Svatba venku- Orlickoústecko, Pardubicko...

15. kvě 201430

Dobrý den nevěsty..🙂
Chtěla jsem se zeptat zda některé z vás nevědí o nějakém pěkném místě venku, kde by šla uspořádat svatba? (zámecké zahrady, louky a vše co vás napadne nebo o čem víte) Okres Orlickoústecko, Pardubicko. A kdyby jste třeba věděli cenu kolik tam takový obřad stojí byla bych vám moc vděčná.
Všem moc předem děkuji za odpovědi 🙂

 • @anet92  Dobrý den,
  tak na Pardubicku je to zámek Chrast u Chrudimi, je to tam super, nádherné zahrady, tam obřad stojí cca 1500kč , pak jsou pěkný i zámek Nové Hrady, ale tam chtějí hodně za obřad, třeba 7000kč a možná už to zvedli na víc.


  Natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Vše co jste psal přesně dělám.
  Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.

 • @anet92 Ahoj, jestli ještě nevíte, my přemyšlíme nad RENOSPOND hotelem...příští středu to jedeme občíhnout 😎

 • Děkuji 🙂 mrknu na to

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme rodinný penzion se zahradou v srdci Vysočiny.Zabýváme se pořádáním a celkovou realizací svatebních hostin.Nabízíme domácí kuchyni,grilování ....
  Exklusivní svatební víkend se vším na jednom místě. Od příprav, ubytování, výborného jídla po večerní zábavu a parkoviště.
  Jedinečný statek mezi lesem a rybníkem jen pro Váš velký den, nabízí komfort absolutní samoty na celý víkend.. Těšíme se na Vás 😉