Menu Forum

Svatba venku 21.9.2013 v Porčově Mlýně v Býkovicích

19. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenourekmareckuj
5
Registrovala se 4. září 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 3 přátele. Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
lenourekmareckuj
5
Registrovala se 4. září 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 3 přátele. Region Blansko.
 Budeme mít svatbu 21.9.2013, chtěla bych mít obřad venku na porčově mlýně v Býkovicích. Ale mám obavy, že bude pršet... Měl tam někdo svatbu a pršelo mu?
15. led 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
 Dobrý den, u nás děláme svatby venku poměrně často, ale vždy máme připravenu i variantu uvnitř. Jak jsem se díval na Porčův mlýn, tak tam určitě tuto rezervu je možné mít v záloze, abyste měli klid "kdyby náhodou zapršelo". Přeji slunečnou svatbu emoticon
16. led 2013 ve 21:06  •  www.svatba-na-statku.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
befffana
12
Registrovala se 30. března 2012 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
befffana
12
Registrovala se 30. března 2012 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
 Ahoj, my tam měli svatbu loni, taky venku, a pokud kráplo, tak jsme to ani nezaznamenali, ale každopádně mají na půjčení altánek či by se to dalo domluvit i na variantě uvnitř na penzionu, jsou tam ochotní, takže není problém zařídit cokoliv. Držím palce a přeji krásnou svatbu!
19. srp 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí