební hostina Opava a okolí léto 2017

23. zář 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
effreene
Registrovala se 12. září 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
effreene
Registrovala se 12. září 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj snoubenky, nevěsty, novomanželky a manželky či čekatelky
MÁM SAKRA PROBLÉM :D
Čerstvě se mi tkví zásnubní prstýnek na ruce a už jsem z toho zoufalá. Všechna nej místa v okolí Opavy jsou plná celé léto 2017.
Takže moc prosím o radu, kde mít svatební hostinu s obsluhou a veškerým servisem???
Děkuji za všechny typy
Zoufalá snoubenka
13. zář 2016 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
andrejka_kus
Registrovala se 18. července 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
andrejka_kus
Registrovala se 18. července 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
 Ahoj, my máme termín 1.7.2017 a budeme to mít v Krnově v penzionu Hermes na Ježníku. Je to moc pěkné místo a paní provozní moc milá, takže se ti pokusí splnit vše co budeš chtít emoticon
23. zář 2016 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
effreene
fotoportrét
fotoportrét
effreene
 To už je moc daleko, ale díky za tip. emoticon
23. zář 2016 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simona90
Registrovala se 15. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
simona90
Registrovala se 15. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Opava.
 Ahoj, my jsme měli svatební hostinu v Jakartovicích - Penzion Nad stájí. Skvělé jídlo, krásné prostředí s koňmi a u jezírka, velmi dobré ceny, není to tak profláknuté jak vodník sláma apod. a velmi fotogenické - viz mé svatební foto emoticon Restaurace pojme až 80 lidí a venku je přistřešený altán, který je chráněn proti větru, takže nehrozí, že se v dešti budou všichni tísnit v jedné místnosti emoticon. Velmi pěkné prostředí teď celkem nově skýtá i Panský mlýn u Kylešovic - také v rustikálním stylu.
23. zář 2016 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí