Svatba Zámek Loučeň - zkušenosti z roku 2015 a 2014?

Ahoj holky, má některá zkušenosti ze svatby ze zámku Loučen z roku 2015 a 2014? Prosím podělte se o zkušenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se nerozhodnete pro Loučeň, mohu vám nabídnout služby našeho hotelu vzdáleného od Loučeně okolo 15 km :)
Odpovědět
Zkušenost ískám teprve letos :D
Odpovědět
Jo? :-) a kdy se berete?
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky letos :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Svatbu na Louceni rozhodne nedoporucuji!
Odpovědět
@yloveiou proč nedoporučujete? Já se tam teda vdávat nebudu, ale jedeme tam na svatební cestu (hotel Maxmilian)
Odpovědět
Svatebni cesta nemusi byt spatna,ale svatbu ne!Prvotni domluva byla primo s majitelkou bez problémů. Informovali nas ze po zaplaceni svatebniho balicku se pak uz jen měsíc pred svatbou zaplati zaloha na ostatni veci a ze se nam ozvou na doladeni podrobnosti.Ozvali se 14 dni pred svatbou. Puvodne jsme meli domluvene male obcerstveni pred obradem Bali jsme se aby nebyli vedra jak minuly to a jelikoz jsme meli mit obrad v zahrade,tak jsme si rekli o par dzbanku limonady a oblozeny talir aby to s duchodci neseklo.Dopadlo to tak,ze nam poslali ze obcerstveni bude stat 8500 kc a 2000 za obsluhu a 1000 kc za letni stan!Kdyz tam pritel volal tak mu rekli ze uz se to neda zrusit a ze mame prijet o hodinu driv aby jsme to stihli snist.Pak z nich vypadlo ze by to občerstvení melo byt někde jinde nez obrad a to nekde kde chodi normalne navstevnici zamku.Pritel volal a nadrizene a pani asi dostala pojeb.Zavolala dva dny pred svatbou ze teda vsechmo v poradku ze se to teda zrusi a občerstvení nebude a ano jedte tam snad mel byt přípitek!Poznamenavam ze jsme meli.mit kolem 30 lidi.Dale mi na mail zaslala dve fotky ruznych svatebnich oblouku at si vybereme. Jeden byl maly pekny takovy ten klasický bily a druhy obrovský dreveny a nelibil se nam.Vybrali jsme si tedy bily.Na to pani odpovedela ze dekuje a ze nam musí oznámit ze se predem domluvene obradni misto meni.Ok.Nasledne z ni vypadlo kdyz s ni.protel mlubil o jine veci ze se to misto změnilo protoze jsme si vybrali bily onlouk a ten jim na to puvodni obřadní misto nejde dát!O tom se predtim ani nezminila a ani nerekla co je to zaidto a my ho ani nemeli možnost videt.Ok bereme dreveny oblouk.Trikrat jsem se pani ptala co hudba,nebyla schopna rict nic jen to ze si jiam vypalit na cd a s predstihem poslat.Vzhledem k tomu ze nevim jak to na svatbach s hudbou je,tak jsem si naivne myslela,ze nahraju jednu pisen a je to.Dva dny pred svatbou přišel mail,ze mame mit hudbu za prve pro zenichuv prichod,pro prichod nevesty,hidba behem obradu,hudba pri slibu a polibku. Me polil studeny pot a sla jsem koupit nove cd a poprosila o vypaleni kamaradku a po vypaleni nas napadlo co kdyz to nemelo byt jako hudebni cd ale jako datove,pani totiz tvrdila ze hudbu si technik upravi,ale kdyz je vypalene jako hudebnítak asi tezko neco upravi.Odevzdane jsem rozhodla ze pri nejhorším budeme bez hudby.Vecer pred obradem vola pani ze cely den lilo (to byla pravda,lilo v cele CR cely den) a ze zahrada je pod vodou a piskove cesty promacene ze se budeme borit ze to proste nevypada dobre,no co vcer pred obradem zmuzete ze...tak jsme se rozhodli pro modry salonek ma zamku jak paní radila.Ve svatební den projdeme na zamek a pani mi povida jedtli mam podepsany ten papir?Ohoo jaky papír?No prece ten o tom ze oni di od nas mohou prevzit obcanky.Hmm aha,premyslim a kde jsem ho mela vzit?Vcera mi ho pry poslala na mail(pozdeji jsem zjistila ze vecer ve 20:21) nevim kdo se vecer pred svatbou diva na mail,ja na to cas nemela.Ok sla to vytisknout.Ja jako nevesta cekala se ctyrma družičkama a svedkyni v nejake kancelati na zamku aby me zenich nevidel.Pani tiskla papir celou vecnost,vitezoslavne přišla a podepsalo se.Pani zacala vysvetlovat ze pujdu ja,zenich atd.Ja?Ja prvni?Neee vy posledni?zmatena jak lesní vcela. Vas povede tatinek,povida mi...svedkyne chytre poznamena a nemel by teda tatinek byt take zde? No to ano,tak pro nej poslala.Kde pujdou družičky ptam se.To je jedno,kde chteji třeba vedle vas z kazde strany,zni odpoved!Hmm takze druzicky si radši vyresim sama....Moje svedkyne se asi trikrat ptala,kdy tedy pujdou svedkove.Napotreti ji pani odbyla ze svedky neresi,ze salonek je maly a ze si ma jit s ostatnimi.Taaak už se blizime k obradu..no hura...Takze pani si usadi svatebcany,pote zazni zenichova pisen a to se mame pripravit nebojte to uslyšíte a pak začnevase hudba a pujdete vy.Hudbu jsme samozrejme neslydeli,no bodejt ne kdyz jsme byli o patro níža pani se ani nenamahala nas predtim provest,nebyt druzicek co vybehly do patra a poslouchaly za dvermi tak tam asi dodnes nejsem 😀.Pri obradu tady te slavne pani organozatorce zvonil mobil,za chvili potom ji zacala pipat vybita baterie.Pratele mi po obradu rikala,jak jim dulezite vypravela ze mobily musi byt vypnuté nebo bez zvuku.Po obradu nasledovalo foceni,nekteri nesli na svatebni obed co byl v zamecke restauraci a tak jsem chtela mit fotku s kazdym,pani uz vysilovala ze se muzem fotit jen do 14 hod(obrad byl ve 13 hod) a ze pak musime na obed.Obed byl dobry,ale nez to nanosili tak ja mela vzdy jidlo studene....Dort jsme vhteli stredne velky,byl vyborny,ale snědli bychom ho ve čtyřech,coz podle me neni stredne velky dort .Nejvice nas ale zklamalo kdyz jsme si po obede chteli nechat udelat s manželem fotkx v zahradě a vsude bylo sucho i na puvodnim miste obradu,mohla jsem di i v satech sednout na travu a nikde jsem se neborila.Tolik k svatbe na Loucni.
Odpovědět
Muzu se zeptat na jmeno koordinatorky na Louceni? My tam svatbu taky planujeme...vcera jsme byli na prohlidce,moc se nam tam libilo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem pár svateb na Loučeni zažila (zdobila). Je tam krásně, většinou i paní koordinátorka byla milá...jediné, co se mi nelíbí, je to tempo....šup šup, v 10 jedna svatba, dofoťte se, dopijte to a sbohem, šup další....kdo si to chcete vychutnat a nikam nepospíchat, není to místo pro Vás...komu nevadí vyhraněný čas, pak určitě ano :)
Odpovědět
Na Loučni záleží kdo z koordinátorů tam v den vaši svatby bude (koordinátorky si termíny dělí i pár týdnů před svatbou). Taky bych vám doporučila zjistit si zda se v daném termínu nechystají jakékoliv akce v parku a na zámku. Pár krát tam došlo termínově ke kolizi a ovlyvnilo to i obřad nebo focení a podobně. A z hlediska klidu a pohody je dobré dělat svatbu v pátek (není tak narvaný park, ani žádné zámecké slavnosti) a v nejpozdější hodině kterou nabízejí (pak jste poslední nevěsta, a už vám tempo určuje vámi naplánovaný oběd nebo program svatby). Kdo by chtěl bližší info (svatby na zámku Loučeň znám dost dobře, klidně ať napíše)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?