Menu Forum

Svatební hostina Opava a okolí léto 2017

23. zář 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
effreene
Registrovala se 12. září 2016 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
effreene
Registrovala se 12. září 2016 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj snoubenky, nevěsty, novomanželky a manželky či čekatelky
MÁM SAKRA PROBLÉM :D
Čerstvě se mi tkví zásnubní prstýnek na ruce a už jsem z toho zoufalá. Všechna nej místa v okolí Opavy jsou plná celé léto 2017.
Takže moc prosím o radu, kde mít svatební hostinu s obsluhou a veškerým servisem???
Děkuji za všechny typy
Zoufalá snoubenka
13. zář v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
andrejka_kus
Registrovala se 18. července 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
andrejka_kus
Registrovala se 18. července 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
 Ahoj, my máme termín 1.7.2017 a budeme to mít v Krnově v penzionu Hermes na Ježníku. Je to moc pěkné místo a paní provozní moc milá, takže se ti pokusí splnit vše co budeš chtít emoticon
23. zář ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
effreene
fotoportrét
fotoportrét
effreene
 To už je moc daleko, ale díky za tip. emoticon
23. zář ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simona90
Registrovala se 15. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 6 inzerátů. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
simona90
Registrovala se 15. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 6 inzerátů. Region Opava.
 Ahoj, my jsme měli svatební hostinu v Jakartovicích - Penzion Nad stájí. Skvělé jídlo, krásné prostředí s koňmi a u jezírka, velmi dobré ceny, není to tak profláknuté jak vodník sláma apod. a velmi fotogenické - viz mé svatební foto emoticon Restaurace pojme až 80 lidí a venku je přistřešený altán, který je chráněn proti větru, takže nehrozí, že se v dešti budou všichni tísnit v jedné místnosti emoticon. Velmi pěkné prostředí teď celkem nově skýtá i Panský mlýn u Kylešovic - také v rustikálním stylu.
23. zář ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí